یکشنبه , ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹

فال ماهانه » طالع بینی فروردین ۹۹ (پیش بینی اتفاقات این ماه)

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال فروردین ماه 99 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه فروردین 99 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال ماهانه متولدین فروردین

این ماه به طرز عجیبی سرتان شلوغ است اما به جای آن روحیه خوبی دارید و از پس تمام شان بر می آیید، زیرا بعضی از مهمترین رویاهایتان تبدیل به واقعیت می شوند و آینده ای روشن را برایتان رقم می زنند. سعی کنید در این ماه روی جزییات تمرکز بیشتری داشته باشید.

این ماه باید فعالیت هایتان را بیشتر کنید و سعی کنید که از رقبای خود پیشی بگیرید. ریسک پذیری خوب است اما احتیاط را رعایت کنید، در غیر این صورت نه تنها به خود بلکه به اطرافیان تان نیز آسیب خواهید رساند. سرگرمی و خوشگذرانی را نیز در کنار کارهای سختی که پیش می برید، فراموش نکنید. همکاری با دیگران نیز از کلیدهای موفقیت شما در این ماه است.


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

این ماه شما به طرز عجیبی مرکز توجه دیگران خواهید بود، پس خودتان را دست کم نگیرید و به کارتان با اعتماد کافی ادامه دهید. هر چه آنچه بدان فکر کنید، به واقعیت مبدل می شود به شرط آن که از ته قلب تان به آن باور داشته باشید. در این ماه خلاقیت می تواند حلال بسیاری از مشکلات باشد، پس کمی برای آن وقت بگذارید. اگر هنر خاصی مثل نقاشی، مجسمه، خیاطی و… دارید، اثری هنری خلق کنید. این کار ذهن شما را آزادتر کرده و آرامش بیشتری به شما می بخشد. سعی کنید وقت بیشتری را در بیرون از خانه و ارتباط با دیگران بگذرانید. با ارتباط بیشتر راههای بیشتری نیز پیش رویتان باز خواهد شد.


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

این ماه زندگی برایتان ساده تر می شود، از این رو که بسیاری از مشکلات تان حل شده و شما احساس آرامش بیشتری پیدا خواهید کرد. البته این اتفاق یک شبه برایتان نمی افتد، بلکه باید کمی صبور باشید. در اوایل ماه تمرکزتان را بیشتر بر کارتان بگذارید. به جای هدف های کوچک، اهداف بزرگ را دنبال کنید.

شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق به تمام آنچه که می خواهید برسید. در اواسط ماه کارهایی که مجبورید در خانه انجام دهید، زیاد می شود و شما را کمی گیج و خسته می کند اما سعی کنید زمان تان را روی کارهای مهم تر، صرف کنید. از امتحان چیزهای جدید نیز نترسید. تجربه های تازه می تواند دانش و مهارت های شما را به بهترین شکل ممکن بالا ببرد.


♋ فال ماهانه متولدین تیر

در این ماه خیال ها و رویاهای زیادی در سر دارید اما عملی کردن آنها در آن واحد برایتان غیر ممکن است. ولی نگران نباشید و قدم به قدم پیش روید، با یک برنامه ریزی دقیق به تدریج به تمام آنها دست خواهید یافت. اگر زمان بیشتری را در محیط گرم خانه و خانواده بگذرانید، بسیاری از استرس هایتان از بین خواهد رفت.

در اواسط ماه روحیه کنجکاوانه خود را بیشتر کنید و از لاک خود بیرون آیید. با افراد بیشتری در ارتباط باشید و پیشنهادهایی که در سر دارید را به آنها نیز منتقل کنید. مطمئنا در عکس العمل حرف هایتان، پاسخ های بهتری خواهید گرفت. با چند نفر از اطرافیان تان نیز به مشکل بر خورده اید که در انتهای ماه تمام آن کدورت ها حل خواهند شد.

فال ماهانه تصویر زندگی " فروردین 99 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

به زودی فردی شما را تحت فشار قرار می دهد اما خودتان را به آنچه دیگران در مورد شما فکر می کنند، محدود نکنید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با احترام با آنها بر خورد کنید اما راه خودتان را پیش بگیرید.

در اوایل ماه اتفاقات خوبی برایتان رخ می دهد که انتظارش را ندارید. بنابراین خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید. هر چه به سمت اواخر ماه پیش می روید، شرایط مالی شما نیز بهتر می شود، ممکن است دیگران در مورد شما قضاوت های بی جایی کنند اما توجهی نکنید. شما زحمت های زیادی کشیده اید و آنچه به دست می آورید حق شماست پس از آن نهایت لذت را ببرید.


♍ فال ماهانه متولدین شهریور

در این ماه زندگی به کام شما خوش تر می آید و بسیاری از فشارهایی که رویتان بود، برداشته می شود. در اوایل ماه در رابطه عاطفی تان تاثیرات مثبتی رخ می دهد اما فکرتان درگیر مسائل دیگری است. سعی کنید که این موقعیت را از دست ندهید و زندگی تان را به آن راهی که می خواهید، سوق دهید.

از حساسیت های بی جا دست بردارید زیرا تنها زندگی را به کام شما تلخ می کنند. در اواسط ماه سرتان در محیط کار شلوغ تر می شود در صورتی که بازدهی تان فرق چندانی نمی کند اما ناامید نشوید و دست از تلاش بر ندارید. بسیاری از موفقیت های بزرگ پس از شکست های بزرگ رخ داده است. در کنار تمام مشغله های ذهنی که دارید، خوشگذرانی در کنار دوستان را فراموش نکنید.

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 99 (سال موش)


♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

آیا به اندازه کافی مراقب سلامتی خود هستید؟ این ماه زمان آن است که بیشتر به خودتان اهمیت دهید. سعی کنید برنامه غذایی و ورزش تان را به طور منظم دنبال کنید. مطمئن باشید که اگر جسم سالمی داشته باشید، ذهن تان نیز بهتر عمل خواهد کرد و در محیط کار نیز موفق تر خواهید بود. در اواسط فروردین ماه سرتان با کار گرم خواهد بود طوری که ارتباط تان با دوستان و اقوام کمتر خواهد شد. اگر چه رد کردن دعوت های آنها موجب می شود که فکر کنند شما تمایلی به دیدار با آنها ندارید اما این موضوع چندان اهمیتی ندارد پس اعصاب تان را درگیرش نکنید. آنچه مهم است برنامه زندگی شماست که در مرحله حساسی به سر می برد و احتیاج به مراقبت دارد. در این حین از رابطه عاطفی تان نیز غافل نشوید.


♏ فال ماهانه متولدین آبان

خاطرات گذشته به سراغ تان آمده و ذهن شما را مشغول کرده است. اگر سر خودتان را گرم نکنید، ممکن است که بار دیگران تلخی آن گریبان تان را بگیرد. شاید دیگران با حرف ها و کارهایشان نگذارند که تعادل لازم را داشته باشید اما این شمایید که باید کنترل ذهن تان را به دست گیرید.

در اواسط ماه از این که حال و هوایتان به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد و روابط عاطفی بهتری را با اطرافیان تان برقرار می کنید، شگفت زده خواهید شد. در این ماه لازم نیست که دست به خلاقیت و کارهای جدید بزنید، همان کارهای روزمره خود را دنبال کنید تا نتیجه مطلوب تان به دست آید. دیگران مانند شما توانایی پذیرش مسئولیت هایی حساس را ندارند، پس قدر خود را بدانید و با اعتماد به نفسی بیشتر به راهتان ادامه دهید.فال این ماه جدید


♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

ماه فروردین، ماه استراحت شماست. شما بسیاری از کارهایتان را پیش برده اید و حال زمان آن است که به خودتان استراحت دهید. آنچه در طی چند ماه گذشته، به دلیل مشغله کاری، کنار گذاشته بودید را جبران کنید. به عنوان مثال کمبود خواب یا دیدار دوستان تان.

در اواسط ماه فرصتی در اختیارتان قرار می گیرد که نباید آن را از دست دهید، در غیر این صورت دیگران از شما پیشی می گیرند و جای شما را پر می کنند. اواخر ماه نیز شرایط تان از هر جهت بهتر خواهد شد، شاید هنوز تا ایده آل شما فاصله زیادی داشته باشد اما خدا را بابت داشته هایتان شکر کنید. مطمئنا با برنامه ریزی و سخت کوشی های بیشتر به باقی اهداف تان نیز خواهید رسید.


♑ فال ماهانه متولدین دی

زمان بیشتری را در این ماه به خانواده و دوستان تان اختصاص دهید. مطمئنا دوستان تان برنامه های متنوعی برایتان دارند که شما را سر ذوق خواهد آورد. سعی کنید ساعات بیکاری خود را بیشتر در بیرون از خانه بگذرانید. حتی ثبت نام در کلاس هایی که بدان ها علاقه دارید یا که بر مهارت تان می افزاید نیز می تواند برایتان مفید باشد. ملاقات با افراد جدید ذهن شما را بازتر خواهد کرد و ایده های جدیدی را در زمینه کاری به شما خواهد داد که بر درآمد مالی تان نیز تاثیری مثبت می گذارد. اواخر ماه یک سورپرایز بزرگ در انتظارتان است و غیر ممکن را برایتان ممکن می کند.


♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

در اوایل ماه اتفاقی ذهن شما را درگیر می کند اما شما بهتر از هر کس دیگری می دانید که چگونه باید با آن برخورد کنید. افراد زیادی در اطراف تان هستند که پیشنهادها و نصیحت های زیادی به شما می کنند که بد نیست به آنها نیز فکر کنید.

اما در نهایت نگران نباشید زیرا همه چیز ختم به خیر خواهد شد. اواسط ماه وقت بیشتری را برای رابطه عاطفی تان بگذارید. شاید مجبور شوید که از برخی برنامه هایتان بگذرید اما ارزشش را دارد زیرا یک رابطه عاطفی خوب، ذهن شما را آرام تر کرده و باعث می شود که در زمینه های دیگر نیز تمرکز بیشتری داشته باشید. در مورد مسائل گوناگون از پیش داوری بپرهیزید. قبل از هر قضاوتی نظر دیگران را بپرسید و به آنها گوش دهید. با این شیوه خواهید دید که در اواخر ماه چه تغییرات مثبتی در زندگی تان ایجاد می شود.


♓ فال ماهانه متولدین اسفند

در این ماه به احساسات خود بیشتر بها دهید. در اوایل ماه مجبورید تصمیماتی بگیرید که به جای منطق، قلب تان پاسخگوی بهتری است، پس به ندای قلب تان خوب گوش دهید تا راه درست را به شما نشان دهد. در اواسط ماه ایده های رمانتیکی که در سر داشتید، به واقعیت بدل می شوند. فقط کافی است که آنها را جدی بگیرید و برای خودتان ارزش بیشتری قائل شوید.

شما فرد عاشق پیشه ای هستید اما عشق ساده به دست نمی آید. بهتر است اگر در این راه قدم گذاشته اید، ثبات خود را حفظ کنید تا نتیجه ای که می خواهید را به دست آورید. با مشکلاتی که سر راهتان قرار گرفته، در حال حاضر نجنگید. بی تفاوت از کنارشان بگذرید تا همه چیز به روال عادی خود بازگردد.

طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 673, میانگین امتیاز: 4.28 از 5)
Loading...

۴۹ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. متین گفت:

  عالیه
  کاش فال هفتگی و روزانه رو هم در کنار فال ماهانه قرار بدین
  ممنون

 2. میترا گفت:

  قسمت دومش کاملا درست بود

 3. یک گفت:

  فال خرافه ای بیش نیست.

 4. پریا هستم گفت:

  سلام خیلی ممنون، فال خیلی خوب بود

 5. مادر گفت:

  اگه امسال کنکور دارید ، تصمیم بگیر و از امروز گوشی تو خاموش کن و فقط درس بخون. تا نتیجه خوب بگیری. این چند ماه باقی مونده رو خیلی تلاش کن . گوشی فقط تمرکز تو از بین میبره

 6. نمونه گفت:

  حساااام
  شاعر کی بودی تووو😐

 7. ساتراپ گفت:

  تقسیم بندی کل آدمهای روی زمین به دوازده گونه زیاد منطقی نیست اما اینرا هم باید در نظر داشت که حتی اگر یک جمله درست باشد و مخصوصا مثبت باشد قطعا تاثیر خوبی دارد. من خودم دنبال میکنم ولی به صورت وحی منزل هم تلقی نمیکنم . سعی میکنم از میان خطوط روش عملکرد درست را اتخاذ کنم.

  2
  2
 8. ایسا گفت:

  اوووووو‌😎😎😎

  2
  2
 9. شفق گفت:

  من بدترین روز این ماهم یه روز دیگه بود ولی بهترین روزش هنوز نیومده امیدوارم تواین ماه تو درسم پیشرفت کنم چون کنکور دارم و از بقیه یخورده عقبم .

  3
  2
 10. سینا گفت:

  امیدوارم چیزی که فالم میگه واسم راست باشه ،اونوقته که به اوج موفقیت خواهم رسید برای همیــــــــــشه.

  3
  1
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)