یکشنبه , ۲۲ تیر , ۱۳۹۹

فال روزانه دوشنبه ۲۳ تیر ۹۹ « فال حافظ آنلاین امروز »

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , طالع بینی روزانه , fal roozaneh , thg v chki

فال روزانه + فال حافظ

مَثَلی هست که می گه به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر شما هم با این مثل موافقید می تونید فال روزانه یا طالع بینی روزانه خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این بخش دنبال کنید. پس در ادامه فال امروز خودتون رو در مجله تصویر زندگی ببینید.

دوست عزیزی که 23 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شخصیت پر جنب و جوش شما و فعالیت زیادی که دارید در هر جمعی که قرار بگیرید دیگران را به سوی شما جذب خواهد کرد. در سالی که پیش رو دارید، شما قادر خواهید بود دیگران و به ویژه جنس مخالف را با ظاهر و سبک لباس پوشیدن خود و همچنین مهارت بالایی که در صحبت کردن و برقراری ارتباط با دیگران از خود نشان خواهید داد به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. در زمینه‌ی مسائل عاطفی و روابط عاشقانه امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و اگر هنوز مجرد هستید شانس زیادی در پیدا کردن نیمه‌ی گمشده‌ی خود خواهید داشت. آنهایی که وارد دهه‌ی چهارم زندگی خود می شوند موفقیت های زیادی را به دست خواهند آورد و در محل کار خود به اوج موفقیت رسیده و حتی ممکن است در مقام های مدیریت و ریاست قرار بگیرند. شما باید امسال توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشید و به ویژه مراقبت بیشتری از دستگاه تنفسی خود کرده و از استعمال دخانیات خودداری نموده و تا جای ممکن از هوای آلوده دوری کنید. شاید در طول سال با برخی بیماری های جزئی و پیش پا افتاده روبرو شوید اما اگر به خوبی از خودتان مراقبت کنید خیلی زود خوب خواهید شد. ماه های مرداد، مهر و دی بهترین و مهم‌ترین ماه های سال خواهند بود.


فال روزانه متولدین فروردین

امروز فعالیت های گروهی و اجتماعی با محوریت مسائل معنوی، اجتماعی و بشر دوستانه در انتظار شما خواهند بود. این کار برای شما لذت بخش خواهد بود و امکان آشنایی با افراد تازه و دوستی های جدید را برای شما فراهم خواهد کرد. شاید فکر کنید اگر احساسات خود را به زبان بیاورید همه چیز در رابطه عاطفی‌تان در مسیر درست قرار خواهد گرفت. ولی طرف مقابلتان امروز درگیری های ذهنی خودش را دارد و توجه چندانی به شما و احساساتتان ندارد. به جای آن که بیش از حد درگیر بیان احساساتتان شوید چند قدم عقب تر بروید و نگاهی دقیق تر به اوضاع بیندازید. شاید فکر کنید که هر چیزی که لازم است را می دانید ولی شما فقط از زاویه دید خودتان دارید به ماجرا نگاه می کنید.


فال ماهانه تیر ۹۹

فال روزانه PMC

فال حافظ

فال سال 99

 


فال روز متولدین اردیبهشت

امروز غرق در عالم خیال و رویا هستید تا این که ناگهان یک نفر شما را به دنیای واقعیت باز می گرداند. رویاهایتان برای شما جذابیت و هیجان بیشتری دارند و آمادگی کافی برای بازگشتن به دنیای کارهای خسته کننده روزمره را ندارید. در هر صورت بهتر است خیال پردازی را برای وقت دیگری بگذارید و به کارهایی که هر لحظه دارند روی هم انباشته می شوند بپردازید. از قدرت تخیل خود برای پیش بردن رابطه عاطفی خود با کسی که دوست دارید استفاده کنید. البته به نفعتان است که قبل از هر کاری خوب فکر کنید و بی حساب عمل نکنید، وگرنه حرف‌هایی خواهید زد که بعدا از گفتن آنها پشیمان خواهید شد.


♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز شما تمام فکر و ذهنتان را روی یک هدف گذاشته‌اید و همین باعث شده است که همکارهایتان ترجیح بدهند فاصله شان را با شما حفظ کنند. این وسواس فکری می تواند هم به شما کمک کرده و هم به ضررتان تمام شود. وقتی هدفتان مشخص باشد می توانید بر اساس آن تلاش کرده و پیش بروید و نتایج بهتری کسب کنید. ولی توجه بیش از حد به جزئیات هم می تواند همچون عامل بازدارنده ای عمل کرده و سرعت پیشرفتتان را بگیرد. هیچ گاه اهمیت انعطاف پذیری را دست کم نگیرید. قبل از این که قدم برداشته و رابطه عاطفی خود را جدی کنید، به همه جوانب مختلف آن فکر کنید و ببینید تا چه حد به این رابطه و خوشبختی با طرف مقابلتان اطمینان دارید.


♋ فال روزانه متولدین تیر

شما اصلا تحمل بی ثباتی و ناپایداری را ندارید، مخصوصا اگر این وضعیت مسیر حرفه ای شما را تحت تأثیر قرار دهد. ولی متاسفانه راهی که در کارتان پیش گرفته‌اید به آن همواری که انتظارش را داشتید نیست. شما در حال حاضر نمی دانید که زندگی‌تان به کدام سو دارد می رود و چه اتفاقاتی در انتظارتان هستند. فعلا تنها کاری که از دستتان بر می آید این است که صبر کنید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد و سپس هر کاری که می توانید را در رابطه با آن انجام دهید. گزینه دیگری که دارید هم این است که سردرگمی‌ها و نگرانی‌هایتان را با رئیس یا همکارانتان در میان بگذارید و نظر آنها را جویا شوید. صبور باشید و تمام تلاشتان را بکنید، همه چیز بالاخره روبراه خواهد شد.


♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز اگر چانه تان گرم شده و شروع به حرف زدن در مورد رویاهایتان کنید دیگر هیچ چیزی نخواهد توانست جلوی‌تان را بگیرد. ولی خوشبختانه دوستان و اطرافیانتان از شما حمایت کرده و شما را تشویق خواهند کرد که بیشتر و بیشتر روی ایده‌هایی که در سر دارید فکر کنید. امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا با یک نفر که در نزدیکی شما زندگی می کند ولی تا بحال تماس چندانی با او نداشته اید مکالمه ای داشته باشید که آغازگر یک دوستی جدید می تواند باشد. شما از این که چرا پیش از این با هم حرف نزده‌اید تعجب خواهید کرد. ولی خوب یادتان باشد که در این دوستی خیلی سریع پیش نروید. در هر چیزی رعایت تعادل بهترین کار ممکن است.


فال امروز متولدین شهریور

امروز سرسختی شما در موضعی که در بحث با دوستانتان گرفته‌اید ممکن است باعث شود بحثتان با هم کمی بالا بگیرد. با این حال آنقدر در این رابطه احساسی برخورد می کنید که حتی اگر واقعیت‌ها نشان دهند در اشتباه هستید هم احتمال آن که فکرتان را عوض کنید خیلی کم است. در هر حال به دست آوردن آگاهی می تواند زمینه ساز غلبه کردن شما به وحشتی که از تغییرات دارید شود. یادتان باشد اقرار به اشتباهاتتان نشان دهنده انسانیت و قدرت شماست. اگر از جانب عشقتان به حرف زدن بدون عمل متهم شده‌اید، امروز فرصت مناسبی است که برعکس آن را ثابت کنید و عشقتان را در عمل  هم به او نشان دهید.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

شما از وقت گذراندن با افرادی که رفتاری آزادمنشانه دارند لذت می برید، ولی رفتارهای خیلی رک و بی پرده یکی از دوستانتان شما را به شدت شگفت زده خواهد کرد. وقتی اصول و قوانینی که انتظار دارید رعایت نمی شوند شما نمی توانید زیاد روی طرف مقابلتان حساب کنید و احساس می کنید که قابل اعتماد نیست. سعی کنید سرتان را با کارهای دیگر گرم کنید تا این مشکل حل شود. گاهی فقط باید مشغول کارهای دیگر شوید تا مشکلی که با آن درگیر هستید خودبخود حل شود. شب گذشته خواب کسی را دیده اید که مدت زیادی است از او بی خبر هستید و امروز فکرتان مشغول این است که او حالا چه می کند. اگر می توانید با او تماس بگیرید و یا از طریق دوستان مشترکتان احوالش را جویا شوید.


♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز بحث‌هایی جدی ولی نتیجه بخش در رابطه با آینده خودتان و حتی بشریت خواهید داشت. ممکن است این بحث در ذهن خودتان و با خودتان باشد، ولی تا وقتی که با دیگران در رابطه با آنچه در سرتان می گذرد با ذهنی باز و بدون تعصب صحبت نکرده‌اید نمی توانید نگاه درستی به این مسائل داشته باشید. درست است که نمی توانید از عکس‌العمل طرف مقابلتان مطمئن باشید، ولی گاهی لازم است برای رسیدن به نتیجه مطلوب کمی ریسک کنید. بهترین منبع آرامش برای شما پس از یک روز سخت و پرفشار کاری همراهی کسی که دوست دارید خواهد بود. سعی کنید وقت بیشتری در خانه بگذرانید و به همسرتان به اندازه کافی توجه کنید.


♐ فال روزانه متولدین آذر

محدودیت های موجود در محل کارتان شما را خیلی تحت فشار قرار داده‌اند و حالا کار به جایی کشیده شده است که هر لحظه ممکن است آتش زیر خاکستر شعله کشیده و انفجاری بزرگ راه بیندازد. شاید بروز احساساتتان به این شکل ناگهانی کمی شما را تخلیه کند، ولی عاقلانه تر این است که افکار و حرف‌هایتان را با ملایمت بیشتری به زبان بیاورید. داشتن تعادل در رفتارتان به شما کمک خواهد کرد چیزهایی را به دست بیاورید که افراط و تندخویی برای شما به همراه نخواهد داشت. در وضعیت روحی فعلی شما، خواندن کتاب های متافیزیکی و مذهبی برایتان بسیار مناسب خواهد بود. خانواده و دوستانتان را خیلی بهتر می توانید درک کنید و این باعث می شود ارتباطتان با آنها بهتر شود.


♑ فال روز متولدین دی

شما ترجیح می دهید تا جای ممکن خودتان را از بحث های هیجانی کنار بکشید، ولی انگار دیگران دلشان می خواهد بحث را به جاهای حساس بکشانند. شما علاقه ای ندارید با کشف و از بین بردن مشکلات عاطفی سر خودتان را گرم کرده و از وظایف و کارهای روزمره خود که برایتان از اولویت بیشتری برخوردار هستند غافل شوید، ولی نباید نسبت به احساسات خود بیش از حد مقاومت نشان دهید. همان طور که فروید گفته است احساسات سرکوب شده هیچ گاه از بین نمی روند و در قلب شما زنده به گور شده و بعدها به صورت ناخوشایندی خود را بروز خواهند داد. پس نسبت به آنچه در قلب و سرتان می گذرد بی تفاوت نباشید.


♒ فال متولدین بهمن

سیاست های موجود در محل کارتان زندگی شما را تحت تأثیر قرار داده و احساس فشار و نگرانی می کنید. بعضی چیزها هستند که برایتان قابل درک نیستند و به همین دلیل هم شما نمی دانید چطور باید در شرایط متغیر کنونی موقعیت خودتان را حفظ کنید. متأسفانه هرچقدر بیشتر روی باز کردن این کلاف سردرگم تمرکز کنید تنها گره های موجود در آن را کورتر خواهید کرد. به جای این که به فکر حل کردن مشکلات و شرایط موجود باشید ذهنتان را روی انجام دادن کارتان به بهترین شکل ممکن متمرکز کنید و به فکر پیامدها و نتایج کارهایتان نباشید. اگر از دوستتان مدتی است بی خبر هستید به جای سرزنش کردن، با او تماس گرفته و احوالش را جویا شوید.


♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز دیگران بیش از هر ویژگی دیگری در وجود شما عملکرد فوق‌العاده ای که در محل کارتان دارید را می بینند. شما تمام حرکات درست را در لیست کارهایتان قرا داده‌اید و دیگران را با مهارت خود شگفت زده کرده اید. ولی شما بهتر از هرکس دیگری می دانید که مسائلی مهمتر از تحت تأثیر قرار دادن دیگران هم وجود دارند که باید مورد توجه قرار دهید و می خواهید کاری کنید که اثراتی پایدار داشته باشد و پس از این دوره اوج شما هم در یادها مانده و بتوانید نتایج آن را برداشت کنید. اگر اعضای خانواده تان کاری کردند یا چیزی گفتند که باعث ناراحتی و دلخوری شما شد آن را به حساب دلسوزی و خیرخواهی آنها بگذارید و زیاد حساسیت به خرج ندهید.

fal roozaneh tasvirezendegi


فال حافظ اصلی آنلاین با تعبیر

فال حافظ را پایین صفحه خواهید دید

جایگاه گرفتن فال نزد ایرانیان

اغلب ایرانیان از دیرباز برای اطلاع از آینده خود فال می زنند و به آن اعتقاد دارند به اینصورت که آن ها فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» – تشکیل شده از مرغ و آوا – گویند. معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا انجام می شود و برای فال حافظ گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد

دیرینه گرفتن فال حافظ :

اولین بار فال زدن با دیوان حافظ پس از مرگ وی آغاز شد. قضیه از این قرار بود که عده ای با دفن پیکر او در مصلی مخالفت می کردند تا اینکه برای حل این مشکل اشعار حافظ را در سبدی ریختند و کودکی یکی از این اشعار را به تصادف جدا می کند و اینگونه بود که اولین تفال به حافظ انجام شد ، در آن روز به حافظ لقب لسان الغیب دادند زیرا به طرز عجیب و باور نکردنی با غزل شماره 82 خود پاسخ جماعت ریاکار را داد. این غزل زیبا چنین است :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت / من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

مکن به نامه سیاهی ملامت من مست / که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

قدم دریغ مدار از جنازه حافظ / که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت

 

نحوه گرفتن فال حافظ

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد. برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2,686, میانگین امتیاز: 4.27 از 5)
Loading...

۳۲۸ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. دریا گفت:

  خیلی عالی بود

 2. پریا گفت:

  عالیه آدم دلشو خوش می کنه

  like icon 8
  dislike icon 1
 3. فاطمه گفت:

  فال روز عالیه باور کنید حقیقت رو بهم میگه اما فال حافظ اینطوری واضح جواب نمیده

  like icon 6
  dislike icon 3
 4. مریم گفت:

  فال روز یک شنبه عالی بود ممنون

  like icon 3
  dislike icon 4
 5. ناهید گفت:

  سلام تو رو خدا یکی به من بگه کسی که دل یکی رو می شکنه تقاص پس میده؟ اگه براتون پیش اومده و دیدین به من بگین تا آروم شم. خیلی ها دل می شکنن و هیچی شون نشده

  like icon 20
  dislike icon 5
  • Soheila گفت:

   سلام
   خدای مهربون صبرش خیلی زیاده اگه کسی قلبتون رو به درد آورده حتما جواب پس میده چند بار به من ثابت شده فقط بسپارید به خودش🌹

   like icon 22
   dislike icon 3
  • فاطمه گفت:

   ناهیدجون ناراحت نباش همه چیزو بسپار به خدا اینطوری دلت آروم میشه کسی که دل میشکونه دل خودش هم میشکنه خدا همیشه جای حق نشسته مطمئن باش

   like icon 13
   dislike icon 2
  • و.س گفت:

   ناهید جان، دیدم خدا بهترش را برای همان فردی که دلش شکسته فراهم کرده که اصلا خودش دیگر نخواسته به گذشته اش با آن فرد حتی یک لحظه هم فکر بکند تا حدی که شنیده ام…واقعا از خود شخص شنیده ام که گفته “قربون حکمت خدا برم که بهتر ذات اونو شناخت نذاشت زندگیم پای همچین آشغالی تلف بشه و یکی رو بهم داد که یه تارموش میارزه به صدتای اون! شوهر جونم خداییش عشقه!!!!”

   امیدتان به خدا باشد و از او در دعاهایتان بخواهید شما را عاقبت به خیر کند.

 6. مریم گفت:

  فال چهارشنبه عالی بود مرسیو…

  like icon 8
  dislike icon 5
 7. مریم گفت:

  چون امیدی نداریم دلمون رو به فال خوش کردیم پس خیلی بدبختیم.

  like icon 31
  dislike icon 8
 8. ناشناس گفت:

  این فال عالیه

  like icon 13
  dislike icon 11
 9. پروانه گفت:

  امروز ۳ شنبه هستا.چرا واسه فردا رو گذاشتین؟

  like icon 4
  dislike icon 8
  • mahnaz گفت:

   از ساعت 17 فال روز جاری با فال روزانه فردا جایگزین میشه گلم

   like icon 21
   dislike icon 7
 10. آذین گفت:

  برای منم دعا کنید به خدا برا همه شما دعا می کنم

  like icon 34
  dislike icon 10
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما