پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۰ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله تصویر زندگی افزوده شد.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت پاپ

کارت پاپ : منتظر پولی هستید، نگران نشوید اگر کمی دیرتر از زمان موعود به دست تان رسید. اگر چه این موضوع ناراحت و عصبانی تان می کند اما نگرانی ها دور بریزید زیرا در نهایت آن را دریافت می کنید. تنها کاری که در حال حاضر باید انجام دهید این است که بر صندلی راحتی تان تکیه دهید و منتظر بمانید. در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید اما حل کردن آن در حال حاضر برایتان غیر ممکن است. با کمی صبر و اعتماد به طرف مقابل تان همه چیز بار دیگر به شرایط عادی خود باز خواهد گشت.


♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت عاشقان

کارت عشاق : امروز عشق و روابط عاطفی در اولویت کارهایتان است. زیبایی و جذابیت شما بیش از پیش شده و همین موضوع اعتماد به نفس تان را بالا برده است. اگر حوصله دارید بهترین لباس خود را به تن کنید و با فردی که به او علاقه دارید قرار ملاقاتی بگذارید. اگر هم در پی آن هستید که دل فردی را به دست آورید، امروز بهترین زمان است. یکی از همکاران تان به شما حسادت می کند طوری که مدام زیرابتان را می زند. بهتر است از این آدم فاصله بگیرید و سرتان در کار خودتان باشد. بهترین عکس العمل به این فرد نادیده گرفتن اوست.


 👳‍♂️ تفال به حافظ

فال حافظ

 💥 فال هفته

فال پی ام سی

☀️ فال با قرآن

استخاره آنلاین با قرآن

 ❤️ عشق

فال هفتگی عشق

⚡️ فال انبیا

فال انبیا الهی


♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرگ

کارت مرگ : اگر مجرد هستید، امروز خبری از یکی از دوستان تان که در گذشته رابطه عاطفی با او داشته اید، می شنوید. این موضوع شما را به شدت غافلگیر خواهد کرد طوری که نمی دانید چه عکس العملی نشان دهید. شاید گذشت زمان باعث شده که شما بسیاری از مشکلات تان را فراموش کرده باشید اما اگر می خواهید به رابطه خود بار دیگر ادامه دهید، قبل از هر قول و قراری خوب فکر کنید.


♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت کیمیاگر

کارت ابله : آیا منتظر تماس عشق زندگی تان هستید؟ اگر این انتظار در محیط کار تمرکزتان را از بین می برد، بهتر است خودتان را با کار سرگرم کنید تا به وقت اش انتظارتان به سر آید. مدتی است از واقعیت دور شده اید و در دنیای خیالی سر می کنید. خیالپردازی خوب است اما تا زمانی که کنترل شده باشد. در غیر این صورت ممکن است مانع از پیشرف تان شود. به زودی راه جدیدی به زندگی تان باز خواهد شد به شرط آنکه تصمیم درست را بگیرید. این تصمیم ممکن است در زمینه تحصیلی یا حتی عاطفی باشد، فرصت های خوب را از دست ندهید.


♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت ستاره

کارت ستاره : اگر مجرد هستید، امروز در جمع دوستان و همکاران خود جذابیت تان گل می کند طوری که توجه فردی را به خود جلب می کنید. این اتفاق برای شما هم هیجان خواهد داشت. اگر به برقراری رابطه با او تمایل دارید، عجول نباشید و قدم های اول را محتاطانه بردارید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. این روزها به سلامتی جسمانی خود توحه بیشتری نشان دهید. ورزش را نیز به برنامه زندگی خود اضافه کنید.

❤️فال روزانه❤️

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ملکه

کارت ملکه : در فکر تغییر دکوراسیون خانه تان هستید. شاید بخواهید مبلمان را عوض یا حتی یکی از وسایل خانه را تعمیر کنید. این کار در روحیه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت پس در انجام آن درنگ نکنید. اگر در انجام این کار از شریک زندگی یا دوستان تان کمک بگیرید، بهتر خواهد بود. امروز اتفاقات غیر منتظره ای برایتان رخ می دهد و حتی ممکن است کارهایتان آن طور که برنامه ریزی کرده بودید، پیش نروند بنابراین از همین حالا خودتان را آماده کنید. این اتفاق می تواند فرصت های دیگری را پیش پای شما قرار دهد.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم : فردی امروز با شما تماس می گیرد و از شما می خواهد تا شب را در کنار او بیرون از خانه بگذرانید. شما نیز از این موضوع استقبال می کنید و اعتماد به نفس تان به این دلیل که توجه فردی را به خود جلب کرده اید، بالا می رود. یک روستوران رمانتیک و کم نور را انتخاب کنید تا فضا برایتان لذت بخش تر باشد. تمام نگرانی ها را، چه از جانب محیط کار است چه از جانب خانواده، دور بریزید و از امروزتان نهایت لذت را ببرید. در کنار خانواده بودن را نیز در تمام لحظات زندگی از یاد نبرید. آنها تنها حامیان واقعی شما هستند.


♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت خورشید

کارت قدرت : منتظر خبری هستید. این خبر می تواند در زمینه تحصیلی یا حتی هنری باشد. شاید این خبر با تاخیر به دست تان رسد اما کمی صبر کنید تا آنچه انتظارش را می کشید به بهترین شکل به سر آید. پس از شنیدن این خبر می توانید دوستان و اقوام خود را دعوت کنید و این شادی را با آنها شریک شوید. اگر رابطه شما با شریک زندگی تان شکرآب شده است، عقب نشینی و سکوت راه حل نیست. بهتر است هر چه زودتر با او تماس بگیرید و با هم گفتگو کنید و حرف دلتان را بزنید تا ریشه کدورت ها عمیق تر نشوند.

❤️فال سال❤️

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال : اگر مجرد هستید، به زودی فردی در محیط کار به شما ابراز علاقه می کند. شجاعت او برای شما هم جذاب خواهد بود. اما سعی کنید در برقراری رابطه با او محتاطانه عمل کنید تا برایتان دردساز نشود. مدتی است رازی را در دل خود نگه داشته اید، با این که علاقه ای به فاش کردن آن ندارید، پنهان کردن آن نیز بیش از این برایتان سخت شده است. بهتر است همان کاری را که به قلبتان دستور می دهد انجام دهید. شما بهتر از هر فرد دیگری مصلحت زندگی خود را می دانید پس به ندای قلب تان گوش دهید.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : آیا از این که رازی را به یکی از دوستان تان گفته اید، پشیمانید؟ اگر چه این موضوع در حال حاضر ناراحت کننده است اما باعث می شود تا دوستان خود را عاقلانه تر انتخاب کنید. تغییراتی که مدت ها انتظارش را می کشیدید بالاخره در زندگی تان رخ می دهد و آرزوهایتان رنگ واقعیت به خود می گیرند اما مراقب باشید که عجولانه و بی فکر عمل نکنید. قبل از هر برنامه ریزی، به خوبی فکر کنید و از مشورت دیگران نهراسید.

❤️فال شمع❤️

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت عدالت

کارت عدالت : یکی از دوستان تان برای حل مشکلات عاطفی اش نزد شما می آید، اگر چه پیشنهاد و نصیحت کردن او خوب است اما سعی کنید طرف کسی را نگیرید زیرا ممکن است بعدها برایتان سوتفاهم ایجاد کند. مشکلی در زندگی تان بوجود آمده که به نظرتان غیر قابل حل است در صورتی که اینگونه نیست. کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز بر وقف مرادتان پیش رود. اگر می خواهید کارتان زودتر به نتیجه رسد، از یک دوست کمک بگیرید. به زودی وارد یک رابطه رمانتیک می شوید و زندگی تان پر از عشق می شود.

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ابله

کارت ابله : فکر می کنید در مه قدم می زنید و نمی توانید جلوی پاهای خود را ببینید، این احساس به دلیل بحث های اخیر شما با عشق تان است اما به تدریج همه چیز برایتان روشن و واضح می شود و شما نیز به این نتیجه می رسید که دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد. ترس تنها شما را از جلو رفتن منع می کند پس سعی کنید در تمام لحظات زندگی شجاعت داشته باشید. شرکت در فعالیت های اجتماعی موجب تماس شما با افراد زیاد دیگری می شود که به نفع تان است. توصیه می کنیم ارتباط خود را با دوستان نزدیک و معمولی خود حفظ کنید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 745, میانگین امتیاز: 4,21 از 5)
Loading...

۱۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. الا گفت:

  یه تئوری هست که میگه ما قبل از به دنیا اومدن تمام زندگیمونو میبینیم و انتخاب میکنیم که به دنیا بیاییم یا نه پس حتما یه قسمت از زندگی اونقدر قشنگ و مثبت و مهم و عالی بوده که ارزش تمام درد کشیدنا و رنج ها و تنهایی ها و سختی ها و…. رو داشته قطعا ارزش تمام درد های دنیارو داشته که انتخاب کردی به دنیا بیایی پس مثبت فکر کن روی اتفاقای خوب تمرکز کن وقتی میخوای بخوابی و وقتی میخوای بیدار بشی بهشون فکر کن به حس خوبی که بعدش داری فکر کن این قانون جذبه به هر چیزی که فکر کنی بیان کنی و رفتار کنی تو خلقش میکنی حتی اگه به یه کلمه بد فکر کنی میسازیش و جذبش میکنی، زندگی ما دست خودمونه ❤❤

  موافقم ۱۴
  مخالفم ۳
 2. فروردین گفت:

  سلام، کاش زودتر آرامش به زندگیم بیاد

  موافقم ۸
  مخالفم ۱
 3. محمد گفت:

  آیا در این طرح جوانی جمعیت، تفاوتی بین قشر ضعیف که تاکنون هیچ یک از افراد خانواده توان خرید خودروی نداشتن و خانواده های که هر یک از اعضای خانواده خودرو دارن تفاوتی هست چون با این شرایط توان بزرگ کردن سه فرزند اصلا وجود نداره

  موافقم ۳
  مخالفم ۲
 4. فاطمه گفت:

  من از اول زندگیم هیچ شانسی نداشتم ندارم نه امید به حال دارم و نه به آینده خیلی درد کشیدم و میکشم از این روزگار که دلم نمیخواد زنده بمونم

  موافقم ۲۷
  مخالفم ۱۶
  • رضا گفت:

   سلام شاید این درد کشیدن ها یه روزی به دردت بخوره . من هم کشیدم دنیا کارش همینه ، آدم به امید زنده است اگر این هم نباشه زندگی بی معنی میشه . دنیا مثل یه فیلم حوصله بر هستش که آدم رو خسته میکنه ولی تا آخر باید دید شاید آخر زندگیت خوب شد. کی میدونه؟

   موافقم ۳۵
   مخالفم ۵
  • آیریک گفت:

   تو همانی که می اندیشی

   موافقم ۴
   مخالفم ۳
 5. کاربر گفت:

  سلام خسته نباشید من دی ماهی هستم و پسرم فروردینی اما هیچ کداممان خوش شانس نیستیم مخصوصا خودم دو مرتبه ازدواج کردم و هم اکنون بلاتکلیف هستم دوازده سال که از هم جدا زندگی می کنیم.

  موافقم ۲۰
  مخالفم ۱۵
  • Q گفت:

   سلام.
   این تنها مشکل شما‌ نیست. این‌ روزها‌ خیلی‌ ها دچار بد‌شانسی هستند. بدانید که‌ تنها‌ نیستید و این‌ ربطی‌ به شانس‌ ندارد‌ بلکه‌ ما روزگار بدی‌ را می‌گذرانیم. من تصمیم گرفتم‌ شرایط کنونی‌ را بپذیرم‌ و بر مبنای آن دوباره‌ شروع‌ کنم‌ چون‌ چاره‌ای نیست. انسان‌ مثل پرنده‌ است؛ همیشه با خطر‌ روبرو‌ست‌ و فقط در پرواز امنیت‌ دارد.

   موافقم ۱۷
   مخالفم ۳
 6. رقیه ایمانپورم گفت:

  از سایتتون کمال تشکر را دارم در لحظه ناامیدی مثل چراغی دلم رو روشن میکند سپاسگزارم

  موافقم ۲۴
  مخالفم ۲
 7. سعید گفت:

  باسلام در مورد فال خودم که اسفند ماهی هستم عالییییه و در مورد تیرماه که همسرم هست زیاد نگران آینده هست توکل بخدا دختر گلم که آذر ماهی هست تخیلات زیاد داره ممنونم باتشکر🙏

  موافقم ۳۳
  مخالفم ۵
 8. پری گفت:

  عالیه منتظر وضعیت خوب در زندگی هستم ممنونم از سایت شما 🙏 عالیه

  موافقم ۵۱
  مخالفم ۱۵

ارسال دیدگاه شما

×
/a>