دوشنبه , ۲۷ خرداد , ۱۳۹۸

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , طالع بینی روزانه , fal roozaneh , thg v chki

فال روزانه + فال حافظ 

مَثَلی هست که می گه به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر شما هم با این مثل موافقید می تونید فال روزانه یا طالع بینی روزانه خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این بخش دنبال کنید. پس در ادامه فال امروز خودتون رو در مجله تصویر زندگی ببینید.

دوست عزیزی که 28 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شاید ناگهان برای شما مسئله ای کاری پیش آمده و نگذارد تولدتان را آن طوری که برنامه ریزی کرده بودید جشن بگیرید، ولی ناراحت نباشید، این موقعیت کاری که برایتان پیش آمده ارزش این را دارد که جشنتان را به خاطر آن به زمان دیگری موکول کنید. تا اواخر تیر ماه دید واضح و کاملی از آینده این موقعیت کاری به دست خواهید آورد و آن زمان است که چیز مهمتری برای جشن گرفتن پیدا خواهید کرد. در حال حاضر شروع یک رابطه عاطفی تازه برای شما پیش بینی نمی شود ولی اشکالی هم ندارد. شما فعلا باید تمام هوش و حواستان را به کارتان بدهید. در آبان ماه ممکن است موقعیتی برای آغاز عشقی تازه برای شما به وجود بیاید. شاید این برای شما احساسی بسیار خوشایند باشد، ولی نباید بگذارید که شما را از کارها و اهدافتان غافل کند.

 


فال روزانه متولدین فروردین

شما آرزوی این را دارید که پیشتاز باشید و جلوتر از همه پیش بروید، ولی در کمال تعجب هیچ حرکتی برای به دست آوردن این رویای خود نمی کنید. نیازی به گفتن این نکته نیست که اگر هر چه زودتر از این حالت آشفته و سردرگم بیرون نیایید نخواهید توانست به اهداف و خواسته هایتان برسید. الان وقت نقشه پردازی های بزرگ برای فتح تمام دنیا نیست، قدم به قدم پیش بروید تا پیش از آن که خودتان هم فکرش را بکنید به خط پایان برسید. به نظرتان می رسد که اطرافیانتان خیلی خودخواه بوده و هیچ توجهی به شما و نیازهایتان ندارند. خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید و نگذارید این احساس روز تعطیلتان را خراب کند.


فال ماهانه خرداد ۹۸

فال روزانه PMC

فال حافظ

 

 


فال روز متولدین اردیبهشت

امروز با کارهایی که اطرافیانتان انجام می دهند به این که دوستان واقعیتان چه کسانی هستند پی خواهید برد و نگاه تازه ای به آنها پیدا خواهید کرد. شاید حتی متوجه این موضوع شوید که بعضی ها از اعتماد شما سوء استفاده کرده اند. ولی این ناراحتی و دلخوری برای شما فرصتی فراهم می کند که روابط خود را بر پایه و اساس واقع بینانه ای قرار دهید که به جای توهم بر مبنای واقعیت ساخته شده است. مسائل کاری و حرفه ای ذهن شما را خیلی به خودشان مشغول کرده اند و در فکر استفاده از فرصتی هستید که برایتان فراهم شده است. امروز وقت مناسبی برای این فکرها نیست، از روز تعطیلتان لذت برده و کار و افکار مربوط به آن را برای فردا بگذارید.


♊ فال امروز متولدین خرداد

هر چند خیلی عجیب به نظر می رسد ولی امروز بحران در اعتماد به نفستان بهترین اتفاقیست که ممکن است برای شما بیفتد. اگر نگران این هستید که شاید مسیر زندگی تان شما را به جایی که می خواهید نرساند، بجای این که کورکورانه و بدون سنجیدن شرایط و گزینه های دیگری که برایتان ممکن هستند فقط در همین مسیر جلو بروید و فکر کنید که فقط برای همین کاری که دارید انجام می دهید ساخته شده اید به این فکر کنید که چه چیزی ممکن است معنای تازه ای به زندگی تان ببخشد و شما را به فردی تبدیل کند که خودتان می خواهید باشید. لزومی ندارد که به یکباره همه چیز را زیر و زبر کنید همین که به این درک برسید که باید تغییراتی در زندگی تان ایجاد کنید کافی است.


♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز موقعیتی به وجود خواهد آمد که باعث می شود متوجه این نکته شوید که مسئولیت ها و کارهای روزمره شما را از پرداختن به رویاهایتان باز داشته اند. انجام دادن وظایف و کارهایتان تا حدودی باعث رضایت خاطر شما شده و زندگیتان را از لحاظ مادی تأمین می کنند، ولی این برای شما کافی نیست. اشتباه نکنید، الان وقت انجام کارهای انقلابی نیست. قدم به قدم پیش بروید و در زندگیتان جایی برای رویاهایتان و تلاش برای رسیدن به آنها باز کنید. ممکن است فرصتی برای فروش یا معاوضه خانه تان برایتان پیش بیاید. این می تواند پیشرفت خوبی برایتان باشد، ولی پیش از هر اقدامی همه جوانب را به دقت بسنجید و بی گدار به آب نزنید.


♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شاید به شروع یک شراکت با یکی از اقوام و یا دوستان و همسایه هایتان فکر کنید. شاید موفقیت در این کار حتمی به نظر برسد و ارزش فکر کردن در مورد آن را دارد، ولی اگر می خواهید ببینید واقعا به دردتان می خورد یا نه قبل از این که تصمیم قطعیتان را بگیرید همه جوانب را به دقت در نظر بگیرید. امروز احساس تردید و دودلی در مورد رابطه عاطفی تان شما را فرا گرفته است و شاید احساس کنید که مسیرتان را گم کرده اید و ندانید چکار باید بکنید. ممکن است لازم باشد چند قدم عقب تر بروید و نگاهی به دورنمای شرایط موجود بیندازید. شاید اوضاع به آن بدی ها که فکر می کنید هم نیست و تنها لازم است که نگرش خودتان را تغییر دهید.


♍ فال امروز متولدین شهریور

شاید مسئولیت های خانوادگی به شما اجازه ندهند مثل قبل به تفریحات و خوشی های دوران مجردی تان بپردازید، ولی اگر رویاهایتان را با واقعیت به تعادل برسانید خواهید دید که در دراز مدت از داشتن زندگی مشترک و همراهی کسی که دوست دارید خیلی بیشتر از دوران تجرد خود لذت خواهید برد. به جای این که شریک زندگی تان را به خاطر نداشتن آزادی های پیش از دوران ازدواج مقصر بدانید بهتر است سعی کنید با هم صحبت کرده و یک روز را روز آزادی تعیین کرده و هر یک به فعالیت هایی که خودتان دوست دارید بپردازید. البته امروز جمعه است و روز تعطیلتان را به هی کس به غیر از خانواده خود بدهکار نیستید، پس برای یک روز تعطیل خوب در کنار خانواده برنامه ریزی کنید.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز نمی دانید چکار باید بکنید و فقط دارید بیهوده تقلا می کنید. احساس می کنید که اطرافیانتان شما را درک نمی کنند و دارند جلوی شما را می گیرند ولی بهتر است کمی به آنها حق بدهید، بعضی چیزها هستند که شما از آنها بی اطلاع بوده و یا هنوز صلاحیت لازم برای انجامشان را ندارید. متاسفانه تا زمانی که به واقعیت پی نبرده و تمام اطلاعات لازم را به دست نیاورده اید نمی توانید تصمیم قطعی و درستی بگیرید. پس ذهنتان را به کار انداخته و برای سوال هایی که فکرتان را مشغول کرده اند جواب پیدا کنید. امروز به شدت در فکر آینده رابطه عاطفی خود هستید و این که اگر آینده ای برای آن می بینید الان برای رسیدن به این آینده مشترک چه باید بکنید.


♏ فال متولدین آبان

تخیلات شما باعث شده اند که تصویرهایی زیبا و همان طوری که خودتان دوست دارید از اطرافیانتان و آنچه در زندگی تان باید اتفاق بیفتد در ذهن خودتان رسم کنید. این رویاها به شما انگیزه داده اند تا در زندگی تان تغییراتی ایجاد کرده و رابطه هایی را آغاز کرده و بر اساس احساسات درونی تان تصمیم بگیرید. ولی حالا ناگهان از خواب غفلت بیدار شده و می بینید که همه چیز دقیقا بر اساس همان چیزی که شما انتظارش را داشته اید پیش نرفته و باید توهمات خود را کنار گذاشته و با در نظر گرفتن واقعیت پیش بروید. به جای سرزنش کردن خودتان خوشحال باشید که پیش از آن که دیر شود به حقیقت پی برده اید و می توانید اشتباهات خود را جبران کنید.


♐ فال متولدین آذر

این روزها تشخیص این که به چه کسی می شود اعتماد کرد کاری دشوار است، به ویژه حالا که این طور به نظرتان می رسد که یک نفر که خیلی هم به شما نزدیک است دارد مخفیانه بر علیه شما و منافعتان اقدام می کند. ولی نباید تنها به خاطر حدس و گمان هایتان نزدیکانتان را از خود دور کنید، شاید آنچه می بینید احساس می کنید ناشی از تغییرات درونی خودتان باشد. به جای این که حالت دفاعی به خودتان بگیرید سعی کنید با طرف مقابل تان بی آن که او را به چیزی متهم کنید صحبت کرده و با ذهنی باز به حرف هایش گوش کنید، شاید حق با او باشد. یکی از دوستانتان با شما تماس گرفته و در مورد مشکلی از شما تقاضای مشورت و راهنمایی خواهد کردف قبل از هر حرفی خوب گوش کنید.


♑ فال متولدین دی

این که بفهمید تصمیماتی برای زندگی تان گرفته اید که بر اساس فرضیات و اطلاعات اشتباهی بوده اند بسیار ناراحت کننده است. از طرفی این که بفهمید کسی خواسته یا ناخواسته شما را به مسیری اشتباه راهنمایی کرده شما را عصبانی می کند، ولی از طرفی هم اطلاعات جدیدی به دست آورده اید که از صحت آنها مطمئن هستید و می توانید بر اساس آنها و در زمان حال تصمیمات جدیدی بگیرید. به جای این که با حسرت و پشیمانی به گذشته نگاه کنید، با امیدواری راهتان را به سوی آینده ادامه دهید؛ این شما هستید که آینده خودتان را می سازید. در زمینه مسائل عاطفی دیگر وقت آن رسیده که تصمیم نهایی خودتان را بگیرید، درنگ و دودلی به نفع هیچ یک از طرفین نیست.


♒ فال متولدین بهمن

رابطه شما با دنیای مادیات خیلی قویتر از گذشته شده دیگر مثل گذشته به رشد معنوی خود اهمیتی نمی دهید و زمان چندانی صرف مسائل معنوی نمی کنید. با این حال در زمینه مسائل اقتصادی تان هم امروز به دلیل بی توجهی ممکن است به مشکل بربخورید. بهتر است به هیچ عنوان روی پولتان ریسک های غیر ضروری نکنید، زیرا واقعیت ها و اطلاعاتی هستند که شما هنوز در جریان آنها نیستید و بعدا با پی بردن به آنها خدا را شکر خواهید کرد که احتیاط کرده و قدم اشتباهی برنداشته اید. فعلا بهتر است در همان مسیر قبلی تان پیش بروید تا به وقتش اهداف تازه ای برای خودتان تعریف کنید. در هر صورت از عزیزانتان غافل نشده و به آنها نیز توجه کنید، آنها ارزشمندترین دارایی شما هستند.


♓ فال روز متولدین اسفند

این روزها شما از پیله ای که به دور خودتان تنیده بودید خارج شده و با حس همدردی بسیاری به مسائل و مشکلات دیگران نگاه می کنید. مشخصا کمک کردن به کسانی که به کمک شما نیاز دارند بسیار ارزشمند بوده و به شما انگیزه می دهد تا با عشق به دیگران زندگی کنید. هر کار خیری که بکنید شما را یک قدم به بهشت نزدیک تر می کند، با این حال باید مواظب باشید طوری از مهربانی شما سوء استفاده نشود که برای همیشه خوبی کردن به دیگران را کنار بگذارید. امروز افکار و ایده هایی دارید که شاید به نظر دیگران عجیب و غریب بیایند، ولی شما باید بر اساس ترجیح و علاقه خودتان تصمیم بگیرید و دهن بین نباشید.

fal roozaneh tasvirezendegi 


فال حافظ اصلی آنلاین با تعبیر 

فال حافظ را پایین صفحه خواهید دید

جایگاه گرفتن فال نزد ایرانیان

اغلب ایرانیان از دیرباز برای اطلاع از آینده خود فال می زنند و به آن اعتقاد دارند به اینصورت که آن ها فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» – تشکیل شده از مرغ و آوا – گویند. معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا انجام می شود و برای فال حافظ گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد

دیرینه گرفتن فال حافظ :

اولین بار فال زدن با دیوان حافظ پس از مرگ وی آغاز شد. قضیه از این قرار بود که عده ای با دفن پیکر او در مصلی مخالفت می کردند تا اینکه برای حل این مشکل اشعار حافظ را در سبدی ریختند و کودکی یکی از این اشعار را به تصادف جدا می کند و اینگونه بود که اولین تفال به حافظ انجام شد ، در آن روز به حافظ لقب لسان الغیب دادند زیرا به طرز عجیب و باور نکردنی با غزل شماره 82 خود پاسخ جماعت ریاکار را داد. این غزل زیبا چنین است :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت                               من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

    مکن به نامه سیاهی ملامت من مست                                  که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

     قدم دریغ مدار از جنازه حافظ                                                که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت

 

نحوه گرفتن فال حافظ 

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد. برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

 


این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 662, میانگین امتیاز: 4.26 از 5)
Loading...

ارسال این مطلب برای دوستانتان (دکمه رو لمس کنید)


۲۲ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ساهره گفت:

  بسبار عالی بود مرسی

  15
  2
 2. هانیه گفت:

  دستتون درد نکنه عالیییییییییی بود مرسی

  16
  1
 3. mahnaz گفت:

  همیشه فال روزانه تصویر زندگی رو دنبال می کنم ممنون از سایت خوبتون

  13
  0
 4. طاووسی کرمانشاهی گفت:

  ضمن تشکر از این برنامه، فال پی ام سی و فال حافظ برای من همیشه بدون کم و کاستی درست بوده یعنی در تمام مشکلات به من راهنمایی درست رو داده و خدا شاهده همیشه همون بوده که من نیت کردم در فال پی ام سی که همیشه در طول هفته اتفاق افتاده فقط یه شرط داره عقیده صد در صد داشته باشید به امید روزهای خوب برای همه

  6
  3
 5. مریم گفت:

  دعام کنید به عشقی که پنج سال یک طرفست برسم

  21
  9
 6. مریم گفت:

  حالا دعام کنید خدارو چه دیدی شاید برا من نتیجه ای حاصل شد

  13
  4
 7. sevda گفت:

  واقعا عالی براوو

  6
  4
 8. مریم گفت:

  کاش فال امروز م راست راست در بیاد..ینی میشه….اسفند ماهی ام و رویا پرداز

  8
  0
 9. فاطمه گفت:

  خداوند الحق شکر می کنم تو را ممنون به خاطر فال

  2
  0
 10. حدیثه گفت:

  خیلی خوب بود

  7
  1
 11. مانا یوسف زاده گفت:

  با اینکه می دونم فال ها دروغه ولی برای اینکه وقتم بگذره دوست دارم بخونم. ممنون از فال ها

  4
  1
 12. ساره بیات گفت:

  ممنون از این فال زیبا که قراره من به خواستم برسم خدایا شکرت که میدونم که میدونم من هنر پیشه میشوم

  3
  2
 13. سلام مانا یوسفزاده گفت:

  سلام وخسته نباشید ممنون از فالهای خوبتون موفق باشید

  4
  0
 14. ابوحسن گفت:

  سلام برهمه و درود خداوند برشما ازفالهای خوبتون متشکرم

  2
  0
 15. Kaivan گفت:

  عالی بود مرسی

  1
  0
 16. عسل گفت:

  من تا حالا هیچ عشق واقعی نداشتم و امیدوارم به عشق پاک حقیقیم برسم ♡♡

  0
  0

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)

به » کانال تلگرام ما « بپیوندید