پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

خرید رپورتاژ آگهی ارزان | سفارش رپورتاژ خبری و تبلیغات بنری

چرا مجله تصویر زندگی برای معرفی کسب و کار شما مکان مناسبی است؟

مجله تصویر زندگی طیف وسیعی از مخاطبین در زمینه های سبک زندگی ، دنیای مد و پوشاک ، آموزش های هنرهای دستی ، آموزش آشپزی ، همسرداری ، پزشکی و سلامت و … را به خود اختصاص داده است. که همین امر بستر لازم برای رونق کسب و کارهای معرفی شده در مجله تصویر زندگی را فراهم می نماید.

 

ترافیک ماهانه (IP)ترافیک ماهانه صفحاتفعالیت
۱۷ میلیون بازدید۳۵ میلیون بازدیدبیشتر از ۱۰ سال
MOZ DRahrefs DRsimilarweb Rank
۵۸۵۱ ۵۶

جایگاه های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، مجله تصویر زندگی بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

 

تبلیغات بنری یکی از راه‌های مناسب برای معرفی محصول و خدمات شماست. در این نوع تبلیغات به واسطه‌ی دیده شدن برند شما، حتی اگر کلیکی صورت نگیرد، به صورت پیش فرض باعث افزایش آگاهی (Awareness) درباره‌ برند شما خواهد شد. شما حتی می‌توانید در کنار معرفی محصول و خدماتتان، پیشنهاد و تخفیف‌های خود را نیز به جامعه بزرگی نمایش دهید.

 

جایگاه ها 

موقعیتابعاد بنرنوع بنرصفحات اصلیصفحات داخلی
A۹۰×۷۲۸GIF, JPGبلهبله
B۲۵۰×۳۰۰ (میان محتوا)GIF, JPGبلهبله
C۲۵۰×۳۰۰ (میان محتوا)GIF, JPGبلهبله
D۲۵۰×۳۰۰ (میان محتوا)GIF, JPGخیربله
E۳۰۰×۹۰۰(پایین محتوا)GIF, JPGخیربله
Fتبلیغات همسان -۱ (پایین محتوا)GIF, JPGخیربله
Hتبلیغات همسان -۱ (پایین محتوا)GIF, JPGخیربله
Gبنر شناور (نمایش با اسکرول)GIF, JPGبلهبله
Kبنر شناور (نمایش با اسکرول)GIF, JPGبلهبله
مکان جایگاه ها را در زیر مشاهده کنید

 

تبلیغ همسان

تبلیغات همسان (Native Ads) نوعی از تبلیغات آنلاین است که با وضعیت ظاهری و ساختاری سایت نمایش‌ دهندگان یکپارچه شده و تبلیغات بدون ایجاد مزاحمت و درگیری ذهنی برای کاربران، نمایش داده خواهد شد.
هدف اصلی کمپین همسان، نمایش تبلیغات بر اساس رفتار و علایق کاربران است که با این روش از طرفی سعی در برآورده کردن انتظار آگهی‌دهندگان دارد و از طرفی اعتماد و تعامل را برای مخاطبان به همراه خواهد داشت.


خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری یک روش تبلیغاتی است که در قالب یک گزارش آماده و محتوای متنی مرتبط با کسب و کار تولید شده و به معرفی سایر کسب و کارهای اینترنتی پرداخته می‌شود. در این نوع تبلیغات با شرایط و ضوابط خاصی که بین آگهی دهنده و آگهی گیرنده توافق می‌شود، یک محتوای مرتبط با فعالیت سایت با اهداف تجاری و هدایت کاربران به وب‌سایت آگهی دهنده صورت خواهد گرفت. می‌توان گفت که رپرتاژ خبری مثل این است که اقدام به ارسال مطلب در سایت بکنید، اما با این تفاوت که در قبال انتشار آن هزینه‌ای را از آگهی دهنده در قبال معرفی وی در قالب یک پست خواهید گرفت.

سفارش رپورتاژ آگهی در سایت مجله ای

رپرتاژ آگهی، (Advertorial) مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های تصویر زندگی در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب تصویر زندگی معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو سایت و برندینگ

یکی از فاکتورهای سئو و بهینه سازی در گوگل لینک سازی و لینک بیلدینگ می‌باشد. اگر لینک سازی بر اساس معیارها و قوانین گوگل ساخته شده باشد، می‌تواند ارزش بالاتری به خود بگیرد. در محتوای رپورتاژ آگهی لینک‌ها به صورتی ساخته می‌شوند که از ارزش بالایی برخوردار بوده و تاثیر منفی در سئو نخواهند داشت. در سایر روش‌ها مدت نمایش آگهی محدود بوده و تا زمانی که هزینه آن را پرداخت کنید نمایش داده خواهد شد. اما همین که آگهی منقضی شود تاثیر مستقیم خود را از دست خواهد داد و درست در لحظه‌ای که در حال اوج گرفتن هستید یکباره با کاهش ترافیک روبه‌رو خواهید شد. اما در رپورتاژ آگهی یک بار برای همیشه هزینه را پرداخت خواهید کرد.

  • پس از انتشار در صفحه اصلی سایت، در صفحات داخلی نمایش داده می‌شود.
  • به دلیل رنک بالا و اتوریتی سایت آگهی گیرنده، می‌تواند بهترین اثر را روی کسب و کار شما بگذارد.
  • لینک سازی که بر پایه کلمات کلیدی می‌کنید مرتبط با وبسایت شما است.
  • به دلیل ایندکس سریع‌تر رپورتاژ آگهی در موتورهای جستجو، لینک سایت شما نیز زودتر مورد بررسی و Crawl قرار می‌گیرد.
  • این مدل از تبلیغات چون به صورت غیر مستقیم است، کاربران در هنگام مشاهده به آن اعتماد کرده و تا پایان محتوا با اشتیاق کامل آن را مطالعه می‌کنند. که همین مساله باعث تاثیرگذاری بسیار
  • بالاتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی می‌شود. در نتیجه شناخت عموم کاربران به دلیل ذهنیتی که از محتوا کسب کرده‌اند باعث در ذهن ماندن نام برند و کسب و کار می‌شود.

نکات نوشتن رپورتاژ آگهی خوب

نوشتن رپورتاژ آگهی هنر متقاعد کردن خواننده به انجام کاری خاص است. شاید محتوا به صورت پادکست یا ویدئو منتشر شود که در این صورت باز هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. استفاده‌ متفکرانه‌ از تکنیک‌های سئو در متن باعث می‌شود که خوانندگان با علاقه کامل روی کلید واژه‌ها کلیک کنند و به سایت مورد نظر ارجاع داده می‌شود.

امروزه فضای کسب و کارهای آنلاین همواره با مدل‌های جدید دیجیتال مارکتینگ در هم آمیخته است و نیاز رقابت برای برندها بر اهمیت موضوع سفارش رپورتاژ آگهی افزوده است. اگر شما در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی فعالیت می‌کنید و یا می‌خواهید یک متن خبری را به صورت رپورتاژ منتشر کنید، بهتر است نظر کارشناسان سئو و بازاریابی محتوا را مد نظر قرار دهید.

سخاوتمند باشید

سخاوت برای همه جذابیت دارد. هنگامی که رپورتاژ آگهی را در قالب یک مطلب آموزشی منتشر می‌کنید، این موضوع باارزش می‌شود و آن‌وقت است که درست به خال زده‌اید.

محتوای لذت‌بخش تولید کنید

بنیاد و اساس رپورتاژ آگهی بر این است که هیچ گاه شبیه یک تبلیغ نباشد. فقط افراد مشغول در کار تبلیغات هستند که آگهی‌های تجاری را دوست دارند. اگر محتوای شما شبیه به یک آگهی تبلیغاتی به نظر می‌رسد، آن را دور بیاندازید.

به مخاطب اهمیت دهید

به کارگیری اصول سئو در متن و مطابق با الگوریتم‌های گوگل در افزایش بازدید رپورتاژ آگهی مؤثر است، اما برای موتورهای جستجو مطلب ننویسید، چرا که این کار اشتباه است. همیشه ابتدا برای مردم بنویسید و سپس کاری کنید که مطالب‌تان سازگار با موتورهای جستجو باشند. بعد از آن خوانندگان جدید هم شما را پیدا خواهند کرد. یک رپورتاژ آگهی حرفه‌ای، یک آگهی فروش را بدون حس تهوع‌آور به مخاطبان عرضه می‌کند و مشتریان بالقوه را به مشتریان وفادار بدل می‌کند.

شرایط درج رپورتاژ آگهی در مجله تصویر زندگی

رپرتاژ آگهی همسان همچون دیگر مقالات تصویر زندگی در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از تصویر زندگی را خواهید داشت. ما مشتریان را راهنمایی می‌کنیم تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپرتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

شرایط عمومی :
✅ متن رپرتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و تصویر زندگی تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کند.
✅ تعداد تصاویر مجاز نهایت ۵ عدد و با کیفیت (ابعاد ۶۰۰ پیکسل) باشد. حداقل یک تصویر به عنوان تصویر شاخص نیاز است.
✅ تعداد کلمات مقاله نبایستی از ۱۲۰۰ کلمه بیشتر باشد.
✅ تعداد لینک های مجاز ۳ عدد، به یک دامنه (فقط یک سایت)
✅ از نظر مدت زمان مانایی در سایت محدودیتی در مورد آن وجود ندارد و رپورتاژ از سایت حذف نخواهد شد تا ارزش و امتیاز لینک های داخل رپورتاژ همیشه برای سایت شما باقی بماند.
✅پس از انتشار رپرتاژ و تایید مشتری، هیچگونه تغییری (تغییر لینک ها و متن رپورتاژ) اعمال نخواهد شد و هزینه عودت نمی شود. ( در کنترل نهایی رپورتاژ قبل از ارسال دقت کنید).
✅ با کیفیت بودن، یونیک بودن محتوا رپرتاژ و لینک دهی طبیعی تاثیر به سزایی در ایندکس آن و انتقال اعتبار به سایت شما خواهد داشت، سعی کنید این موارد را در رپورتاژ خود لحاظ کنید.
✅ عنوان رپرتاژ نبایستی تکراری و کوتاه باشد.
از اول دی ماه ۱۴۰۱ تعرفه درج خبر در رسانه تصویر زندگی تغییر خواهد یافت. با خرید مستقیم و بدون واسطه از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

شرایط رپرتاژ همسان :
✅ درج در دسته مرتبط (انتقال قدرت دسته به مقاله شما و قرار گرفتن در کنار مقالات دارای ترافیک)
✅ نمایش در صفحه اصلی به مدت ۲۴ ساعت جهت ایندکس سریع تر
✅ فاقد جمله سلب مسئولیت یا هر گونه تگ تبلیغاتی دیگر
✅ امکان درج یک لینک متفاوت به سایت خارجی معتبر و مرتبط (۲+۱)
✅ امکان لینک دهی به مقالات تصویر زندگی و رپرتاژ های قبلی خود مشتری
✅ عدم نمایش بنرهای میان محتوا
✅ عدم نمایش تبلیغات پایین محتوا
✅ امکان قراردادن شماره تماس

شرایط رپرتاژ عادی :
✅ درج در دسته تبلیغاتی
✅ عدم نمایش بنرهای میان محتوا
✅ عدم نمایش تبلیغات پایین محتوا
❌امکان لینک دهی به مقالات تصویر زندگی و رپرتاژ های قبلی خود مشتری
❌ امکان درج یک لینک متفاوت به سایت خارجی معتبر و مرتبط (۲+۱)
❌ جمله سلب مسئولیت و تگ های تبلیغاتی در پایین رپرتاژ شما نمایش داده می شود.

 

رپورتاژ آگهی و تبلیغات بنری و همسان ارزان در تصویر زندگی

لطفا توجه داشته باشید:

  1. مدل های قرار گرفته در مجله تصویر زندگی صرفا جهت آشنایی شما عزیزان با مدل های روز و الگوبرداری می باشد و امکان خرید و سفارش فراهم نمی باشد.
  2. هرگونه سوال و درخواست راهنمایی در زمینه آموزش و مطالب موجود در سایت را از قسمت دیدگاه پایین همان صفحه پیگیری کنید.
  3. در صورتی که پیشنهاد، انتقاد و شکایتی دارید از قسمت  تماس با ما اقدام کنید.
×