دوشنبه , ۷ بهمن , ۱۳۹۸

فال ماهانه » طالع بینی بهمن ۹۸ (پیش بینی اتفاقات این ماه)

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال بهمن ماه 98 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه بهمن 98 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال ماهانه متولدین فروردین

بهمن ماه امسال برای فروردینی ها پر از ماجراجویی است. چون به دنبال چیزی خاص هستید، به انجام رساندن برنامه هایتان کمی سخت خواهد شد. در رابطه عاطفی تان با جنبه ی دیگری مواجه خواهید شد که کمک تان می کند دید و نظرتان نسبت به همه چیز بهتر و مثبت تر شود. همه ی اینها را با کسی که دوستش دارید تجربه خواهید کرد.

در این ماه از نظر شغلی موفقیتی که دنبالش بودید را بدست می آورید و نتیجه ی کارهایتان بسیار رضایت بخش خواهد بود و مورد احترامِ زیادی قرار خواهید گرفت.
درآمد بیشترتان بستگی به تلاش و تصمیم هایی دارد که طی دو هفته آینده خواهید گرفت.


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

این ماه نقطه ی عطف همه ی موفقیت های شما، رابطه ی عاطفی تان خواهد بود. باید از هر موقعیتی که موجب ایجاد تنش در زندگی عاطفی تان می شود دوری کنید.

در این ماه رضایتمندی شما در کارتان از طریق درس و مسافرت محقق می شود. ولی ممکن است با استرس و اضطراب همراه باشد. اگر در کار گروهی و همکاری با دیگران تلاش کنید، موفقیت و در آمدِ بیشتری حاصل می کنید. اگر مجرد هستید، ممکن در یک مهمانی، کنفرانس یا یک دور همی شخص دلخواه تان را ملاقات کنید.


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

در بهمن ماه شانس ها و فرصت هایی که در امور عاطفی تان بوجود می آید، لحظات شاد و رضایت مندی را برایتان به ارمغان می آورد. در این ماه نیاز شما به وجود عشق در زندگی تان بیشتر نمایان می شود که این موضوع در زندگی عاطفی تان تغییرات چشمگیری بوجود می آورد.

طالع بینی ماهانه

بهمن ماه برای متولدین خرداد از نظر شغلی، ماهی بسیار شلوغ و پر استرس خواهد بود. ولی خبر خوب اینکه خود شما سرشار از انرژی و انگیزه هستید. ولی خودتان را برای مواجه شدن با مسئله ای بزرگ در حرفه تان آماده کنید.


♋ فال ماهانه متولدین تیر

این ماه رابطه تان تحت تاثیر افکار و رفتار های شما قرار خواهد گرفت. همین مسئله باعث سرباز کردن مشکلات قدیمی می شود. ولی با تبادل نظر و عقیده ها و البته داشتن انعطاف می توانید تا سرحد مقصود برسید.

در شغل و حرفه تان جو بسیار آرام تر، راحت تر و امور آسان تر می شود. چندین فرصت و موقعیت جلوی راه تان قرار می گیرد که تغییرات مثبتی برای تان به همراه دارد. اگر سعی کنید با همکاران تان راحت تر باشید و همکاری تان را بیشتر کنید، خیلی راحت تر پول بدست خواهید آورد.

فال ماهانه تصویر زندگی " بهمن 98 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

بهمن ماه امسال اولویت شما رابطه ی عاطفی و عشق تان خواهد بود.  و تازگی و شور و هیجان قابل توجهی را لمس می کنید که برای هر دوی شما شیرین است و به رشد کردن عشق تان کمک بسیاری می کنید. اگر هم مجرد هستید در این ماه منتظر از راه رسیدن عشقی پرشور باشید.
در کار و حرفه تان موفقیت زیادی بدست می آورید که باید از انرژی مثبتی که دارید ممنون باشید. طلب کمک و همیاری می تواند در رقابتی که در کارتان پیش می آید بسیار کمک تان کند. در اواخر ماه باید تصمیمات مهمی بگیرید که سرنوشت ساز است. پس تا می توانید با صبوری و آرامش با موانع و مشکلات کنار بیایید.


♍ فال ماهانه متولدین شهریور

احساساتی بودن عمیق شما را به ماجرا جویی و کنجکاوی برای کشف چیز های نو سوق می دهد.در اواخر ماه بخاطر احساس و تجربه ای که در طول ماه داشتید زندگی عاطفی تان رنگ و بویی تازه و نو می گیرد.
از نظر شغلی و کاری نیز سرشار از پتانسیل برای کسب موفقیت هستید. با قدرتی که در خود دارید می توانید خلاق تر و مطمئن تر از همیشه جلو بروید. اسفند ماه برای شما ماه پرکاری خواهد بود ولی همراه با میل و رضایت فراوان. در نهایت نتیجه ی این تلاش و کوشش بی وقفه را خواهید دید. کلید موفقیت های شغلی و مالیِ شما در آرام بودن و سیاست داشتن در روابط تان است.

 

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 98


♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

بهمن ماه رویه ی جدیدی در رابطه تان پیش می آید. حالا چه در رابطه ای که هستید و یا در یک رابطه ی جدید. و همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد که می خواهید چه چیزی را بدست بیاورید.
خانه و خانواده برای شما جایگاه ویژه ای دارد. که تلاش تان برای حفظ آن این ماه از همیشه بیشتر خواهد بود.
در شغل تان نیز بهمن ماه موقعیتی عالی برای نشان دادن توانایی ها و مهارت ها و ثابت کردن جایگاه تان خواهد بود. باید بدانید که این ماه شما بسیار خوش شانس خواهید بود. در شغل و حرفه تان یک موقعیت قابل توجهی را کسب می کنید. که از این بابت باید خدا را شاکر باشید.


♏ فال ماهانه متولدین آبان

احساس عاشقانه و انرژی تان بحدی زیاد است که به زندگی تان رنگ دیگری می دهد و این تمایل که از اول همه چیز را شروع کنید را خواهید داشت. اگر در مسیر درست قدم بگذارید و تصمیم های درستی بگیرید، زندگیِ هیجان انگیز و هدفمندی را در پیش رو خواهید داشت.
در مورد کارتان اگر به دنبال موفقیت هستید، باید همه ی کارها و تصمیماتتان با برنامه ریزی، منطقی و روشن باشد. این ماه منتظر یک پول بزرگ یا یک فرصت بسیار بسیار عالی باشید.این ماه شرایط و موقعیت خوبی برای رقابت سالم و پیش رفتن در مسیر درست استفال این ماه جدید


♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

در بهمن ماه رابطه ی عاطفی برای تان بسیار مهم خواهد بود و همین موضوع کمک می کند تا در هماهنگی کامل با هم قرار بگیرید.
ممکن است با مسائل ناخوشایندی در زمینه مالی یا اجتماعی مواجه شوید که برخورد با آنها کمی تشویش ایجاد می کند و نا امیدی با خود می آورد. فقط با صبر و تصمیم گیری درست است که می توانید به مسائل فائق آیید.
در زمینه کاری در بهمن ماه قول پیشرفت و موفقیت بزرگی را به شما می دهیم. فکر یک کار جدید در سر دارید و یا شایدم قصد خرید و فروش وسیله ای را دارید، هرچه که هست با انتخاب راه مناسب درآمدتان افزایش می یابد.


♑ فال ماهانه متولدین دی

بهمن ماه امسال خیلی ماه عاشقانه و احساسی ای برای شما نیست. به نظر می رسد اولویت های دیگری در زندگی دارید. اگر هم در امور عاطفی تان قدمی بردارید، مسائل به آن صورتی که دوست دارید پیش نخواهد رفت.

باید این را در ذهن داشته باشید که همیشه زندگی آنطور که ما می خواهیم جلو نمی رود. ولی جای نگرانی نیست چون اواخر بهمن ماه همه چیز به حالت اول برمی گردد و زندگی روی خوبش را به شما نشان می دهد.

دو دهه اول بهمن ماه از نظر مالی و شغلی موفقیت از آنِ شماست. تلاش زیادی در این ماه می کنید و حرفه تان برایتان اولویتِ زیادی خواهد داشت.


♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

بهمن ماهی های عزیز .. بهمن ماه ماهِ شماست !

این ماه شما بسیار جذاب تر و درخشنده تر از قبل خواهید بود. کسی را که دوست دارید به آسانی و بدون اینکه به دردسر بیوفتید، به سمت شما خواهد آمد. و زندگی عاطفی تان سرشار از عشق و دوستی خواهد بود.

در بهمن ماه از نظر شغلی هم شانس با شما خواهد بود. در این ماه همه کارهای شما با انرژی و همراه با استعداد ذاتی شما پیش خواهد رفت. در این ماه همه ی چیزهایی که برای موفقیت لازم دارید در دسترس شما خواهد بود. تنها چیزی که مهم است این است که شما چه می خواهید.


♓ فال ماهانه متولدین اسفند

در بهمن ماه در زندگی عاطفی تان کمی محتاط تر رفتار کنید چون ممکن است با مسائل پیش بینی نشده و غیر معمول روبرو شوید و مسایل گذشته دوباره سرباز کنند. کسی نمی داند شاید پای یک عشق قدیمی در میان بیاید.
در کار و حرفه تان، اشتیاق شخصی، روابط اجتماعی، برنامه ریزی و سیاست کاری و فرصت های پیش روی تان همگی دست به دست هم می دهد تا موفق شوید. ولی باید دقت کنید با چه کسی ارتباط بر قرار می کنید. از طرف مقابل تان مطمئن شوید که روراست و صادق است و همه ی شرایط برایتان روشن و واضح باشد.

 

طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 608, میانگین امتیاز: 4.29 از 5)
Loading...

۴۵ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. پریا هستم گفت:

  سلام خیلی ممنون، فال خیلی خوب بود

 2. مادر گفت:

  اگه امسال کنکور دارید ، تصمیم بگیر و از امروز گوشی تو خاموش کن و فقط درس بخون. تا نتیجه خوب بگیری. این چند ماه باقی مونده رو خیلی تلاش کن . گوشی فقط تمرکز تو از بین میبره

 3. نمونه گفت:

  حساااام
  شاعر کی بودی تووو😐

 4. ساتراپ گفت:

  تقسیم بندی کل آدمهای روی زمین به دوازده گونه زیاد منطقی نیست اما اینرا هم باید در نظر داشت که حتی اگر یک جمله درست باشد و مخصوصا مثبت باشد قطعا تاثیر خوبی دارد. من خودم دنبال میکنم ولی به صورت وحی منزل هم تلقی نمیکنم . سعی میکنم از میان خطوط روش عملکرد درست را اتخاذ کنم.

 5. ایسا گفت:

  اوووووو‌😎😎😎

 6. شفق گفت:

  من بدترین روز این ماهم یه روز دیگه بود ولی بهترین روزش هنوز نیومده امیدوارم تواین ماه تو درسم پیشرفت کنم چون کنکور دارم و از بقیه یخورده عقبم .

 7. سینا گفت:

  امیدوارم چیزی که فالم میگه واسم راست باشه ،اونوقته که به اوج موفقیت خواهم رسید برای همیــــــــــشه.

» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)