یکشنبه , ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۲۹ شهریور تا جمعه ۴ مهر ۹۹ ]

فال روزانه pmc • فال روزانه پی ام سی • فال هفته PMC • فال pmc • فال به روز pmc • فال روزانه pmc • فال هفته شبکه PMCفال هفته PMC – فال روزانه شبکه pmc

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه 29 شهریور • یکشنبه 30 شهریور • دوشنبه 31 شهریور • سه شنبه 1 مهر • چهارشنبه 2 مهر • پنجشنبه 3 مهر • جمعه 4 مهر

 

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین

نامه ای دریافت خواهید کرد. اتفاقات تازه ای برایتان پیش می آید. چشمتان به روی واقعیتی باز می شود. مراقب باشید، شاید لازم است این بار کمی عصبانیت به خرج دهید. نرمش بیش از حد در کارهایتان به ضرر شما تمام می شود. حواستان باشد، هرچه پیش آمد یا هر اتفاقی برایتان رخ داد، شما نباید راهتان را عوض کنید.


فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

در زندگی‌تان پیگیر باشید و اینقدر به مسائل با دید منفی نگاه نکنید این کار باعث می شود که به سلامتی‌تان آسیب برسد. واقع بین باشید تا به موفقیت برسید. فراغ و دوری سخت است اما به زودی روزهای هجران به پایان می رسد و وصال حاصل می شود. به نیازمندی کمک کنید و مطمئن باشید که این کمک همیشه و همه جا به شما کمک خواهد کرد.


فال pmc خردادی عزیز : 

علی رغم میلتان در جمعی حضور پیدا خواهید کرد. کسی از شما تقاضایی دارد که بیجا نیست، بهتر است با مشکلاتتان کنار بیایید و او را کمک کنید. فکر های سازنده بکنید تا اتفاق های خوب بیافتند. این طور که منفی بافی می کنید و انرژی منفی که به اطرافتان پراکنده می کنید درهای باز را هم به رویتان می بندد. برای خودتان گل بخرید.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

هیچ کس جز خودتان نمی تواند شادی را به زندگی‌تان بیاورد. به جای حرف زدن عمل کنید. کاری را باید هر چه زودتر شروع کنید بهانه نیاورید و زمان خود را به بطالت نگذرانید، بهتر است با قدم های کوچکتر شروع کنید به نفعتان است، اینکه بخواهید یکباره سنگ بزرگی را بلند کنید باعث می شود همه‌ی توانایی‌هایتان را زیر سوال ببرید.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

در رابطه با شخصی قضاوت های نادرستی انجام می دهید، در نگاه و افکارتان تجدید نظر کنید و گرنه شرمنده خودتان می شوید. زندگی شما در گذشته گره های بسیاری داشته اما این دلیل نمی شود نا امید باشید و دست روی دست بگذارید بهتر است تا قدرت و توان کار کردن دارید برای جبران گذشته و فردای بهتر دست به کار شوید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

شما نمی دانید آینده چی خوابی برایتان دیده، کاری امروز را به فردا نیندازید تضمینی نیست فردا همچنان فرصت باقی باشد. قدر عزیزی را بیشتر بدانید و با او به نیکی رفتار کنید و با ادب سخن بگویید. برای رفتن به جای دل دل نکنید و اگر نه وسوسه رفتن و افسوسش همیشه با شما خواهد ماند.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

قرضی دارید ولو اندک اندک پس بدهید. شخصی را دوست دارید و شادی‌تان در گرو بود و نبود اوست او نیز همین احساس را به شما دارد. این روزها بیش از حد به یک تعطیلات یا استراحت کوتاه احتیاج دارید شما جسما و روحا بیش از حد از خودتان کار کشیده‌اید و فشار را تحمل کرده‌اید حالا اما خسته‌اید دیگر توانی برای ادامه ندارید.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

به تصورات خود بیش از حد پروبال می دهید، رویاپردازی برای شما لازم است اما نه در این حد که باعث سقوطتان شود. اکنون زمان آن فرارسیده که یک پرش برای آینده ای بهتر داشته باشید. راز خود را به هر کسی نگویید و مراقب وسوسه های شخصی در اطرافتان باشید. نیتی که در دل دارید بسیار نیکوست، اما برای رسیدن به آن صبر و کوشش بیشتری لازم است.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

برای حل مشکلاتتان باید بیشتر مطالعه کنید و از افراد با تجربه مشاوره بگیرید. در مورد نیتی که در سر دارید، بهتر است هر چقدر هم که از انتظار خسته شده‌اید اما بی گدار به آب نزنید. این مسئله ای نیست که بشود در موردش اشتباه کرد. برای رساندن خبری عجله نکنید و کمی دست نگهدارید. این خبر اگر از طرف کس دیگری شنیده شود بهتر است.


♑ فال PMC جدید متولدین دى

اجازه ندهید حرفی که شخصی حسود به شما می زند روحیه‌تان را تضعیف کند و روی عملکردتان تاثیر بگذارد. شخصی وارد زندگی‌تان شده و هم صحبتتان خواهد شد تا به او اعتماد ندارید و امتحانش را پس نداده راز دلتان را به او نگویید. اتفاقی می افتد و شما در کمال ناباوری حرف‌هایی خواهید شنید که بسیار خوشحال و شادتان می کند.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

صدقه دادن را فراموش نکنید، بلایی را از شما دور می کند. شما به راحتی نمی توانید هیجانات و صحبت‌هایتان را کنترل کنید، شاید به نظرتان آنچه بر زبان می آورید بی اهمیت و کوچک باشد و تاثیرش بر دیگران ناچیز به نظر برسد، بهتر است تجدید نظر کنید و به صحبت‌هایتان دقت کنید وگرنه ممکن است از همین صحبت‌ها بر علیه‌تان استفاده کنند.


♓ فال PMC متولدین اسفند

حواستان باشد بی احتیاطی نکنید و در کارهای خود با بی دقتی عمل نکنید، اگر حواستان نباشد وقتی به خودتان می آیید که می بینید خرابکاری کرده‌اید که حالا مجبورید تاوانش را چند برابر پس بدهید. اکنون زمان مناسبی برای شروع کاری جدید است، برخیزید و با امید به فردا و با بهره گیری از استعدادهایتان به سوی هدفتان حرکت کنید.

»  دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

 

فال ماهانه شهریورماه ۹۹

فال روزانه حافظ

فال و طالع بینی سال ۹۹

Source: PMC TV

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2,378, میانگین امتیاز: 4.25 از 5)
Loading...

۲۶۴ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. Firoozeh گفت:

  عالیه 💖💖💖💖💖

 2. هادی گفت:

  الان ۱۰ ساله هر هفته پیگیری میکنم فال رو ۹۵ درصد چیزایی که گفته حقیقته خیلی جالبه که حتی وقتی به باشگاه نمیرفتم می گفت به سلامتی و تندرستی خودتون بیشتر اهمیت بدین .خیلی عاالیه خیلی

  like icon 3
  dislike icon 1
 3. شایلین گفت:

  چند ساله که فال پی ام سی هفتگی رو دنبال می کنم. خیلی درست میگه. تمام اون اتفاقایی که پیش بینی می کنه توی اون هفته برام اتفاق میفته. این فال از کجا میاد؟؟؟

  like icon 7
  dislike icon 4
 4. ندا گفت:

  منم این فال و دنبال میکنم خیلی وقته به نظرم درسته بعضی وقتا

  like icon 8
  dislike icon 4
 5. هما گفت:

  چشمم به پی ام سیست در تصویرزندگی
  تا باز چه گویدم هفته بعد در تصویرزندگی
  شادم که سایت هست پر از مطلب درست
  از زندگی می دهد نوید در تصویر زندگی
  با تشکر و سپاس

  like icon 5
  dislike icon 4
 6. هما گفت:

  فال پی ام سی با هرفالی فرق می کند.همه پیش بینی که در فال می شود اتفاق می افتد.برایم خیلی مهم و جالب است بدانم از کجا این فال را در می آورند.نکته مهمی که از فال پی ام سی نتیجه گیری می شود وجود سرنوشت در زندگی است .درست است که اعمال انسان در زندگی نقش دارد.اما با توجه به پیش بینی‌هایی که به حقیقت می پیوندد نمی توان وجود سرنوشت را نادیده گرفت.

  like icon 19
  dislike icon 2
 7. حمید گفت:

  با اینکه آدم خرافاتی نیستم اما تا حدود زیادی به این فال اعتقاد دارم و چندین ساله این فال و دنبال می کنم خواه مثبت، خواه منفی البته که تصمیمات امروز ما آینده ما را می سازه موفق باشید

  like icon 41
  dislike icon 3
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما