سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

ساعت طرح ترافیک تهران پنجشنبه‌ها

طرح ترافیک

پنجشنبه ها طرح ترافیک اجرا می شود؟

روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای از عدم تغییر ساعت اجرای طرح محدوده ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا در سال جدید خبر داد.
متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

به آگاهی شهروندان تهرانی می‌رساند، تا این زمان، ساعت اجرای طرح محدوده ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا (محدوده زوج یا فرد سابق) در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱ تغییری نکرده و کمافی‌السابق اجرا می‌شود و در صورتی که تصمیم جدیدی در خصوص تغییر ساعت یا نحوه اجرای محدوده‌های ترافیکی اتخاذ شود، مراتب از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع همگان خواهد رسید.

ساعت اجرای طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا در سال ۱۴۰۲

بر اساس این اطلاعیه، حال حاضر طرح محدوده ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا (محدوده زوج یا فرد سابق) از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۸ اجرا می‌شوند با این تفاوت که در روزهای پنج‌شنبه طرح محدوده ترافیک اجرا نمی‌شود اما طرح محدوده کنترل آلودگی هوا از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ اجرا می‌شود.

قیمت بسته ترافیک ۱۴۰۲

بسته یکماههبسته سه‌ماههبسته شش‌ماههنوع معاینه فنی
۱۳/۳۲۰/۰۰۰ ریال۳۷/۶۸۰/۰۰۰  ریال۷۰/۹۲۰/۰۰۰ ریالمعاینه فنی عادی
۹/۳۱۲/۰۰۰ ریال۲۶/۴۰۰/۰۰۰ ریال۴۹/۶۳۲/۰۰۰ ریالمعاینه فنی برتر
۱/۳۳۲/۰۰۰ ریال۳/۷۶۸/۰۰۰ ریال۷/۰۹۲/۰۰۰ ریالبرقی – هیبریدی

این اطلاعیه می‌افزاید، بر اساس طرح محدوده کنترل آلودگی هوا، هر خودرو در هر فصل، ۲۰ روز مجاز است تا به‌صورت رایگان وارد این محدوده شود و برای تردد بیشتر باید نسبت به پرداخت عوارض اقدام کند.

روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان اطلاعیه خود از رانندگانی که قصد ورود و تردد در محدوده‌های ترافیکی تهران دارند، درخواست کرده است تا برای اطلاع از نرخ و نحوه پرداخت عوارض طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا و رزرو ایام تردد و جلوگیری از اِعمال جریمه، به سامانه «تهران من» مراجعه کنند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×