سه شنبه , ۳۰ مهر , ۱۳۹۸

فال روزانه سه شنبه ۳۰ مهر ۹۸ « فال حافظ آنلاین امروز »

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , طالع بینی روزانه , fal roozaneh , thg v chki

فال روزانه + فال حافظ 

مَثَلی هست که می گه به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر شما هم با این مثل موافقید می تونید فال روزانه یا طالع بینی روزانه خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این بخش دنبال کنید. پس در ادامه فال امروز خودتون رو در مجله تصویر زندگی ببینید.

دوست عزیزی که 30 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

فال روزانه

شما شخصی دارای اعتماد به نفس، جاه طلب، مستقل و مثبت اندیش هستید. شما به طور ذاتی یک مدیر و رهبر هستید و همیشه چه در خانه و چه در محل کار به خاطر عملکرد فوق العاده ای که از خودتان نشان می دهید مورد تحسین قرار می گیرید. تلاش های شما همیشه صمیمانه و صادقانه هستند و به همین خاطر هم می توانید بین زندگی شخصی و حرفه ایتان تعادل برقرار کرده و زندگیتان را به خوبی پیش ببرید. زمان آن فرا رسیده است که در عادات غذایی خود تغییراتی ایجاد کنید و از خوردن میان وعده های پرکالری خودداری کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد که هم تناسب اندام و هم سلامتی خود را حفظ کنید. امسال ممکن است پروژه های مهمی که در دست انجام دارید با مشکل کمبود بودجه مواجه شوند. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی که ممکن است حتی به نیمه کاره رها شدن این پروژه ها منجر شوند حتما تا جای ممکن در هزینه ها صرفه جویی کنید و یک نقشه جایگزین هم داشته باشید. در سالی که پیش رو دارید اعتبار و شهرت زیادی را در زمینه حرفه ای به دست خواهید آورد. شاید مجبور باشید به خاطر مسائل کاری به سفرهای زیادی بروید که بدون شک پیشرفت و موفقیت را برای شما به همراه خواهند داشت. امسال فرصتی فوق العاده برای حل مشکلاتی که در روابط عاطفی خود دارید در اختیار شما خواهد گذاشت. شاید حتی تا اواخر سال راهی خانه بخت شوید. آذر، اسفند، خرداد و شهریور بهترین ماه ها هستند.


فال روزانه متولدین فروردین

امروز مثبت اندیشی شما حسابی به کارتان خواهد آمد. هر چقدر با بیخیالی و بدون نگرانی کارهایتان را انجام دهید نتیجه کارتان بهتر خواهد بود و از پس هر مشکلی که سر راهتان سبز شود بهتر بر خواهید آمد. هر وقت دیدید اوضاع دارد زیادی جدی می شود کمی شوخی و خنده را به فضا اضافه کنید و به دیگران هم یادآوری کنید که لزومی ندارد تا این حد به خودشان و بقیه سخت بگیرند. سرتان را بالا بگیرید و اجازه ندهید چیزهای کوچکی که معمولا باعث خجالت شما می شوند جلوی درخشش شما را بگیرند. توانایی های شما خیلی بیشتر از ضعف هایتان هستند، پس سعی کنید این واقعیت را در عمل هم به دیگران ثابت کنید.


فال ماهانه آبان ۹۸

فال روزانه PMC

فال حافظ


فال روز متولدین اردیبهشت

چالش های دشواری که سعی در نادیده گرفتن آنها داشته اید و تا جای ممکن از رویارویی با آنها طفره رفته اید امروز به سراغتان خواهند آمد و این بار هیچ راه فراری نخواهید داشت و باید با آنها روبرو شوید. شاید در آغاز کار می شد این مشکلات را نادیده گرفت، اما حالا به رسیدگی فوری شما نیاز دارند. اگر فکر می کنید آمادگی کامل را برای اینکه با آنها روبرو شوید ندارید از یک نفر که مهارت و تجربه ی کافی دارد تقاضای کمک کنید. البته باید مواظب باشید فرد مورد اعتمادی را برای این کار انتخاب کنید تا مشکل را برای خودتان از این که هست پیچیده تر نکنید. نگران نباشید، تا پایان روز همه چیز خیلی بهتر خواهد بود.


♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز همه برای مشورت و گوش کردن به پیشنهادهایتان به سراغ شما خواهند آمد. انگار شما امروز جواب همه چیز را می دانید و همچون یک جادوگر چیزهایی را می بینید که دیگران قادر به دیدن آنها نیستند. به قدرت تشخیص خودتان و توانایی های ذهنی خود اعتماد کنید و اجازه ندهید که افکار بیهوده محدودتان کنند و جلوی بروز خلاقیت ذهنی شما را بگیرند. هروقت ببینید که دارید زیاده روی می کنید فرصت اینکه یک قدم رو به عقب برگردید را خواهید داشت. اگر تا آخرین حد ممکن پیش نروید هرگز نخواهید دانست آخرین حد ممکن کجاست! اجازه ندهید ترس های خودتان یا انرژی های منفی که از دیگران دریافت می کنید سد راهتان شوند.


♋ فال روزانه متولدین تیر

وقتی می بینید که دیگران به اندازه ای که شما لازم می دانید به موضوعی که برای شما بسیار مهم و حساس به نظر می رسد اهمیت نمی دهند عصبانی خواهید شد. همچنین اوج احساسی که وقتی نسبت به شخصی که دوست دارید را بیان می کنید اما در مقابل پاسخی که انتظار دارید را از او دریافت نمی کنید. زیاد به خودتان و دیگران سخت نگیرید، بعضی از روزها همین طور هستند و گاهی شرایط کیهانی باعث می شود که همه به سمت منطق و واقعیت ها تمایل داشته باشند و به احساسات زیاد اهمیت ندهند. به جای اینکه دیگران را سرزنش کنید و یا از آنها دلخور شوید سعی کنید شما هم امروز روی منطقتان تمرکز کنید!


♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز جنبه برونگرای وجودتان فعال شده است و دوست دارید با اطرافیانتان ارتباط برقرار کرده و صحبت کنید. سعی کنید با دیگران رفتار خوبی داشته باشید تا بتوانید با همراه شدن با افراد مناسب قدرت بیشتری یافته و به زندگیتان شور و هیجان ببخشید. اگر نقاط ضعف و قوت آنها را شناخته و بپذیرید خواهید توانست روابطی مفید و پایدار با آنها داشته باشید. امروز بین خودتان و شخصی که دوست دارید به طور کاملا ناگهانی و بدون هیچ دلیلی احساس فاصله و دوری می کنید. رفتار او می تواند قلب شما را شکسته و ذهنتان را دچار گیجی و احساس سردرگمی کند. خوشبختانه شما خیلی زود خواهید توانست به حالت عادی باز گردید، ولی تا مدتی حالت دفاعی خود را حفظ خواهید کرد.


♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز کمی در مورد زندگی و معنای آن و هدف ما از زندگی کردن با دوستان و اطرافیانتان صحبت کنید. به احتمال زیاد در پایان به این نتیجه خواهید رسید که نباید اینقدر به خودتان سخت بگیرید و در زندگی باید خوش بود و خوبی ها و شادی ها را دید، خواهید دید هیچ چیز ارزش اینکه خودتان را با استرس و نگرانی عذاب بدهید را ندارد. امروز ممکن است فرصت مناسبی را برای ایجاد تغییر و تجربه ای تازه در زندگیتان از دست بدهید. دلیل این اتفاق این است که شما در واقع از تغییر می ترسید. اجتناب از تغییر شاید در نظر اول انتخاب ساده ای به نظر بیاید ولی این کار زنجیره ای از اتفاقات را به دنبال خواهد داشت که از کنترل شما خارج خواهند بود.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شما سعی دارید حداکثر توانایی های خودتان را به اطرافیان نشان داده و به وعده و وعیدهایی که داده اید عمل کنید. به همین دلیل هم وقت زیادی برای تفریح و استراحت نخواهید داشت. این چیزی نیست که تحملش برای شما آسان باشد، اما در حال حاضر کار دیگری از دستتان ساخته نیست. اگر امروز هیچ اتفاق غیر عادی و غیر منتظره ای برایتان نیفتاد خودتان به دنبال آن رفته و در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید، اکنون برای شما بهترین زمان برای تغییر و رسیدن به بلوغ است. امروز دوست دارید بدون آنکه به فکر شریک عاطفیتان باشید کمی با خودتان خوش بگذرانید. اگر راستش را بخواهید هیچ اشکالی ندارد که بخواهید هر از گاهی با خودتان خلوت کنید.


♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز زمان خیلی خوبی برای دست به قلم شدن خواهد بود. شما در حال حاضر قدرت بسیار بالایی در استفاده از کلمات دارید و هر ه بنویسید، خواه یک نامه اداری باشد، خواه یک شعر عاشقانه، به طرز خارق العاده ای اثرگذار خواهد بود. برای اینکه بهترین نتیجه ی ممکن را به دست بیاورید باید احساسات خود را کنار گذاشته و به افکارتان توجه کنید. شما سرشار از شور و هیجان هستید و با وجود درگیری های خانوادگی که دست و پایتان را بسته اند دوست دارید دست به کار شوید و برای پیشرفت زندگی خود گام بردارید، ولی اگر بدون فکر و برنامه ریزی دست به کار شوید تلاش هایتان بی نتیجه باقی خواهند ماند.


♐ فال متولدین آذر

انرژی فوق العاده ای در امروز نهفته است که شما را قادر می سازد کارهایتان خیلی سریعتر و بهتر از میزان مورد نیاز و انتظارتان انجام دهید. دیگران هم با اشتیاقی بی سابقه آماده اند تا هرگاه به کمک نیاز داشتید شما را مورد حمایت خود قرار دهند. برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن باید توانایی بالای خودتان در مدیریت و رهبری را با دانشی که دیگران دارند و می توانند در اختیار شما قرار دهند ترکیب کنید تا با این ترکیب قدرتمند در هر زمینه ای که قصدش را داشته باشید پیشرفت و موفقیت را به دست بیاورید. اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر، خوب یا بد، در زمینه عاطفیتان نیست؛ لطفا کمی دست نگه دارید.


♑ فال روز متولدین دی

موانعی که از وجودشان آگاه بوده اید اما سعی در نادیده گرفتن آنها داشته اید امروز به صورتی کاملا غیر منتظره سد راهتان خواهند شد و تا زمانی که آنها را از بین نبرید نخواهید توانست به راهتان ادامه دهید. مواظب حرف هایی که می زنید باشید؛ شاید به خاطر شرایط به وجود آمده ناراحت و عصبی باشید، اما اثرات حرف هایی که می زنید می توانند خیلی بدتر از آن چیزی باشند که انتظارش را دارید. در حال حاضر هیچ جایی برای داشتن احساس شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان وجود ندارد، پس تمام ایمانی که به خودتان دارید را به کار بگیرید و با تمام وجود برای رهایی از این وضع تلاش کنید. فرصت هایی برای کسب درآمد بیشتر دارند برای شما به وجود می آیند.


♒ فال متولدین بهمن

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود و با نشان دادن شخصیت واقعیتان همه را تحت تأثیر قرار داده و شیفته ی خود خواهید کرد! شما امروز از انجام ساده ترین و پیش پا افتاده ترین کارها هم لذت می برید و احساس می کنید جادویی دلپذیر در تمام اتفاقات زندگیتان جاری است. امروز حمایت عاطفی از یکی دوستان و یا نزدیکانتان می تواند تأثیرات بسیار مثبتی در حل کردن وضعیت دشواری که در آن گرفتار شده است داشته باشد. رسیدگی کردن به اعضای خانواده و دوستانتان علاوه بر این که به داشتن احساسی بهتر نسبت به خودتان کمک می کند، پایه و اساس لازم برای داشتن آینده ای بهتر را نیز فراهم می کند.


♓ فال روزانه متولدین اسفند

به جای اینکه خودتان را با احساسات ناخوشایند آزار دهید با حال و هوای سرخوشانه ی امروز هماهنگ شوید و سعی کنید روز زیبایی را برای خودتان و اطرافیانتان بسازید. تا جای ممکن مهار اوضاع را به دست مغزتان بسپارید و از اینکه تسلیم احساسات خام خود شوید خودداری کنید. خوشبختانه ذهن شما در شرایط فعلی دارد خیلی خوب کار می کند و توانایی این را دارید که سختی های راه را برای خودتان کمتر کنید. ناگهان پرده ای که جلوی چشمانتان را گرفته بود کنار رفته و دید بهتری نسبت به دنیای اطرافتان پیدا کرده و هدفتان را با وضوح بیشتری می بینید. شرایط موجود چه خوب باشد و چه بد، شما اکنون آمادگی لازم برای انتخاب مسیر درست را دارید.

 

fal roozaneh tasvirezendegi 


فال حافظ اصلی آنلاین با تعبیر 

فال حافظ را پایین صفحه خواهید دید

جایگاه گرفتن فال نزد ایرانیان

اغلب ایرانیان از دیرباز برای اطلاع از آینده خود فال می زنند و به آن اعتقاد دارند به اینصورت که آن ها فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» – تشکیل شده از مرغ و آوا – گویند. معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا انجام می شود و برای فال حافظ گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد

دیرینه گرفتن فال حافظ :

اولین بار فال زدن با دیوان حافظ پس از مرگ وی آغاز شد. قضیه از این قرار بود که عده ای با دفن پیکر او در مصلی مخالفت می کردند تا اینکه برای حل این مشکل اشعار حافظ را در سبدی ریختند و کودکی یکی از این اشعار را به تصادف جدا می کند و اینگونه بود که اولین تفال به حافظ انجام شد ، در آن روز به حافظ لقب لسان الغیب دادند زیرا به طرز عجیب و باور نکردنی با غزل شماره 82 خود پاسخ جماعت ریاکار را داد. این غزل زیبا چنین است :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت                               من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

    مکن به نامه سیاهی ملامت من مست                                  که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

     قدم دریغ مدار از جنازه حافظ                                                که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت

 

نحوه گرفتن فال حافظ 

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد. برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1,205, میانگین امتیاز: 4.25 از 5)
Loading...

۱۹۵ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ساهره گفت:

  بسبار عالی بود مرسی

  36
  43
 2. هانیه گفت:

  دستتون درد نکنه عالیییییییییی بود مرسی

  35
  46
 3. mahnaz گفت:

  همیشه فال روزانه تصویر زندگی رو دنبال می کنم ممنون از سایت خوبتون

  36
  33
 4. طاووسی کرمانشاهی گفت:

  ضمن تشکر از این برنامه، فال پی ام سی و فال حافظ برای من همیشه بدون کم و کاستی درست بوده یعنی در تمام مشکلات به من راهنمایی درست رو داده و خدا شاهده همیشه همون بوده که من نیت کردم در فال پی ام سی که همیشه در طول هفته اتفاق افتاده فقط یه شرط داره عقیده صد در صد داشته باشید به امید روزهای خوب برای همه

  30
  33
 5. مریم گفت:

  دعام کنید به عشقی که پنج سال یک طرفست برسم

  78
  40
  • لیلا گفت:

   عزیز من عشقای دوطرفشم نتیجه ایی ندارن
   حالا تو به یکطرفش چسپیدی؟

   85
   15
  • Kami گفت:

   بی خیال شو

   44
   8
  • فرحناز گفت:

   انشالله برسی دلت شاد شود

   36
   11
  • نسرین گفت:

   عزیز من راه سختی رو در پیش گرفتی.عشق یکطرفه آدمو زجرکش میکنه تا حدی که ترجیح میدی به واقع بمیری و اینهمه درد و رنجو تحمل نکنی.عشق ، پرستشه و من بعد از 18 سال به این نتیجه رسیدم که راهو اشتباه رفتم و فقط خالق عشق لایق پرستشه. تو رو هم بر حذر نمی کنم چون میدونم آدم عاشق به حرف هیشکی گوش نمیده تا خودش به نتیجه برسه امیدوارم که تو زودتر از من درک کنی هیچ آدمی لیاقت عشق رو نداره

   59
   20
  • سامیا گفت:

   دعا مکنم سر عقل بیای..از این عشق بی ارزش دست بکشی

   30
   7
   • راضیه گفت:

    عزیزم از این عشق یک طرفه دل بکن که من تجربه کردم الان پانزده سال تو زندگییم رنج میکشم دو تا بچه هم دارم اونا هم زجر میکشن ولی عشق من دنبال عشق یازییاش بیرون کیفش را می کنه منم چشم انتظارش میمونم میسوزم تاحرفم بزنم میگه من اینم تو منو خواستی بخاطربچه هام تحمل میکنم بالاخره هرکاری بخواد انجام میده

    17
    26
  • نسرین هستم :) گفت:

   ایشالا که میرسی عزیزم❤

   24
   6
  • فرشته گفت:

   اگه حستونو همیشه نسبت بهش خوب نگه داری حتما بهش میرسی از خدا بخواهی حتما صلاح باشه بهش میرسی

   16
   8
  • رضا گفت:

   در دنیا یک عشق وجود داره و اون عشق مادر به فرزنده و تمام. بقیه ش نیازه. یا نیاز به دوست داشتن و یا نیاز به دوست داشته شدن. عشقی وجود نداره. اگر هم وجود داشته باشه با وصال از بین میره.

   41
   26
  • Sherry.gamer گفت:

   دعا نمیکنم به عشق یکطرفت برسی…دعا میکنم به کسی که لیاقتتوداره و اینکه میدونه هر چی زمانم بگذره براش تکراری نمیشی و مثه اول عاشقته, برسی:)

   18
   6
  • سمیرا گفت:

   عالی بود ممنون برام دعا کنید

   2
   4
  • فرزانه گفت:

   عزیزم عشق یه طرفه بجز زجر کشیدن هیچی واسه آدم نداره
   اما عزیزم اگه خدا بخواد به هم میرسین
   از قدیم گفتن همیشه با اونی باش که دوست داره نه اونی که دوسش داری

   3
   9
  • مهدی گفت:

   انشالله برسی

   3
   1
  • گلی گفت:

   برام دعا کنید به آرزوم برسم

 6. مریم گفت:

  حالا دعام کنید خدارو چه دیدی شاید برا من نتیجه ای حاصل شد

  49
  9
  • سروه گفت:

   هرگز امیدت رو از دست نده

   28
   5
  • احسان گفت:

   وقتی انسانی از یاد خدا ی کم غافل میشه خدا واسه اینکه برش گردونه اونو عاشق ی بنده زمینی میکنه تا از زجری که میکشه به فطرت خدایی خودش بازگرده. بعدها متوجه میشی که این عشق فقط زجر داشته برای خودت . انشالله که همه چیز به خوبی تموم بشه

   46
   22
  • فهیم گفت:

   عاشق نشو خودتو گول نزن .بهش نمیرسی.اگم برسی جز پشیمانی چیزی نصیبت نمیشه.دارم واقعیتو میگم.خواه پندگیرخواه ملال

   18
   7
 7. sevda گفت:

  واقعا عالی براوو

  17
  15
 8. مریم گفت:

  کاش فال امروز م راست راست در بیاد..ینی میشه….اسفند ماهی ام و رویا پرداز

  23
  6
  • مهنار گفت:

   مث من

   11
   2
  • ARkin گفت:

   منم اسفندم نانازم

   11
   8
  • الینا گفت:

   من بین یه دوراهی گیر کردم شاید بنظر کوچیک بیاد ولی اینده منو عوض میکنه برم یه مدرسه عالی و خوب یا مدرسه سال پیشم قلبم میگه سال قبلی مغزم میگه مدرسه تو عوض کن اخه من دلم خیلی خیلی زیاد برای دوستام تنگ میشه بنظرتون چیکار کنم

   8
   10
   • احسان گفت:

    سلام .حتما برو مدرسه جدید و با پشتکار و توکل به خدا درست رو بخوان. کلا ادم همیشه در طول زندگی دوستای مختلفی پیدا میکنه نگران این موضوع نباش.

    15
    4
    • عاطفه گفت:

     سلام. بچه ها من یک سال هست پدرم فوت کرده و همیشه تمام خاطراتش تو ذهنم هست خیلی دلتنگش هستم چکار کنم.

     2
     2
   • مینا گفت:

    برو مدرسه عالی مطمئنم اونجا هم دوستان خوبی پیدا میکنی

  • ندا گفت:

   کاش فال امروز من هم خوب در بیاد اسفندماهی……

   6
   2
 9. فاطمه گفت:

  خداوند الحق شکر می کنم تو را ممنون به خاطر فال

  8
  8
 10. حدیثه گفت:

  خیلی خوب بود

  10
  12
 11. مانا یوسف زاده گفت:

  با اینکه می دونم فال ها دروغه ولی برای اینکه وقتم بگذره دوست دارم بخونم. ممنون از فال ها

  16
  4
 12. ساره بیات گفت:

  ممنون از این فال زیبا که قراره من به خواستم برسم خدایا شکرت که میدونم که میدونم من هنر پیشه میشوم

  9
  8
 13. سلام مانا یوسفزاده گفت:

  سلام وخسته نباشید ممنون از فالهای خوبتون موفق باشید

  5
  3
 14. ابوحسن گفت:

  سلام برهمه و درود خداوند برشما ازفالهای خوبتون متشکرم

  4
  3
 15. Kaivan گفت:

  عالی بود مرسی

  3
  5
 16. عسل گفت:

  من تا حالا هیچ عشق واقعی نداشتم و امیدوارم به عشق پاک حقیقیم برسم ♡♡

  13
  3
  • جانا گفت:

   عاشق شدن لذت داره هرچند در این زمانه پیدا کردن عشق حقیقی سخته ولی من تجربه کردم یه تجربه عشق یک طرفه که پر از سختی و دوری و گریه و البته گاه شادی و خنده هم بوده ولی همه اینا برا من لذت داشته شاید برای دیگران خنده دار ه .ولی برای من اوج لذت و پاک بودن پنج سال و هشت ماه که من درگیر این حسم یک بار نشده پشیمون بشم همیشه از اینکه خدا این حس بهم هدیه داده خداروشکر میکنم.هرچند میدونم رسیدنم بهش یک درصد .
   برا تو هم عزیزم از ته دل دعا میکنم بهترینا نصیبت بشه

   24
   5
 17. جانا گفت:

  امشب یه فال گرفتم که گفت به عشقم میرسم….ینی خداجووووونم عاشقتم.

  5
  8
 18. جانا گفت:

  اگر سکوت م را بشکنم تمام دریاها خشک خواهن شد.کوهای سر بع فلک کشیده از بار غمم فرو خواهند ریخت…تمام جنگلها درختهایشان را خواهند سوزانند شای تسکینی شود برای دل دردمندم…سکوتی پر از فریادهای که دل بندها هیچ دل خدا هم برایم خواهد سوخت.
  بریده ام از این همه صبر از این همه توکل از این همه منتظر ماندن

  تا کجا باید رفت که صدایم به تو برسد صدای ناگفتهای که تا اعماق وجودم را سوزاندن
  خسته ام از این همه ذست به دعا ها بردن از این همه واسطه قرار گذاشتن

  خدا جونم تنها دل خوشیم تویی.
  دلمو دست بنده هات نسپار

  این خودم گفتم..من خیلی سختی کشیدم برای رسیدن به خواسته هام…دلم میخاد هرکی میخونه نظر واقعیشو برام بگه ممنون میشم

  15
  6
  • ناشناس گفت:

   م مرادی ایشالا ب خاسته هات برسی منم برای رسیدن ب خاسته هام رنج ها و مرارت های زیادی کشیدم و حالا از جایگاهم راضی و خوشحالم تمام تفکراتم مثبته ب خدا امیددارم و ازش سپاسگزارم

   3
   2
  • nasrin گفت:

   به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود؛
   آدم ها نبودن ها را بهتر بلدن…

   9
   5
  • Shahla گفت:

   دوست عزیز خواستن توانستن است مطمئنی باش اگر تلاش کافی وهدفت مشخص باشه آنچه ب صلاحت باشه حتمأ اتفاق می‌افته اون هم با صبر .دوست خوبم برات بهترینها رو از خدا میخام

   7
   3
 19. ناشناس گفت:

  دوستان عزیز خواسته هاتونرو خوندم انشاالله که به اون همگی برسید؟

  12
  2
 20. ناشناس گفت:

  نمی دونم چی بگم واقعا عاشق ها رو هم باید درک کرد شاید من اینطور نیستم و در مورد عاشقا سختگیرم انشاالله که خداوند صدای دل همتونو بشنوه

  10
  4
 21. فرخنده گفت:

  منم برات دعا میکنم جانا ی عزیز ایشالله که به هرچی تو زند گیت میخوای برسی سعی کن محکم باشی تانشکنی

  9
  2
 22. ناشناس گفت:

  بچه ها یه حرف واقعأ راستو به همتون میخوام بگم اگه برا عاشقا دعاکردم این به این منظور نیست که بخوام به همسرم خیانت کنم من همیشه میگم دو چشم دربرابر دوچشم ونه بیشترواز خدا تشکر میکنم راه درستو بهم نشون داده شما هم عشق واقعیتونو پیدا کنید انشاالله اااا

  10
  3
 23. مانا یوسفزاده درجواب جانا گفت:

  سلام انشالله همه به خواسته های خوب خود برسن شما همین طور از صمیم قلبم برات دعا میکنم انشالله به اینزودی خبری خوش ازبرای شما جانا بخوانم امین یا رب العالمین

  6
  2
  • جانا گفت:

   ازتون ممنون مطمئن ام خدای مهربون بخاطر دل پاک شما هم که شده منو به خاسته ام میرسونه..دوستتون دارم

   5
   2
 24. مهدیه گفت:

  خیلی خوبه ممنونم فال هاتون رو دوس دارم فال های دیگه ای مثل چای و تاروت و قوه هم بزارید متشکرم

  2
  3
 25. ناشناس گفت:

  ممنونم از فال هاتون
  یعنی عشق واقعیه؟

  2
  4
 26. صبا گفت:

  چرا برامن خوب در نمیاد ؟؟ البته خودمم میدونم بد
  شانسم :-(:-(:-(:-(:-(

  3
  5
  • احسان گفت:

   سلام چیزی به اسم شانس وجود نداره همه ادما ی موقعیت های خوبی براشون پیش میاد و ی موقعیتهای بد باید به موقع تشخیص بدی تا موفق بشی.

   5
   1
 27. ثمین گفت:

  سلام شب بخیر به نظر من فالها همگی جنبه سرگرمی دارن ولی من در کل هر شب دنبال میکنم و با خوندنش لذت میبرم

  2
  7
 28. حنانه گفت:

  عالی بود

 29. جانا گفت:

  سلام دوستان دوست داشتنی من.یه چیزی میگم شاید باورتون نشه ولی من هر سری میام تو این سایت اول میام سمت پیام خیلی برام جالب و جذاب…کاش یه جای بود که میشد به دور از مسائل (جنسی)که پر تو سایت های چت دور هم باشیم و ساعتها حرف بزنیم و تجربه های همو گوش بدیم

  3
  3
  • احسان گفت:

   درپاسخ به جانا / واقعا حق با شماست خیلی تجربه ها وجود داره که نمیشه مطرح کرد باید ی جایی می بود به دور از مسایل ادم حرفاشو میزد و استفاده میبرد.

   4
   2
  • ماریانا گفت:

   من هم با جانا موافقم که از تجربه هامون استفاده کنیم الان بهتر نیست یکم با هم حرف بزنیم و از تجربه هامون استفاده کنیم نظرتون چیه دوستان؟

   2
   3
 30. هانیه اردونی گفت:

  سلام مرسی عالی هست ممنون

  1
  6
 31. ماریانا گفت:

  سلام دوستان عزیز برای کسی تا حالا پیش اومده که فالش درست باشه ? لطفا جوابمو بدین

  2
  4
 32. فرخنده گفت:

  اره. منم با جانا جون موافقم

  1
  2
 33. ابی گفت:

  مرسی زحمت که برای ما مکشید فال تون عالی ممنون

 34. نسرین هستم :) گفت:

  خیلی قشنگ بود:)

 35. ماریانا گفت:

  سلام دوستان عزیز خیلی تشکر می کنم که به سوال من جواب دادین یعنی به نظرتون منم فال بگیرم خوبه

  1
  3
  • احسان گفت:

   سلام اول تا جایی که امکانش هست خوب فکر کن اگه به نتیجه رسیدی که خوب اما اگه به نتیجه نرسیدی اونوقت فال بگیر حتما خوبه

   3
   4
 36. جولان گفت:

  امیدوارم که هر کسی عاشقه به عشقش برسه من چون نرسیدم و در حسرت دیدار عشقم موندم دوست ندارم ناراحتی هیچکی ببینم.. از خداوند متعال میخوام همه عزیزان حاجت روا بشن… 🤲🤲💝

  10
  2
 37. مهدیه گفت:

  من همسری دارم که خیلی دوستش دارم ولی اون من دوست نداره چند وقته همدیگرو ترک کردیم به نظر شما امکان زندگی دوباره برای ما هست با اینکه اون دیگه سراغ من نمیاد یه بچه هم داریم

  4
  2
  • احسان گفت:

   ببخشید اگه میتونی دلیل اینکه شما رو دوست نداره رو پیدا کنید شاید ی سوتفاهم ساده باشه و شاید دلیلش قابل جبران باشه.
   سلام با بزرگترهات مشورت کن با پدر و مادرت با برادر یا خواهر بزرگترت بعد تصمیم بگیر. انشاالله خدا هم کمک میکنه بهترین تصمیم رو بگیری . برات آرزوی موفقیت دارم.

   4
   3
  • ماه فروردینیم گفت:

   عزیزم بی خیال مردی که با ناجوانمردی میزاره و میره

   2
   3
  • عسل گفت:

   همیشه دنبال کسی باش که اون تورو دوست داشته باشه نه تو اونو.میدونم خیلی سخته گذشتن از کسی که دوسش داری ولی تو براش بچه هم آوردی چندسال باهاش زندگی کردی عاشقت نشده بعد از این هم نمیشه فرصت زندگی کردن رو از خودت نگیر .اگه امروز برگرده فردا میره

   2
   3
 38. ماریانا گفت:

  سلام مهدیه جان هیچوقت امیدت رو از دست نده و به فکر آینده بچه ات باش ادم به خاطره بچش باید همه کاری کنه عزیزم

  2
  3
  • عسل گفت:

   واقعا مسخرست قراره واسه بچمون مادری کنیم ولی اینکه به خاطر بچه کسی که مارو دوست نداره رو تحمل کنین احمقانست.یه مادر نیاز داره کسی عاشقش باشه تا اون هم عشق رو به فرزندش منتقل کنه در غیر اینصورت بچه فقط یاد میگیره بسوزه و بسازه

   2
   2
 39. نازنین گفت:

  من یه مردادیم وخیلی احساساتی امیدوارم فال فردام درست باشه وبرا همتون ارزو میکنم هرچی تو دلتونه خدا بهتون بده

  3
  1
 40. مانا هستم گفت:

  نازنین جون سلام برای همه دعا میکنی افرین انشالله خودت هم به آرزوهای قشنگت برسی

  3
  2
 41. حسین گفت:

  سلام به عشقهای پاک و بی ریا
  خیلی عالی بود

  6
  1
 42. متینا گفت:

  ایول خیلی درستن عجب چیزیه

  4
  2
  • عاطفه گفت:

   من اسم عشقم متینه عاشقی چه بد دردیه ادمو میکشه ولی عشق منم یه طرفست اصلا نمیتونم فراموشش کنم هر روز که از خواب بیدار میشم اولین چیزی که به ذهنم میاد متینه اون اصلد نمیدونه که من دوسش دارم یعنی متین همون متین توی خندوانست دیشب یه عکس ازش دیدم حالم واقعا گرفته شد چرامن اونو ندارم بزرگترین ارزوم تو زندگی اینه که فقط یه لحظه کنار خودم حسش کنم

   4
   3
  • بیتا گفت:

   سلام عزیزان من هم یه عاشق دلشکسته ام برا من هم دعا کنید امیدوارم همه به عشقشون برسن .الهی امین

   5
   2
   • s....f گفت:

    سلام به همگی. لطفا به من هم دعا کنین تا به عشقم برسم.اون بهم میگه دوسم داره و میخواد من بشم زن زندگیش.واقعا من خودمم هم عاشقشم .و از خدا میخوام حرفایی که بهم میزنه راست باشه.ولی به احتمال زیاد خانواده من موافقت نکنن.لطفا دعا کنین به هم برسیم.انشاله شما هم ب مراد دلتون برسین….

    1
    5
 43. Sara گفت:

  خیلی این روزا ذهنم درگیر یه موضوعیه که خدا کمک کنه مشکلم حل شه فالم که میگه راه خوبی برام باز میشه انشالله همینطوره
  کاشکی قسمت احساسی ماه تولدمم میگفت, ان شالله هفته بعد

  2
  1
 44. دلشکسته گفت:

  عالی بود
  اولین بارم بود فال میگرفتم عاشقش شدم

  2
  9
 45. دینا گفت:

  سلام من یک اردیبهشتی هستم و واقعا خیلی عالی بود فقط از فال امروز خیلی خوشمزه نیومد…

 46. جانا گفت:

  واااای خدای من،ینی میشه؟؟؟؟ میخام برم دنبال اینکه به آرزو بچگیم برسم برام دعا کنید

  1
  1
 47. ستایش گفت:

  سلام گاهی وقتا فالی که میخونم. راست در میآد گاهی وقتاهم نه ولی به خوندنش عادت کردم هرروز دنبالش میکنم شایدم یک وقتی پیشه به حقیقت تبدیل شه خیلی سخته منتظر باشی فال امروزت چی میگه که امروزت چطور پیش میره انشالاه هرکی میخونی براش اینه حقیقت باشه

  3
  2
 48. ناشناس گفت:

  سلام من خودم متولد تیر هستم از روی عادت همیشه فالها را میخونم انشااالله همه فالشون خوب ومثبت باشه

  4
  2
 49. احمد گفت:

  بچه ها میخوام که برام دعا کنید به عشقم برسم،بیا با هم بگیم:خدایا ما و آقا احمدرو به عشقمون برسون.

  6
  2
 50. رضوان گفت:

  هم عشق دروغه هم این فال ها

  9
  5
 51. فرخنده گفت:

  با سلام به شما دوستان یک نصیحت دارم بشنوید ما همیشه عاشق تصورات خودمون میشیم نه حقیقت شخصیت طرف مقابل واسه همین وقتی بهش میرسی میبینی اونطوری که تو فکر میکردی نبوده عمرتونو هدر ندهید دنبال یک فن و هنر بروید تا معاش شما آینده زندگیتون رو رقم بزنه و بدونید اگر بغیر از خدا عاشق کسی بشید زود میفهمید که اشتباه کرده اید چون فقط اوبا بنده هاش صادقه پس وقت رو تلف نکنید برید دنبال یک فن و هنر برای زندگیتون موفق باشید

  7
  2
 52. عشقم گفت:

  والا این روزها با این اوضاعی که داریم همه عشق ها شده پول و بس دیگه مجالی برای دل نمونده

  7
  2
  • یاسی گفت:

   اخه عزیزم اگه این روزا پول نداشته باشی نمی تونی عاشق بشی

   5
   2
   • ی تنها تا ابد یک روز گفت:

    موافقم تا زمانی که پول نداشته باشی نمیتونی واسه خودت لباس مناسب و در شان ی آدم حسابی بخری تا زمانی پول نداشته باشی نمیتونی ی ادکلن در شان ی آدم حسابی بخری و ازش استفاده کنی و اما اینک با پول ادب و انسانیت نمیشه خرید ک اونم خیلی وقتا اولویت عشق نیس

 53. لیلا گفت:

  سلام فالاش بدک نیست معمولا درست در میاد در مورد عشق هم سعی کنید مرد از شما خوشش بیاد اشتباهی که من کردم از ۱۴سالگی دلِ خیلیاروشکوندم همشون عشقایی یک طرفه بود هیچکدومو دوست نداشتم فقط به درس خوندن فک میکردم فامیل غریبه همه رو بی محل میکردم هدفم درس بود یه موقعی به خودم اومدم دیدم با کسی بعداز پایانِ دانشگاه ازدواج کردم که حتی تره هم برام خورد نمیکنه چه خودش چه خانوادَش در واقع تاوانِ اشکایی رو که ریختم پس دادم والان بخاطر بچه بقیه راه رو باید وباید ادامه بدَم همه ی خواستگارایی سابق فکر میکنن خوشبختم درحالی که خنده برلب میزنم تا کس نداند رازِ من تواین ۱۴سال یه روزِ خوش ندیدم ولی باز هم با سماجت به خاطرِ بچه هام بقیه راهو با استعانت از خدایی که تنها مونسمِ ادامه میدم پس دوست داشتنِ مرد براتون مهم باشه چیزی که من از سرِ نادونی وغرور مسخره میکردم…

  11
  16
 54. بی نام گفت:

  هیچ ربطی به دوست داشتنِ مرد نَداره ، هیچ ربطی به خوشمون اومدِ مرد نَداره

  2
  2
 55. یه غریبه گفت:

  دیدم صحبت در مورد عشق هست با اجازه منم کمی حرف دارم , 12ساله کسی رو دوست دارم و هر چقدر تلاش کردم نشد فراموشش کنم , ازش خبری ندارم , اونم ازم خبری نداره , ولی آنقدر حسن نسبت بهش قوی هست که اون رو حسش می کنم , البته ناگفته نماند که حتی یکبار هم با هم حرف نزدیم , فقط نگاه بود , اظهار عشق را به زبآن احتیاج نیست / چندان که شد نگه به نگه آشنا بس است , و در ضمن اگر حسش می کنم به این دلیل هست که اون هم به من فکر می کنه , 12ساله غم ناراحتی اشک آه , هجران , نمی دونم چطور گذروندم, دوستی بالا اشاره کرد وقتی از خدا غافل میشی دچار عشق زمینی میشی تا برگردی سمت خودش , تجربه ی منم دقیقا همین بود , نماز خون نبودم آدم خوبی نبودم , از بین گناهان فقط مشروب نخوردم و آدم نکشتم , و حتی یک شب خواب دیدم یکی جهنم رو بهم نشون میداد و در آخر بهم گفت اگه همینطوری ادامه بدی عاقبت تو هم همین میشه , و بازم درست نشدم , تا عشق اومد سراغم … , تنهام , بی کسم , غریبم ولی خدا رو دارم فکر می کنم می ارزید , هر چند هنوز عشق زمینیم رو فراموش نکردم چون آینه ی خدا نماست برای من , برای همه آرزو های خوب دارم

  4
  15
  • عشقم گفت:

   منم همینطور

   2
   1
  • عسل گفت:

   نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی اگه یه مرد عاشق یه زن بشه حتی یکسال هم صبر نمیکنه 12 سال که اصلا زنا صبورن نه مردها. تو داری اشتباه منو میکنی چون به خودت اجازه عاشق شدن نمیدی عاشقی با نگاه کردن نیست عاشق اختیارش دست خودش نیست از هیچ چی نمیترسه دوباره عاشق شو ببین زندگی چقد زیباست.منم ده سال صبر کردم باهاش صحبت هم کرده بودم ولی عشق رو بعد ده سال چشیدم .اینکه مردی عاشقت باشه بزرگترین لذت دنیاست

   2
   2
  • جاسم گفت:

   داستان شماهم مثل زندگی من😭😭😭😭

 56. یاحسین گفت:

  حضرت محمدص فرمود : بهترین اعماله نزد خداوند حفظ زبانست. بیشترین گناهِ انسان از زبان هست هر که مردم از زبان او بترسد از اهلِ جَهنم است. ناسزا گفتن ، بَد زبانی ،
  به نام بَد صدا زدن ، وعده دروغ ، قسمِ دروغ ، خبری را نَدانسته گفتن ، شهادتِ ناحق ، دروغ گفتن ، …

  12
  1
 57. تَنهام گفت:

  من هم چند ساله یه نفر رو دوستش داشتم عااشق بوددم . چند ساله غمگین بودم و اشک میریختم ،
  آدمِ باخُدای بوددم . دِله منه ساده و شفاف بودش . ولی اون یه نفرو یه بار به من گفت دوستت داارم و به من قول داده بود باهام بِمونه من هنووز فراموشش نکردم ، بِهیادت هستم ، خیلی از حرفهام هست که خودش و خُدای خودش و خُدایِ من میدونه و خُداوند هم میدونه و ….

  11
  1
 58. مریم گفت:

  من عاشقم و به این حسمم افتخار میکنم بابت این حسم خدارو هزار بار شکر میکنم

  2
  2
 59. تنهام گفت:

  تنهایم 😔😢😭😢 . عشقِ زمینیم رو فراموش نکردم نسبت به او حس دارم و به نگاه هم حس دارم .😢😭😔😢😭 من هم چند سال یه نفر دوستش داشتم عاشقش بودمش .دِله منه ساده و شفاف بودش. آدمِ با خُدا بودم و نماز خون بودم .
  😭😢😔 اون یه نفرو یه بار به من گفت دوستت داارم و به من قول داده بود باهام بمونه من هنووز فراموشش نکردم و بعد از اون عاشقش بودمش چند سال غمگین بودم و اشک میریختم 😢😭😭😢😔 و بر اثر گریه های زیادم مَریض شدم.😢😭😔😢😭😭😭😢😔😢 . عشقِ زمینیم از ته دِل میگم دوستت دارمت و عاشقتم . خُداوند هم میدونه و خیلی از حرفهام هست که خودش و خدای خودش و خدایِ من میدونه

  43
  2
 60. مانا هستم گفت:

  فقط باید خدا را دوست داشت چون خیلی از آدما بی وفا هستن و قدر دوستی نمیدانن عشق فقط به خدا ولی انشالله آنهایی که به عشق زمینی فکر میکنن امیدوارم به عشق شون برسن آمین🙏

  5
  2
 61. هلینا گفت:

  به حق امشب الهی همگی حاجت روابشید منم خیلییی دعاکنید
  امیدوارم برام اتفاقی که دوس دارم پیش بیاد عالی بود مرسی

  5
  5
 62. آتش گفت:

  واقعا عالیه همون حسی ک دارم توفالم اومده

  3
  5
 63. کوثر گفت:

  عین حقیقت هست ممنون از سایت خوبتون ☺☺☺☺☺☺

  3
  5
 64. ملیا گفت:

  سلام
  زدید فال شنبه
  ولی لینکو میزنی تکرار دیروز رو گذاشتید

  • mahnaz گفت:

   سلام گلم
   ممکنه برات کش شده باشه
   چند بار صفحه رو رفرش کن اگه آپدیت نشده بود بازم برامون کامنت بذار

   مرسی از توجهت

   1
   2
 65. mozhdeh گفت:

  حرفاش در مورد زمان حال کاملا درسته …
  اما اینکه در آینده اون اتفاقی که پیش بینی کرده درست باشه جای شک داره
  ایکاش واقعا در آینده نزدیک اون چیزی که برام گفته حقیقت پیدا کنه

  2
  2
 66. M.S گفت:

  کاش میشد فقط عاشق خدا بود

  • ماه لیلی گفت:

   واقعا کاش میشد عاشق خدا بود
   کاش این آدمایی به ظاهر عاشق اصلا وجودنداشتن
   از خدا میخوام همگی به خواستتون برسین
   آمین شم شما بگید
   دوستار شما
   ماه لیلی

 67. M.S گفت:

  بالا خوندم گفته بودین عشق یک طرفه خوب نیست من مخالفم خوبه ولی زجر داره که باید بخاطر عشقت تحمل کنی

  4
  1
 68. فاطمه گفت:

  خدا رو شکر از بین خواستگارایی که داشتم و خیلی خودشون رو عاشق نشون میدادن با اونی ازدواج کردم که بی ریا تر از همشونه … این بزرگترین شانس و اقبالیه که ده ساله دارم بهش می بالم

  2
  1
 69. مانا یوسفزاده گفت:

  سلام و عرض ادب من که فکر کنم عشق دروغه عشق کجا بوده این روزا همه عشقا دروغه فقط سر کار گذاشتن

 70. جواد گفت:

  سلام دوستان مدت سه سالی است که با خانمی مطلقه ازدواج کردم ولی ایشون همیشه رفتارش با من بده ولی من ایشون رو خیلی دوست دارم ولی اخلاق خانمم همیشه دستوریه ارزش قائل نمیشه اهمیت به تماس یا پیامهای من نمیده خیلی ناراحتم کمکم کنید

  4
  1
 71. بهاره گفت:

  مریم جان سلام عزیزم اگر به این جمله اعتقاد داشته باشی که خدا میگه تقدیرمن به تدبیر شما میخنده ، نه عشقتو هرچیزی رو رها میکنی چون دنیا جبرمطلقه هرچی سرنوشت باشه همون میشه یعنی خدا هر تقدیری که برات درنظر گرفته باشه همون اتفاق می افته نه ذره ای بیش نه ذره ای کم من یه ادم چهل ساله هستم که از روی کلی تجربه و اطلاعات مطلب فوق گفتم ، نه روی هوا

 72. مریم گفت:

  منم یه طرفه عاشق پسری شدم که تحصیلات داشت، از روی ظاهرش فکر میکردم پسر باتجربه و پخته ایه، حدود 4 سال عقد بودیم که همش با اشک و درد و رنج برام گذشت
  الآن 4 ماهه عروسی کردم
  یک ماهه خونه پدرم هستم
  الان میبینم هییییییچ بویی از خواستن، دوست داشتن و پایبندی و تعهد نبرده

  تازه سیگار هم میکشیده و ازم پنهان کرده بوده
  بسیاااااااار مغروره و حاضر نیست بخاطر غرورش پا پیش بزاره یا تغییر مثبتی تو زندگی ایجاد کنه
  احساس مرررررررگی دارم که قابل وصف نیست
  من خواستگارهای خیلی خوبی داشتم
  از نظر اجتماعی و کاری هم جایگاه خوبی دارم
  ولی انتخاب خوبی نداشتم
  الآن که دارم این پیام رو مینویسم شکمم داره از درررررد پاره میشه
  به روی خودم نمیارم که بابا و مامان پیرم بیشتر عذاب نکشن
  شبا تا صبح فرصت اشک ریختن دارم
  درررررد دارماااااااا
  بین دوراهی جدایی و موندنم
  خدایاااااااااا کمکم کن
  کاش خدا یه لحظه فقط واسه یه لحظه نیم نگاهی بهم میکرد و میگفت تهش کجاست؟
  قراره چی بشه
  دارم میمیرم بخدا

  تو رو خدا کسانی که این پست رو میخونن برام دعا کنن از این دوراهی به سلامت نجات پیدا کنم

  8
  3
  • و.س گفت:

   براتون دعا کردم. شما هم تا می تونید آیه الکرسی بخونید و خودتون رو واگذار کنید به خدا و ازش کمک بخواید. واقعا تاثیرگذاره.

   2
   2
  • ماه لیلی گفت:

   به خدا دل منم برات درد گرفت
   از خدا میخوام که عاشقانه کمک کنه گلم
   برگردی سر خونه زندگیت😗😗

 73. M.S گفت:

  اقا امام زمان (عج) کمکت میکنه مریم جون ازش کمک بخواه

  4
  1
 74. ساهره گفت:

  بسیار عالیه مرررسسی فدای همتون بشم واقعا راست بود

  2
  2
 75. گفت:

  شکرگزار باشید چون عشق به هر وجودی وارد نمیشه. خدا عشق رو عطا میکنه تا سرزمین وجود رو وسعت بده. از این فرصت باید برای رشد روحی استفاده کرد.
  آرزو دارم همگی کامروا باشید.

  2
  3
 76. پرنسا گفت:

  سلام همگی…
  جدا این فال ها درسته؟نمیدونم چرا نمیتونم باورشون کنم…یه چند وقته همش میگه داری راهت رو اشتباه میری ولی من اصلا کاری نمیکنم که بخواد اشتباه یا درست باشه…

  3
  2
 77. و.س گفت:

  راستی صدقه دادن هم برای گشایش کار و رفع نگرانی و کشمکش از زندگی بسیار خوبه. برای خودم که معمولا کمتر از 24 ساعت نتیجه ش رو دیدم.

  1
  4
 78. نازی گفت:

  سلام.ممنونم.من هر روز فال روزانه را چک میکنم.تقریبا با اتفاقات اطرافم هماهنگه.

 79. بی نام گفت:

  سلام جواد جان، عذر می خوام اطمینان داری با کس دیگه ای در ارتباط نیست؟
  البته پیشنهاد می کنم مدتی ازش دور شی تا اولا قدر بودنت رو شاید بدونه و پیشنهاد بعدیم هم اینه که همون رفتاری که باهات داره رو باهاش داشته باشی شاید متوجه زشتی رفتارش بشه و این رو هم بدون که به هیچ آدمی نباید بیشتر از خوددش توجه کنی، خیلی ها جنبه ندارن خودشونو خراب می کنن, , اگه تونستی بیا اینجا باز حرف زدن کمی بهت کمک میکنه تا منطقی تر باهاش برخورد کنی

  2
  5
 80. یه غریبه گفت:

  عسل جان ممنونم از وقتی که گذاشتی راستش از تعداد دیس لایک ای کامنتم تعجب کردم شما هم می تونستی دیس لایک کنی ولی خب محبت بیشتری به من کردی , راستش تازگی ها فهمیدم که عشق اون نسبت به من خیلی بیشتر از عشق من نسبت به اون بود پیامک قشنگی بود : من بودم اونم بود ولی قسمت نبود تا جایی که جون داشتم با تقدیر (خدا) جنگیدم ولی فقط خودمو خسته کردم و تسلیم رضای خدا شدم , بعد از 11 سال فهمیدم زورم بهش نمیرسه و این سال دوازدهم دارم کمی مزه ی زندگی رو بفهمم حتی بدون اون,واقعا سعی می کنم زندگی کنم , اما نهایت خودمو تسلیم تقدیر کردم چون جنگیدن بی فایده است , راستی کامنت بالا خطاب به آقا جواد کامنت بنده است اسمم نیفتاد معذرت می خوام

  2
  5
 81. بهار گفت:

  برای منم دعا کنید به کسی که دوسش دارم ازدواج کنم خیلی دلم گرفتس و دلتنگشم ولی چند روز ازش بی خبرم منم عشق یطرفه است دارم روانی میشم

  3
  1
 82. نیکو گفت:

  من که خوشم اومد از این فال چون واقعیت رو گفت

 83. مهیار گفت:

  عشق بدرد نمیخوره

  6
  1
 84. لاله گفت:

  گفتین عشق یه طرفه خوب نیست
  ب نظر من اشتباهه با عشقه که میتونی زندگی کنی

 85. M.S گفت:

  لطفا برام دعا کنید به اون چیزی که میخوام برسم… گاهی وقتا فکر میکنی که عشقه یکطرفه در کاره اما نه شاید اونم تو رو دوست داره اما غرورش نمیزاره اعتراف کنه شایدم میترسه که بگه

  2
  1
 86. یه غریبه گفت:

  بهار خانوم
  اگه هست بهش بگو , شاید این عشق یه طرفه نباشه , یه دوستی داشتم عاشق کسی بود و فکر می کرد عشقش یه طرفه اس و نمیتونه به اونی که می خواد برسه , رفت با کسی دیگه ازدواج کرد و بعد از بچه دار شدن وقتی اتفاقی عشقش رو دید فهمید عشق یه طرفه نبود , فقط بگو عاشقت نبود هم چیزی رو از دست نمیدی حداقل در آینده این حسرت باهات نیست که بهش نگفتم …
  بهش بگو

  2
  4
  • مریم گفت:

   سلام .من حرف شماره تایید میکنم.خودم هم این مدلی بودم چند سال تو دلم نگهداشتم و نگفتم ولی بعد بخاطر یه اتفاق یه جورای بهش گفتم فهمید که دوستش دارم ولی گفت نه اما من هنوز پای دلم موندم ۶سال که موندم حتی یبارم از گفتنش پشیمون نیستم درسته آدم مغروری بودم ولی خوشحالم برای عشقم غرورمو زیر پا گذاشتم.۶سال که هر روز براش مینویسم دوستت دارم..درسته جوابی ازش نمیگیرم اما همین که به زبان میارم و بهش میگم برام لذت بخشه..میدونم الان خیلیا منو دیونه فرض میکنید.ولی بدونید من خوذمم این دیونگی قبول دارم..ان شالله همه ی عاشقای دو طرفه بهم برسن و ما عشقهای یه طرفع تکلیفمون روشن بشه

   1
   4
   • مینا گفت:

    سلام دوستان منم هرروز به این سایت سر میزنم …چندسال پیش با اجبار پدرم با پسرعموم ازدواج کردم …با اینکه عاشق یکی بودم ولی عشقمو دفن کردم ..فقط به شوهرم رسیدگی کردم چون به تقدیر اعتقاد داشتم ولی اون به بیراه رفت منم مجبور شدم جدابشم تورو خدا واسه منم دعا کنید ..یه حس درماندگی پریشانی دارم اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم دوست دارم یه زندگی خوب داشته باشم ‌..دراخر هم دعا میکنم همه به عشقشون برسن تا مثل من عذاب نکشن

    1
    4
 87. بی نام گفت:

  یعنی خدائیش حتی یک بار هم درست نیست اتفاقی یکیش هم درست از اب در نمیاد
  نمی دونم این چیزا رو چه ریختی درست می کنند و منم چقده احمقم که دنبال این چیزا میرم.البته ادم وقتی نا امید باشه سروقت هرچیزی میره که امیدشو بدست بیاره

  1
  3
 88. یه آدم محتاج گفت:

  سلام من امروز به یه مشکل خیلی بزرگ افتادم،داره دو تا میشه اگه یکیشون عملی بشه زندگیم به هم میریزه لطفا دعا کنید

  1
  5
 89. ناشناس گفت:

  دوست من خدا مشکل رو سر راه آدم میاره که بنده اش به یادش بیفته , بسپارش دست خدا , اما اگه جایی اشتباه کردی ازش معذرت بخواه بهش قول بده دیگه کار بدی نکنی و بعد اگه پیش اومد هم بازم ناراحت نشو با خدا بمون خودش درستش میکنه

 90. یه غریبه گفت:

  مریم جان,شما یاد گرفتید با یادش زندگی کنید , در واقع شما عشقتون رو از دست ندادید , ولی اون کسی رو از دست داد که عاشق خودشه , دیر یا زود میفهمه , و شما هم خواهش می کنم ندارید مثل من 12 سال بگذره بعد متوجه بشید باید زندگی کنید , دیگه براش ننویسید دیگه بهش نگید دوستش دارید, اگه به چشم یه مزاحم نگاه تون میکنه , پس مزاحمش نشید آدم ها تا وقتی هستن کسی قدرشون رو نمیدونه, چرخ تقدیر می چرخه و مدام به یه حال نمی مونه
  ,مینا جان , یه زمین رو راحت تر میشه ساخت , تا اینکه ساختمون نا ایمن رو خراب کنی و یکی دیگه جاش بسازی , سخته ولی شدنی , از لطف خدا نا امید نشو بخواه و تلاش کن حتما درست میشه , اگه از ته دلتون بخواید که درستش کنید حتما درستش می کنید

  1
  3
  • مریم گفت:

   ممنون که پیامم رو خوندید و وقت گذاشتید و جواب دادی .روزی هزار بار به خودم قول میدم که براش ننویسم.ولی نمی تونم انگار یه آدم آهنیم که براش برنامه نوشته شده این ساعت این موقع براش بنویس‌.خسته ام از اینکه خدا صدامو نمیشنوه..خسته ام از اینکه یه تنه جنگیدم و آخرش قرار حسرت باشه..خسته ام و دلم فقط یه خواب طولانی میخاد… ینی روزگار میچرخه که روزی برسه اونم دلش تنگ من بشه اینکه پشیمون بشه اینکه بفهمه عاشقانه می پرستیدمش ولی اون راحت از کنارم گذشت…قید ازدواج زذم چون دلم نمیخواد کسی دیگه بدبخت کنم

  • رویا گفت:

   همینکه برا هم دعا می کنیم زیباس

 91. همه یا هیچ گفت:

  آقا جواد این دو حالت بیشتر نداره یا چون قبلا ازدواج کرده میترسه باورت کنه که هنوزم میشه عاشقانه زندگی کرد برای همین حالت گارد میگیره و بیشتر دستور میده حالت دوم اینه شاید ظرفیت محبت رو نداره وقتی به هر دلیلی در ازدواج قبلیش شکست خورده یا تحقیر شده الان نمیتونه باور کنه یکی دوسش داره برای همین بی جنبگی درمیاره حالا باید دید دلیلش کدومه

 92. فائزه گفت:

  چرا به آرزوهایم نمی رسم؟

 93. شيوا گفت:

  لطفا” برای برآورده شدن حاجت منم دعا کنید عزیزان

  2
  4
 94. ناشناس گفت:

  سلام مریم خانم من حال و هوای تو رو دارم ولی من زیاد نجنگیدم گذاشتم تقدیر کار خودشو انجام بده ..ولی من پرانرژی تر از دیروز راهمو میخام ادامه بدم چون زندگی خوب سهم من وتو هست حتی بدون عشقمون…پس توکل کن به خدا

  • مریم گفت:

   سلام.ناشناس جون .من یاد گرفتم برای خواسته هایم بجنگم تا بعدها شرمنده دلم نشم. الانم گاهی خسته میشم ولی دست از دوست داشتنش بر نمی دارم حتی بدون اون هم عاشقش خواهم ماند

   1
   2
 95. سوده گفت:

  سلام به همگی به نظرمن عشقتونو به زبون بیارید

  1
  7
 96. ناشناس گفت:

  سلام مریم خانم …اتفاقا منم آدمی هستم هیچ وقت کم نمیارم واسه خواسته هام …براشون جنگیدم وبه دستشون آوردم…ولی تو یه نفرو دوست داری که شاید اونم عاشق یکی دیگه باشه نتونه تصمیم بگیره …ولی عشق من خیلی محترمانه گفت من اگه با تو هم ازدواج کنم ولی قلبم مال یکی دیگه هست میتونی تحمل کنی ..منم گفتم اره میتونم ولی اون رفت به خاطر اینکه من عذاب نکشم …

  2
  3
  • مریم گفت:

   ناشناس جونم با تمام وجودم درکت میکنم… یه هفته است که بلاکم کرده بود امروز ازش خواستم بازم کنه و کرد و تا جای که تونستم قربون صدقش رفتم ..از این کارم نه پشیمانم و نه ناراحت چون برا دل خودم می کنم.این همه ابراز علاقه دریغ از یه جواب عین سنگ فقط سین می کرد.براش نوشتم دوستت دارم و میدونم دوستم نداری.نوشت منم قبلنا گفتم که دوستت دارم..نوشتم قبلنا گفتی. نوشت الانم دارم……از خوشحالی داشتم دق می کردم هیچ نگفتم جز سکوت…..بعد کمی حرف زدن بازم بدون دلیل بلاکم کرد…نمی دونم دارم دیوونه میشم یا دیوونه شدم خودم خبر ندارم… سه ساعت تصمیم می گیرم بهش پیام ندم و با خودم قول و قرار میذارم ولی برای آنی که یادش میوفتم قول چیه خودمم فراموش می کنم…خدای ما کوچیکا بزرگه

   • بهار گفت:

    سلام مریم جون . این حتماااا تو یه دور راهی گیر کرده ک نمیدونه راهش کدوم وره بهتره فراموشش کنی به خواسته هان برسی

    1
    2
  • M. S گفت:

   اون شخص بهترین کارو کرده وایمیستاد تو عذاب میداد که چی بشه خودشم عذاب باید میکشید الان تو ناراحتی که نیست

   1
   5
 97. sahar . reza گفت:

  خوشم اومد از این فال که واقعا حقیقت رو میگه

 98. ناشناس گفت:

  اوایل خیلی ناراحت بودم که منو ترک کرده خیلی گریه کردم شب روز نداشتم …اخه خودش اومد خواستگاری نزدیک بود ازدواج کنیم …ولی اون منو ترک کرد..فقط دلم ازاین میگیره با احساسات منم بازی کرد..وسط راه بهم گفت یکی دیگه تو قلبش هست منم گفتم کاری میکنم اونو فراموش کنی من سلطان قلبت باشم .ولی بازم رفت …ولی الان ناراحت نیستم چون خودمو سپردم دست خدا که قربونش برم فقط اون لایق عشق وپرستیدن هست …گرچه امتحانش سخت بود ولی شیرینی الانش بیشتره

  2
  3
 99. بهار گفت:

  همه چی کشکه

  8
  2
 100. لیلی گفت:

  سلام برام دعا کنید تو رو خدا اخه خیلی حالم بده هشت ساله عاشق یه پسری شدم ولی نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه حالم تو این مدت فقط گریه شده.دلتنگی عذاب خیلی بدیه

  4
  5
 101. ساهره اتش زر گفت:

  سلام خسته نباشید عاشقتونم مدیر سایت واقعا راسته

 102. سایه گفت:

  مرده شورا هر کدومتون بخواین عاشق شین قبلش خودم خفتون می کنم بعدش می سپارم دست عشقتون که با یه ضربه فنی باد هواتون کنه…..عشق یعنی خودکشی…. 21 ساله که این تجربه رو کردم و هنوز هم دارم می کنمش….خودکشی دوست دارین برین با دارو بکشین نه با عشق…اثرش هم فوری یه😬😬💔💔💔💔💔💔💔

  3
  6
 103. سهیلا گفت:

  سلام دوستان به نظرم وقتتون رو برای کسی که براش بی ارزشید حروم نکنید. من تا حالا عاشق نشدم چون هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره شاید بگید من مغرورم اما آدم باید برای همه مغرور باشه جز خالقش‌. برام دعا کنید به خدا نزدیک تر شم آخه تو خوندن نمازم کاهلی میکنم😔😔😔 دوستون دارم❤❤❤

  1
  4
 104. متینا گفت:

  عاااالی نمیدونم کی اینارو مینویسه ولی عین حقیقتن واااای دستتون دردنکنه😙😙

 105. لیلی گفت:

  به نظر من ادم یا نباید عاشق بشه یا اگه شد مرد این راه باشه و با تمام چیزایی که قراره براش اتفاق بیافته کنار بیاد چون معلوم نیست اخر این راهی که میره به کسی که میخواد میرسه یا نه؟ پس یاد بگیرین وقتی خودتونو شناختین عاشق بشین که بعدا به عشق و عاشقی توهین نکنین برای اینکه عشق واقعا چیز مقدسیه

  4
  5
  • مریم گفت:

   حرفت رو قبول دارم..من عشقم زنگ زدم و برای هزارمین بار دست رد به سینه ام زد..سکوت کردم گریه کردم غصه خوردم.. ولی در آخر بهش این پیام رو دادم… عاشق تو شدن مقدسه و لذت داره .من به خودم افتخار می کنم که عاشق تو شدم از اینکه گریه می کنم غصه می خورم لذت می برم چون عاشق شدم چون یه حس مقدسه که خدا نصیبم کرده.. پس بدون تا نفس دارم عاشقت خواهم ماند

 106. kharabatneshin3 گفت:

  مریم جان واقعا واسش متاسفم , اون آدم تو زندگیش عشق واسش مهم نیست , با اینکه حتی گفتی هنوز دوست داره اما اینم واسش مهم نیست , ببین خیلی از آدم ها عشق رو میفروشن یا به پول یا به موقعیت خوب , این طرف هم یکی از اوناست , خب فکر می کنم خوشحال باش چون اگه باهاش می بودی و بعد می فروختت خیلی بدتر داغون می شدی , به نظرم همین که باهات بازی نکرد نشون از عشقی هست که بهت داره ولی خب چه میشه کرد , عشق واسش اولویت نیست ,
  محض خاطر دوستانی که به دیس لایک علاقه دارن , بنده یه غریبه ام

  1
  2
 107. سهیلا گفت:

  سلام بچه ها نظراتتون خیلی جالبه. مریم جون خدا بهت صبر بده من ک واقعا از عشق ترسیدم 😟😟😟 امیدوارم اگه ی روزی عاشق شدم عاشق کسی بشم که لیاقتمو داشته باشه
  برای همتون این آرزو دارم

 108. مریم گفت:

  امروز تو حرم حضرت معصومه.کنار ضریح زیبایش ازش خاستم کمکم کنه کلی گریه کردم و درد و دل .به عشقم پیام دادم که عاشقتم ولی ازت میگذرم…ازش گذشتم خسته شدم بریدم دیگه توان ندارم. نه دلی برای کندن نه پای برای موندن..۶سال کم نیست پای عشقی بمونم که دوستم نداره که دست رد به سینم میزنه.. گذشتم ولی سخت ….

  1
  2
  • سمیه گفت:

   من بیست سال همسرم رو عاشقانه می پرستیدم تو ۵۰ سالگی به من خیانت کرد(من ۳۸ سالمه) الان مثل یه مرده متحرک باهاش زندگی می کنم چون دو فرزند دارم اول خودتون دوست داشته باشید به امید روزی که شرایط جدایی برام فراهم بشه دارم زندگی می کنم

 109. دختربابایی گفت:

  منم سخت عاشق یه نفر شدم که الان جدا شدیم،من بهش بد کردم و خیلی هم شرمنده هستم هر روز کارم گریس و از خدا میخام که برگرده،ولی اون گفته که بهتره تا اخر عشقمون فقط تو قلبمون بمونه،من هیچ بدی ازش ندیدم،اون منو عاشق کرد اون باعث شد که من بفهمم ادم خوب چیه و عشق واقعی چطوریه؟بچه ها من دیوانه وار میخوامش ولی چون باشم زجرش میدم چون کارایی کردم که نباید میکردم البته بخدا جز خودش هیشکی رو نخواستم و الانم ندارم جز خودش،فقط میخام برگرده بخدا میشم همونی که اون میخاد چون من ذاتم خوبه من فقط کارم شده نمازو گریه …دعا کنین برگرده دعا کنین جز اون هیشکیو نمیخام اون برادر خواهر مادر و دوستم عشقم بودو هست …گفت نمیشه چون تو رو با دوستم دیدم ولی من بهش گفتم که جز خودش تو قلبم کسی نیست بخدا هم نیست ….یعنی روزی برمیگرده ؟؟هبشکیو نمیخام بخدا فقط خودشو میخام روز شب فقط اون تو فکرمه
  ..نمیتونم فراموشش کنم میخام برگرده ….چبکار کنم بهشم قول دادم مزاحمش نشم هیچوقت حتی اگه دق کنم ….حالا دارم اب میشم میخابم تا بهش فکر نکنم
  ..چکنم من؟؟؟

  • a girl with no love گفت:

   شاید این مدت تنهایی برای هر دوتون لازم باشه.هرچی خدا قسمت کنه همون میشه توهم امیدتو از دست نده و هر کاری ک میتونی برای ب دست اوردنش انجام بده ک بعدن ب ای کاش تبدیل نشه زندگی کوتاه تر از اونیه ک فکرشو میکنی اگ واقعا در کنارش بودن بهت آرامش میده و خستت نمیکنه هر کار ک لازمه انجام بده ولی نباید زیادی از غرورت مایه بزاری

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)

طالع بینی بو / فال حس بویایی
مشاهده