یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

فال روزانه تاروت دوشنبه ۱۵ خرداد «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۲»

تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله تصویر زندگی افزوده شد.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ملکه

کارت ملکه : امروز اگر تحمل شنیدن حقایق تلخ را ندارید بهتر است سکوت کرده و سوال های اضافی نپرسید. جواب هایی که دریافت می کنید با آنچه انتظارش را دارید کاملا فرق می کنند و مجبور به ادامه بحثی خواهید شد که برایتان بسیار دشوار و غیر قابل تحمل است. با این همه هرچند بسیار تعجب زده و شاید ناراحت شوید اطلاعاتی به دست خواهید آورد که چشمان شما را باز خواهند کرد و قادر خواهید بود بر اساس دانسته های جدیدتان قدم های مهمی در زندگیتان بردارید.


♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت اعتدال

کارت اعتدال : امروز به دنبال چیزهای تازه و کاملا متفاوت هستید، خواه ایده ای باشد که شما را از روند تکراری افکارتان رها می کند، خواه فرد عجیبی که شما را از احساس فردی عادی بودن رها می کند. اما اگر در این رفتار عصیانگرانه زیاده روی کنید حتما مجبور به پرداخت بهای سنگینی خواهید شد. این وضعیت ذهنی شما همیشگی نیست و شما معمولا فردی منطقی هستید، پس کمی به کارهایی که می خواهید بکنید فکر کنید تا به دردسر نیفتید.


 👳‍♂️ تفال به حافظ

فال حافظ

 💥 فال هفته

فال پی ام سی

☀️ فال با قرآن

استخاره آنلاین با قرآن

 ❤️ عشق

فال هفتگی عشق

⚡️ فال انبیا

فال انبیا الهی


♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : امروز احساس می کنید در یک کشتی بدون رادار گرفتار شده اید و امواج خروشان هر لحظه شما را به سویی می کشانند و حتی دانستن جهت دلخواهتان هم نمی تواند در این وضعیت به شما کمک کند. خودتان را خسته نکنید و کمی صبر کنید تا دریای زندگیتان کمی آرامتر شود. امروز باید یک سری کارهای اداری که به مسائل مادی مربوط می شوند را انجام دهید و این کار شما را از انجام کارهایی که دوست دارید باز خواهد داشت.


♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : شاید اطرافیانتان بخواهند انتخاب هایتان را زیر سوال ببرند، اما شما ترجیح می دهید سکوت کرده و فعلا در مورد انگیزه هایی که پشت این تصمیمات هستند حرفی نزنید. شما دلیل هایی برای این کارهای به نظر عجیب خود دارید و بدون سر و صدا دارید برنامه ای که در سر دارید را عملی می کنید. شما فکر می کنید تنها خودتان می توانید در مورد زندگیتان تصمیم بگیرید و لزومی ندارد دیگران چیزی در مورد انگیزه ها و دلایل پشت کارها و تصمیماتتان بدانند.


♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت ابله

کارت ابله : هرچقدر هم که درآمد شما کافی و یا حتی بیشتر از حد نیازتان باشد این روزها به فکر راهی برای کسب درآمد بیشتر هستید. با این حال عملی کردن ایده هایی که در سر دارید خیلی پیچیده تر از آن فکر و خیال های خوش رنگی است که در عالم خیالتان می بینید. با این همه مواجه شدن با موانعی که سر راهتان قرار می گیرند نشان دهنده قدرت شخصیت شماست. به چیزی کمتر از آنچه در توانتان است و خودتان می خواهید رضایت ندهید.

 

❤️فال روزانه❤️

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت برجکارت برج : امروز باید بین کار و مسائل شخصی یکی را انتخاب کنید. فرصت های زیادر در محل کارتان برای شما وجود دارند، اما اگر میخواهید از آنها بیشترین بهره را ببرید باید بیخیال انتظاراتی که خانه و خانواده تان از شما دارند بشوید. اگر فکر می کنید این موقعیت ها در محل کارتان هرگز تکرار نخواهند شد اشکالی ندارد اگر کار را برای همین امروز هم که شده اولویت اصلی خودتان قرار دهید، اما باید حاضر باشید بهای لازم برای این انتخاب را بپردازید.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت ماه

کارت ماه : امروز شما پیش از آن که فکر کنید شروع به حرف زدن می کنید و همین باعث می شود خیلی از چیزهایی که ترجیح می دادید ناگفته باقی بمانند به زبان آورده شوند. با این حال حتی اگر با واکنش شدید اطرافیانتان مواجه شدید هم عقب نشینی نکرده و حقایق را انکار نکنید. شاید مجبور باشید این موضوع را به صورت مفصل مورد بحث قرار دهید، اما در نهایت از این که گفته شده است احساس آرامش خواهید داشت.


♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت درویش

کارت درویش : تصمیماتی که در مورد مسائل اقتصادی می گیرید ممکن است دیگران را دچار تعجب کنند، در واقع دیگران شما را به عنوان فردی گشاده دست و حتی گاهی ولخرج می شناسند و اکنون ناگهان به نظر خسیس شده اید. بد نیست اگر به فکر صرفه جویی کنید، اما باید بدانید کی و کجا صرفه جویی کنید؛ خساست در مورد چیزهای کوچک و بی اهمیت و ولخرجی در مواقعی که اصلا لزومی ندارد شما را به جایی نخواهد رساند.

❤️فال سال❤️

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم : امروز همان افرادی که همیشه عاقلانه ترین نصیحت ها و توصیه ها را برای شما داشته اند نمی توانند حتی در مورد بی اهمیت ترین چیزها با شما همفکری کنند. اما اگر راستش را بخواهید مشکل از آنها نیست و این خود شما هستید که دچار ابهام و سردرگمی در افکارتان شده اید و به همین خاطر هم حتی بهترین توصیه ها هم دردی از شما دوا نخواهند کرد. سعی کنید پیش از هر کاری این جدال و کشمکش درونی که دیگران در حل آن هیچ کمکی نمی توانند بکنند را برطرف کنید.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت قدرت

کارت قدرت : امروز آنقدر کار روی سرتان ریخته است که دلتان می خواهد قید انجام دادن همه آنها را زده و فرار کنید. با این حال، در کمال تعجب می توانید همه این کارها را با داشتن یک برنامه و سر وقت معین انجام دهید. هرچه بیشتر به حجم زیاد کارهایی که باید انجام دهید وقت بیشتری را هدر داده اید و فقط خودتان را بیشتر دچار احساس پریشانی و سرگشتگی می کنید. سعی کنید از انجام کارهایتان لذت برید تا برای شما همچون یک بازی هیجان انگیز برسند، کافی است نگرش خودتان را تغییر دهید تا زندگیتان عوض شود. 

❤️فال شمع❤️

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز معلوم نیست دوستانتان دقیقا چه نظری در مورد شما و کارهایتان دارند. آنها یک دقیقه شما را تشویق و نأیید می کنند و یک دقیقه دیگر مورد سرزنش و انتقاد قرار می دهند. از آنجایی که نظرات دوستانتان همیشه برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است این نظرات ضد و نقیض می توانند شما را دچار احساس سردرگمی و بلاتکلیفی کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که همه تغییرات بزرگ و مهم پس از آشفتگی و سردرگمی به وجود می آیند، پس عملکرد خود را تحت تأثیر این وضعیت قرار ندهید.

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  ممکن است مکالمات بین شما و شریک زندگی و یا شریک تجاریتان با سوء تفاهم هایی همراه باشد و ناراحتی هایی به وجود بیاورد. برای این که از این مسئله جلوگیری کنید باید نهایت تلاش خود را کرده و در مکالمات خود با دقت تمام پیش بروید و توضیحات کامل را بیان کنید و اجازه بروز هیچ گونه سوء تفاهمی را ندهید. از این که طرف مقابلتان حرف شما را به طور کامل درک کرده است اطمینان حاصل کنید. شما هم اگر متوجه منظور او نشدید از سوال کردن خجالت نکشید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1,281, میانگین امتیاز: 4,13 از 5)
Loading...

۱۲ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. الا گفت:

  یه تئوری هست که میگه ما قبل از به دنیا اومدن تمام زندگیمونو میبینیم و انتخاب میکنیم که به دنیا بیاییم یا نه پس حتما یه قسمت از زندگی اونقدر قشنگ و مثبت و مهم و عالی بوده که ارزش تمام درد کشیدنا و رنج ها و تنهایی ها و سختی ها و…. رو داشته قطعا ارزش تمام درد های دنیارو داشته که انتخاب کردی به دنیا بیایی پس مثبت فکر کن روی اتفاقای خوب تمرکز کن وقتی میخوای بخوابی و وقتی میخوای بیدار بشی بهشون فکر کن به حس خوبی که بعدش داری فکر کن این قانون جذبه به هر چیزی که فکر کنی بیان کنی و رفتار کنی تو خلقش میکنی حتی اگه به یه کلمه بد فکر کنی میسازیش و جذبش میکنی، زندگی ما دست خودمونه ❤❤

  موافقم ۱۶۶
  مخالفم ۲۰
 2. فروردین گفت:

  سلام، کاش زودتر آرامش به زندگیم بیاد

  موافقم ۷۸
  مخالفم ۹
 3. محمد گفت:

  آیا در این طرح جوانی جمعیت، تفاوتی بین قشر ضعیف که تاکنون هیچ یک از افراد خانواده توان خرید خودروی نداشتن و خانواده های که هر یک از اعضای خانواده خودرو دارن تفاوتی هست چون با این شرایط توان بزرگ کردن سه فرزند اصلا وجود نداره

  موافقم ۴۲
  مخالفم ۸
 4. فاطمه گفت:

  من از اول زندگیم هیچ شانسی نداشتم ندارم نه امید به حال دارم و نه به آینده خیلی درد کشیدم و میکشم از این روزگار که دلم نمیخواد زنده بمونم

  موافقم ۹۱
  مخالفم ۴۱
  • رضا گفت:

   سلام شاید این درد کشیدن ها یه روزی به دردت بخوره . من هم کشیدم دنیا کارش همینه ، آدم به امید زنده است اگر این هم نباشه زندگی بی معنی میشه . دنیا مثل یه فیلم حوصله بر هستش که آدم رو خسته میکنه ولی تا آخر باید دید شاید آخر زندگیت خوب شد. کی میدونه؟

   موافقم ۱۰۲
   مخالفم ۱۳
  • آیریک گفت:

   تو همانی که می اندیشی

   موافقم ۴۸
   مخالفم ۸
  • محمدحسین گفت:

   اینا رو برای فرار از مسئولیت های خودت بهونه نکن؛ سعی کن قوی باشی و روی پای خودت وایستی اگه شانس اون چیزی که می‌خواستی رو بهت نداده خودت بدست بیار.

   موافقم ۲۶
   مخالفم ۴
 5. کاربر گفت:

  سلام خسته نباشید من دی ماهی هستم و پسرم فروردینی اما هیچ کداممان خوش شانس نیستیم مخصوصا خودم دو مرتبه ازدواج کردم و هم اکنون بلاتکلیف هستم دوازده سال که از هم جدا زندگی می کنیم.

  موافقم ۴۲
  مخالفم ۲۲
  • Q گفت:

   سلام.
   این تنها مشکل شما‌ نیست. این‌ روزها‌ خیلی‌ ها دچار بد‌شانسی هستند. بدانید که‌ تنها‌ نیستید و این‌ ربطی‌ به شانس‌ ندارد‌ بلکه‌ ما روزگار بدی‌ را می‌گذرانیم. من تصمیم گرفتم‌ شرایط کنونی‌ را بپذیرم‌ و بر مبنای آن دوباره‌ شروع‌ کنم‌ چون‌ چاره‌ای نیست. انسان‌ مثل پرنده‌ است؛ همیشه با خطر‌ روبرو‌ست‌ و فقط در پرواز امنیت‌ دارد.

   موافقم ۵۰
   مخالفم ۷
 6. رقیه ایمانپورم گفت:

  از سایتتون کمال تشکر را دارم در لحظه ناامیدی مثل چراغی دلم رو روشن میکند سپاسگزارم

  موافقم ۴۲
  مخالفم ۷
 7. سعید گفت:

  باسلام در مورد فال خودم که اسفند ماهی هستم عالییییه و در مورد تیرماه که همسرم هست زیاد نگران آینده هست توکل بخدا دختر گلم که آذر ماهی هست تخیلات زیاد داره ممنونم باتشکر🙏

  موافقم ۴۹
  مخالفم ۹
 8. پری گفت:

  عالیه منتظر وضعیت خوب در زندگی هستم ممنونم از سایت شما 🙏 عالیه

  موافقم ۷۳
  مخالفم ۲۲

ارسال دیدگاه شما

×