پنج شنبه , ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۱۴ تیر تا جمعه ۲۰ تیر ۹۹ ]

فال روزانه pmc • فال روزانه پی ام سی • فال هفته PMC • فال pmc • فال به روز pmc • فال روزانه pmc • فال هفته شبکه PMCفال هفته PMC – فال روزانه شبکه pmc

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه 14 تیر • یکشنبه 15 تیر • دوشنبه 16 تیر • سه شنبه 17 تیر • چهارشنبه 18 تیر • پنجشنبه 19 تیر • جمعه 20 تیر

 

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین

با شخص عزیزی که راه دور دارید تماسی بگیرید و احوالش را بپرسید شما می دانید راه حل چیست و می دانید که از پس آن به تنهایی بر نمی آیید، به جای آنکه کاسه چه کنم چه کنم به دست بگیرید بنشینید برنامه ریزی کنید و از کسانی که می توانند کمکتان کنند کمک بخواهید، خواهید دید همه چیز با سرعت فوق‌العاده ای پیش خواهد رفت.


فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

عشق در راه است اگر درها را نبندید، خودتان را دست کم نگیرید و به کم هم راضی نشوید. سفری پیش رو دارید و بعد از سالها چشمتان به دیدن عزیزانتان روشن می شود. از خودتان بپرسید در برابر توقعی که دارید چه کرده‌اید؟ این سوال را از منظر خودتان جواب ندهید، از کسی که درست می شناسیدش بپرسید و بخواهید تا واقعیت را به شما بگوید.


فال pmc خردادی عزیز : 

اگر بد لجی نکنید گره از کارهایتان باز می شود. برای انجام یک وصلت پیش قدم می شوید. شما سفره‌تان همیشه پهن است برای همین درهای برکت در زندگی‌تان همیشه باز است. از فشارهای مالی این چند وقت نترسید، این دوران می گذرد اندکی صبور باشید و به خودتان ایمان داشته باشید. منتظر یک تماس تلفنی مهم باشید.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

وقتی امید هست چرا ناامیدی. هنوز فرصت و زمان زیادی دارید تا به خواسته های به حق خودتان برسید، شما ظرفیت و توانایی تغییر را دارید و می توانید آینده را تغییر دهید. در مورد مشکل اخیر درایت و کاردانی شما به دادتان می رسد و مشکل را برایتان برطرف می کند. اگر چیزی را می خواهید باید بهای آن را بدهید.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

کسی که از این شاخه به آن شاخه می پرد به درد شما نمی خورد. از کسی که می خواهد به هر شکلی مرکز توجه همگان باشد فاصله بگیرید. تنها بودن همیشه بد نیست، شاید وقت آن رسیده که به خودتان بیشتر توجه کنید. این هفته فکری بسیار جالب و مبتکرانه به ذهنتان خطور می کند، برای به حقیقت پیوستن آن راهی پیدا کنید از سود آن بهره‌مند خواهید شد.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

دست به جیبتان ببرید و برای انجام یک کار خیرخواهانه داوطلب شوید. نسبت به رابطه عاطفی‌تان خوشبین باشید بدبینی و بد دلی فقط زندگی را برایتان سخت تر می کند. یک جابجایی مکانی در شغل یا سکونت برایتان پیش می آید که باید به فال نیک بگیرید. زندگی خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. شرایط زندگی افراد یک امر نسبی است.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

یک قول قدیمی بر شانه‌تان سنگینی می کند، حالا فرصت جبران است ادای دین کنید. نتیجه یک بحث به نفع شما تمام می شود و از جلسه یا دادگاه برنده بیرون می آیید. موضوعی شما را بسیار ناراحت کرده است که اگر در خصوص آن عاقلانه رفتار کنید مشکل حل خواهد شد. روزهای مهر و محبت هم بالاخره از راه می رسد اما نه این هفته.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

شادی های خودتان را منحصر به شادی یک شخص دیگر نکنید، خودتان را خوب بشناسید و برای خودتان ارزش بیشتری قایل شوید. پی آنچه خوشحالتان می کند بروید، امکان بازگشت زمان و تغییر آن وجود ندارد به آنچه به خودتان می گویید عمل هم بکنید. یک معامله انجام خواهید داد، خرید یا فروش برای شما هرچه که باشد برای شما خوب است.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

سفری کوتاه اما دلچسب که موجب آرامش اعصابتان خواهد شد پیش رو دارید. خرید مورد نظرتان را به تعویق نیندازید، ممکن است دیگر فرصت خرید نداشته باشید. تا کی می خواهید گذشته رو مرور کنید از حال لذت ببرید و برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید. بانی امر خیر خواهید شد و کسی به شما خبر می دهد که بسیار خوشحالتان می کند.


♑ فال PMC جدید متولدین دى

اهداف خوبی در سر دارید اما راه را اشتباه می روید، علت آن است که بیشتر اوقات پی بازیگوشی و شیطنت هستید، اگر به همین روال ادامه دهید آینده خوبتان را از دست می دهید. سرمایه قابل توجه به دستتان می رسد، مراقب باشید به درستی از آن استفاده کنید، همه تخم مرغ‌هایتان را در یک سبد نگذارید احتمالات و انتخاب های مختلف را بسنجید.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

از کسی که ترس آبرو ندارد تا جایی که می شود فاصله بگیرید و گرنه او آبروی شما را هم به بازی می گیرد. عزیزی را رنجانده‌اید و یک عذرخواهی به او بدهکار هستید، عذرخواهی کلام سحر آمیزی است که یک دنیا آزردگی را التیام می بخشد تا دیر نشده دست بکار شوید. در برخورد با موضوعی افراط کرده‌اید هر چه زودتر عقب نشینی کنید.


♓ فال PMC متولدین اسفند

یکی از دوستانتان از شما کمک مالی می خواهد، او را دریابید اما جوانب احتیاط را هم در نظر بگیرید، تا نه سیخ بسوزد نه کباب. سری را که درد نمی کند دستمال نبندید، وارد بحثی که به شما ارتباط ندارد نشوید، این روزها احساس می کنید که چیزی در زندگی‌تان کم است، اشتباه بزرگی است که اگر آن را در دیگران جستجو کنید.

»  دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

 

فال ماهانه تیرماه ۹۹

فال روزانه حافظ

فال و طالع بینی سال ۹۹

Source: PMC TV

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2,174, میانگین امتیاز: 4.25 از 5)
Loading...

۲۴۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. M.E گفت:

  من بدجور معتاد خوندن فال شدم

 2. آشکارا گفت:

  فال هاش فوق العاده است تنکس💋💖

  like icon 1
  dislike icon 4
 3. بانو گفت:

  برای برخی از ماه ها (مثل تیر و چند ماه دیگه همیشه خوبه ) ولی برای آبان همیشه افتضاحه و روز آدم رو خراب می کنه .

  like icon 7
  dislike icon 2
 4. Na گفت:

  من عاشق فال خوندنم قبلا نه، ولی علاقه پیدا کردم. خدا کنه درشت باشه

  like icon 6
  dislike icon 5
 5. مينا گفت:

  من خردادی ام همیشه می نویسه خردادی عزیز و من لذت می برم

  like icon 4
  dislike icon 8
 6. E.f گفت:

  تا حالا نشده برای آذر هفته خوبی رو نوشته باشه

  like icon 4
  dislike icon 5
 7. ضحا گفت:

  اسفندماهی بودن کجاش افتخار داشت؟؟؟؟

  like icon 10
  dislike icon 7
 8. وحید خدابخشی گفت:

  چیزی که در بدست آوردنش نقشی نداشتی افتخار نداره

  like icon 16
  dislike icon 3
 9. M.r گفت:

  فردا عمل بینی دارم میترسم بمیرم دیگه نتونم هفته دیگه فال بخونم

  like icon 13
  dislike icon 7
 10. اطلس گفت:

  من یه اسفند ماهیم😜😜😜

  like icon 19
  dislike icon 12
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما