شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

فال روزانه یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ « فال حافظ امروز »

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , طالع بینی روزانه , fal roozaneh , thg v chki

فال روزانه + فال حافظ آنلاین (پایین صفحه)

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید. راستی فال حافظ هم به بخش فال و طالع بینی اضافه شد.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۶ فروردین:

فال روز تولد: در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود بیشتر از همیشه دل اطرافیان را بدست آورید و لحظه‌ای از کمک‌های انسان‌دوستانه غافل نشوید. در ماه فروردین که با تولدتان شروع شده، بیشتر از همیشه هوشیاری و ذکاوت خواهید داشت و در این ماه فکرهای بکری به ذهن‌تان خطور می‌کند. تابستانی که از راه می‌رسد، زمان اجرای ایده‌های شما است و فصل تابستان را جدی بگیرید و در این فصل بیشتر از همیشه کار کنید. شهریور و مهر امسال، ماه‌های عاشقی شما هستند و در این ماه‌ها عشقی سوزان و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را با کار و تلاش به پایان برسانید و با محبت و نوع‌دوستی، خاطره‌های خوش و ماندگاری از خود در ذهن اطرافیان به جای بگذارید.


فال روزانه متولدین فروردین

امروز عواقب کار اشتباهی که در گذشته‌ انجام داده‌اید گریبان شما را می‌گیرد. انتظار دارید پولی به دست شما برسد، اما این اتفاق نمی‌افتد و وضعیت مالی خوبی را تجربه نمی‌کنید. یکی از دوستان با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. خبری خوش از یکی از رفقای قدیمی به دست شما می‌رسد. کارها آن‌گونه که انتظار دارید پیش نمی‌رود و امروز دردسرهای زیادی را شاهد خواهید بود. اجازه ندهید شک و تردید، مشکلی برای تصمیم‌های مهم زندگی‌تان ایجاد کند. در مورد احساساتتان با خودتان صادق باشید. برای شروع کاری باید با اشخاص دیگری هماهنگ و مقدمات کار را با هم فراهم کنید، غر نزنید و ایراد نگیرید، به جای آن دست به کاری بزنید که فکر می کنید درست است. مدتی‌ست کارهایتان خوب جلو نمی روند.


 ⚡️ هفته

فال روزانه PMC

 💥 ماه

فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲

 ⭐️ سال

فال سال ۱۴۰۲

 ❤️ عشق

فال هفتگی عشق


فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

نگاه‌تان را به زندگی تغییر دهید و رویکردی مثبت‌ به زندگی در پیش بگیرید. با فراگیری مهارت‌ های افزایش اعتماد‌ به‌ نفس، درهای تازه‌ ای از موفقیت را به‌ روی خود باز کنید. پولی که از کسی قرض گرفته‌ اید را امروز به هر قیمتی که شده باز پس دهید. اختلاف نظر‌ های پیش‌ پاافتاده با همسر یا عشق‌ زندگیتان را کنار بگذارید. زحمتی که برای انجام کار مهمی کشیده‌ اید امروز نتیجه می‌ دهد. کمی از کار و تلاش فاصله بگیرید و فرصتی از روز را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید. امروز شخصی را ملاقات می کنید که تاثیر مهمی در زندگی شما می گذارد. یک دوست با شما درد و دل کرده، یادتان باشد تا خودش نخواهد و یا تصمیم نگیرد شما نمی توانید کاری برایش انجام بدهید و یا کمکش کنید، با اصرار بیش از حد او را از خود نرنجانید و از خودتان دور نکنید.


♊ فال امروز متولدین خرداد

بد رفتاری با همسر یا عشق‌ زندگی‌‌تان را کنار بگذارید. احتمال دارد که امروز کالایی با ارزش یا پولی را گم کنید. تصمیم‌ های مالی را به آینده موکول کنید و امروز دست از هرگونه معامله‌ای بکشید. حواس تان را در محل کار یا منزل بیشتر از همیشه جمع کنید. ضعف‌ های خود را تشخیص دهید و به فکر تقویت این ضعف‌ها باشید. کمی به خودتان استراحت دهید و فرصت بیشتری را در کنار همسر یا عشق‌ زندگیتان باشید. برای رسیدن به نیتتان باید به کارهایتان سرعت عمل ببخشید، از همین امروز شروع کنید. هدف‌هایتان را یکبار دیگر بر روی کاغذ بنویسید و حتی اگر لازم است با کسی مشورت کنید. تا آخر سال باید تصمیم های مهمی بگیرید. صبور باشید.


♋ فال روزانه متولدین تیر

فرصتی برای انجام کارهای مورد علاقه تان پیدا می‌ کنید. از جایی که انتظارش را ندارید پولی به دست شما خواهد رسید. اعتماد بیش‌ ا‌ز‌ حد به اطرافیان را کنار بگذارید. فرصتی از روز را به پیاده‌ روی و تفکر اختصاص دهید. فردی که دشمن شما است نقشه‌ های شومی برای شما کشیده‌. خبری خوشحال‌ کننده به دست تان خواهید رسید. همسر یا عشق‌ زندگیتان امروز گرفتار بستر بیماری است و به پرستاری شما نیاز دارد. با اتفاق های اخیر به زودی با زندگی جدیدی روبرو خواهید شد. با افرادی وارد معامله می شوید که زیاد مورد اعتمادتان نیستند، بهتر است با آن ها دست به عصا راه بروید. سنگ هایتان را با خودتان وا بکنید و بعد هر کاری که دلتان می گوید انجام دهید.


♌ فال فردا متولدین مرداد

روزی همراه با سلامت و نشاط را سپری خواهید کرد و روی بیماری و ناخوش‌ احوالی را نخواهید دید. برای حل مشکلات از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. صرفه‌ جویی را ادامه دهید و اندوخته های مالی خود را بیشتر کنید. بیش‌ از‌ حد نگران سلامتی اعضای خانواده نباشید. روز خوبی را برای عاشقی انتخاب نکرده‌ اید. قصد تغییر شغل دارید و این وضعیت آرامش ذهنی شما را به دنبال خواهد داشت. یکی از اطرافیان شدیدا نیازمند کمک شما است. همسر یا عشق‌ زندگیتان امروز بیشتر از همیشه به شما نیاز دارد. اوضاع و احوال تحصیلی تان خیلی خوب نیست. بیش از گذشته این روزها به مسائل دیگری غیر از درس مشغول شده اید. برای تغییر باید تلاش کرد. هر لحظه منتظر پاداش و یا عوض شدن شرایط زندگی تان نباشید. نگرانی ها برطرف می شود.


فال امروز متولدین شهریور

گرفتاری بیماری مزمنی هستید اما این بیماری بهبود پیدا می‌کند. پولی به دست تان می‌رسد تا به کمک آن، هزینه‌ های زندگی را پوشش دهید. امروز دوستان تازه‌ای پیدا می‌کنید. از صمیم‌ قلب به یاری خوش‌ قد و بالا دل می‌بازید. اجازه ندهید تلاش‌ هایی که در زندگی کشیده‌ اید به‌ راحتی از بین برود. شرایطی مهیا می‌شود تا به انجام کار مورد علاقه‌تان مشغول شوید. مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد. عشقی بی‌ حد‌ و مرز را در کنار همسر یا عشق‌ زندگیتان تجربه خواهید کرد. اگر مشغول کاری هستید برای مدتی توقفی در کارتان پیدا می شود اما دوباره شروع به فعالیت می کنید. با داشته هایتان بسازید و نداشته هایتان را بزرگ نکنید. روزهای روشن در راه است. این روزها هر لحظه ممکن است ناامیدی به سراغتان بیاید.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

یکی از دوستان نزدیک امروز درخواستی از شما دارد تا با دیدگاه‌ های شما بیشتر آشنا شود و روشنفکری‌ تان را امتحان کند. به هر قیمتی که شده اخلاقیات را زیر پا نگذارید و تصمیم‌ های منطقی بگیرید. همکاران در محل‌ کار یا اعضای خانواده در منزل امروز به کمک شما می‌آیند. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. اعضای خانواده و به‌ خصوص پدر و مادر شما، اهمیت زیادی به همسر یا عشق‌ زندگیتان می‌دهند و امروز علاقه و محبت خود را به ایشان ثابت می‌کنند. شخصی شما را دعوت به انجام کاری و یا حضور در جمعی می کند، اگر شک دارید بلافاصله جواب ندهید. برای مشکل پیش آمده راه حلی ندارید، بهترین کار این است که اقلاً شنونده خوبی باشد تا از فشارها کم کنید. عشق را سخت نگیرید.


♏ فال روزانه متولدین آبان

نگرانی‌ های زیادی دارید و قادر نیستید ذهن خود را به انجام کارهای روزانه متمرکز کنید. فکر های ناراحت‌ کننده را از ذهن خود بیرون کنید و به آرامش برسید. امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌ انداز نمایید. یکی از اعضای خانواده امروز موفقیت چشمگیری را تجربه خواهد کرد. دل به دریا بزنید و کار مهمی که به آن فکر می‌کنید را آغاز نمایید. به خاطر داشته‌ باشید که راه مردم‌ داری از میان احترام به دیگران می‌گذرد. مشاجره‌ای که با همسر یا عشق‌ زندگیتان داشته‌ اید امروز ختم به خیر می‌شود. نگاه و نظرتان نسبت به شخصی با رفتارهای اخیرش کاملا تغییر خواهد کرد. سرتان را به چیزی گرم کنید و حواس خودتان را معطوف به آن کنید، پادکست گوش کنید، راه بروید، کتاب بخوانید اما یکجا و ساکن و در تاریکی نمانید، زندگی بالا و پایین دارد.


♐ فال روزانه متولدین آذر

همسر یا عشق‌ زندگیتان امروز وفاداری‌ اش را به شما ثابت می‌کند. امروز هزینه‌ ای هنگفت روی دست‌تان قرار می‌گیرد. به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید و در این مراسم با افراد سرشناسی ملاقات می‌کنید. از محبت بی‌پایان همسر یا عشق‌ زندگیتان بی‌ نصیب نخواهید ماند. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از همکاران یا اعضای خانواده کمک بگیرید. روز خسته‌ کننده‌ ای را درپیش دارید و تا انتهای روز فرصتی برای استراحت پیدا نمی‌ کنید. آدم بعضی وقت ها حرف هایی می زند و یا کارهایی می کند که بلای جان و مالش می شود. در جمعی حرف هایی زده اید که امروز باید تاسف آن ها را بخورید. همیشه قبلا از گفتن حرفی در میان جمع کمی فکر کنید. به هر طریقی شده دل طرف مقابلتان را به دست بیاورید.


♑ فال روز متولدین دی

بیش‌ از‌ حد به نگرانی‌ ها فکر نکنید و به دنبال آرامش باشید. کسالت و بیماری را با ورزش و تحرک از وجود نازنین‌ خود دور کنید. از حال فرو افتادگان غافل نشوید و دست افرادی که نیازمند کمک هستند را بگیرید. به فکر تقویت رابطه میان اعضای خانواده باشید. به خاطر داشته‌‌باشید که گذشته‌ ها گذشته و به آینده فکر کنید. امروز مزد زحمت‌ های خود را دریافت خواهید کرد. خجالت را کنار بگذارید و عشق و محبت خود را به زبان بیاورید. اطلاعات کاری و حرفه‌ ای خود را با غریبه‌ ها در میان نگذارید. این روزها علی رغم فشارها لازم است که حواستان را جمع کنید. گذشته را کاملا رها کنید و به اکنون و آینده فکر کنید. در کارها در پی آن باشید که چراغی روشن کنید، خاموش کردن به آسانی فوت کردن است، همه این کار را بلدند.


♒ فال متولدین بهمن

از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. عقد قراردادهای مالی و تجاری را به آینده موکول نمایید. پولی به دست شما می‌ رسد و این پول را برای خوشی و شادمانی اعضای خانواده خرج کنید. صداقت بیشتری در رفتار و گفتار به خرج دهید. روز خوبی برای پیشرفت در کار و تحصیل انتظار شما را می‌ کشد. تلاش بیشتری به خرج دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت ندارید. فرصتی برای گسترش دامنه کار و فعالیت‌ های شما فراهم می‌ شود. شرایطی برای حضور در کارهای انسان‌ دوستانه مهیا خواهد شد. این روزها در مورد مسئله ای دودل‌ید و برسر دوراهی گیر کرده اید، برای درست تصمیم گرفتن باید بخار را از روی عینک‌تان پاک کنید تا بتوانید درست وضع را ببینید و بعد تصمیم بگیرید. شما برای شخصی کار بزرگ و مهمی می کنید، مهم نیست دیگران چه فکری می کنند.


♓ فال روزانه متولدین اسفند

فرصت بیشتری در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به آرامش برسید. موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد انتظار شما را می‌ کشد. لجبازی را کنار بگذارید. همسر یا عشق‌ زندگیتان امروز برنامه‌ های خاصی برای شگفت‌ زده کردن شما ترتیب داده‌ است. ایده‌ های ناب و با ارزشی که در ذهن دارید را اجرا کنید. زندگی را سخت نگیرید و با فراز فرودهای زندگی کنار بیایید. همسر یا عشق‌ زندگیتان امروز تمام توجه‌ و محبت خود را به شما اختصاص می‌ دهد. در یک کار گروهی با جسارت با دیگران همراه می شوید. هر حرفی که می شنوید باور نکنید. فرصتی پیدا می کنید تا حرفتان را بزنید و برای خودتان بالاخره کاری بکنید اما متاسفانه قدری کوتاهی می کنید و برای وقت هدر دادن هم بهانه و دستاویز می سازید.

 

 ☀️استخاره با قرآن☀️

🕯️فال شمع🕯️

fal roozaneh tasvirezendegi


فال حافظ واقعی آنلاین با تعبیر

فال حافظ آنلاین

نحوه گرفتن فال حافظ

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد.

برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

فال حافظ امروز با تفسیر دقیق

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

جایگاه گرفتن فال نزد ایرانیان

اغلب ایرانیان از دیرباز برای اطلاع از آینده خود فال می زنند و به آن اعتقاد دارند به اینصورت که آن ها فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» – تشکیل شده از مرغ و آوا – گویند. معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا انجام می شود و برای فال حافظ گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد.

دیرینه گرفتن فال حافظ :

اولین بار فال زدن با دیوان حافظ پس از مرگ وی آغاز شد. قضیه از این قرار بود که عده ای با دفن پیکر او در مصلی مخالفت می کردند تا اینکه برای حل این مشکل اشعار حافظ را در سبدی ریختند و کودکی یکی از این اشعار را به تصادف جدا می کند و اینگونه بود که اولین تفال به حافظ انجام شد ، در آن روز به حافظ لقب لسان الغیب دادند زیرا به طرز عجیب و باور نکردنی با غزل شماره ۸۲ خود پاسخ جماعت ریاکار را داد. این غزل زیبا چنین است :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت / من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

مکن به نامه سیاهی ملامت من مست / که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

قدم دریغ مدار از جنازه حافظ / که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 6,252, میانگین امتیاز: 4,24 از 5)
Loading...

۴۵۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. sadegh گفت:

  من بدون یک روز فال اصلا نمیتونم سر کنم خیلی معتقدم و طبق برنامه ریزی اهدافم قدم برمیدارم و در وجود تک تک ما حافظانی نهفته است تا مسیر درست را انتخاب کنیم این فال هم یک واسطه است از اعماق دنیای بیرون ارتعاش منفی و مثبت ما را میگیرد و درعوض راه را نشان میدهد خدا رحمتت کنه حافظ با این علم و داناییت عارف یعنی این

  موافقم ۹
  مخالفم ۵
 2. ستاره گفت:

  سلام من به فال حضرت حافظ اعتقاد شدید دارم هر وقت نیتی دارم و فال میگیرم دقیق درمیاد

  موافقم ۲۸
  مخالفم ۱۰
 3. شراره گفت:

  سلام واقعاً بیشتر مواقع فال درست درمیاد، ممنونم از سایتتون عالیه 👌🏽👌🏽🙏

  موافقم ۳۱
  مخالفم ۱۱
 4. دیانا گفت:

  من هروقت فال گرفتم درست بوده ولی وقت هایی که فال نمیگریم انگار یکی از کارهام مونده و فال های من همیشه درست بوده

  موافقم ۵۴
  مخالفم ۱۸
 5. خلیل گفت:

  سلام به نظرم آدم به هر موضوعی زیاد فکر کنه واسش پیش میاد. پس بهتره به چیزهای مثبت فکر کنیم و انرژی مثبت جذب کنیم. باتشکر

  موافقم ۱۲۷
  مخالفم ۱۵
 6. کیمیا گفت:

  امیدوارم که فقط فردا چیزی که فال روزانه‌م گفته اتفاق بیفته

  موافقم ۷۰
  مخالفم ۱۱
 7. علی گفت:

  از وقتی شکست عشقی خوردم هر شب فال هارو میخونم بعضی وقت ها خوب میاد ولی بیشتر وقتا بد. همه چی تموم شده ولی هنوز منتظرم و نتونستم منطقی کنار بیام و نابود کردم خودمو

  موافقم ۱۹۰
  مخالفم ۶۶
  • کوانتوم گفت:

   علی آقا چاره کار شما عشق ورزیدن بیشتر به خودت هست تا میتونی خودتو دوست داشته باش و مطمئن باش زمانی که خودت متوجه ارزشمند بودن خودت بشوی آن وقت دیگر دست از انتظار برمیداری و خواهی دید که همه آنهایی که پشت کردن بهت رو میکنند و بهترینشان به سمتت میاد. افکاری که باعث حال بد میشه رو دور کن چون همین افکار این موقعیت رو برات به وجود آورده. موفق باشی و شاد در پناه ایزد منان

   موافقم ۱۱۸
   مخالفم ۱۲
 8. بهروز گفت:

  فال ها درست و امیدوار کننده هستند و اگه دربارش فکر کنیم میتونه خیلی کمک کننده باشه

  موافقم ۷۷
  مخالفم ۲۰
 9. ریحانه گفت:

  فال هاش درسته من خودم هر روز میام فالم رو نگاه میکنم

  موافقم ۱۰۸
  مخالفم ۳۰
 10. کاربر گفت:

  سلام، مردادی هستم. سه روزه دارم فال سایت شما رو میخونم هر سه روزش بطور عجیبی حال منو گفته بود.

  موافقم ۸۴
  مخالفم ۲۱
 11. فرگل گفت:

  سلام و عرض ادب سایت خوبی هست و تقریبا فال روزانه با اوضاع حالیمون نزدیکه ممنون

  موافقم ۷۴
  مخالفم ۱۰
 12. اصغر اکبری گفت:

  حرفهای خوب داخل فال به انسان روحیه خودباوری و داشتن شانس‌های بیشتر در زندگی را میدهد

  موافقم ۲۵۸
  مخالفم ۳۰
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×