چهارشنبه , ۳۰ مرداد , ۱۳۹۸

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال شهریور ماه 98 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه شهریور 98 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال ماهانه متولدین فروردین

در این ماه جذابیت شما سر به فلک می کشد طوری که عده زیادی به سمت تان جلب می شوند و از همنشینی با شما لذت می برند. شما ذاتا فردی مستقل هستید که می توانید رهبری یک گروه را به عهده بگیرید. اگر تا به حال جسارت این کار را نداشته اید، از این پس برای رسیدن به این موقعیت تلاش کنید.

اگر اکنون نیز در این شرایط به سر می برید، مراقبت باشید زیرا کوچک ترین خطایی که از شما سر زند پشیمانی های زیادی را به بار خواهد آورد. شما در این ماه به خواسته های زیادی که مدت هاست در سر داشتید، خواهید رسید اما بهتر است که از غرور دوری کنید.

زندگی را ساده تر از قبل بگیرید و استراحت را فراموش نکنید. همانگونه که برای خواسته های خود تلاش می کنید، خواسته های اطرافیان تان را هم از یاد نبرید. در این ماه شما توانایی این را دارید که حتی جهان را هم از آن خود کنید، پس از فرصت هایتان نهایت استفاده را ببرید.

 • بهترین روزهای این ماه: 4 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 6 شهریور

♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

شما در محیط کارتان کمی استرس دارید اما باید به توانایی هایتان ایمان داشته باشید. اگر فرصتی برای شما فراهم شد، به آن فکر کنید اما زود تصمیم نگیرید. به زودی همه چیز دست به دست هم می دهد و شما به یکی از بزرگ ترین آرزوهایتان خواهید رسید.

از آن پس دید شما نسبت به زندگی زیباتر می شود و روزهای خوش بیشتری را تجربه خواهید کرد. این احساس نه تنها شما بلکه به خانواده و نزدیکان تان نیز منتقل می شود. موضوعی از مدت ها پیش ذهن شما را درگیر کرده بود، اما در این ماه به سرانجام می رسد و شما نفسی از سر راحتی خواهید کشید. خودتان را برای شروع اتفاقی بزرگ آماده کنید. اتفاقات خوش حتی بزرگ تر از آنچه فکرش را کنید، در راهند.

 • بهترین روزهای این ماه: 28 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 25 شهریور

♊ فال ماهانه متولدین خرداد

این ماه برای شما ماه بی نهایت شلوغی است. نه وقت استراحت دارید و نه وقت گشت و گذار با دوستان و اقوام تان اما نگران نباشید زیرا نتیجه مثبت و رضایت بخشی از این تلاش هایتان به دست خواهید آورد. گره های بسیاری در زندگی تان داشتید که به زودی بسیاری از آنها باز می شوند. پس از این که کارهایتان را به جایی رساندید، زمان آن است که بیشتر در کنار خانواده بمانید. سعی کنید که در کنار آنها از شخصیت جدی تان دوری و کودک درون تان را فعال تر کنید وگرنه بعد مدتی فرسودگی به سراغ تان خواهد آمد. شما روحیه کنجکاوی دارید که اکثر اوقات آن را سرکوب می کنید، در اواخر این ماه بگذارید که او شما را به هر کجا که دلش خواست ببرد. مطمئنا پشیمان نخواهید شد.

طالع بینی ماهانه
 • بهترین روزهای این ماه: 4 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 8 شهریور

♋ فال ماهانه متولدین تیر

اوایل این ماه احساس ناامنی می کنید. فکر می کنید که لبه تیغ راه می روید و دست تان به هیچ جایی بند نیست. اما بهتر است که نفسی عمیق بکشید و فکرهای منفی را از سرتان دور کنید. همه چیز درست می شود به شرط آن که صبور باشید.

مشکل شما این است که خیلی کمال گرا هستید و خودتان را با بهترین ها مقایسه می کنید و همین موضوع از اعتماد به نفس تان می کاهد. وظیفه شما این است که همه تلاش تان را بکنید و نتیجه آن هر چه که بود، پشیمان نشوید. در اواسط ماه خبرهای خوبی به شما می رسد که اندکی از نگرانی تان می کاهد. از نظر مالی نیز شرایط بهتری را تجربه خواهید کرد.

 • بهترین روزهای این ماه: 22 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 3 شهریور

فال ماهانه تصویر زندگی " شهریور 98 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

این ماه شما بیشتر از همیشه در خانه به سر می برید و با خانواده تان در ارتباط اید. اگر چه این کار خوب است اما سعی کنید که افراط نکنید تا بقیه کارهایتان به عقب نیافتند. اگر نگران مشکلی هستید که در خانواده تان رخ داده، به زودی برطرف می شود. با شروع این ماه، سعی کنید که در محیط کار فعال تر عمل کنید. به عنوان مثال مسئولیت های بیشتری را تقبل کنید یا رهبری بخشی را به عهده بگیرید. با این کار خودتان را نشان می دهید و چه بسا که به موقعیت های بالاتری برسید. شهریور ماهی است که نه تنها شرایط کاری بلکه زندگی اجتماعی تان نیز رو به بهبود خواهد رفت.

 • بهترین روزهای این ماه: 1 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 6 شهریور

♍ فال ماهانه متولدین شهریور

در این ماه دوستان و همسایه هایتان علاقه بیشتری به شما نشان خواهند داد طوری که مدام با شما تماس می گیرند و قرار می گذارند. اگر چه برایتان سخت است که به دعوت آنها پاسخ منفی دهید اما اگر فکر می کنید که به زندگی و برنامه روزمره تان لطمه می زند، این کار را انجام دهید.

از آنجا که شما ماههای سختی را پشت سر گذاشته اید، وقت آن است به خودتان استراحت دهید. این ماه بهترین فرصت برای سفر است. اگر با دوستان تان بروید، بیشتر به شما خوش خواهد گذشت. هر چه به اواخر ماه نزدیک تر می شوید، خوشبختی بیشتر به سمت تان می آید. از فرصت های کاری که برایتان ایجاد می شود، نهایت استفاده را بکنید تا هر چه زودتر به جایگاه دلخواه تان برسید.

 • بهترین روزهای این ماه: 27 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 3 شهریور

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 98


♎ فال ماهانه متولدین مهر

این ماه، ماه خوشگذرانی برای شماست. تمام آنچه قبلا می خواستید انجام بدهید اما فرصت اش برایتان فراهم نمی شد، در این ماه رنگ واقعیت به خود خواهند گرفت. حتی قادر خواهید بود که زمان بیشتری را با دوستان تان، به خصوص دوستان قدیمی، بگذرانید.

اگر کاری به عهده دارید که باید هر چه زودتر به اتمام برسانید، به جای این که خودتان را درگیر کنید، برخی از مسئولیت هایتان را به دیگران بسپارید. در اواخر ماه روابط عاطفی شما به اوج می رسد که تاثیر خوبی بر روحیه شما و به تبع دیگر زوایای زندگی تان خواهد داشت. اگر رازی در سر دارید، فعلا برای افشای آن دست نگه دارید، این ماه زمان خوبی برای بیان حرفای رمزآلود نیست.

 • بهترین روزهای این ماه: 26 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 11 شهریور

♏ فال ماهانه متولدین آبان

در این ماه باید بیشتر از قبل مراقب خودتان باشید. موضوعات زیادی ذهن شما را درگیر کرده است، برای این که به ذهن تان نظم دهید باید زمان بیشتری را صرف خود کنید. اولویت های زندگی تان را بشناسید و طبق آنها پیش روید. اگر دیگران مانع شما شدند، توجهی نکنید، مهمترین چیز آرامش خودتان است. این ماه فرصت های زیادی برایتان فراهم می شود که باید از آنها نهایت استفاده را بکنید. حال زمان آن است که انتظارات تان را از زندگی بالا ببرید. برای این کار بیشتر کتاب بخوانید، مدیتیشن کنید، زمان بیشتری را به تنهایی اختصاص دهید و با دیگران مهربان باشید… مطمئنا در انتهای ماه رد پای خوشبختی را در زندگی تان خواهید دید.

 • بهترین روزهای این ماه: 8 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 6 شهریور

فال این ماه جدید


♐ فال ماهانه متولدین آذر

ماهی پر از سورپرایز پیش روی شماست، بنابراین خودتان را برای معجزه هایی که در راه است آماده کنید. شما فرد خیالپردازی هستید اما سعی کنید که میان دنیای خیال و واقعیت تفاوت قائل شوید. در غیر این صورت قدرت تشخیص تان را پس از مدتی از دست خواهید داد.

شما تلاش زیادی برای هدف هایتان کرده اید اما مدام به در بسته می خوردید، این ماه اما همه چیز دگرگون می شود و شما به مراد دلتان می رسید. در رابطه عاطفی تان دچار تردید شده اید، در این شرایط بهتر است که به تنهایی تصمیم نگیرید، قبل از هر اقدامی با شریک زندگی تان گفتگو کنید. از آنجا که این ماه پر از اتفاقات خوب است، مطمئنا حرف های شما نیز نتیجه مثبتی خواهد داد.

 • بهترین روزهای این ماه: 8 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 6 شهریور

♑ فال ماهانه متولدین دی

این ماه شرایط مالی شما رو به بهبود خواهد رفت اما خودتان را محدود نکنید، سعی کنید که عاقلانه عمل کنید تا درآمدتان بیشتر و بیشتر شود. برای این کار لازم نیست که مسئولیت های بیشتری به عهده بگیرید و از خوشگذرانی هایتان بزنید، کافی است که کمی عاقلانه و سیاست مدارانه تر جلو روید. در اواسط ماه مجبورید که از بین دو راه یکی را انتخاب کنید. نگران نباشید، زیرا با قدرتی که شما دارید می توانید مسیر درست را در پیش بگیرید. به توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و از مواجه شدن با مشکلات نترسید. شما بزرگ تر از تمام آنهایید. در اواخر ماه، خبری را که مدت هاست انتظارش را می کشیدید، می شنوید.

 • بهترین روزهای این ماه: 5 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 8 شهریور

♒ فال ماهانه متولدین بهمن

این ماه، برای شما ماه عشق است، بنابراین منتظر اتفاقات رمانتیک باشید. شما اخیرا سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اید اما عشق تمام راهها را برای شما هموار خواهد ساخت. یادتان باشد که تحت هر شرایطی از امنیت و آرامش خود اطمینان حاصل کنید.

هیچ چیز مهمتر از خود شما نیست، بنابراین نه تنها مراقبت روحی، بلکه مراقبت فیزیکی نیز برای شما واجب است. شما خواسته ای دارید که آن را به زودی به زبان می آورید، اما اگر از دوست یا همکاری «نه» شنیدید، ناامید نشوید، در اواخر ماه نظر او بر می گردد و شما از این که به هدف تان رسیده اید، احساس شادی و رضایت می کنید. زندگی، در جایی که اصلا انتظارش را ندارید به بهترین شکل برای شما تغییر مسیر خواهد داد.

 • بهترین روزهای این ماه: 8 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 28 شهریور

♓ فال ماهانه متولدین اسفند

احساسات شما در این ماه سر به فلک می کشد. از این که منطق تان به حاشیه رفته ناراحت نباشید. اتفاقا شما می توانید از این روحیه رمانتیک تان نهایت استفاده را بکنید. به عنوان مثال زمانی که ناراحت و عصبی هستید، به موسیقی گوش دهید تا آرامش به شما باز گردد. شاید تا به حال برای شادی زندگی تان به دیگران تکیه می کردید، اما از این پس باید یاد بگیرید که خودتان مسئول شادی خودتان باشید، پس برای خود وقت کافی بگذارید. این که قبل از دیگران به خودتان اهمیت دهید، خودخواهی نیست، بلکه با این کار شما قوی تر و بهتر از قبل خواهید شد و به تبع برای دیگران نیز فایده بیشتری خواهید داشت.

 • بهترین روزهای این ماه: 2 شهریور
 • بدترین روزهای این ماه: 27 شهریور

 

فال ماهانه تصویر زندگی


این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 428, میانگین امتیاز: 4.31 از 5)
Loading...

ارسال این مطلب برای دوستانتان (دکمه رو لمس کنید)


۳۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. Shahla گفت:

  عالیه
  خسته نباشید میگم, لایک طلاییییییی

  12
  5
 2. shiva گفت:

  عالی بود…!

  9
  4
 3. ملیکا گفت:

  بهمن راست میگه😂خیلی متین بودم شدم شر و شیطون😂😅

 4. اسمان گفت:

  ممنون ،عالی بود.

 5. بنیتا گفت:

  مختصر و مفید 👍 خدا کنه کامنت منو خوندین واسم دعا کنید لطفا ❤

  22
 6. معصومه گفت:

  سلام.لطفا اگر امکانش هست فال ماهانه رو شب قبل روز اول ماه بزارید.مثلا واسه ماه اذر رو اخرین شب ابان بزارید تو سایت ممنون میشم

  10
  1
 7. محمد گفت:

  برای من واقعا نودونه درصد درسته خیلی جالب بود

  6
  3
 8. Ayda گفت:

  امیدوارم واقعیت داشت باشه فعلا که درست بود

  13
 9. kaveh گفت:

  یک ساله که به من می گه خبر خوشی برات میاد

  11
 10. Sarina گفت:

  خیلی خوبه…عزیزم خواهش میکنم ماههای قبلم بزارین.ماه آذر برام خیلی مهمه.نکاتی داشت که باید واقعا یادداشتش میکردم

 11. مااااااهرخی گفت:

  وقتی تاریخ تولد شخصی اول ماه هست فال کدوم ماه رو باید بخونه همون ماه یا ماه قبل رو؟؟؟

  5
  1
 12. لیلی گفت:

  اسفندش ده درصد درسته…نمیخوره به اسفندیا

  7
  6
 13. شهرام گفت:

  انگار دارین با روح و روانمون بازی میکنید جلل خالق همش راست بود به قرآن
  مردادیا پرچم بالاس

  13
  2
 14. ایلکای گفت:

  من فکر میکردم که همه ی اینا الکیه ولی نه همش راسته راسته

  4
  4
 15. تینا گفت:

  سلام به نظر من اینا الکیه فقط باید تکیه به خدا کرد

 16. الی گفت:

  همش الکیه تا حالا هیچی برا من درس نبودهِ فال و این چیزا همش مزخرف و مسخره بازیه فقط برا سرگرمی خوبه

  18
  3
  • اسی گفت:

   چون واسه تو درست در نمیاد، قرار نیس بگی این چیزا مزخرفن. اگه مزخرف بودن، به قول خودت «تا حالا…» چندین بار سراغش نمیومدی.

 17. الیسا گفت:

  عالی بود .
  درباره شهریور هم راست میگفت

  3
  3
 18. تانیا گفت:

  خیلی وقته بهم میگه اخرماه خبرخوبی بهت میرسه ولی هرچه منتطرشدم نرسید

 19. لیلا گفت:

  مهرماه هم همش درسته،فال ماه گذشته هم عجیب واقعی بود

 20. مینا گفت:

  واقعا همه چیز تواین ماه میگن درست هستش

 21. mehdi گفت:

  واقعا تنهام…!یه فکری برام بکنید..

  8
  1
  • alone girl گفت:

   خیلیا اینجورین ،ولی چ میشه کرد ، بعضی وقتا با خودم میگم خدایا چرا انقد بد شانسم ،همسنای من خوش میگذرونن بهترین زندگیو دارن اونوقت من کل درا بروم بستن 😔‌ ،چون میگذرد غمی نیس ، شمام نگران نباش انشالله همه چی درس میشه (در انتظار آینده ای روشن)☺البته اگ واقعا تهش روشن باشه :) باید همیشه امیدوار باشیم … خدابزرگه…

   4
   1
  • آیناز گفت:

   سلام. ببخشید اینو میگم ولی از من به تو ی نصیحت خواهرانه -اول از اینکه چند سالته.دوم واسه خواستن میخوای یا سرگرمی فکر بد نکنیا میخوام بهت کمک کنم قصد بدی ندارم

  • عشقم گفت:

   ازدواج کن حسابی از تنهایی درمییاییییید

 22. tiyam گفت:

  واقعا درست بود راجب اسفند ممنون

  1
  1
 23. امیررضا گفت:

  واقعا درست درست بود ممنون

 24. ساهره گفت:

  خدا وکیلی هرچی گفت راسته

 25. آریا گفت:

  اصلا درست نبودددد

  1
  1
 26. .. گفت:

  من به فال اعتقاد دارم ولی نه این فال ها که ماهانه اس شخص گیرنده فال باید تبحر داشته باشد من شخصی را میشناسم که دارد..و اعتقاد کامل دارم بهش فقط یک نفره طول عمرم در طی فال و فالگیری بهش اعتماد کردم که متاسفانه نمیشه اسمشو بگم.

 27. سمیرا گفت:

  واقعا همش راست در اومد برا من مرسی

 28. اکرم گفت:

  سلام همه. فال ها رو قبول دارم همشون درست هستن برای تیر ممنونم اکرم ازبادباد

 29. مرجان گفت:

  من که چیزی نفهمیدم

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)

طالع بینی ازدواج : کف دست شما راز عشق و ازدواج شما را بازگو می کند