سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۳۱ اردیبهشت تا جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱]

فال روزانه pmc • فال روزانه پی ام سی • فال هفته PMC • فال pmc • فال به روز pmc • فال روزانه pmc • فال هفته شبکه PMCفال هفته PMC – فال روزانه شبکه pmc

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه ۳۱ اردیبهشت • یکشنبه ۱ خرداد • دوشنبه ۲ خرداد • سه شنبه ۳ خرداد • چهارشنبه ۴ خرداد • پنجشنبه ۵ خرداد • جمعه ۶ خرداد

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین

به زودی شخص جدیدی وارد زندگی تان می شود، او کمی با دیگران متفاوت است و همین تفاوت باعث کشش و گیرایی او می شود. این روزها سرعت زندگی تان بسیار بالاست به طوری که به شما فرصت انتخاب نمی دهد، بهتر است آهسته اما پیوسته راهی را که در پیش گرفته اید دنبال کنید تا دل زده نشوید.


فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

برای آرام کردن روزگارتان از دیگران کمک بگیرید و کارهایتان را قسمت کنید. در یک جشن کوچک شرکت خواهید کرد. برای خودتان خرجی می کنید که بسیار خوشحالتان می کند. به سلامت و تغذیه تان بیشتر اهمیت بدهید. با شخصی نزدیک درد و دل می کنید و از هر دری حرف می زنید، این کار سبکتان می کند.


فال pmc خردادی عزیز : 

برای انجام کاری بهتر است بیشتر مطالعه و تحقیق کنید و بی گدار به آب نزنید. مجبور به انجام کاری هستید که هیچ علاقه ای به انجامش ندارید، با خودتان کنار بیایید غر زدن و حرص خوردن به شما کمک نمی کند فقط خسته‌ترتان می کند راهی پیدا کنید تا این کار را سریع تر انجام دهید.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

روزهای بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته اید اما کم کم آرامش به زندگی تان بر می گردد. افراد مهربانی دور و برتان وجود دارند، سعی کنید با آن ها که احساس دوستی می کنید بیشتر ارتباط برقرار کنید. خبر تعجب آوری می شنوید که حاکی از رسیدن شخصی به آرزوی قدیمی اش است.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

در یک کار اجتماعی و خیریه شرکت خواهید کرد و بیشتر از دیگران هم در این کار سهم می گذارید. خوابتان بهم ریخته افکار پوچ را از خود دور سازید تا به آرامش برسید. این روزها به دیگران راحت اعتماد می کنید و بیشتر از حد معمول داوطلب انجام هر کاری می شوید. از جایی مبلغی به دستتان می رسد.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

بهتر است یک بار هم که شده برای خودتان و دلتان کار مفیدی انجام بدهید و این بار دیگران را فراموش بکنید. پیشنهادی به شما داده شده که بی جواب گذاشته اید، جواب این پیشنهاد را هرچه زودتر بدهید و تکلیف دیگران را هم روشن کنید. به جای اینکه دائم در خودتان فرو بروید گاهی به آسمان نگاه کنید.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

برای شروع کاری که در ذهن دارید اول باید کاری که ناتمام گذاشته اید تمام کنید. کاری برای کسی انجام می دهید اما توقع برخوردی که با شما می کند را ندارید، یادتان باشد هر کاری می کنید برای دل خودتان بکنید. نگرانی را از خودتان دور کنید جلوی شما را برای تصمیم گیری های درست می گیرد.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

افکارتان را نظم و ترتیب بدهید و برای حل مشکل و کم کردن نگرانی هایتان برنامه ریزی کنید و به برنامه ریزی هایتان متعهد باشید. پیشنهادتان را به طرف مقابل بدهید و بیشتر از این زمان را از دست ندهید. یک خرید کوچک خواهید داشت و خیالتان از بابت انجام کاری راحت خواهد شد.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

برای خودتان اهداف کوچک و قابل دسترسی تعریف کنید. رسیدن به اهداف حالتان را بهتر می کند. روزهای خوشی را پیش رو دارید و روابط خانوادگی و دوستانه تان تقویت می شوند. اکنون بهترین زمان برای بیان احساس واقعی تان است. تغییری پر برکت را تجربه خواهید کرد.


♑ فال PMC جدید متولدین دى

از نظر عاطفی و ذهنی دوره ای پویا و پر تکاپو در انتظارتان است، تا می توانید عزیزانتان را در این شادی شریک کنید. دستی یاری بخش و دلی با گذشت داشته باشید و توجه‌تان را روی کاری که هم برای خودتان و هم برای اطرافیان پربرکت است متمرکز کنید. با یکی از دوستان برای خرید به جایی خواهید رفت.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

این اواخر آنقدر خودتان را غرق در کار کرده اید که اطرافیان را از یاد برده اید. در مورد نیتتان اگر صبر داشته باشید و از خرد و عقل خود کمک بگیرید کار انجام می شود. به زودی به هدف خودتان خواهید رسید. یک گفتگو و مشورت درهای تازه ای به رویتان باز می کند. افکارتان را جمع کنید و به آن نظم و ترتیب بدهید.


♓ فال PMC متولدین اسفند

شنیدن یک جواب منفی محاسبات مالی و عاطفی تان را بهم می ریزد. انقدر خیره به درهای بسته نمانید. دست روی زانوی خودتان بگذارید و راه دیگری پیدا کنید. به جشنی دعوت خواهید شد و با تازه شدن دیدارها حالتان خوش و بهتر می شود. با یک شوخی ساده دوستی را از خود می رنجانید.

 

»  دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

 

فال ماهانه خرداد ماه ۱۴۰۱

فال روزانه حافظ

فال و طالع بینی سال ۱۴۰۱

Source: PMC TV

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 3,770, میانگین امتیاز: 4,24 از 5)
Loading...

۳۴۹ دیدگاه

 1. بی نام گفت:

  سلام، فالتون واقعاً عالیه، من چند ساله که دارم فال پی ام سی رو دنبال می کنم، تو این مدت هر چی که نوشته دقیقا اتفاق افتاده. جمعه ها منتظرم که زودتر آپدیت بشه و فال جدید هفته رو بخونم به بقیه هم توصیه می کنم و اونها هم فالشونو میخونن. خیلی ازتون ممنونم.

  موافقم ۱۷۸
  مخالفم ۲۷
 2. پریا گفت:

  فال اسفندماه رو خوندم اینبار خیلی دقیق نوشته..واقعا جالب بود. البته فال رو به عنوان سرگرمی نگاه میکنم. ممنون از سایت تصویر زندگی

  موافقم ۸۱
  مخالفم ۲۳
 3. سپیده گفت:

  مثل همیشه عالی بود، من که خیلی به این فال PMC اعتقاد دارم.

  موافقم ۱۰۳
  مخالفم ۲۷
 4. شهلا گفت:

  سلام خسته نباشید. ممنونم بابت فالتون. هر هفته دنبال میکنم و جالبه برام که همیشه متولدین خرداد رو مینویسه خردادی عزیز😙

  موافقم ۸۹
  مخالفم ۲۶
 5. مهدی گفت:

  این فال پی ام سی همیشه دقیقا اون چیزی رو میگه که داره اتفاق میافته یا قراره اتفاق بیفته عالیهههههههههههههههه

  موافقم ۹۶
  مخالفم ۲۸
 6. ناهید گفت:

  فال هفته خیلی درسته و تقریبا همون که میگه اتفاق میافته خیلی ممنونم.

  موافقم ۱۰۰
  مخالفم ۱۷
 7. علی گفت:

  باسلام می خواستم بگم که مامانم یکی از طرفدارهای پروباقرص فالتون هست و خیلی هم به گفته هاش اعتقاد داره. ممنون بابت فال قشگتون.

  موافقم ۶۹
  مخالفم ۱۶
 8. امید مهاجر گفت:

  فال pmc همیشه به من آرامش میده مخصوصا که اسفند ماهی هم باشی .. تا الان هم چیز بدی بهم نگفته، البته که فال رو همیشه به عنوان سر گرمی نگاه کنید …امید به خداوند بهترین امید هست..

  موافقم ۶۷
  مخالفم ۱۳
 9. Sohrab از تبریز گفت:

  خواستم بابت فال هفتگی pmc تشکر کنم خسته نباشید.

  موافقم ۶۷
  مخالفم ۱۴
 10. مهسا گفت:

  من به شخصه فال pmc رو خیلی قبول دارم، ممنونم

  موافقم ۹۵
  مخالفم ۲۰
 11. شیما گفت:

  سلام من به این فال اعتقاد دارم اما همش فال بهمنی ها رو بد میخونه ناامید میشم

  موافقم ۶۹
  مخالفم ۱۹
  • رها گفت:

   فال خوبه اما نه اینکه زندگی خودتو رهنش کنی
   بعلاوه اینکه میلیون ها بهمن ماهی وجود دارن، همش برا تو نیس و اینکه سعی کن چند مدت فال نخونی و خودت تصمیم بگیری برا زندگیت و مشکلاتت تا بتونی بهتر رسیدگی کنی 💕

   موافقم ۶۷
   مخالفم ۱۷
 12. زهرا گفت:

  سلام فال هفتگی رو هر هفته دنبال میکنم کاملا درست و واقعیه، مرسی

  موافقم ۶۹
  مخالفم ۲۲
  • فرهاد گفت:

   من قبلا به هیچ فال و طالع بینی اعتقادی نداشتم و با جذبه کائنات و تفکراتم بیشتر کنار می اومدم اما من چند وقتی مسایلی رو تجربه کردم که فکر می کنم جالب و خواندنی هستن

   موافقم ۳۷
   مخالفم ۱۱
 13. اعظم گفت:

  این فال هفته مهر ماهی بسیار خوبه و تا حالا هر چی گفته درست بوده مرسی

  موافقم ۶۴
  مخالفم ۱۸
 14. زهرا گفت:

  این فال بیشتر به من استرس میده، بیشتر از روز های سخت میگه و همون اتفاق میفته واقعاً من روحیمو از دست میدم

  موافقم ۵۵
  مخالفم ۳۰
  • رها گفت:

   اگه چیزی رو باور کنی انتظارشو بکشی نگرانش باشی یا مدام بهش فکر کنی چه خوب باشه چه بد برات اتفاق میفته
   به پنج ده سال اخیر نگا کن ببین چه جملات و کلماتی تو ذهنت و روی زبونت بود متوجه میشی الان داری زندگیشون میکنی باید مثبت فکر کنی چیزایی که میخوای رو تجسم کنی احساس خوب داشته باشی قضاوت نکنی خودتو بیشتر دوس داشته باشی چون بیرون آینه ی درونه

   موافقم ۷۱
   مخالفم ۹
 15. عاطی گفت:

  سلام فال خیلی خوبیه منکه خیلی بهش معتقدم به هر کس پیشنهاد دادم راضی بوده. ممنون.

  موافقم ۶۰
  مخالفم ۱۴
 16. سمیه گفت:

  سلام ممنون که هر هفته فال رو میزارین ولی دو هفته است که خیلی دیر ارسال میکنین الان شنبه است و هنوز فال ۱۱ اردیبهشت نیومده .

  موافقم ۳۶
  مخالفم ۲۴
  • mahnaz گفت:

   جمعه ها فال به روز رسانی میشه اگه هنوز فال هفته قبل رو می بینید صفحه رو چند بار رفرش کنید

   موافقم ۴۵
   مخالفم ۱۱
 17. سُهیر گفت:

  سلام . چقدر منتظر بودم فال هفته مو بخونم ولی باهاش حال نکردم یعنی در کل متوجه نشدم چی گفتین یکم فال مردادی هارو با دقت و تمرکز بیشتر ببینید این مردادیا فلک زده موفقیت و خوشبختی دارن یا نه 😁🤣 شوخی کردم ولی کارتون حرف نداره

  موافقم ۵۰
  مخالفم ۱۶
  • آرامش گفت:

   پسرم مرداد ماهی هستش و دقیقا بهش میخورد
   خیلی جالب بود برامون

   موافقم ۳۳
   مخالفم ۸
 18. بهروز گفت:

  سلام من چندساله که با این فال آشنام
  معتقدم که خیلی به واقعیت نزدیکه
  واسه من که همینطور بوده!

  موافقم ۱۱۱
  مخالفم ۱۷
» نمایش دیدگاه های بیشتر «
ارسال دیدگاه برای این مطلب غیرفعال شده است
×