پنج شنبه , ۶ تیر , ۱۳۹۸

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال تیر ماه 98 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه تیر 98 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال ماهانه متولدین فروردین

این ماه را باید جشن بگیرید زیرا زمان موفقیت شما بسیار نزدیک شده است و شاید هم بتوان گفت که هم اکنون غرق در مقدمات آن موفقیت هستید.

در ماه قبل کمی اندوهگین بوده اید و دلتان گرفته بود ، پیشامدهایی برایتان ایجاد شده بود که احساس غمی سنگین داشتید اما به شما مژده داده می شود که در ماه جدید زمان غم شما گذشته است، به شرط آنکه به دامان دین، اخلاق و عرفان روی آورید.

باید از کوته نظری و سطحی بینی چشم بپوشید و بیشتر از گذشته به حقایق توجه کنید ؛ بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید ؛ بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود.


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

در ماه گذشته ممکن است بر شما لحظات موفقیت آمیز فراوان گذشته باشد ولی بنا به عللی، قدر آن لحظات را ندانسته اید ؛ به نظر می رسد اکنون در اندیشه آنچه گذشته است به سر می برید اما به هر حال باید توجه داشت که نه شما و نه هیچکس دیگری قدرت تثبیت کردن لحظات و نگه داشتن زمان را نداشته و ندارد.

در گذشته زندگی کردن به صلاح شما نیست ؛ توصیه من به شما این است که در این ماه از طریق ارتباط صمیمانه با خداوند دوباره شرایط خوبی را برای خود فراهم کنید و آنچه را در پی آن هستید مجددا به دست آورید ؛ صیقل دادن دل و تزکیه باطن، کلید موفقیت شماست.


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

پایداری شما در مسیر صحیح زندگی قابل تحسین است اما توجه داشته باشید که هر انسانی ممکن است خطا کند یا اصلا ممکن است در تشخیص صحیح از غیر صحیح اشتباه کند بنابراین به تحصیل بیشتر و استفاده از تجربه دیگران نیازمند می باشد.

اگر در مسیر علاقه و عشق خودتان نیز به نوعی تجدیدنظر کنید به نتایج بهتری خواهید رسید ؛ تنها نکته مهمی که باید به آن توجه کنید اینکه از مسیر حق و حقیقت دور نیفتید و برای تشخیص این مسیر از مراجعه مستقیم به افراد آگاه و ایجاد ارتباط بیشتر با خداوند دریغ نکنید.


♋ فال ماهانه متولدین تیر

در این ماه بنظر می رسد شما دنبال خواسته ای باشید که اطرافیان شما و عرف جامعه آن را نمی پسندند! مانند معشوقی جوانتر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که در خور شما نیست و خلاصه هر چیزی که عرف جامعه آن را از شما نمی پذیرد.

اگر این مساله را آگاهانه انتخاب کرده اید، اشکالی ندارد و به دنبالش بروید، مشروط به اینکه حرف و حدیث دیگران را به جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته باشید در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به هم خواهد خورد ؛ اینک لحظه انتخاب است.

فال ماهانه تصویر زندگی " تیر 98 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

در این ماه موقعیت های پیچیده و جالبی را در پیش دارید ؛ از طرفی در چند جهت مظلوم واقع شده و حق با شماست و قدرتان را نمی دانند و از طرف دیگر ظاهرا عزیزی را در سفر دارید یا از عزیزی دور افتاده اید و چشم به راه او هستید و در این هنگام هم به فکرش هستید که انشاءالله به سلامت باز می گردد.

نکته مهم این است که شما عاشقانه کاری را انجام داده اید و باید همان مسیر را ادامه دهید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید ؛ قدر عشق را بدانید چون تنها ارزش ماندگار زندگی همان عشق است ؛ گرچه در این مسیر باید کمی تحمل مشکلات را نیز داشته باشید ولی در نهایت انشاءالله موفقیت با شماست.


♍ فال ماهانه متولدین شهریور

آنچه را که هم اکنون دارید قدرش را بدانید ؛ اگر در تلاش برای بهبود شرایط هستید ، تلاش را در تداوم همان مسیر و آنچه که دارید قرار دهید.

چشمانتان را به نعمت های خداوند باز کنید ؛ شما یکی از بزرگترین نعمت ها را دارید ، جفا و ستم است اگر به چیزی جز آنچه دارید و هستید بیندیشید ، البته آرزوهای بهتر به شما قدرت بیشتری می دهد تا بر جهت گیری خود پافشاری داشته باشید و شرایط را بهتر کنید اما یادتان باشد که «جز کوی دوست» نروید!

باید آنچه را که وجود دارد محترم بدارید و چشم دلتان دنبال برخی جلوه های زودگذر نباشد.

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 98


♎ فال ماهانه متولدین مهر

این ماه می تواند یک ماه بزرگ برای قدمهای محکم زندگی باشد. قادر خواهید بود ذهن خود را درباره برخی مسائل مهم و حتی اطرافیان ، آماده کنید. و آماده برای رسم برنامه های آینده خود بر روی شن ها و دوباره سازی انرژی های خود در هر موقعیتی هر چند کمی مهم تا به درخشش خود دست پیدا کنید. در دومین هفته از این ماه کسی شما را جذاب خواهد دید اما شما دور از او و سخت در دسترس. این ممکن است به این دلیل باشد که کسی که آن ارزش اسمی را ندارد به نوعی دور باشید و اطلاعات کمتری داشته باشد. اگر بحث آزاد مناسب است این می تواند به اثبات عشق انجامد. اگر مدت هاست به دنبال تغییراتی در زندگی خود هستید ، همه چیز از اواسط ماه افزایش سرعت خواهد داشت. این می تواند شامل یک تماس یا پیشنهاد کاری جدید باشد. در آخر این ماه چیزی واقعا شما را متحیر می کند.


♏ فال ماهانه متولدین آبان

در این ماه هدف ارزشمندی را دنبال می کنید و برنامه بسیار خوبی را در نظر دارید اما سخن اصلی بر سر این است که اخیرا کمی سستی یا تردید در اندیشه تان راه یافته است ؛ کمی دل مرده و غمزده اید و احتمال موفقیت خود را کمتر از آنچه هست، میدانید اما به راستی اینگونه نباید باشید.

پایداری و استواری شما موجب موفقیت حتمی تان خواهد شد ؛  همچون عاشقی که موقتا از معشوق خود جدا مانده اما می داند که در نهایت به آنچه می خواهد، دست خواهد یافت.

فال این ماه جدید


♐ فال ماهانه متولدین آذر

به نظر می رسد کمی صراحت لهجه بیش از حد متعارف داشته باشید و اگر اینطور است، گرچه دروغ نمی گویید و سخنانتان صحیح است اما لازم است گاهی بعضی از حقایق را به زبان نیاورید.

ضمنا در میان اعضاء خانواده شما و یا نزدیکان و همکارانتان کسانی هستند که در گذشته شرایط مادی و شغلی و اجتماعی بهتری داشته اند ؛ شایسته است با آنان هم خوشرویی و خوشرفتاری تان را حفظ کنید ؛ رازداری صفتی نیک است، شما را به آن توصیه می کنم.


♑ فال ماهانه متولدین دی

به نظر می رسد که در این ماه شرایط زندگی و حوادث بر وفق مراد شما خواهد بود و به لطف حق و در نتیجه زحمات خود شما ، آینده نیز بی شک بهتر از گذشته پیش خواهد آمد.

اما بیاد داشته باشید که از آنچه پیش آمده است مغرور نشوید و گهگاه به نقاط ضعف خود هم بیندیشید و دنبال فرصت هایی برای رفع نواقص خویش باشید و دیگر اینکه نسبت به موفقیت های دیگران حسادت نورزید بلکه از شادی و توفیق دیگران لذت ببرید تا محبوب دل های مردم باشید.


♒ فال ماهانه متولدین بهمن

شما دارای قلبی پاک ، مهربان و انسان دوست هستید اما بعضی از دوستان و آشنایان قدر شما را ندانسته و موجب ناراحتی تان را فراهم می کنند ؛ شما آرزوهای بزرگی در سر دارید که هر کدام در جای خود دارای ارزش هستند اما باید توجه داشته باشید که راه موفق تر بودن شما اولا حفظ ارتباط صمیمانه با مردم و باور داشتن نتایج اعمال و مسئول بودن در برابر خداوند است.

با توجه به این دو اصل، شما به آرامشی خاص خواهید رسید که بزرگترین نتایج ان زندگی ای آرام و عارفانه خواهد بود ؛ آن وقت دیگر هیچ موضوع کوچکی برای شما موجب ناراحتی نخواهد شد.


♓ فال ماهانه متولدین اسفند

در این ماه فال پیچیده ای دارید ، خودتان هم پیچیده می اندیشید و زندگی را به خودتان سخت گرفته اید ؛ به نظر می رسد معمولا در حساب و کتاب، ریزبینی، بررسی، مقایسه و سوال و جواب غرق می شوید و خودتان را از زندگی طلبکار میدانید.

بعضی چیزها بر وفق مرادتان نیست و از همین رو سخت برآشفته می شوید و فورا همه را محکوم می کنید که چرا آنچه می خواسته اید عینا انجام نشده است اما باید بدانید که اینگونه به آرامش نمی رسید.

فال ماهانه تصویر زندگی


این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 373, میانگین امتیاز: 4.27 از 5)
Loading...

ارسال این مطلب برای دوستانتان (دکمه رو لمس کنید)


۲۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. Shahla گفت:

  عالیه
  خسته نباشید میگم, لایک طلاییییییی

  10
  1
 2. shiva گفت:

  عالی بود…!

  8
  3
 3. ملیکا گفت:

  بهمن راست میگه😂خیلی متین بودم شدم شر و شیطون😂😅

  7
  0
 4. اسمان گفت:

  ممنون ،عالی بود.

  4
  0
 5. بنیتا گفت:

  مختصر و مفید 👍 خدا کنه کامنت منو خوندین واسم دعا کنید لطفا ❤

  16
  0
 6. معصومه گفت:

  سلام.لطفا اگر امکانش هست فال ماهانه رو شب قبل روز اول ماه بزارید.مثلا واسه ماه اذر رو اخرین شب ابان بزارید تو سایت ممنون میشم

  10
  0
 7. محمد گفت:

  برای من واقعا نودونه درصد درسته خیلی جالب بود

  3
  3
 8. Ayda گفت:

  امیدوارم واقعیت داشت باشه فعلا که درست بود

  10
  0
 9. kaveh گفت:

  یک ساله که به من می گه خبر خوشی برات میاد

  7
  0
 10. Sarina گفت:

  خیلی خوبه…عزیزم خواهش میکنم ماههای قبلم بزارین.ماه آذر برام خیلی مهمه.نکاتی داشت که باید واقعا یادداشتش میکردم

  5
  0
 11. مااااااهرخی گفت:

  وقتی تاریخ تولد شخصی اول ماه هست فال کدوم ماه رو باید بخونه همون ماه یا ماه قبل رو؟؟؟

  4
  0
 12. لیلی گفت:

  اسفندش ده درصد درسته…نمیخوره به اسفندیا

  3
  5
 13. شهرام گفت:

  انگار دارین با روح و روانمون بازی میکنید جلل خالق همش راست بود به قرآن
  مردادیا پرچم بالاس

  10
  0
 14. ایلکای گفت:

  من فکر میکردم که همه ی اینا الکیه ولی نه همش راسته راسته

  3
  2
 15. تینا گفت:

  سلام به نظر من اینا الکیه فقط باید تکیه به خدا کرد

  2
  0
 16. الی گفت:

  همش الکیه تا حالا هیچی برا من درس نبودهِ فال و این چیزا همش مزخرف و مسخره بازیه فقط برا سرگرمی خوبه

  12
  1
 17. الیسا گفت:

  عالی بود .
  درباره شهریور هم راست میگفت

  2
  2
 18. تانیا گفت:

  خیلی وقته بهم میگه اخرماه خبرخوبی بهت میرسه ولی هرچه منتطرشدم نرسید

  5
  0
 19. لیلا گفت:

  مهرماه هم همش درسته،فال ماه گذشته هم عجیب واقعی بود

  4
  0
 20. مینا گفت:

  واقعا همه چیز تواین ماه میگن درست هستش

  2
  0
 21. mehdi گفت:

  واقعا تنهام…!یه فکری برام بکنید..

  5
  0
  • alone girl گفت:

   خیلیا اینجورین ،ولی چ میشه کرد ، بعضی وقتا با خودم میگم خدایا چرا انقد بد شانسم ،همسنای من خوش میگذرونن بهترین زندگیو دارن اونوقت من کل درا بروم بستن 😔‌ ،چون میگذرد غمی نیس ، شمام نگران نباش انشالله همه چی درس میشه (در انتظار آینده ای روشن)☺البته اگ واقعا تهش روشن باشه :) باید همیشه امیدوار باشیم … خدابزرگه…

   0
   1
 22. tiyam گفت:

  واقعا درست بود راجب اسفند ممنون

  0
  0
 23. امیررضا گفت:

  واقعا درست درست بود ممنون

  1
  0
 24. ساهره گفت:

  خدا وکیلی هرچی گفت راسته

  0
  0

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)

به » کانال تلگرام ما « بپیوندید