دوشنبه , ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰

فال ماهانه » طالع بینی خرداد ۱۴۰۰ (پیش بینی اتفاقات این ماه)

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال و طالع بینی خرداد ماه 1400 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه خرداد 1400 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال و طالع بینی ماهانه متولدین فروردین

بهتر است که بزرگترین نگرانی‌های‌تان را در روزهای یکم و دوم این ماه با دیگران مطرح کنید. با نادیده گرفتن آنها، کاری پیش نخواهد رفت. شاید اگر اهداف‌تان را مشخص کنید، با تکمیل هر کدام و با دست به کار شدن برای انجام هدف بعدی، اندکی احساس بهتری داشته باشید. درست است که در روزهای سوم و چهارم  با حداقل ها هم می‌توانید پیش بروید اما در چنین شرایطی اصلا به شما خوش نخواهد گذشت. چیزی که مدت‌ها می‌خواستید را به خودتان هدیه دهید و نگران اینکه با خواسته‌های دیگران مغایرتی دارد یا خیر هم نباشید. این حق شما است! پانزدهم و شانزدهم مملو از چالش‌هایی خواهند بود که ممکن است برخی از آنها بر آینده‌ی شما نیز تاثیر بگذارند. خودتان را برای این روزها آماده کنید و تا قبل از اینکه تمام تلاش خود را نکرده‌اید، تسلیم نشوید. در بیست دوم و بیست سوم ماه احساس می‌کنید که نیاز به تغییر دارید اما فراموش نکنید که داشتن اعتماد به نفس یک نعمت است و نه بلا. در بیست هشتم و بیست ونهم ماه ممکن است نتوانید هیچ فرد قابل اعتمادی را در بین دوستان نزدیک‌تان پیدا کنید. شعاع جستجو را بیشتر کرده و سر و صدای اضافی هم به راه نیاندازید.


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

بدترین چیزی که در یکم و دوم ماه می توانید بشنوید این است که لیاقت جایگاهی که در آن قرار گرفته اید را ندارید. پس از آن همه تلاش، چطور کسی می تواند چنین حرفی را به شما بزند؟ در پنجم، ششم و هفتم ماه همچنان آزمون های دیگری سر راهتان قرار می گیرند و همه را با بهترین نتیجه پشت سر می گذارید. هرچه دیگران بیشتر از شما می خواهد که خود را ثابت کنید، بیشتر می درخشید، انگار رو به دنیا کرده و گفته باشید: ” هرچه داری رو کن دنیا، من کم نخواهم آورد!”. در سیزدهم و چهاردهم ماه کاملا روش مندید و چه چیزی بهتر از این که می بینید نقشه هایتان آن جور که باید به بار نشسته اند. در نوزده، بیست و بیست ویکم ماه وسواس بیشتری در نگهداری و مراقب از چیزهایی که متعلق به شما هستند و همین طور عزیزانتان به خرج می دهید. اگر احساس کنید کسی می خواهد چیزی را که از آن شماست از آن خود کند با احساس مالکیت شدیدی رفتار خواهید کرد. در بیست ششم و بیست وهفتم ماه هیچ علاقه ای به آشوب به پا کردن ندارید و وقتی بفهمید که یکی از کارهایتان چنین جنجالی به پا کرده است میخکوب خواهید ماند. همچین نیتی نداشتید، اما حالا که پیش آمده است، پس عذرخواهی کنید و همه چیز را پشت سر بگذارید.


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

در اول، دوم، و سوم ماه هیچ انگیزه پنهانی ندارید، اما مگر می شود این را به هر کسی که می رسید توضیح دهید؟ احتمالاً نه! بهتر است تنها گاهی که پیش نزدیکان و معتمدان تان هستید سپر خود را زمین بگذارید. در چهارم و پنجم ماه دلتان می خواهد گوشه ی کتابخانه ای سرتان را توی یک کتاب کنید. اما فکرش را هم نمی کنید اما با انجام این کار ممکن است دیدار یک آدم جذاب را از دست بدهید. با یک غریبه ملاقات کنید و ببینید چه می شود. دیدید؟ دنیا به آخر نرسید. در سیزدهم و چهاردهم ماه حس انسان دوستانه تان آن قدر زیاد می شود که به هیچ رو نمی توانید خودخواهانه رفتار کنید. چگونه می توانید از این حالت بهره بگیرید؟ به پیرامون خود نگاه کنید، شاید بتوانید در سازمان های خیرخواهانه و انسان دوستانه جایی برای خود بیابید. خودتان باشید. تغییری در دنیا ایجاد کنید. در بیست چهارم و بیست و پنجم ماه شما متفاوت ترین آدم توی جمع هستید. با تایید شدن یگانگی تان، بهتان ثابت خواهد شد که در راه درستی قرار گرفته اید. در بیست هشتم و بیست و نهم با مراقبت و توجه به چیزی که می خواهید به دستش بیاورید، مانع از این می شوید که کسی دیگر آن را تصاحب کند. اما یادتان باشد که شریک شدن آنچه دارید بهتر از انبار و احتکار کردن آن است.


♋ فال و طالع بینی ماهانه متولدین تیر

دوستان تان شخصیت حقیقی شما را می شناسند، به همین دلیل پیشنهادات و اندرزهایی که در یکم و دوم ماه به شما می دهند بسیار برایتان مفید خواهد بود. مجبور نیستید که حتما به آن پندها گوش بدهید، اما حالا که چیزی برای از دست دادن ندارید، پس چرا که نه؟ در پنجم و ششم ماه، مخازن مالی تان بیشتر و بیشتر در حال آب رفتن هستند، اما باز هم چیزهای ارزان زیادی برای خرید و راه های زیادی برای خوش گذرانی وجود دارد که اصلا فکرش را هم نکرده بودید. در هفدهم ،هجدهم و نوزدهم ماه، ذهن تان به شدت درگیر مسائل راز آلود است، کنجکاوی تان می تواند بهترین نتیجه ی ممکن را برایتان با خود به همراه آورد. با این حال نباید در کار کسی که از شما نظر نخواسته است دخالت کنید، چرا که اصلا نتایج خوبی به همراه نخواهد آورد. در بیست سوم و بیست و چهام ماه وقت آن خواهد بود که مسائلی را که پنهانی در جریان هستند به روشنی مطرح کنید. رو در رو کردن کسی با حقیقت ممکن است چندان برایش خوشایند نباشد، اما باید این کار را انجام دهید. سی ام ماه هم با چالش هایی به سوی شما خواهد آمد، اما قدرتی پنهانی خواهید داشت که در صورت لزوم می توانید به آن رجوع کنید. خیلی قوی تر از آن هستید که به نظر می رسید.

فال ماهانه تصویر زندگی " خرداد 1400 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

در روز اول ماه کمی احساس تنبلی می کنید، نه؟ جای نگرانی نیست، چرا که در دوم، سوم و چهارم ماه در تخت ماندن و سر جا بند شدن برایتان غیر ممکن است، هیچ نشانه ای از بی حال و حوصلگی نخواهید داشت. در نهم و دهم ماه باور دارید که باید ایمان داشته باشید و به دنبال نشانه هایی هدایت گر بگردید. دلیلی هم ندارد که با این حس ششم خود مخالفت کنید. در سیزدهم و چهاردهم ماه تاکید بسیاری بر پول و مسائل مالی هست، و بدتان نمی آید که می توانستید خود را در زمره دسته پولدارها ببینید، اما خوب می دانید که برای پول درآوردن باید کار کنید. ترجیح این خواهد بود که به ایده های بزرگ خود بیندشید، و حاشیه ها و جزییات بی اهمیت مسائل را به دیگران وا گذارید. در بیست دوم و بیست و سوم ماه بی اندازه دلتان می خواهد عقل و بدنی سالم داشته باشید و آماده اید تا برای به دست آوردن این دو سخت کار کنید. بد نیست رژیم غذایی خود را تغییر داده و یک مربی شخصی استخدام کنید. هر کاری که برای انجام دادن داشته باشید از اراده کافی برای به سرانجام رساندن آن برخوردارید. در بیست هفت، بیست هشت و بیست نهم ماه بی اندازه تمایل به رقابت دارید، هرچند این به آن معنی نیست که هر کاری هم برای پیروزی می کنید. در واقع اخلاقیاتتان مانع از آن می شود که کاری ناجوانمردانه از شما سر بزند.


♍ فال و طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

چرا در آغاز ماه این‌ قدر اصرار دارید که راه و روش شما بهترین راه برای انجام کار است!؟ مطمئن باشید اگر از خودتان انعطاف نشان دهید به نفع‌تان خواهد بود. در روزهای پنجم و ششم ماه همه فکر می‌کنند که دیگر قادر به ادامه دادن نیستید اما در لحظه‌ آخر همه را متعجب خواهید کرد. با این کار اطرافیان‌تان نیز احترام بیشتری برای شما قائل خواهند شد. در بازه‌ چهاردهم تا شانزدهم حس و درک‌تان تقویت شده و در مسیر های جالبی قدم خواهید گذاشت. چرا باید به سمت راست حرکت کنید وقتی که تمام اعضای بدن و حس‌های‌تان می‌گویند که به چپ بروید؟ در هفدهم و هجدهم ماه با ظهور اعتماد به نفس‌تان، موقعیت‌های عاشقانه‌ ای ممکن است فراهم گردد. در روزهای بیست چهارم و بیست پنجم ماه با بحران مالی مواجه خواهید شد. لازم است که بودجه‌ای را برای کارهایتان در نظر بگیرید. پس‌انداز کردن برای روز مبادا آن‌قدر که فکر می‌کنید سخت نیست. در روزهای آخر ماه اشتهای زیادی خواهید داشت و سر نمی‌شوید. شاید این کار دلیلی فراتر از گشنگی داشته باشد. بهتر است با یکی از دوستان‌تان صحبت کنید.

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 1400  (سال گاو)


♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

در چهارم و پنجم خرداد ماه، ظاهر مهم ترین چیز است، نه اینکه آدم مادی گرایی شده باشید، بلکه زیبایی دنیا را ستایش می کنید. وقت بیشتری صرف مو، لباس و آرایش خود می کنید. هیچ ایرادی ندارید که به خودتان برسید. در یازدهم و دوازدهم ممکن است کسانی اصرار به مطرح کردن چیزهایی از گذشته داشته باشند، و شاید این مساله شما را آزرده خاطر کند، چرا که هیچ دلتان نمی خواهد به گذشته بازگردید. برای رسیدن به جایی که در آن قرار گرفته اید تلاش زیادی کرده اید، و هیچ کش نمی تواند برای مقاومت کردن در برابر بازگشت به گذشته سرزنش تان کند. در سیزدهم و چهاردهم، یک جمله یا نقل قول که به گوش تان تازگی دارد توجه تان را جلب کرده و یکی دو روزی ذهنتان را مشغول به خود می کند. نوزدهم و بیستم، روزهای زیبایی خواهند بود، که حس می کنید همه چیز تمام اید. در بیست و ششم، بیست هفتم و بیست هشتم ماه اجازه ندهید که شانس که بازیگر اصلی آن روزهاست از دست تان در برود. چه چیز بهتر از این که دیگران شما را به عنوان الگوی خود ببینند.


♏ فال ماهانه متولدین آبان

مطمئنا خیلی خوب بود اگر با آغاز ماهی جدید، همه خواسته هایتان، خیلی مرتب و منظم و بسته بندی شده در درب منزلتان ظاهر می شدند. متاسفانه در اغلب مواقع، مسائل زندگی به همین سادگی حل نخواهند شد. بهتر است قبل از اینکه نقشه ی اولتان دچار شکست شود، برنامه ی جایگزینی را طراحی کرده و آماده نمایید. در حوالی ششم تا هشتم این ماه میلادی، مراقب حرف هایتان باشید. طعنه زدن به دیگران ممکن است تبدیل به نیش دردناکی برای خودتان شود. حدود سیزدهم و چهاردهم این ماه، با اینکه در جمعی قرار خواهید گرفت که نقطه نظر مشترک با شما دارند، حرکتی را بصورت انفرادی آغاز خواهید کرد. نمی توان به زور دیگران را وادار به همراهی کرد. شاید منطق و دلایل خود را نمی توانید به خوبی به آنها انتقال دهید. بیست و دوم و بیست و سوم این ماه زمان خوبی برای اختصاص وقت به علائق قدیمی خودتان است. بیست ششم تا بیسا هشتمم نیز زمان خوبی برای تجدید خاطر با دوستان قدیمی خواهد بود اما به جای تکرار مکررات، شاید بد نباشد که صرفا این کار را محدود به مرور آلبوم تصاویر و خاطره ها نمایید.فال این ماه جدید


♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

در یکم، دوم و سوم برای هر پیروزی به سور بنشینید. زندگی واقعاً همان چیزی است که شما می سازید، و خب شما هم در حال انجام کارهای فوق العاده ای هستید. وقتی که برنامه های تان را مرتب و منظم کنید، دیگر هیچ چیز نمی تواند مانع پیروزی تان شود. در هفتم و هشتم ماه شیفته ی راز و رمز ها خواهید بود و پرونده ی آدم های گم شده، جرم های حل نشده، و رازهای فرا طبیعی و احضار روح به شدت جذبتان می کنند. فکر بدی نیست که لامپ ها را خاموش کرده و یک کاسه ذرت بو داده در دست گرفته و به تماشای فیلمی ترسناک بنشینید. بهتر است یکی دو دوست را هم دعوت کنید تا اگر خیلی ترس برتان داشت تنها نمانده باشید. در پانزدهم و شانزدهم ماه، بی اندازه بیزارید که کسی وقت تان را تلف کند، چرا که هم باید با کسان بسیاری دیدار کرده و کارهای زیادی را انجام دهید. همین نگاه کار محور را در روزهای بیست و یکم، بیست و دوم و بیست و سوم ماه نیز خواهید داشت. جوری که می خواهید سوتی را گوشه لبانید گذاشته و بنوازید تا دیگران خوب بفهمن که این شمایید که دستور می دهید. در بیست و نهم و سی ام ماه از اینکه به جزییات رسیدگی کنید لذت می برید. و آدم هایی که شانس کار کردن در کنار شما را دارند باید شکرگزار بخت خود باشند.


♑ فال ماهانه متولدین دی

در نخستین روز ماه آنقدر خوب نقشه تان را ایفا می کنید تا کسی را سر جایش بنشانید. کلام تان می تواند آتشین باشد، پس با دقت آن را انتخاب کنید. در هفتم و هشتم ماه قابل کنترل نیستید، که البته اتفاق خوبی است. باید خود را تحسین کنید، آدم های زیادی بوده اند که از پس چنین شرایطی بر نیامده اند. در دوازدهم و سیزدهم ماه کسی سعی در پایبند کردن شما به تعهدی خواهد داشت، اما مایل نیستید پر و بال تا بسته شود. در چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم ماه دید بهتری دارید، پس هر گونه پذیرش تعهد و مسئولیتی را تا آن زمان به عقب بیندازید. در بیست دوم و بیست و سوم ماه خویشانتان به جان تان غر خواهند زد، اما واقعاً خیر و صلاح تان را می خواهند. با انتقادشان به نحوی برخورد کنید که شایسته ی جنین نیست خیری است. در بیست و ششم و بیست و هفتم ماه اگر کسی را نیازمند کمک ببینید با شادمانی دستش را خواهید گرفت. حتی می توانید پیراهن تن تان را نیز تختی وار به نیازمندی ببخشید. در سی و سی یکم ماه کسی امیدهای تان را ناامید خواهد کرد، اما وقتی خود را از شر ناامیدی خلاص کنید دوباره همان خود قدیم خواهید شد. و آن زمان دیگر موقع چرخیدن و تماشایی شدن تان است.


♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

با شروع ماه، در یکم و دوم، شاید احساس کنید که قلب و ذهنتان کمی سردرگم هستند. چه چیز سبب این سردرگمی است؟ آیا هنوز درگیر اشتباهات گذشته اید؟ یا پوزشهایی که آرزو می کنید ای کاش طلبیده بوده؟ بسیار خب، اگر این آن چیزی است که ذهن شما را درگیر کرده، اصلاً جای نگرانی نیست، هیچ ایرادی ندارد که هرازگاهی به گذشته نگاه کرده و بررسی اش کنید. خیره شدن در کارها و اتفاقاتی که عیب و ایرادی داشته اند، فرصتی ایجاد می کند تا دیگر با خودتان در مورد آنها جنگ نداشته باشید. پنجم و ششم ماه روزهای عمل گرایی خواهند بود. از این رو چشمتان در این روزها به آینده بوده و با گذشته کاری نخواهید داشت، و از آن بی اندازه لذت خواهید برد. دست به کار شده و همه چیز را درست همین حالا سازماندهی کنید. باید حتماً سوء تفاهم و دلخوری ای را که بین شما و یکی از شرکایتان پیش آمده برطرف کنید، و بهترین وقت برای این کار روزهای دهم و یازدهم ماه است. اگر در پانزدهم و شانزدهم ماه کمی هوایی بودید، در برابر این حال مقاومت نکنید. همه ی برنامه هایی را که باعث ناراحتی خاطرتان شده اند کنسل کنید، ماشینی کرایه کنید و به سوی ساحل برانید. در بیست و یکم و بیست و دوم ماه، احساس می کنید که جانی دوباره گرفته اید، احساس تر و تازگی و ترمیم شدگی خواهید کرد. اما حسی که در بیست و پنجم، بیست و ششم و بیست و هفتم دارید حتی از این هم بهتر خواهد بود. مستقیم به جنگ مشکلات بروید. در بیست هشتم ماه وقتی به عقب نگاه کنید، از کار خود احساس رضایت خواهید کرد.


♓ فال و طالع بینی ماهانه متولدین اسفند

رسیدگی و برابر کردن دخل و خرج به اندازه غواصی رفتن برای اولین بار هیجان انگیز نیست. اما با وجود همه کسالت بار بودن، باز هم کار مهمی است، و کاری است که واقعاً لازم است انجامش دهید، آن هم با دقت و توجه کامل. پس روز اول ماه را به این کار اختصاص دهید. از این کار خوشحال خواهید شد. و حسی که از انجام چنین دست آوردی خواهید داشت هم خیلی خوب خواهد بود. در پنجمم و ششم ماه، درک عمیق تری از یک مسئله ی پیچیده خواهید داشت، به این درک پا بدهید. در دوازدهم و سیزدهم ماه، شما و همراه شریک تان (شریک کاری، عاطفی، یوگا) به درک عمیق تری از همه چیز خواهید رسید. یک نقطه نظر جدید پازل پیش چشم تان را در هفدهم و هجدهم ماه بسیار آسانتر خواهد کرد. در بیست و سوم و بیست و چهارم ماه، در برابر هر استرسی بهتر است به سر وقت ورزشگاه بروید (نه! سراغ یخچال نروید!). در بیست و نهم،سی ام و سی و یکم ماه، چند تایی از ایده های خود را به عمل در آورید.

طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

فال ماهانه خرداد ماه 1400 ❤️ طالع بینی ماهانه خرداد مجله موفقیت • طالع بینی ماهانه خرداد ماه مجله تصویر زندگی را با توجه به ماه تولد خود ببینید. با ما همراه باشید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1,233, میانگین امتیاز: 4,26 از 5)
Loading...

۶۴ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ملیکا😍😍😍 گفت:

  من اسفندی هستم یعنی باید رژیم بگیرم آخر ماه 😣😣😣😣😣😣😣😣

 2. بانو گفت:

  خوب بود مردادیم تا حدودی فالم درست بود مچکر👍

  موافقم 3
  مخالفم 2
 3. شیرین گفت:

  تا حدود خیلی زیادی درست بود

  موافقم 2
  مخالفم 3
 4. آزاده گفت:

  سلام؛ دقیقا فال مرداد من که درست بود؛ انشالله واسه تموم هموطنای نازنینم بهترین اتفاقهای زندگیشون توی اردیبهشت زیبا؛ رقم بخوره، خسته نباشید

  موافقم 7
  مخالفم 3
 5. محسن جوادی گفت:

  عالی و بر اساس واقعیت و شخصیتم بود شما همم امتحان کنید

  موافقم 7
  مخالفم 3
 6. حسین قمی گفت:

  عاشق سایتتون شدم واقعاً یه نیم نگاه کردم به فالم کاملا درست از آب در اومد واقعاً دستتون درد نکنه با این سایت خوبتون موفق باشید ادامه بدید⁦♥️⁩

  موافقم 13
  مخالفم 2
 7. حدیث گفت:

  عالیه من فقط به این فال اعتقاد. دارم .بهترین فال اینه من تا الان هر چقدر فال گرفتم درست دراومده

  موافقم 5
  مخالفم 6
 8. .... گفت:

  امیدوارم فالی که برام نوشته بود دقیق خودش اتفاق بیوفته تو یه دوره ی خیلی مهم و حیاتی از زندگیمم و بهش خیلی نیاز دارم دوره ایی که میتونه خوب رقم خوردنش زندگی رو عوض کنه

  موافقم 6
  مخالفم 6
 9. آتوسا گفت:

  من نیمه شب دنیا میام و همون وقت هم سال تحویل میشه، حالا نمی دونم اسفندی هستم یا فروردینی، روحیاتم به هردو میخوره اما اسفند بیشتر. فال هردو ماه رو می خونم ولی متاسفانه تا حالا برام درست در نیومده، نمیدونم چرا،

  موافقم 4
  مخالفم 12
  • ابی گفت:

   من هم اسفند ماهی هستم و مثل شما آخر ماه به دنیا اومدم فال جنبه سرگرمی داره فقط نکات مثبت فال رو جذب کن

   موافقم 15
   مخالفم 2
  • الی گفت:

   فروردین به حساب میای چون نیمه شب روز بعدیه

 10. شیما گفت:

  عالی
  من جذب کردم ….انشالله که همش اتفاق بیفته

  موافقم 8
  مخالفم 4
 11. بانوی آذری گفت:

  فال چند تا جنبه داره به نظر من، مهم نیست درسته یا نه مهم اینه که اگه جایی حرف منفی داره، مواظب باشیم اون روز گند نزنیم و نکات مثبت فال رو هی به خودمون تلقین کنیم تا بازخوردش بهمون برگرده
  ضمن تشکر ویژه از همه عزایزانی که برای ما وقت میزارن
  عزت زیاد 🥰🥳💌✋🌹🤗

  موافقم 39
  مخالفم 2
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما