چهارشنبه , ۲۹ خرداد , ۱۳۹۸

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , طالع بینی روزانه , fal roozaneh , thg v chki

فال روزانه + فال حافظ 

مَثَلی هست که می گه به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر شما هم با این مثل موافقید می تونید فال روزانه یا طالع بینی روزانه خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این بخش دنبال کنید. پس در ادامه فال امروز خودتون رو در مجله تصویر زندگی ببینید.

دوست عزیزی که 29 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

اگر به فکر پیشرفت زندگی تان هستید، همین حالا باید دست به کار شوید. آنچه خودتان از شخصیت تان آگاهید، با آنچه دیگران می بینند، زمین تا آسمان فرق دارد. بنابراین سعی کنید که خود واقعی تان را به نمایش بگذارید. حال وقت آن است که لباس های نو بخرید، موهایتان را مدل دار کوتاه کنید و رفتار بهتری را با دیگران داشته باشید. در واقع به سمت کارهایی بروید که به شما حس بهتری می دهد. آنوقت می بینید که چقدر روحیه تان تغییر و برخی از مشکلات زندگی در نگاه تان چقدر بی ارزش جلوه می کند. در ماه شهریور روزهای هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد. اگر با خودتان مهربان تر باشید، زندگی نیز روی خوشش را به شما نشان خواهد داد. امسال سال ثروت و تغییرات مثبت برایتان خواهد بود، از آن نهایت لذت را ببرید.


فال روزانه متولدین فروردین

اگر چه خودتان از جایی که هستید راضی اید اما دیگران نظری مخالف شما دارند. با این حال مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند، همین که شما از موقعیت فعلی تان راضی باشید، کافی ست. زمانی را به برنامه هایی که در سر دارید اختصاص دهید. حتی اگر به نتیجه واحدی نرسید نگران نشوید زیرا به تدریج فکرتان پخته می شود و به ایده آل هایتان نزدیک می شوید. امروز احساس آرامش را در عشق پیدا می کنید. بد نیست که برای عصرتان برنامه ای مفرح با شریک زندگی تان بچینید و این شادی را دو نفره جشن بگیرید.


فال ماهانه تیر ۹۸

فال روزانه PMC

فال حافظ

 

 


فال روز متولدین اردیبهشت

شما حامی اطرافیان تان هستید، دیگران نیز قدر محبت های شما را می دانند. از این رو پیشنهادها و کمک های خود را از آنها دریغ نکنید. شما توانایی این را دارید که مانند یک ستاره در آسمان ها بدرخشید، بنابراین تمام تلاش تان را به کار گیرید و از فرصت هایی که پیش رویتان قرار می گیرد، نهایت استفاده را بکنید. اگر حال دست به کار نشوید، در آینده ای نزدیک پشیمان خواهید شد. اگر دل یکی از نزدیکان تان را شکسته اید اما قدرت نزدیک شدن به او را ندارید، امروز زمان خوبی برای جبران است.


♊ فال امروز متولدین خرداد

لازم نیست که سر از جزییات زندگی دیگران در آورید. این کار تنها شما را آزرده خاطر می کند. بنابراین امروز رهاتر از همیشه تنها روی زندگی خودتان تمرکز کنید. فرصت هایی پیش رویتان قرار می گیرد که می توانید توانایی هایتان را به خوبی نشان دهید. بنابراین آن را از دست ندهید زیرا روی شرایط مالی تان نیز تاثیر خوبی خواهد گذاشت. همان قدر که شما در مورد رابطه عاطفی تان نگران هستید، شریک زندگی تان نیز می باشد. بنابراین تنها به این دلیل که احساسات خود را نشان نمی دهد، او را سرزنش نکنید. به جای آن به فکر راه حلی مشترک باشید.


♋ فال روزانه متولدین تیر

شما همه را مانند خودتان می بینید اما امروز این موضوع آنطور که شما فکرش را می کنید، پیش نمی رود. بنابراین ظاهربین نباشید و سعی کنید که دیگران را عمیق تر تجزیه تحلیل کنید. هر چه بیشتر با آنها در ارتباط باشید، بهتر آنها را خواهید شناخت. اگر چه عشق در چنین روزی برایتان هیجان انگیز نخواهد بود اما همچنان لذت خود را خواهد داشت. لازم نیست که برای ایجاد تغییرات بزرگ عجله کنید، با آرام قدم برداشتن هم بهترین ها برایتان اتفاق می افتد.


♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما فرد به شدت منطقی هستید، برای هر اتفاقی به دنبال دلیل می گردید. اما امروز کمی از این زاویه دید خود پایین بیایید و مسایل را حسی تر بررسی کنید. انعطاف پذیری کلید موفقیت شما در چنین روزی خواهد بود. امروز سعی کنید که حرف هایی را که در دلتان مانده به شریک زندگی تان بزنید. نگران این که حرف هایتان چه تاثیری روی او خواهد گذاشت، نباشید، هر چه صادق تر باشید نتیجه بهتری خواهید گرفت.


♍ فال امروز متولدین شهریور

آیا آماده ایجاد تغییرات در قوانین زندگیتان هستید؟ اگرچه از صحبت کردن فراری هستید و دوست دارید که هر چه سریع تر وارد عمل شوید اما امروز باید با احتیاط بیشتری قدم بردارید. هر چه مسائل را عمیق تر بررسی کنید، بیشتر به نفع تان خواهد بود. اگر دوست دارید که رابطه مستحکم تری را با شریک زندگی تان داشته باشید، با با احساس تر رفتار کنید. رزرو یک میز در رستورانی شیک یا روشن کردن شمع در اتاق خواب، صمیمیت بیشتری را میان شما ایجاد خواهد کرد.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اتفاقات عجیبی برایتان خواهد افتاد اما این عجیب بودن دلیلی بر بد بودن نیست. شما دوست دارید که همه چیز را با زاویه دید خودتان بررسی کنید اما این راه همیشه جوابگو نمی باشد. بنابراین امروز خودتان را آزادتر بگذارید و با دیدی بازتر به اطراف تان نگاه کنید. اگر چه در مورد رابطه عاطفی تان نگران هستید اما نگرانی شما بی مورد است. شما برای شریک زندگی تان کم نمی گذارید، بنابراین نباید نگران چیزی باشید. به زودی تغییراتی در زندگی تان رخ می دهد که خوشحال تان خواهد کرد.


♏ فال متولدین آبان

گاهی دیگران شما را به دلیل کم حرفی محاکمه می کنند. آنها شما را فردی بی تفاوت می خوانند اما صبور باشید زیرا با رفت آمد بیشتر به واقعیت وجودتان پی خواهند برد. اگر برایتان سخت است که احساسات و نظرات تان را برای فردی بیان کنید، نگران نشوید. به حالت روحی تان دقت کنید. اگر تنش و اضطراب دارید، این کار را به روز دیگری محول کنید. بهترین زمان وقتی ست که از همه نظر احساس آرامش دارید. مطمئن باشید که تاثیر آن روی طرف مقابلتان هم بیشتر خواهد بود.


♐ فال متولدین آذر

این روزها مدام دور خودتان می چرخید. نمی دانید که روی چه کاری تمرکز کنید. این را اطرافیان تان هم فهمیده اند. شاید یکی از دلایلش نادیده گرفتن اطرافیان تان باشد. شما می توانید در مسائل مختلف از آنها، به خصوص خانواده تان، کمک بگیرید. نه تنها شما بلکه آنها نیز به حضور شما نیاز دارند، بنابراین با تعامل بیشتر از این سردرگمی رها شوید. امروز این شانس را دارید تا عشق واقعی را به دست آورید. کافی ست قلب تان را بازتر بگذارید. شما لایق برآورده شدن رویاهایتان هستید، پس درنگ نکنید.


♑ فال متولدین دی

شما هم به خوبی می دانید که در کنار سخت کوشی ها به استراحت نیاز دارید، بنابراین آن را از خودتان دریغ نکنید. امروز که احساس شاداب بودن می کنید، تمام تلاشتان را برای پیشرفت کاری به کار گیرید اما در انتهای روز به فکر خوشگذرانی خود نیز باشید. در مورد رابطه عاطفی تان مثبت اندیش تر باشید. نگرانی می تواند هم روی رفتارهای شما و هم روی رفتارهای طرف مقابل تان تاثیر منفی بگذارد. بنابراین جسورانه و امیدوارانه تر قدم بردارید.


♒ فال متولدین بهمن

شما ذاتا فردی سخاوتمند هستید. به خوبی می توانید مشکلات دیگران را حل کنید. این موضوع در مورد امروز شما هم صادق است. اما بهتر است که اجازه ندهید دیگران با مشکلات شان شما را بیازارند به طوری که از کار و زندگی خود بیفتید. بین خود و فردی مانعی می بینید اما همه چیز ساده تر از آنچه فکرش را بکنید پیش خواهد رفت. برای آنچه می خواهید بجنگید و بدانید نتیجه ای که به دست می آورید، ارزشش را خواهد داشت.


♓ فال روز متولدین اسفند

احساس می کنید که در اطراف تان اتفاقاتی در حال رخ دادن است اما دلیلش را نمی دانید. شاید یکی از دلایل آن خود شما باشید. بنابراین هنگام تجزیه و تحلیل مسائل خودتان را کنار نکشید. با گوش دادن به ندای قلبتان به حقایق بیشتری پی خواهید برد. خواسته ای از شریک زندگی تان دارید اما در بیان آن خجالت می کشید. مطمئن باشید که طرف مقابل تان از این که به او اعتماد کردید، خوشحال خواهد شد.

fal roozaneh tasvirezendegi 


فال حافظ اصلی آنلاین با تعبیر 

فال حافظ را پایین صفحه خواهید دید

جایگاه گرفتن فال نزد ایرانیان

اغلب ایرانیان از دیرباز برای اطلاع از آینده خود فال می زنند و به آن اعتقاد دارند به اینصورت که آن ها فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» – تشکیل شده از مرغ و آوا – گویند. معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا انجام می شود و برای فال حافظ گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد

دیرینه گرفتن فال حافظ :

اولین بار فال زدن با دیوان حافظ پس از مرگ وی آغاز شد. قضیه از این قرار بود که عده ای با دفن پیکر او در مصلی مخالفت می کردند تا اینکه برای حل این مشکل اشعار حافظ را در سبدی ریختند و کودکی یکی از این اشعار را به تصادف جدا می کند و اینگونه بود که اولین تفال به حافظ انجام شد ، در آن روز به حافظ لقب لسان الغیب دادند زیرا به طرز عجیب و باور نکردنی با غزل شماره 82 خود پاسخ جماعت ریاکار را داد. این غزل زیبا چنین است :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت                               من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

    مکن به نامه سیاهی ملامت من مست                                  که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

     قدم دریغ مدار از جنازه حافظ                                                که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت

 

نحوه گرفتن فال حافظ 

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد. برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

 


این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 668, میانگین امتیاز: 4.25 از 5)
Loading...

ارسال این مطلب برای دوستانتان (دکمه رو لمس کنید)


۲۳ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ساهره گفت:

  بسبار عالی بود مرسی

  15
  2
 2. هانیه گفت:

  دستتون درد نکنه عالیییییییییی بود مرسی

  16
  1
 3. mahnaz گفت:

  همیشه فال روزانه تصویر زندگی رو دنبال می کنم ممنون از سایت خوبتون

  13
  0
 4. طاووسی کرمانشاهی گفت:

  ضمن تشکر از این برنامه، فال پی ام سی و فال حافظ برای من همیشه بدون کم و کاستی درست بوده یعنی در تمام مشکلات به من راهنمایی درست رو داده و خدا شاهده همیشه همون بوده که من نیت کردم در فال پی ام سی که همیشه در طول هفته اتفاق افتاده فقط یه شرط داره عقیده صد در صد داشته باشید به امید روزهای خوب برای همه

  6
  3
 5. مریم گفت:

  دعام کنید به عشقی که پنج سال یک طرفست برسم

  21
  9
 6. مریم گفت:

  حالا دعام کنید خدارو چه دیدی شاید برا من نتیجه ای حاصل شد

  13
  4
 7. sevda گفت:

  واقعا عالی براوو

  6
  4
 8. مریم گفت:

  کاش فال امروز م راست راست در بیاد..ینی میشه….اسفند ماهی ام و رویا پرداز

  8
  0
 9. فاطمه گفت:

  خداوند الحق شکر می کنم تو را ممنون به خاطر فال

  2
  0
 10. حدیثه گفت:

  خیلی خوب بود

  7
  1
 11. مانا یوسف زاده گفت:

  با اینکه می دونم فال ها دروغه ولی برای اینکه وقتم بگذره دوست دارم بخونم. ممنون از فال ها

  4
  1
 12. ساره بیات گفت:

  ممنون از این فال زیبا که قراره من به خواستم برسم خدایا شکرت که میدونم که میدونم من هنر پیشه میشوم

  3
  2
 13. سلام مانا یوسفزاده گفت:

  سلام وخسته نباشید ممنون از فالهای خوبتون موفق باشید

  4
  0
 14. ابوحسن گفت:

  سلام برهمه و درود خداوند برشما ازفالهای خوبتون متشکرم

  2
  0
 15. Kaivan گفت:

  عالی بود مرسی

  1
  0
 16. عسل گفت:

  من تا حالا هیچ عشق واقعی نداشتم و امیدوارم به عشق پاک حقیقیم برسم ♡♡

  0
  0

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)

به » کانال تلگرام ما « بپیوندید