دوشنبه , ۲۹ شهریور , ۱۴۰۰

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۲۷ شهریور تا جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰]

فال روزانه pmc • فال روزانه پی ام سی • فال هفته PMC • فال pmc • فال به روز pmc • فال روزانه pmc • فال هفته شبکه PMCفال هفته PMC – فال روزانه شبکه pmc

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه 27 شهریور • یکشنبه 28 شهریور • دوشنبه 29 شهریور • سه شنبه 30 شهریور • چهارشنبه 31 شهریور • پنجشنبه 1 مهر • جمعه 2 مهر

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین

برای انجام کاری مجبور می شوید به جایی مراجعه کنید. برای انجام یک معامله بر سر یک دو راهی قرار می گیرید، بهتر است با شخصی نزدیک مشورت کنید. خبری به گوشتان می رسد که بهتر است تا خودتان در مورد صحتش تحقیق نکرده اید باورش نکنید. شخصی که نگرانش هستید آب از سرش گذشته، بهتر است به او زمان بدهید.


فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

از شخصی که دائم لجبازی می کند و گوشش به حرف های کسی بدهکار نیست فاصله می گیرید. برای انجام کار و یا یک پادرمیانی از شما دعوت می شود، برای قبول کردن و یا نکردن این پیشنهاد خودتان باید تصمیم بگیرید دیگران شرایط شما را درک نمی کنند. یک خرید خوشحالتان خواهد کرد. از یک امتحان سربلند بیرون خواهید آمد.


فال pmc خردادی عزیز : 

راجع به یک دوست سخنانی شنیده و از این بابت بسیار متعجب شده اید، در حال حاضر نباید زود قضاوت کنید و برای اطلاع از صحت این حرف ها تحقیقات بیشتر ضرورت دارد، همه آنچه که شنیده اید صحت ندارد فقط بخشی از داستان به شما گفته شده. به زودی گره از کار فروبسته ای شما باز می شود.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

پس از مدت ها انتظار بالاخره قرعه به نام شما می افتد و مشکل اخیر مالی تان رفع و رجوع می شود. با پنهان کاری راه به جایی نمی برید، راستش را بگویید و خودتان را خلاص کنید. لیستی از کارهایی که باید انجام بدهید آماده کنید و بر اساس آن پیش بروید، هم اضطرابتان کم می شود و هم کارها بهتر پیش می رود.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

قدر روزهای زندگی و سلامتی تان را بدانید. گذشته را مرور نکنید، حال را زندگی کنید. زخم زبان شخصی به دلتان چنگ می زند، بگذرید خودتان را بیش از این آزار ندهید. برای انجام کاری که در سر دارید با چند نفری مشورت می کنید. با گفتن حرفی امید به دل شخصی می اندازید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

دید جدیدی به مسئله ای پیدا می کنید که درهای بیشتری را به رویتان باز می کند. مزد تلاش و صبر خود را خواهید گرفت. اول خود و خانواده تان را در نظر بگیرید و بعد برای دیگران دل بسوزانید. یک تازه آشنا قدر دوستی شما را نمی داند و پشت سرتان بدگویی می کند. به او اهمیت ندهید.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

به فکر سلامتی تان باشید. در مورد مسئله ای مالی یا کاری یا تحصیلی تحقیق کافی است، هر چه زودتر آستین ها را بالا زده و دست به عمل بزنید. شنیدن یک موسیقی خاطرات تان را زیر و رو می کند و تا چند روزی احوال تان را به هم می ریزد. گفتگو با شخصی، ایده ای تازه به سرتان می اندازد.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

در یک مسئله کاری اوضاع بهتر از ان که توقع دارید پیش خواهد رفت. یک تغییر کوچک در زندگی تان اتفاقی بزرگ را برایتان رقم خواهد زد. برای انجام معامله ای اگر همه شرایطی که در ذهن داشته اید آماده است، دست به اقدام بزنید وگرنه بهتر است هنوز کمی صبر کنید و روی حرف دیگران حساب نکنید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

برای عاشقی هیچوقت دیر نیست، نترسید قدم اول را بردارید. رسیدن به نیت تان دور از دسترس نیست. برای برآوردن آن تلاش و کوشش بیشتر و کمی گذشت زمان نیاز است. مشکل کاری بزرگتان را به هدف های کوچکتر تقسیم کرده و گام به گام و حساب شده پیش بروید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى

حسرت و افسوس بر گذشته دردی را دوا نمی کند، اما اگر از ان درس بگیرید و سعی کنید جلوی اشتباهات را بگیرید، برایتان مفید خواهد بود. شما اعتماد به نفس خوبی دارید، اما در مقابل شخصی بخصوص کم می آورید و خود را کمتر از او می بینید. به والدین خود بیش از پیش خدمت کنید.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

گره هایی را که در کارتان افتاده با کمک یکی از همکار هایتان باز می کنید. فاصله تان با شخصی که می دانید از شما خیلی چیزها را پنهان می کند، در عین اینکه می خواهد همه جزئیات را از شما بشنود، بیشتر کنید. از پوسته همیشگی تان خارج شوید و کاری متفاوت انجام دهید تا احوالتان بهتر شود.


♓ فال PMC متولدین اسفند

عمر به سرعت می گذرد. تا سلامت هستید از روزهایتان استفاده کنید. خودتان بهتر از هر کسی می دانید که با ایراد گرفتن کاری درست نمی شود. بهتر است خودتان دست به کار شوید و اوضاع به هم ریخته اطرافتان را سر و سامانی بدهید. درد دل کردن با یک آشنا از فشار روحی شانه هایتان کم می کند.

»  دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

 

فال ماهانه شهریور ماه ۱۴۰۰

فال روزانه حافظ

فال و طالع بینی سال ۱۴۰۰

Source: PMC TV

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 3,189, میانگین امتیاز: 4,25 از 5)
Loading...

۳۴۹ دیدگاه

 1. بی نام گفت:

  سلام، فالتون واقعاً عالیه، من چند ساله که دارم فال پی ام سی رو دنبال می کنم، تو این مدت هر چی که نوشته دقیقا اتفاق افتاده. جمعه ها منتظرم که زودتر آپدیت بشه و فال جدید هفته رو بخونم به بقیه هم توصیه می کنم و اونها هم فالشونو میخونن. خیلی ازتون ممنونم.

  موافقم 22
  مخالفم 5
 2. پریا گفت:

  فال اسفندماه رو خوندم اینبار خیلی دقیق نوشته..واقعا جالب بود. البته فال رو به عنوان سرگرمی نگاه میکنم. ممنون از سایت تصویر زندگی

  موافقم 13
  مخالفم 3
 3. سپیده گفت:

  مثل همیشه عالی بود، من که خیلی به این فال PMC اعتقاد دارم.

  موافقم 14
  مخالفم 5
 4. شهلا گفت:

  سلام خسته نباشید. ممنونم بابت فالتون. هر هفته دنبال میکنم و جالبه برام که همیشه متولدین خرداد رو مینویسه خردادی عزیز😙

  موافقم 18
  مخالفم 6
 5. مهدی گفت:

  این فال پی ام سی همیشه دقیقا اون چیزی رو میگه که داره اتفاق میافته یا قراره اتفاق بیفته عالیهههههههههههههههه

  موافقم 17
  مخالفم 7
 6. ناهید گفت:

  فال هفته خیلی درسته و تقریبا همون که میگه اتفاق میافته خیلی ممنونم.

  موافقم 24
  مخالفم 2
 7. علی گفت:

  باسلام می خواستم بگم که مامانم یکی از طرفدارهای پروباقرص فالتون هست و خیلی هم به گفته هاش اعتقاد داره. ممنون بابت فال قشگتون.

  موافقم 17
  مخالفم 6
 8. امید مهاجر گفت:

  فال pmc همیشه به من آرامش میده مخصوصا که اسفند ماهی هم باشی .. تا الان هم چیز بدی بهم نگفته، البته که فال رو همیشه به عنوان سر گرمی نگاه کنید …امید به خداوند بهترین امید هست..

  موافقم 11
  مخالفم 3
 9. Sohrab از تبریز گفت:

  خواستم بابت فال هفتگی pmc تشکر کنم خسته نباشید.

  موافقم 19
  مخالفم 6
 10. مهسا گفت:

  من به شخصه فال pmc رو خیلی قبول دارم، ممنونم

  موافقم 37
  مخالفم 8
 11. شیما گفت:

  سلام من به این فال اعتقاد دارم اما همش فال بهمنی ها رو بد میخونه ناامید میشم

  موافقم 28
  مخالفم 6
  • رها گفت:

   فال خوبه اما نه اینکه زندگی خودتو رهنش کنی
   بعلاوه اینکه میلیون ها بهمن ماهی وجود دارن، همش برا تو نیس و اینکه سعی کن چند مدت فال نخونی و خودت تصمیم بگیری برا زندگیت و مشکلاتت تا بتونی بهتر رسیدگی کنی 💕

   موافقم 13
   مخالفم 3
 12. زهرا گفت:

  سلام فال هفتگی رو هر هفته دنبال میکنم کاملا درست و واقعیه، مرسی

  موافقم 26
  مخالفم 10
  • فرهاد گفت:

   من قبلا به هیچ فال و طالع بینی اعتقادی نداشتم و با جذبه کائنات و تفکراتم بیشتر کنار می اومدم اما من چند وقتی مسایلی رو تجربه کردم که فکر می کنم جالب و خواندنی هستن

   موافقم 6
   مخالفم 2
 13. اعظم گفت:

  این فال هفته مهر ماهی بسیار خوبه و تا حالا هر چی گفته درست بوده مرسی

  موافقم 30
  مخالفم 6
 14. زهرا گفت:

  این فال بیشتر به من استرس میده، بیشتر از روز های سخت میگه و همون اتفاق میفته واقعاً من روحیمو از دست میدم

  موافقم 26
  مخالفم 9
  • رها گفت:

   اگه چیزی رو باور کنی انتظارشو بکشی نگرانش باشی یا مدام بهش فکر کنی چه خوب باشه چه بد برات اتفاق میفته
   به پنج ده سال اخیر نگا کن ببین چه جملات و کلماتی تو ذهنت و روی زبونت بود متوجه میشی الان داری زندگیشون میکنی باید مثبت فکر کنی چیزایی که میخوای رو تجسم کنی احساس خوب داشته باشی قضاوت نکنی خودتو بیشتر دوس داشته باشی چون بیرون آینه ی درونه

   موافقم 16
   مخالفم 3
 15. عاطی گفت:

  سلام فال خیلی خوبیه منکه خیلی بهش معتقدم به هر کس پیشنهاد دادم راضی بوده. ممنون.

  موافقم 31
  مخالفم 6
 16. سمیه گفت:

  سلام ممنون که هر هفته فال رو میزارین ولی دو هفته است که خیلی دیر ارسال میکنین الان شنبه است و هنوز فال 11 اردیبهشت نیومده .

  موافقم 15
  مخالفم 15
  • mahnaz گفت:

   جمعه ها فال به روز رسانی میشه اگه هنوز فال هفته قبل رو می بینید صفحه رو چند بار رفرش کنید

   موافقم 22
   مخالفم 5
 17. سُهیر گفت:

  سلام . چقدر منتظر بودم فال هفته مو بخونم ولی باهاش حال نکردم یعنی در کل متوجه نشدم چی گفتین یکم فال مردادی هارو با دقت و تمرکز بیشتر ببینید این مردادیا فلک زده موفقیت و خوشبختی دارن یا نه 😁🤣 شوخی کردم ولی کارتون حرف نداره

  موافقم 28
  مخالفم 9
  • آرامش گفت:

   پسرم مرداد ماهی هستش و دقیقا بهش میخورد
   خیلی جالب بود برامون

 18. بهروز گفت:

  سلام من چندساله که با این فال آشنام
  معتقدم که خیلی به واقعیت نزدیکه
  واسه من که همینطور بوده!

  موافقم 62
  مخالفم 7
» نمایش دیدگاه های بیشتر «
ارسال دیدگاه برای این مطلب غیرفعال شده است
×