شنبه , ۲ شهریور , ۱۳۹۸

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , طالع بینی روزانه , fal roozaneh , thg v chki

فال روزانه + فال حافظ 

مَثَلی هست که می گه به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر شما هم با این مثل موافقید می تونید فال روزانه یا طالع بینی روزانه خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این بخش دنبال کنید. پس در ادامه فال امروز خودتون رو در مجله تصویر زندگی ببینید.

دوست عزیزی که 2 شهریور به دنیا آمده ای،تولدت مبارک!

شما فردی باهوش، با مسئولیت و دارای ذهنی قوی و خلاق در ارتباط با مسائل حرفه ای و تجاری هستید. دیگران شما را به عنوان فردی دوست داشتنی و خونگرم می شناسند، اما گاهی با رفتارهای عجولانه و بی حوصلگی تان آنها را از خودتان ناراحت می کنید. امسال از لحاظ اقتصادی دوره بسیار خوبی در زندگیتان آغاز خواهد شد. از طریق خرید و فروش و یا اجاره دادن املاک می توانید درآمد خوبی داشته باشید. سرمایه گذاری های بلند مدتی هم که امسال انجام شوند نتایج خیلی خوبی برایتان به همراه خواهند داشت. با این حال باید خیلی دقت کنید تا به خاطر مسائل مالی با دوستان و نزدیکان خود دچار بحث و درگیری نشوید. فرزندانتان در طول سال موفق خواهند بود و خوشحالی فراوانی را برای شما به وجود خواهند آورد. به احتمال زیاد در نیمه ی دوم سال به یک سفر مذهبی یا معنوی خواهید رفت که اثرات بسیاری روی حال روحی شما خواهد گذاشت. ماه های آذر، فروردین، اردیبهشت و تیر اتفاقات مهمی را برای متولدین امروز، علی الخصوص برای مجردها، به همراه خواهند داشت.


فال روزانه متولدین فروردین

امروز ممکن است خواب های خیلی عجیب یا آشفته ای ببینید که ذهنتان را به خود مشغول خواهند کرد. ضمیر ناخودآگاه شما امروز به شدت فعال شده است و این تصاویری که دیده اید به احتمال زیاد نشانه ها و پیام هایی در خود دارند، پس با دقت به آنها فکر کنید. هر چند عجیب به نظر می رسد اما شاید حتی بتوانید از این راه به مشکلات موجود در روابط عاطفی خود و ریشه های آنها پی ببرید! با وجود میل شدیدی که به حفظ استقلال خود دارید، امروز نسبت به همیشه به عشق و محبت طرف مقابلتان بیشتر نیاز دارید و این موضوع چالشی را در شما به وجود آورده است که حل آن برایتان کمی دشوار خواهد بود.


فال روزانه

فال ماهانه شهریور ۹۸

فال روزانه PMC

فال حافظ

 

 


فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ناگهان خواسته های عجیب و غریبی پیدا کرده اید و خودتان هم نگران این هستید که مبادا با بیان کردن آنها بین شما و شخصی که دوست دارید فاصله بیفتد و آرامشی که در حال حاضر در رابطه تان وجود دارد از بین برود. شاید با خودتان تصمیم بگیرید که این احساسات و نیازهایتان را بی آنکه چیزی به کسی بگویید در قلب خود دفن کنید، اما دیگر تا به حال باید این را فهمیده باشید که سرکوب کردن هر احساسی تنها باعث شدیدتر شدن آن خواهد شد. بهتر است سعی کنید صمیمیت بین خودتان و طرف مقابلتان را بیشتر کنید تا هر دو طرف بتوانند بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نیازهایشان صحبت کنند.


♊ فال امروز متولدین خرداد

بعضی از وسایل و ابزارهای الکترونیکی که شما به طور معمول استفاده ی زیادی از آنها دارید امروز ممکن است خراب شوند و یا حداقل میزان کارآیی مورد انتظارتان را نداشته باشند. این موضوع می تواند شما را عصبانی کند، اما مواظب باشید حرصتان را با مشت و لگد و حرکاتی از این دست سر آنها خالی نکنید، به جای این کارها با یک فرد متخصص تماس گرفته و بخواهید که آنها را برایتان تعمیر کند. امروز بعضی از دوستانتان با حرف های اغراق آمیز و داستان های عجیبی که تعریف می کنند علامت سوال های بسیاری را در ذهن شما ایجاد می کنند. از سؤال پرسیدن خجالت نکشید و اگر نقطه مبهمی در حرف هایشان وجود دارد راجع به آن صحبت کنید.


♋ فال روزانه متولدین تیر

شما امروز نسبت به انجام به موقع کارها حساسیت فوق العاده ای دارید، اما وادار کردن افرادی که با آنها سر و کار دارید به این که وظایف خود را سر وقت انجام دهند ممکن است برایتان دشوار و آزار دهنده باشد. نگران نباشید زیرا کارها در آخرین لحظه به طور معجزه آسایی روبراه می شوند. اگر هنوز مجرد هستید امروز ممکن است با فرد جدیدی آشنا شوید که شما را به شدت به خود جذب خواهد کرد. شاید فکر کنید که او بهترین زوج برای شما می تواند باشد، اما بهتر است کمی بیشتر احتیاط به خرج دهید. این شخص به ظاهر فوق العاده ممکن است ویژگی های رفتاری ناپسندی داشته باشد که شما از آنها آگاه نیستید، پس کمی به خودتان وقت بدهید تا شناخت بهتری از او پیدا کنید.


♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

ممکن است که شما رویاهایی در سر داشته باشید که با زندگی فعلی شما و آنچه در حال حاضر دارید انجام می دهید از زمین تا آسمان فرق داشته باشند. شما ترجیح می دهید که فعلا چیزی در مورد این موضوع به اطرافیان خود نگویید تا از نصیحت ها و مخالفت های احتمالی آنها اجتناب کنید، اما صحبت کردن با دوستی که مورد اعتمادتان است می تواند حالتان را خیلی بهتر کند. امروز در خانه کارهای مهمی برای انجام دادن دارید، اما مهمان های ناخوانده به شما اجازه نمی دهند کارهایتان را آن طوری که انتظارش را داشته اید پیش ببرید. به جای اینکه عصبانی و ناراحت شوید، در صورتی که کارتان آنقدر مهم است که نمی شود آن را به تعویق انداخت، وضعیت را برای مهمان هایتان توضیح دهید.


♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز شما به بودن در اجتماع نیاز شدیدی دارید، اما بودن در کنار دیگران شاید به آن خوبی که انتظار دارید هم نباشد. اختلاف نظرهایی که بین شما و اطرافیانتان وجود دارند ممکن است باعث شوند که احساس تنهایی بکنید و بخواهید از آنها فاصله بگیرید. به جای این که خودتان را از بحث کنار بکشید نظرهایتان را صادقانه بیان کنید، شاید بتوانید با صحبت کردن در مورد اختلاف نظرها نقاط مشترک زیادی پیدا کنید. امروز تا جایی که می توانید به طور حضوری با دوستان و اعضای خانواده صحبت کنید، زیرا تماس ها و پیام های اینترنتی و امثال آن با مشکلات زیادی همراه خواهند بود و به احتمال زیاد نخواهید توانست ارتباط مطلوبی برقرار کنید.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

به نظر می رسد که مسائل و مشکلات مالیتان دارند بیشتر و بیشتر می شوند و شما برای یافتن راه حلی برای رهایی از آنها تحت فشار قرار گرفته اید. این وضعیت موقتی است، اما این فشاری که روی خود احساس می کنید بجای این که به شما کمکی بکند بیشتر حالت بازدارنده دارد. همه ی این کارها را کنار بگذارید و این آخر هفته را با خیال راحت استراحت کنید و خوش بگذرانید، کمی که حال روحیتان بهتر شود خیلی راحت تر خواهید توانست راه حل این مشکلات خود را پیدا کرده و بودجه تان را مدیریت کنید. امروز شما هیچ تمایلی به تنها ماندن ندارید، پس تا می توانید دور خودتان را با دوستان و اعضای خانواده شلوغ کنید و در کنار آنها خوش باشید.


♏ فال متولدین آبان

امروز اوضاع در محل کارتان اصلا باب میل شما نیست و احساس می کنید پشت پرده یک چیزهایی در جریان است که شما از آن بیخبر هستید. یکی از همکارانتان هم که معمولا خیلی راحت تر ارتباط برقرار می کرده است از شما فاصله گرفته و تمایلی به صحبت کردن نشان نمی دهد. در هر حال به نفعتان است که زیاد به کنار زدن این پرده ی اسرار اصرار نورزید. شاید همه ی اینها خیالات باطلی بیش نیستند و همکارتان فقط درگیر افکار و مسائل شخصی خودش است. فراموش نکنید که احترام یک خیابان دو طرفه است. امروز در خانه ماندن شما را دیوانه خواهد کرد، پس حتما، حتی اگر برای مدت کوتاهی هم که شده از خانه بیرون بزنید و هوایی بخورید.


♐ فال متولدین آذر

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید تصاویر واضحی از رویاهای شب گذشته ی خود در ذهنتان خواهید داشت که درک آنها برایتان دشوار به نظر می رسد. آنها را یک جا یادداشت کرده و کمی در موردشان فکر کنید، این کار کمک زیادی در درک آنها به شما خواهد کرد. امروز برای شما در نظر گرفتن منطق و احساس و ایجاد تعادل بین آنها کار سختی به نظر می رسد و به همین دلیل هم ترجیح می دهید که فعلا به چالش هایی که در رابطه عاطفیتان وجود دارند نزدیک نشوید، اما این کار کمک چندانی به شما نخواهد کرد. سعی کنید در مورد چیزهایی که ذهنتان را مشغول کرده اند با طرف مقابلتان صحبت کنید. اشکالی ندارد اگر تصمیم گیری را به روزهای دیگر موکول کنید.


♑ فال متولدین دی

اطرافیان شما معمولا وقتی با مشکلی مواجه می شوند به سراغ شما می آیند، زیرا خوب می دانند که هیچ کس در مواجهه با مشکلات نمی تواند به سرسختی شما باشد، اما امروز شما برعکس همیشه حتی برای حل مسائل و انجام کارهای خودتان هم با مشکل مواجه هستید و نمی توانید روی هیچ کاری تمرکز کنید. اشکال ندارد! کمی استراحت کنید. امروز شاید یکباره با دوستانتان تصمیم بگیرید کاری هیجان انگیز و ماجراجویانه انجام دهید، مثلا بدون مقدمه به یک سفر یکی دو روزه در دل طبیعت بروید. به احتمال زیاد به شما خوش خواهد گذشت، اما باید در نظر داشته باشید به جایی بروید که به خوبی می شناسید و احتمال بروز مشکلات برایتان در حداقل میزان ممکن قرار دارد.


♒ فال متولدین بهمن

امروز ممکن است اخباری به گوشتان برسد که مژده ی موفقیت حرفه ایتان را برای شما به همراه داشته باشد، شما مسلما خیلی هیجان زده خواهید شد، اما باید مواظب باشید که این هیجان خود را زیاد در میان همکارانتان بروز ندهید، زیرا این کار شما ممکن است باعث ایجاد احساس حسادت در بعضی از آنها شده و همین برایتان دیر یا زود دردسرساز خواهد شد. به نفعتان است که هیجان و خوشحالی خود را با خانواده و دوستانتان در میان بگذارید. شاید برنامه های خیلی زیادی برای امروزتان چیده باشید و در نیمه های روز ناگهان به این نتیجه برسید که انجام این همه کار در یک روز غیر ممکن خواهد بود. هنوز دیر نشده، کارهای غیر ضروری را حذف و برنامه تان را سبک تر کنید.


♓ فال روز متولدین اسفند

اگر قرار است به یک سفر هوایی به مقصدی دوردست بروید به شما توصیه می کنیم که این سفر را در صورت امکان به تعویق بیندازید. اگر حتما باید به این سفر بروید، خودتان را برای تأخیر، گم شدن چمدانتان و یا تکان های شدید هواپیما به خاطر شرایط بد هوا آماده کنید. همچنین، امروز روز خوبی برای برنامه ریزی کردن برای رفتن به یک سفر نیز نخواهد بود، زیرا آن سفر حتی اگر چند هفته بعد هم باشد با همین شرایط همراه خواهد بود! پس چند روزی دست نگه دارید. امروز شما اصلا حال و حوصله ی کارهای تکراری و خسته کننده ی روزمره را ندارید، پس تا جای ممکن برنامه تان را سنگین نکنید و بیشتر وقتتان را به تفریح و استراحت اختصاص دهید.

fal roozaneh tasvirezendegi 


فال حافظ اصلی آنلاین با تعبیر 

فال حافظ را پایین صفحه خواهید دید

جایگاه گرفتن فال نزد ایرانیان

اغلب ایرانیان از دیرباز برای اطلاع از آینده خود فال می زنند و به آن اعتقاد دارند به اینصورت که آن ها فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» – تشکیل شده از مرغ و آوا – گویند. معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا انجام می شود و برای فال حافظ گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد

دیرینه گرفتن فال حافظ :

اولین بار فال زدن با دیوان حافظ پس از مرگ وی آغاز شد. قضیه از این قرار بود که عده ای با دفن پیکر او در مصلی مخالفت می کردند تا اینکه برای حل این مشکل اشعار حافظ را در سبدی ریختند و کودکی یکی از این اشعار را به تصادف جدا می کند و اینگونه بود که اولین تفال به حافظ انجام شد ، در آن روز به حافظ لقب لسان الغیب دادند زیرا به طرز عجیب و باور نکردنی با غزل شماره 82 خود پاسخ جماعت ریاکار را داد. این غزل زیبا چنین است :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت                               من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

    مکن به نامه سیاهی ملامت من مست                                  که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

     قدم دریغ مدار از جنازه حافظ                                                که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت

 

نحوه گرفتن فال حافظ 

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد. برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

 


این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 891, میانگین امتیاز: 4.24 از 5)
Loading...

ارسال این مطلب برای دوستانتان (دکمه رو لمس کنید)


۱۲۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ساهره گفت:

  بسبار عالی بود مرسی

  23
  31
 2. هانیه گفت:

  دستتون درد نکنه عالیییییییییی بود مرسی

  20
  34
 3. mahnaz گفت:

  همیشه فال روزانه تصویر زندگی رو دنبال می کنم ممنون از سایت خوبتون

  24
  27
 4. طاووسی کرمانشاهی گفت:

  ضمن تشکر از این برنامه، فال پی ام سی و فال حافظ برای من همیشه بدون کم و کاستی درست بوده یعنی در تمام مشکلات به من راهنمایی درست رو داده و خدا شاهده همیشه همون بوده که من نیت کردم در فال پی ام سی که همیشه در طول هفته اتفاق افتاده فقط یه شرط داره عقیده صد در صد داشته باشید به امید روزهای خوب برای همه

  15
  28
 5. مریم گفت:

  دعام کنید به عشقی که پنج سال یک طرفست برسم

  53
  21
  • لیلا گفت:

   عزیز من عشقای دوطرفشم نتیجه ایی ندارن
   حالا تو به یکطرفش چسپیدی؟

   51
   11
  • Kami گفت:

   بی خیال شو

   22
   5
  • فرحناز گفت:

   انشالله برسی دلت شاد شود

   16
   5
  • نسرین گفت:

   عزیز من راه سختی رو در پیش گرفتی.عشق یکطرفه آدمو زجرکش میکنه تا حدی که ترجیح میدی به واقع بمیری و اینهمه درد و رنجو تحمل نکنی.عشق ، پرستشه و من بعد از 18 سال به این نتیجه رسیدم که راهو اشتباه رفتم و فقط خالق عشق لایق پرستشه. تو رو هم بر حذر نمی کنم چون میدونم آدم عاشق به حرف هیشکی گوش نمیده تا خودش به نتیجه برسه امیدوارم که تو زودتر از من درک کنی هیچ آدمی لیاقت عشق رو نداره

   24
   16
   • شادی گفت:

    مریم جووون انشالله به عشقت برسی عزیز منم تازه به عشق زندگیم رسیدم خیلی حس خوبی امیدوارم همه به عشقشون برسن 💋💋💋💋💋😘😘😘😘😘

    1
    1
  • سامیا گفت:

   دعا مکنم سر عقل بیای..از این عشق بی ارزش دست بکشی

   18
   3
   • راضیه گفت:

    عزیزم از این عشق یک طرفه دل بکن که من تجربه کردم الان پانزده سال تو زندگییم رنج میکشم دو تا بچه هم دارم اونا هم زجر میکشن ولی عشق من دنبال عشق یازییاش بیرون کیفش را می کنه منم چشم انتظارش میمونم میسوزم تاحرفم بزنم میگه من اینم تو منو خواستی بخاطربچه هام تحمل میکنم بالاخره هرکاری بخواد انجام میده

    5
    18
  • نسرین هستم :) گفت:

   ایشالا که میرسی عزیزم❤

   14
   2
  • فرشته گفت:

   اگه حستونو همیشه نسبت بهش خوب نگه داری حتما بهش میرسی از خدا بخواهی حتما صلاح باشه بهش میرسی

   7
   2
  • رضا گفت:

   در دنیا یک عشق وجود داره و اون عشق مادر به فرزنده و تمام. بقیه ش نیازه. یا نیاز به دوست داشتن و یا نیاز به دوست داشته شدن. عشقی وجود نداره. اگر هم وجود داشته باشه با وصال از بین میره.

   11
   15
 6. مریم گفت:

  حالا دعام کنید خدارو چه دیدی شاید برا من نتیجه ای حاصل شد

  30
  7
  • سروه گفت:

   هرگز امیدت رو از دست نده

   19
   3
  • احسان گفت:

   وقتی انسانی از یاد خدا ی کم غافل میشه خدا واسه اینکه برش گردونه اونو عاشق ی بنده زمینی میکنه تا از زجری که میکشه به فطرت خدایی خودش بازگرده. بعدها متوجه میشی که این عشق فقط زجر داشته برای خودت . انشالله که همه چیز به خوبی تموم بشه

   19
   19
  • فهیم گفت:

   عاشق نشو خودتو گول نزن .بهش نمیرسی.اگم برسی جز پشیمانی چیزی نصیبت نمیشه.دارم واقعیتو میگم.خواه پندگیرخواه ملال

   8
   1
 7. sevda گفت:

  واقعا عالی براوو

  11
  13
 8. مریم گفت:

  کاش فال امروز م راست راست در بیاد..ینی میشه….اسفند ماهی ام و رویا پرداز

  18
  1
  • مهنار گفت:

   مث من

   7
   1
  • ARkin گفت:

   منم اسفندم نانازم

   8
   2
  • الینا گفت:

   من بین یه دوراهی گیر کردم شاید بنظر کوچیک بیاد ولی اینده منو عوض میکنه برم یه مدرسه عالی و خوب یا مدرسه سال پیشم قلبم میگه سال قبلی مغزم میگه مدرسه تو عوض کن اخه من دلم خیلی خیلی زیاد برای دوستام تنگ میشه بنظرتون چیکار کنم

   4
   4
   • احسان گفت:

    سلام .حتما برو مدرسه جدید و با پشتکار و توکل به خدا درست رو بخوان. کلا ادم همیشه در طول زندگی دوستای مختلفی پیدا میکنه نگران این موضوع نباش.

    7
    2
  • ندا گفت:

   کاش فال امروز من هم خوب در بیاد اسفندماهی……

   2
   1
 9. فاطمه گفت:

  خداوند الحق شکر می کنم تو را ممنون به خاطر فال

  5
  5
 10. حدیثه گفت:

  خیلی خوب بود

  9
  6
 11. مانا یوسف زاده گفت:

  با اینکه می دونم فال ها دروغه ولی برای اینکه وقتم بگذره دوست دارم بخونم. ممنون از فال ها

  12
  2
 12. ساره بیات گفت:

  ممنون از این فال زیبا که قراره من به خواستم برسم خدایا شکرت که میدونم که میدونم من هنر پیشه میشوم

  5
  6
 13. سلام مانا یوسفزاده گفت:

  سلام وخسته نباشید ممنون از فالهای خوبتون موفق باشید

  4
  3
 14. ابوحسن گفت:

  سلام برهمه و درود خداوند برشما ازفالهای خوبتون متشکرم

  3
  2
 15. Kaivan گفت:

  عالی بود مرسی

  2
  3
 16. عسل گفت:

  من تا حالا هیچ عشق واقعی نداشتم و امیدوارم به عشق پاک حقیقیم برسم ♡♡

  8
  1
  • جانا گفت:

   عاشق شدن لذت داره هرچند در این زمانه پیدا کردن عشق حقیقی سخته ولی من تجربه کردم یه تجربه عشق یک طرفه که پر از سختی و دوری و گریه و البته گاه شادی و خنده هم بوده ولی همه اینا برا من لذت داشته شاید برای دیگران خنده دار ه .ولی برای من اوج لذت و پاک بودن پنج سال و هشت ماه که من درگیر این حسم یک بار نشده پشیمون بشم همیشه از اینکه خدا این حس بهم هدیه داده خداروشکر میکنم.هرچند میدونم رسیدنم بهش یک درصد .
   برا تو هم عزیزم از ته دل دعا میکنم بهترینا نصیبت بشه

   13
   2
 17. جانا گفت:

  امشب یه فال گرفتم که گفت به عشقم میرسم….ینی خداجووووونم عاشقتم.

  1
  4
 18. جانا گفت:

  اگر سکوت م را بشکنم تمام دریاها خشک خواهن شد.کوهای سر بع فلک کشیده از بار غمم فرو خواهند ریخت…تمام جنگلها درختهایشان را خواهند سوزانند شای تسکینی شود برای دل دردمندم…سکوتی پر از فریادهای که دل بندها هیچ دل خدا هم برایم خواهد سوخت.
  بریده ام از این همه صبر از این همه توکل از این همه منتظر ماندن

  تا کجا باید رفت که صدایم به تو برسد صدای ناگفتهای که تا اعماق وجودم را سوزاندن
  خسته ام از این همه ذست به دعا ها بردن از این همه واسطه قرار گذاشتن

  خدا جونم تنها دل خوشیم تویی.
  دلمو دست بنده هات نسپار

  این خودم گفتم..من خیلی سختی کشیدم برای رسیدن به خواسته هام…دلم میخاد هرکی میخونه نظر واقعیشو برام بگه ممنون میشم

  7
  4
  • ناشناس گفت:

   م مرادی ایشالا ب خاسته هات برسی منم برای رسیدن ب خاسته هام رنج ها و مرارت های زیادی کشیدم و حالا از جایگاهم راضی و خوشحالم تمام تفکراتم مثبته ب خدا امیددارم و ازش سپاسگزارم

   2
   1
  • nasrin گفت:

   به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود؛
   آدم ها نبودن ها را بهتر بلدن…

   4
   3
  • Shahla گفت:

   دوست عزیز خواستن توانستن است مطمئنی باش اگر تلاش کافی وهدفت مشخص باشه آنچه ب صلاحت باشه حتمأ اتفاق می‌افته اون هم با صبر .دوست خوبم برات بهترینها رو از خدا میخام

   1
   1
 19. ناشناس گفت:

  دوستان عزیز خواسته هاتونرو خوندم انشاالله که به اون همگی برسید؟

  4
  1
 20. ناشناس گفت:

  نمی دونم چی بگم واقعا عاشق ها رو هم باید درک کرد شاید من اینطور نیستم و در مورد عاشقا سختگیرم انشاالله که خداوند صدای دل همتونو بشنوه

  3
  1
 21. فرخنده گفت:

  منم برات دعا میکنم جانا ی عزیز ایشالله که به هرچی تو زند گیت میخوای برسی سعی کن محکم باشی تانشکنی

  2
  1
 22. ناشناس گفت:

  بچه ها یه حرف واقعأ راستو به همتون میخوام بگم اگه برا عاشقا دعاکردم این به این منظور نیست که بخوام به همسرم خیانت کنم من همیشه میگم دو چشم دربرابر دوچشم ونه بیشترواز خدا تشکر میکنم راه درستو بهم نشون داده شما هم عشق واقعیتونو پیدا کنید انشاالله اااا

  2
  1
 23. مانا یوسفزاده درجواب جانا گفت:

  سلام انشالله همه به خواسته های خوب خود برسن شما همین طور از صمیم قلبم برات دعا میکنم انشالله به اینزودی خبری خوش ازبرای شما جانا بخوانم امین یا رب العالمین

  2
  1
  • جانا گفت:

   ازتون ممنون مطمئن ام خدای مهربون بخاطر دل پاک شما هم که شده منو به خاسته ام میرسونه..دوستتون دارم

   3
   1
 24. مهدیه گفت:

  خیلی خوبه ممنونم فال هاتون رو دوس دارم فال های دیگه ای مثل چای و تاروت و قوه هم بزارید متشکرم

 25. ناشناس گفت:

  ممنونم از فال هاتون
  یعنی عشق واقعیه؟

 26. صبا گفت:

  چرا برامن خوب در نمیاد ؟؟ البته خودمم میدونم بد
  شانسم :-(:-(:-(:-(:-(

  1
  2
  • احسان گفت:

   سلام چیزی به اسم شانس وجود نداره همه ادما ی موقعیت های خوبی براشون پیش میاد و ی موقعیتهای بد باید به موقع تشخیص بدی تا موفق بشی.

   3
   1
 27. ثمین گفت:

  سلام شب بخیر به نظر من فالها همگی جنبه سرگرمی دارن ولی من در کل هر شب دنبال میکنم و با خوندنش لذت میبرم

  2
  3
 28. حنانه گفت:

  عالی بود

 29. جانا گفت:

  سلام دوستان دوست داشتنی من.یه چیزی میگم شاید باورتون نشه ولی من هر سری میام تو این سایت اول میام سمت پیام خیلی برام جالب و جذاب…کاش یه جای بود که میشد به دور از مسائل (جنسی)که پر تو سایت های چت دور هم باشیم و ساعتها حرف بزنیم و تجربه های همو گوش بدیم

  • احسان گفت:

   درپاسخ به جانا / واقعا حق با شماست خیلی تجربه ها وجود داره که نمیشه مطرح کرد باید ی جایی می بود به دور از مسایل ادم حرفاشو میزد و استفاده میبرد.

   3
   1
  • ماریانا گفت:

   من هم با جانا موافقم که از تجربه هامون استفاده کنیم الان بهتر نیست یکم با هم حرف بزنیم و از تجربه هامون استفاده کنیم نظرتون چیه دوستان؟

 30. هانیه اردونی گفت:

  سلام مرسی عالی هست ممنون

  1
  2
 31. ماریانا گفت:

  سلام دوستان عزیز برای کسی تا حالا پیش اومده که فالش درست باشه ? لطفا جوابمو بدین

  1
  2
 32. فرخنده گفت:

  اره. منم با جانا جون موافقم

  1
  1
 33. ابی گفت:

  مرسی زحمت که برای ما مکشید فال تون عالی ممنون

 34. نسرین هستم :) گفت:

  خیلی قشنگ بود:)

 35. ماریانا گفت:

  سلام دوستان عزیز خیلی تشکر می کنم که به سوال من جواب دادین یعنی به نظرتون منم فال بگیرم خوبه

  1
  1
  • احسان گفت:

   سلام اول تا جایی که امکانش هست خوب فکر کن اگه به نتیجه رسیدی که خوب اما اگه به نتیجه نرسیدی اونوقت فال بگیر حتما خوبه

 36. جولان گفت:

  امیدوارم که هر کسی عاشقه به عشقش برسه من چون نرسیدم و در حسرت دیدار عشقم موندم دوست ندارم ناراحتی هیچکی ببینم.. از خداوند متعال میخوام همه عزیزان حاجت روا بشن… 🤲🤲💝

  4
  1
 37. مهدیه گفت:

  من همسری دارم که خیلی دوستش دارم ولی اون من دوست نداره چند وقته همدیگرو ترک کردیم به نظر شما امکان زندگی دوباره برای ما هست با اینکه اون دیگه سراغ من نمیاد یه بچه هم داریم

  1
  1
  • احسان گفت:

   ببخشید اگه میتونی دلیل اینکه شما رو دوست نداره رو پیدا کنید شاید ی سوتفاهم ساده باشه و شاید دلیلش قابل جبران باشه.
   سلام با بزرگترهات مشورت کن با پدر و مادرت با برادر یا خواهر بزرگترت بعد تصمیم بگیر. انشاالله خدا هم کمک میکنه بهترین تصمیم رو بگیری . برات آرزوی موفقیت دارم.

   1
   1
  • ماه فروردینیم گفت:

   عزیزم بی خیال مردی که با ناجوانمردی میزاره و میره

  • عسل گفت:

   همیشه دنبال کسی باش که اون تورو دوست داشته باشه نه تو اونو.میدونم خیلی سخته گذشتن از کسی که دوسش داری ولی تو براش بچه هم آوردی چندسال باهاش زندگی کردی عاشقت نشده بعد از این هم نمیشه فرصت زندگی کردن رو از خودت نگیر .اگه امروز برگرده فردا میره

 38. ماریانا گفت:

  سلام مهدیه جان هیچوقت امیدت رو از دست نده و به فکر آینده بچه ات باش ادم به خاطره بچش باید همه کاری کنه عزیزم

  1
  1
  • عسل گفت:

   واقعا مسخرست قراره واسه بچمون مادری کنیم ولی اینکه به خاطر بچه کسی که مارو دوست نداره رو تحمل کنین احمقانست.یه مادر نیاز داره کسی عاشقش باشه تا اون هم عشق رو به فرزندش منتقل کنه در غیر اینصورت بچه فقط یاد میگیره بسوزه و بسازه

 39. نازنین گفت:

  من یه مردادیم وخیلی احساساتی امیدوارم فال فردام درست باشه وبرا همتون ارزو میکنم هرچی تو دلتونه خدا بهتون بده

 40. مانا هستم گفت:

  نازنین جون سلام برای همه دعا میکنی افرین انشالله خودت هم به آرزوهای قشنگت برسی

 41. حسین گفت:

  سلام به عشقهای پاک و بی ریا
  خیلی عالی بود

 42. متینا گفت:

  ایول خیلی درستن عجب چیزیه

  • عاطفه گفت:

   من اسم عشقم متینه عاشقی چه بد دردیه ادمو میکشه ولی عشق منم یه طرفست اصلا نمیتونم فراموشش کنم هر روز که از خواب بیدار میشم اولین چیزی که به ذهنم میاد متینه اون اصلد نمیدونه که من دوسش دارم یعنی متین همون متین توی خندوانست دیشب یه عکس ازش دیدم حالم واقعا گرفته شد چرامن اونو ندارم بزرگترین ارزوم تو زندگی اینه که فقط یه لحظه کنار خودم حسش کنم

   3
   1
 43. Sara گفت:

  خیلی این روزا ذهنم درگیر یه موضوعیه که خدا کمک کنه مشکلم حل شه فالم که میگه راه خوبی برام باز میشه انشالله همینطوره
  کاشکی قسمت احساسی ماه تولدمم میگفت, ان شالله هفته بعد

 44. دلشکسته گفت:

  عالی بود
  اولین بارم بود فال میگرفتم عاشقش شدم

  1
  9
 45. دینا گفت:

  سلام من یک اردیبهشتی هستم و واقعا خیلی عالی بود فقط از فال امروز خیلی خوشمزه نیومد…

 46. جانا گفت:

  واااای خدای من،ینی میشه؟؟؟؟ میخام برم دنبال اینکه به آرزو بچگیم برسم برام دعا کنید

 47. ستایش گفت:

  سلام گاهی وقتا فالی که میخونم. راست در میآد گاهی وقتاهم نه ولی به خوندنش عادت کردم هرروز دنبالش میکنم شایدم یک وقتی پیشه به حقیقت تبدیل شه خیلی سخته منتظر باشی فال امروزت چی میگه که امروزت چطور پیش میره انشالاه هرکی میخونی براش اینه حقیقت باشه

  1
  1
 48. ناشناس گفت:

  سلام من خودم متولد تیر هستم از روی عادت همیشه فالها را میخونم انشااالله همه فالشون خوب ومثبت باشه

  1
  2
 49. احمد گفت:

  بچه ها میخوام که برام دعا کنید به عشقم برسم،بیا با هم بگیم:خدایا ما و آقا احمدرو به عشقمون برسون.

  2
  2
 50. رضوان گفت:

  هم عشق دروغه هم این فال ها

  4
  4
 51. فرخنده گفت:

  با سلام به شما دوستان یک نصیحت دارم بشنوید ما همیشه عاشق تصورات خودمون میشیم نه حقیقت شخصیت طرف مقابل واسه همین وقتی بهش میرسی میبینی اونطوری که تو فکر میکردی نبوده عمرتونو هدر ندهید دنبال یک فن و هنر بروید تا معاش شما آینده زندگیتون رو رقم بزنه و بدونید اگر بغیر از خدا عاشق کسی بشید زود میفهمید که اشتباه کرده اید چون فقط اوبا بنده هاش صادقه پس وقت رو تلف نکنید برید دنبال یک فن و هنر برای زندگیتون موفق باشید

  2
  1
 52. عشقم گفت:

  والا این روزها با این اوضاعی که داریم همه عشق ها شده پول و بس دیگه مجالی برای دل نمونده

  4
  2
 53. لیلا گفت:

  سلام فالاش بدک نیست معمولا درست در میاد در مورد عشق هم سعی کنید مرد از شما خوشش بیاد اشتباهی که من کردم از ۱۴سالگی دلِ خیلیاروشکوندم همشون عشقایی یک طرفه بود هیچکدومو دوست نداشتم فقط به درس خوندن فک میکردم فامیل غریبه همه رو بی محل میکردم هدفم درس بود یه موقعی به خودم اومدم دیدم با کسی بعداز پایانِ دانشگاه ازدواج کردم که حتی تره هم برام خورد نمیکنه چه خودش چه خانوادَش در واقع تاوانِ اشکایی رو که ریختم پس دادم والان بخاطر بچه بقیه راه رو باید وباید ادامه بدَم همه ی خواستگارایی سابق فکر میکنن خوشبختم درحالی که خنده برلب میزنم تا کس نداند رازِ من تواین ۱۴سال یه روزِ خوش ندیدم ولی باز هم با سماجت به خاطرِ بچه هام بقیه راهو با استعانت از خدایی که تنها مونسمِ ادامه میدم پس دوست داشتنِ مرد براتون مهم باشه چیزی که من از سرِ نادونی وغرور مسخره میکردم…

  5
  13
 54. بی نام گفت:

  هیچ ربطی به دوست داشتنِ مرد نَداره ، هیچ ربطی به خوشمون اومدِ مرد نَداره

  2
  1
 55. یه غریبه گفت:

  دیدم صحبت در مورد عشق هست با اجازه منم کمی حرف دارم , 12ساله کسی رو دوست دارم و هر چقدر تلاش کردم نشد فراموشش کنم , ازش خبری ندارم , اونم ازم خبری نداره , ولی آنقدر حسن نسبت بهش قوی هست که اون رو حسش می کنم , البته ناگفته نماند که حتی یکبار هم با هم حرف نزدیم , فقط نگاه بود , اظهار عشق را به زبآن احتیاج نیست / چندان که شد نگه به نگه آشنا بس است , و در ضمن اگر حسش می کنم به این دلیل هست که اون هم به من فکر می کنه , 12ساله غم ناراحتی اشک آه , هجران , نمی دونم چطور گذروندم, دوستی بالا اشاره کرد وقتی از خدا غافل میشی دچار عشق زمینی میشی تا برگردی سمت خودش , تجربه ی منم دقیقا همین بود , نماز خون نبودم آدم خوبی نبودم , از بین گناهان فقط مشروب نخوردم و آدم نکشتم , و حتی یک شب خواب دیدم یکی جهنم رو بهم نشون میداد و در آخر بهم گفت اگه همینطوری ادامه بدی عاقبت تو هم همین میشه , و بازم درست نشدم , تا عشق اومد سراغم … , تنهام , بی کسم , غریبم ولی خدا رو دارم فکر می کنم می ارزید , هر چند هنوز عشق زمینیم رو فراموش نکردم چون آینه ی خدا نماست برای من , برای همه آرزو های خوب دارم

  1
  13
  • عشقم گفت:

   منم همینطور

  • عسل گفت:

   نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی اگه یه مرد عاشق یه زن بشه حتی یکسال هم صبر نمیکنه 12 سال که اصلا زنا صبورن نه مردها. تو داری اشتباه منو میکنی چون به خودت اجازه عاشق شدن نمیدی عاشقی با نگاه کردن نیست عاشق اختیارش دست خودش نیست از هیچ چی نمیترسه دوباره عاشق شو ببین زندگی چقد زیباست.منم ده سال صبر کردم باهاش صحبت هم کرده بودم ولی عشق رو بعد ده سال چشیدم .اینکه مردی عاشقت باشه بزرگترین لذت دنیاست

   1
   1
 56. یاحسین گفت:

  حضرت محمدص فرمود : بهترین اعماله نزد خداوند حفظ زبانست. بیشترین گناهِ انسان از زبان هست هر که مردم از زبان او بترسد از اهلِ جَهنم است. ناسزا گفتن ، بَد زبانی ،
  به نام بَد صدا زدن ، وعده دروغ ، قسمِ دروغ ، خبری را نَدانسته گفتن ، شهادتِ ناحق ، دروغ گفتن ، …

  10
 57. تَنهام گفت:

  من هم چند ساله یه نفر رو دوستش داشتم عااشق بوددم . چند ساله غمگین بودم و اشک میریختم ،
  آدمِ باخُدای بوددم . دِله منه ساده و شفاف بودش . ولی اون یه نفرو یه بار به من گفت دوستت داارم و به من قول داده بود باهام بِمونه من هنووز فراموشش نکردم ، بِهیادت هستم ، خیلی از حرفهام هست که خودش و خُدای خودش و خُدایِ من میدونه و خُداوند هم میدونه و ….

 58. مریم گفت:

  من عاشقم و به این حسمم افتخار میکنم بابت این حسم خدارو هزار بار شکر میکنم

 59. تنهام گفت:

  تنهایم 😔😢😭😢 . عشقِ زمینیم رو فراموش نکردم نسبت به او حس دارم و به نگاه هم حس دارم .😢😭😔😢😭 من هم چند سال یه نفر دوستش داشتم عاشقش بودمش .دِله منه ساده و شفاف بودش. آدمِ با خُدا بودم و نماز خون بودم .
  😭😢😔 اون یه نفرو یه بار به من گفت دوستت داارم و به من قول داده بود باهام بمونه من هنووز فراموشش نکردم و بعد از اون عاشقش بودمش چند سال غمگین بودم و اشک میریختم 😢😭😭😢😔 و بر اثر گریه های زیادم مَریض شدم.😢😭😔😢😭😭😭😢😔😢 . عشقِ زمینیم از ته دِل میگم دوستت دارمت و عاشقتم . خُداوند هم میدونه و خیلی از حرفهام هست که خودش و خدای خودش و خدایِ من میدونه

  37
  1
 60. مانا هستم گفت:

  فقط باید خدا را دوست داشت چون خیلی از آدما بی وفا هستن و قدر دوستی نمیدانن عشق فقط به خدا ولی انشالله آنهایی که به عشق زمینی فکر میکنن امیدوارم به عشق شون برسن آمین🙏

  2
  1
 61. هلینا گفت:

  به حق امشب الهی همگی حاجت روابشید منم خیلییی دعاکنید
  امیدوارم برام اتفاقی که دوس دارم پیش بیاد عالی بود مرسی

  3
  4
 62. آتش گفت:

  واقعا عالیه همون حسی ک دارم توفالم اومده

  2
  4
 63. کوثر گفت:

  عین حقیقت هست ممنون از سایت خوبتون ☺☺☺☺☺☺

  3
  4
 64. ملیا گفت:

  سلام
  زدید فال شنبه
  ولی لینکو میزنی تکرار دیروز رو گذاشتید

  • mahnaz گفت:

   سلام گلم
   ممکنه برات کش شده باشه
   چند بار صفحه رو رفرش کن اگه آپدیت نشده بود بازم برامون کامنت بذار

   مرسی از توجهت

 65. mozhdeh گفت:

  حرفاش در مورد زمان حال کاملا درسته …
  اما اینکه در آینده اون اتفاقی که پیش بینی کرده درست باشه جای شک داره
  ایکاش واقعا در آینده نزدیک اون چیزی که برام گفته حقیقت پیدا کنه

  2
  1
 66. M.S گفت:

  کاش میشد فقط عاشق خدا بود

 67. M.S گفت:

  بالا خوندم گفته بودین عشق یک طرفه خوب نیست من مخالفم خوبه ولی زجر داره که باید بخاطر عشقت تحمل کنی

 68. فاطمه گفت:

  خدا رو شکر از بین خواستگارایی که داشتم و خیلی خودشون رو عاشق نشون میدادن با اونی ازدواج کردم که بی ریا تر از همشونه … این بزرگترین شانس و اقبالیه که ده ساله دارم بهش می بالم

 69. مانا یوسفزاده گفت:

  سلام و عرض ادب من که فکر کنم عشق دروغه عشق کجا بوده این روزا همه عشقا دروغه فقط سر کار گذاشتن

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)

طالع بینی ازدواج : کف دست شما راز عشق و ازدواج شما را بازگو می کند