دوشنبه , ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۸

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال اردیبهشت ماه 98 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه اردیبهشت 98 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال ماهانه متولدین فروردین

این ماه پول قابل توجهی به دستان می رسد که اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد ، سعی کنید این تغییر تاثیر خوبی روی خانواده بگذارد و همگی در لذت بردن از آن سهیم بشوید ؛ اگر دچار مشکل شدید با خونسردی موفق به حل آن میشوید.

شما انسانی خونگرم و دستگیر هستید و تمام دوستان و آشنایان از شما به عنوان الگویی در رفتار و کردار نام میبرند پس سعی کنید این خصلت زیبا را همچنان در خود حفظ کنید و به دیگران نیز انرژی مثبت بدهید.


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

راهی در پیش گرفته اید که نباید از سختی های آن بهراسید چرا که همین سختی ها و موانع است که پیروزی و موفقیت را برای شما شیرین و دوست داشتنی میکند.از دوستی نزدیک آزرده خاطر شده اید و به همین دلیل آن رابطه صمیمی گذشته را از دست داده اید اما باید سعی کنید که با گذشت و چشم پوشی به او نزدیک شده و با این عمل شیرینی گذشت را بچشید.تمامی امکانات و پتانسیل لازم برای پیشرفت و ترقی شما مهیا است که میتواند آینده درخشانی را برای خودتان رقم بزنید.


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

از کینه دست بردارید و بی خیال کدورت شوید. خنده را مانند گلی بر لب هایتان بنشانید که دوستی و نیکویی همانند پلی است به دل دیگران. به آینه بنگرید و دلتان را همانند آن، صاف و بی غش کنید. بعد می بینید که آینه به شما لبخند رضایت می زند. زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد، به خود بیایید. گذشته را فراموش کنید و به آینده ای درخشان بنگرید، چون زندگی زیباست. در معامله مسکن همه موارد را در نظر بگیرید. او روزی از شما کمکی خواست، اما شما کاری نکردید، خب، حالا وقتش است که جبران کنید، مگر چه اشکالی دارد… او همچنان چشم به راه شماست.


♋ فال ماهانه متولدین تیر

مشکلی برای تان پیش آمده است که هنوز جای امیدواری است پس ناامید نباشید و به خداوند توکل کنید ؛ خبر خوشی دریافت میکنید که موجب خوشحالی شما و اعضای خانواده میشود ؛ تقاضایی از شما میشود که نباید تحت تاثیر احساسات قرار بگیرید پس با تفکر و درایت جواب دهید. به مراسمی دعوت میشوید که در آن آشنایی جدیدی برایتان به وجود خواهد آمد مطمئن باشید که این آشنایی به نفع شما تمام خواهد شد.

فال ماهانه تصویر زندگی " اردیبهشت 98 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

می خواهی ،تمام آدمهای منفی زندگی ات را ببخشی و با نیکی کردن آنها را به دوست تبدیل کنی.خرید وسایل جدید را به زودی شروع می کنی.می خواهی مسایل مالی را بادید دیگری نگاه کنی،اما اهل حساب و کتاب نیستی.اگر لازم است از کسی که بتواند مشاوره های خوبی به تو بدهد استفاده کن.هرگز برای دستیابی به اهدافت،قوانین را زیر پا نگذاشته ای و هر جایی می روی این حسن اخلاقت زبان زد خاص و عام است.افراد زیر دستت را مورد تحسین قرار بده،پس از مدتی خواهی دید که کارآیی آنها بهتر خواهد شد.نیازهای ویژه اطرافیان و خانواده ات را درک کن.در این ماه ،با استرس و عصبانیت برخورد نکن،زیرا نگرش های مثبت خود را از دست می دهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد.پیش داوری ها را کنار بگذار.کارهای اداری پیش آمده،که احتیاج به زمان دارند،..قدر ساعات خوشی را که با آنها می گذرانی،بدان


♍ فال ماهانه متولدین شهریور

شاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌ روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما از طرف آنان مورد لطف قرار می‌‌گیرید و برای آنان کارهایی انجام خواهید داد که شما را تشویق خواهند کرد.

پیشنهادی خواهید داشت که شروعی برای پیروزی‌های شما خواهد بود، فقط باید با احتیاط عمل کنید و پله‌های ترقی را باحوصله و بدون عجله طی کنید. تا آن‌جا که برای شما مقدور است خود را با اعضای خانواده درگیر نکنید و سعی کنید اگر بین شما و هر یک از اعضای خانواده مشکلی وجود دارد، آن را با صحبت کردن برطرف کنید. در این بین خبر خوشحال‌کننده و امیدوار‌ کننده‌ای به شما می‌‌ رسد. عاشق هم باشید و روزهای خوش‌تان را با هم تقسیم کنید.

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 98


♎ فال ماهانه متولدین مهر

یک ماه طبیعی در پیش دارید و بهتر است در این ماه از دادن تعهدات شفاهی خودداری کنید. ممکن است اختلافاتی در زندگی شخصی و یا خانواده پیش آید و از برخوردهای قابل ملاحظه دوری کنید. پیشرفت در کارها با تلاش سخت حاصل می گردد. یک پیشنهاد ازدواج خواهید داشت که از یک رابطه پرشور و انرژی خاص می گردد که سراسر عشق است. شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است. شرکت در جلسات رقابتی و یا آزمون ها نتایج عالی برایتان خواهند داشت.

ADVERTISEMENT

اعتماد به نفس ذاتی شما برا انجام تکالیف در زمان مقرر ستودنی است و این احساس را به زیر دستان و اطرافیان خود انتقال می دهید. این ماه کارها بصورت روان پیش می روند. پروژه های بلند مدت با موفقیت دنبال می شوند و در پایان ماه به سود یکجای آنها خواهید رسید. قراردادهای بزرگی با توجه به شغلتان بدست می آورید. می توانید دز امور مالی محتاطانه تر اقدام کنید و سعی کنید به سرمایه گذاری های بهتری بپردازید.


♏ فال ماهانه متولدین آبان

این ماه به شدت سرتان شلوغ است اما به جای آن روحیه خوبی دارید و از پس تمام شان بر می آیید، زیرا برخی از مهمترین رویاهایتان تبدیل به واقعیت می شوند و آینده ای روشن را برایتان رقم می زنند. سعی کنید در این ماه روی جزییات تمرکز بیشتری داشته باشید.

این ماه باید فعالیت هایتان را بیشتر کنید و سعی کنید که از رقبای خود پیشی بگیرید. ریسک پذیری خوب است اما احتیاط را رعایت کنید، در غیر این صورت نه تنها به خود بلکه به اطرافیان تان نیز آسیب خواهید رساند. سرگرمی و خوشگذرانی را نیز در کنار کارهای سختی که پیش می برید، فراموش نکنید. همکاری با دیگران نیز از کلیدهای موفقیت شما در این ماه است.

فال این ماه جدید


♐ فال ماهانه متولدین آذر

در ماه اخیر استرس زیادی داشته اید اما در این ماه همه آنها از بین می روند، به شرط آن که به توانایی هایتان ایمان داشته باشید. کارهای مهم و زیادی در دست دارید اما نمی توانید یک تنه تمام آنها را به نتیجه برسانید. سعی کنید به دیگران اعتماد کنید و مسئولیت برخی از آنها را به افراد با اعتماد بسپارید، در این صورت تمرکز و بازدهی تان نیز بیشتر خواهد شد. اگر سر موضوعی بر سر دو راهی قرار گرفته اید، به جای به این در و آن در زدن، به دلتان رجوع کنید. ندای قلب تان را بشنوید تا شما را به راه درست هدایت کند. در اواخر ماه دوستی خبری را به گوش تان می رساند که انتظارش را نداشته اید. این خبر زندگی شما را در مسیر جدیدی قرار خواهد داد، اما قبل از هر اقدامی از صحت آن اطمینان حاصل کنید.


♑ فال ماهانه متولدین دی

این ماه شرایط مالی شما رو به بهبود خواهد رفت اما خودتان را محدود نکنید، سعی کنید که عاقلانه عمل کنید تا درآمدتان بیشتر و بیشتر شود. برای این کار لازم نیست که مسئولیت های بیشتری به عهده بگیرید و از خوشگذرانی هایتان بزنید، کافی است که کمی عاقلانه و سیاست مدارانه تر جلو روید. در اواسط ماه مجبورید که از بین دو راه یکی را انتخاب کنید. نگران نباشید، زیرا با قدرتی که شما دارید می توانید مسیر درست را در پیش بگیرید. به توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و از مواجه شدن با مشکلات نترسید. شما بزرگ تر از تمام آنهایید. در اواخر ماه، خبری را که مدت هاست انتظارش را می کشیدید، می شنوید.


♒ فال ماهانه متولدین بهمن

این ماه، برای شما ماه عشق است، بنابراین منتظر اتفاقات رمانتیک باشید. شما اخیرا سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اید اما عشق تمام راهها را برای شما هموار خواهد ساخت. یادتان باشد که تحت هر شرایطی از امنیت و آرامش خود اطمینان حاصل کنید.

هیچ چیز مهمتر از خود شما نیست، بنابراین نه تنها مراقبت روحی، بلکه مراقبت فیزیکی نیز برای شما واجب است. شما خواسته ای دارید که آن را به زودی به زبان می آورید، اما اگر از دوست یا همکاری «نه» شنیدید، ناامید نشوید، در اواخر ماه نظر او بر می گردد و شما از این که به هدف تان رسیده اید، احساس شادی و رضایت می کنید. زندگی، در جایی که اصلا انتظارش را ندارید به بهترین شکل برای شما تغییر مسیر خواهد داد.


♓ فال ماهانه متولدین اسفند

در این ماه مشکلات مالی تان از بین خواهد رفت و شما آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد. اخیرا کاری انجام داده اید که در این ماه نتیجه آن را می گیرید. شما بزرگ ترین قدم ها را برداشت اید و حال کافی است که کمی تلاش کنید تا همه چیز بر وفق مرادتان شود. در اواسط ماه سعی کنید که به زندگی عاطفی تان ثبات دهید. اگر احساس می کنید که رابطه شما لبه تیغ است، تمام تلاش تان را بکنید تا همه چیز به حالت عادی خود بازگردد. در اواخر ماه این فرصت برایتان فراهم می شود تا تغییراتی که باید را، هر چند ساده و کوچک، به زندگی تان بدهید. فقط حواس تان باشد که در هیچ کاری زیاده روی نکنید.

فال ماهانه تصویر زندگی


این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 308, میانگین امتیاز: 4٫21 از 5)
Loading...

ارسال این مطلب برای دوستانتان (دکمه رو لمس کنید)


۱۴ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. Shahla گفت:

  عالیه
  خسته نباشید میگم, لایک طلاییییییی

  1
  0
 2. shiva گفت:

  عالی بود…!

  3
  1
 3. ملیکا گفت:

  بهمن راست میگه😂خیلی متین بودم شدم شر و شیطون😂😅

  3
  0
 4. اسمان گفت:

  ممنون ،عالی بود.

  0
  0
 5. بنیتا گفت:

  مختصر و مفید 👍 خدا کنه کامنت منو خوندین واسم دعا کنید لطفا ❤

  6
  0
 6. معصومه گفت:

  سلام.لطفا اگر امکانش هست فال ماهانه رو شب قبل روز اول ماه بزارید.مثلا واسه ماه اذر رو اخرین شب ابان بزارید تو سایت ممنون میشم

  2
  0
 7. محمد گفت:

  برای من واقعا نودونه درصد درسته خیلی جالب بود

  1
  0
 8. Ayda گفت:

  امیدوارم واقعیت داشت باشه فعلا که درست بود

  3
  0
 9. kaveh گفت:

  یک ساله که به من می گه خبر خوشی برات میاد

  1
  0
 10. Sarina گفت:

  خیلی خوبه…عزیزم خواهش میکنم ماههای قبلم بزارین.ماه آذر برام خیلی مهمه.نکاتی داشت که باید واقعا یادداشتش میکردم

  2
  0
 11. مااااااهرخی گفت:

  وقتی تاریخ تولد شخصی اول ماه هست فال کدوم ماه رو باید بخونه همون ماه یا ماه قبل رو؟؟؟

  1
  0
 12. لیلی گفت:

  اسفندش ده درصد درسته…نمیخوره به اسفندیا

  0
  1
 13. شهرام گفت:

  انگار دارین با روح و روانمون بازی میکنید جلل خالق همش راست بود به قرآن
  مردادیا پرچم بالاس

  0
  0

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)

به » کانال تلگرام ما « بپیوندید