چهارشنبه , 27 دی , 1396
آرین موتور
آرین موتور

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال دی ماه 96 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

فروردین

در ۲، ۳ و ۴م ماه توان سر جا بند شدن را ندارید، چرا به یک سفر نمی روید؟ حتی چند روز کوتاه هم بهتر از هیچی است. و حتی اگر خیلی وقت تان تنگ است شاید بد نباشد اگر از را ه طولانی تر به خانه بازگردید و آن میل به گشت و گذار خود را کمی آرام کنید. در ۷و ۸م ماه تقریبا با همه کنار می آیید، پس از خانه بیرون بزنید. اگر مجردید این احتمال برایان وجود دارد که آن کسی که باید را ببینید. هیچ وقت نمی دانید در سوپرمارکت یا باغ وحش چه کسی را ملاقات خواهید کرد. در ۱۴ و ۱۵م ماه شاید احساس کنید که دوشخصیتی شده اید، که به این معنا است که احتمال تمایلتان به انجام دو کار متفاوت و مجزا بسیار زیاد است، یکی از این دو را برگزینید. در ۲۲، ۲۳ و ۲۴م ماه بسیار محتمل است که به آسانی دست روی عیب و ایراد دیگران بگذارید، اما می دانستید که شما هم آنقدرها خوب و کامل نیستید. شاید این بار بهتر باشد بپذیرید که اختلافاتی وجود دارد، چرا که یک دعوا را می توان برد، اما جنگ پدیده ای طولانی تر و شدیدتر از دعوا است. و برای چنین چیزی زمان ندارید.

اردیبهشت

در ۶، ۷ و ۸م ماه همه چیز برایتان انگیزه بخش خواهد بود. از هر چیز کوچکی حتی بال زدن پروانه و صدای خنده ی کودکی به وجد می آیید. چطوره می خواهید این احساسات را به دنیا نشان دهید؟ شاید درست کردن یک تارنما، یا حتی یک گفت و گوی ساده با فردی غریبه ایده یخوبی برای این کار باشد. شاید در ۱۱م و ۱۲م ماه با شکست خوردن در پروژه ای که خیلی رویش کار کرده اید نا امید شوید، اما شما که اهل کوتاه آمدن و جا زدن نیستید، نه؟ یک رویکرد جدید همه ی بازی را دگرگون خواهد کرد. چند روزی به خود وقت داده و پس از آن با نیرو و گروهی حدید دوباره باز گردید. در ۱۹م و ۲۰م، شرایط احتماعی به کونه ای است که فرصتی برای خوش گذرانی و جشن خواهید داشت، تا می توانید با آدم های جدید آشنا شوید. در ۲۴م و ۲۵م وقتی نگاه ها به سوی تان جلب می شود، اولین واکنش تان این خواهد بود که سر در لاک خود فرو ببرید، اما چرا میخواهید دنیا را از وجود خود محروم کنید؟ دلیلی برای پنهان کردن خود ندارید، در سراپای وجودتان هنری نیست که نباشد.


خرداد

مرحله هایی در زندگی هستند که باید در آن ها درست و حسابی به این فکر کنید که کجا ایستاده اید و چه می خواهید. و زمان های دیگری هم هستند، که بهترین کار ممکن در آن ها، رو به جلو رفتن و با جریان موجود ادامه دادن است. در ۱م و ۲م ماه، شما در کدام یک از این مراحل به سر خواهید برد؟ کافی است فقط کمی به خود و وضعیت خود فکر کنید، تا بفهمید آیا در این مرحله، فکر کردن موجب بهتر شدن حال و روشن تر شدن دیدتان می شود، یا ممکن است شما را به عقب کشیده و برایتان مانعی ایجاد کند. پس انتخاب با خود شماست. ۵م، ۶م، و ۷م ماه، زمان دسته بندی و مرتب کردن است و نباید آن را به فلسفه بازی بگذرانید. بله، وقت آن است که همه ی کشو های لباس و فایل های کامپیوتر خود را سر و سامانی دوباره دهید. پس معطل نکنید! دیگر آماده اید تا به وضعیت اندام خود هم رسیدگی کنید، پس هیچ موقعیتی را در ۱۳م و ۱۴م ماه از دست ندهید، مثلاً ممکن است موقعیتی برای عضویت در باشگاهی برایتان پیش بیاید، از دستش ندهید! همه چیز فوق العاده است، هم زندگی کاری موفق و هم زندگی عاطفی بی نظیری دارید، و به نظر می رسد که با رسیدن روزهای هیجان انگیز ۱۷م و ۱۸م، یک جور جایزه هم انتظارتان را می کشد. پس وقت پایکوبی است! در روز های ۲۳م و ۲۴م ماه، باید آرامش خود را حفظ کرده و به باشگاه بروید. و با رسیدن ۲۸م، می توانید دوباره در احساسات خود شیرجه بزنید.

تیر

در روزهای ۳م تا ۵م ماه موقعیتی خواهید داشت تا کاری که تا به حال هیچ کس انجام نداده را انجام دهید. یا با دقت تمام مشغول انجام این کار شوید و یا چشم بسته به روزگار اعتماد کرده و قدم بردارید. در هر صورت همه از دستاوردهای شما شگفت‌زده خواهند شد. ۱۱م و ۱۲م ماه حواستان به افرادی که برای‌تان نقشه کشیده‌اند خواهد بود چرا که اصلا قصد ندارید که اجازه دهید دوباره بلایی بر سرتان بیاورند. اگر احساس کردید که چیزی درست نیست، حتما آن را پیگیری کنید چراکه معمولا در چنین مواقعی ضمیر ناخودآگاه‌تان اشتباه نمی‌کند. در روزهای ۱۸م و ۱۹م ماه کسی تکبرتان را بی پایه و بی اساس نمی‌بیند اما اعتماد به نفس بیش از حد ممکن است درگیری هایی را ایجاد نماید. اگر حرف آخر را شما نزنید، مشکلی پیش نمی‌آید. بعدا و در فرصت هایی دیگر نوبت شما هم خواهد شد. در روزهای ۲۲م و ۲۳م می‌توانید ترفند های جدیدی را یاد بگیرید. تا آنچه که می‌خواهید را یاد نگرفته اید، دست از سعی و تلاش بر ندارید. بهتر است در روزهای پایانی ماه سطح انتظارات خود را پایین آورید. اینکه شما از پس کاری بر می‌آیید به آن معنی نیست که بقیه هم باید بتوانند آن کار را انجام دهند.

مرداد

دوستان تان شخصیت حقیقی شما را می شناسند، به همین دلیل پیشنهادات و اندرزهایی که در ۱م و ۲م ماه به شما می دهند بسیار برایتان مفید خواهد بود. مجبور نیستید که حتما به آن پندها گوش بدهید، اما حالا که چیزی برای از دست دادن ندارید، پس چرا که نه؟ در ۵ و ۶م ماه، مخازن مالی تان بیشتر و بیشتر در حال آب رفتن هستند، اما باز هم چیزهای ارزان زیادی برای خرید و راه های زیادی برای خوش گذرانی وجود دارد که اصلا فکرش را هم نکرده بودید. در ۱۷ ،۱۸ و ۱۹م ماه، ذهن تان به شدت درگیر مسائل رازآلود است، کنجکاوی تان می تواند بهترین نتیجه ی ممکن را برایتان با خود به همراه آورد. با این حال نباید در کار کسی که از شما نظر نخواسته است دخالت کنید، چرا که اصلا نتایج خوبی به همراه نخواهد آورد. در ۲۳ و ۲۴م ماه وقت آن خواهد بود که مسائلی را که پنهانی در جریان هستند به روشنی مطرح کنید. رو در رو کردن کسی با حقیقت ممکن است چندان برایش خوشایند نباشد، اما باید این کار را انجام دهید. ۳۰م ماه هم با چالش هایی به سوی شما خواهد آمد، اما قدرتی پنهانی خواهید داشت که در صورت لزوم می توانید به آن رجوع کنید. خیلی قوی تر از آن هستید که به نظر می رسید.

شهریور

با اینکه در روزهای نخست ماه صرفا مشغول تفریح و خوشی خواهید بود، بقیه شما را جدی خواهند گرفت. بهتر است بقیه را هم در جریان شوخی خود قرار دهید تا از سنگینی جو کاسته شود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه، کارهای زیادی را آغاز خواهید کرد اما به همان خوبی که کارها را آغاز می‌کنید، نمی‌توانید آنها را به سرانجام برسانید. اگر عادت ندارید که چیزی را تا آخر دنبال کنید، خوشبختانه افراد زیادی پیرامون شما وجود داشته که برای به سرانجام رساندن کارهای نیمه‌تمام، به شما کمک کنند. در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ماه علیرغم ذهن مغشوش و پر از دغدغع‌ی خود، تصمیم‌های عاقلانه و درستی خواهید گرفت. اگر بقیه از شرایط شما با خبر بودند، ممکن بود که به راحتی به حرف‌های‌تان اطمینان نمی‌کردند. خیال‌بافی‌های‌تان در روزهای ۱۷م و ۱۸م، ایده‌ی کاری جدیدی را در ذهن‌تان قرار خواهند داد و اگر فکر می‌کند کسی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند، حتما با او تماس بگیرید. در روزهای ۲۲م و ۲۳م کسی عزم خود را جزم کرده تا موانعی را بر سر راه‌تان قرار دهد اما خوشبختانه شما ابزارها و روش‌های متفاوتی را برای کنار زدن این موانع در اختیار دارید. در روزهای ۲۸م و ۲۹م ماه از هوشیاری و آگاهی ویژه‌ای برخوردار خواهید بود.

 مهر

شاید نخواهید در روزهای ابتدایی این ماه خودتان را درگیر احساساتتان کنید چون ممکن است که مثلا این احساسات مانع از انجام هر چه بهتر کارهایتان شوند. با این وجود سعی کنید به این سوال پاسخ دهید: کارهای روزمره تان مهم تر هستند یا احساسات و روابطتان با دیگران؟ حالا بروید و درگیر هر کدام که اولویت بیشتری برایتان دارد شوید. به اندازه کافی در روزهای ۵م، ۶م و ۷م ماه میلادی وقت برای نظم دادن به امور کاری خواهید داشت پس سعی کنید تا فرصت دارید، از این واقعیت بهره ببرید. برای روز های ۱۰م، ۱۱م و ۱۲م ماه، هیجان فراوانی به سمت شما در حال حرکت بوده که ممکن است تمرکز بر روی کارهای یکنواخت و خسته کننده ی روزمره را با مقداری چالش (از نوع سازنده) مواجه کند. نوعی نگرش ژرف در روز های ۲۱م و ۲۲م ماه، تسلط بیشتری در رفع مشکل به شما خواهد داد. در روزهای پایانی ماه نیز فرصت کافی برای دانستن نیازهای خود، به خود بدهید. در روز پایانی ماه هم به احساسات خود اعتماد کنید و اجازه دهید که مسیر را برای شما روشن کنند.

آبان

در سوم و چهارم ماه احساس گرسنگی سیری ناپذیری می کنید، این جور وقت ها بهتر است از هر چیزی که این ولع را تشدید می کند دوری کرده و بر فعالیت های مثبت تمرکز کنید. در ۱۰ و ۱۱م ماه سرزنده ترین آدم در هر گروهی هستید، برخورد خوش و رفتار محکم شما درهایی را که تا این زمان بسته بودند به رویتان می گشایند. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه چشم تیزبینی نسبت به کلاه بردار ها دارید. بنابراین شگفت زده خواهید شد اگر کسی بتواند چیزی را از چشم تان پنهان کند. چرا که درست مثل یک کارآگاه زیرک همه چیز را تحت نظر خواهید داشت. در ۲۴م و ۲۵م ماه برای همه ی لوده بازی ها و شیطنت های خود دلیلی قانع کننده خواهید داشت، اما باید این انتظار را هم داشته باشید که اگر نتوانید این دلایل را خوب برای دیگران توضیح دهید، با نگاه خیره ی دیگران رو به رو شوید. هرچند، حتی اگر از دلایل تان آگاه شوند، باز هم ممکن است گمان کنند کمی دیوانه شده اید، اما ایرادی ندارد چون به هر رو دوستتان دارند. در ۲۸ و ۲۹م ماه چند حقه ی خوب در آستین پنهان دارید، اما به هیچ وجه دیگران را از وجود آنها خبر نکنید، تا بتوانید شگفت زده و میخکوبشان کنید.

آذر

در آغاز ماه جدید، ذهنتان مشغول عشق و عاشقی و گل و شعر و ادب شده است. علاقه ی خاصی به دوست داشتن و مورد دوست داشتن قرار گرفتن دارید و هیچ حسی بهتر از این وجود ندارد که زنده بودن را به شما یادآور شود. حدود ۵م-۶م این ماه (ماه میلادی)، دوستی برای رفع مشکلات عاطفی خود از شما کمک و راهنمایی می طلبد. سعی کنید خودتان را خیلی درگیر مشکلاتشان نکنید و بطور کلی و سطحی وارد قضیه شوید. در حوالی ۱۰م-۱۱م سر و کله ی آدم حسودی که چشم دیدن موفقیت شما را ندارد پیدا می شود. در ۱۲م یا ۱۳م شانس شما را یاری خواهد کرد. در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه جاری، تمام کارهایتان به بهترین نحو پیش رفته و موجبات خشنودی و کمال رضایت شما را ایجاد خواهند کرد. بد نیست لااقل در آخرین هفته ی ماه نیز با مقداری ورزش یا مدیتیشن، به سلامت روح و جسم خود رسیدگی کنید. پایان ماه نیز توأم با هیجان و صفای ویژه ای خواهد بود.


دی

در ۲، ۳ و ۴م ماه تنها شما تجسم کامل شادی نیستید، بلکه انگار همه چیز دارد یلی خوب پیش می رود. بزنید به تخته! خوشبختانه می توانید این جریان و حال و هوا را تا ۹ و ۱۰ م ماه نیط حفظ کنید. در این روزهای احتمالا آب کمی گل آلود و وضعیت تیره و تار می شود. ممکن است به یاد نیاورید کلید هایتان را کجا گذاشته اید، یا همسر عزیزتان چه سفارشی به شما داده بود و یا گوشی تان را پیدا نکنید. ازین احساس که انگار مغرتان از کار افتاده است بیزارید. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹ م ماه کمی بدجنسی و انرژی های منفی به سراغتان می آیند، اما اخلاقیاتتان اجازه نخواهند داد که پشت خود را به خاک مالیده و کار اشتباهی بکنید. در ۲۵ و ۲۶م ماه تمام آن فشارهایی که برای جا انداختن خود در جا و محیطی به خود وارد کرده بوده اید، و همینطور همه ی خیال های غیر واقع گرایانه تان رخت برخواهند بست، و بالاخره فرصت می کنید خودتان باشید. در همین راستا یک دل سیر خندیدن با یکی از دوستانتان می تواند بر فراز لیستتان قرار گیرد. آن خنده ی کشنده و فریبنده را به جهان بنمایانید.

بهمن

بسیار خب، رسیدگی و برابر کردن دخل و خرج به اندازه ی غواصی رفتن برای اولین بار هیجان انگیز نیست. اما با وجود همه ی کسالت بار بودن، باز هم کار مهمی است، و کاری است که واقعاً لازم است انجامش دهید، آن هم با دقت و توجه کامل. پس روز اول ماه را به این کار اختصاص دهید. از این کار خوش حال خواهید شد. و حسی که از انجام چنین دستاوردی خواهید داشت هم خیلی خوب خواهد بود. در ۵م و ۶م ماه، درک عمیق تری از یک مسئله ی پیچیده خواهید داشت، به این درک پا بدهید. در ۱۲م و ۱۳م ماه، شما و همراه شریک تان (شریک کاری،عاطفی،یوگا) به درک عمیق تری از همه چیز خواهید رسید. یک نقطه نظر جدید پازل پیش چشم تان را در ۱۷م و ۱۸م ماه بسیر آسانتر خواهد کرد. در ۲۳م و ۲۴م ماه، در برابر هر استرسی بهتر است به سر وقت ورزشگاه بروید (نه! سراغ یخچال نروید!). در ۲۹م،۳۰م و ۳۱م ماه، چند تایی از ایده های خود را به عمل در آورید.

اسفند

در نخستین روز از این ماه همه سفت و سخت مشغول انجام کارهایشان هستند اما شما هیچ عجله‌ای ندارید. شاید از چیزی خبر دارید که آنها ندارند. در روزهای ۵م و ۶م ماه تمام اولویت‌های خود را بر روی نزدیک‌ترین افراد به خودتان خواهید گذاشت. تقریبا هر تعهد و وظیفه‌ای را بخاطر رسیدگی به مسائل خانوادگی کنار می‌گذارید. در روزهای ۱۲م و ۱۳م ماه برتری‌ای را که نسبت به سایر رقبا نیاز دارید را کسب خواهید کرد؛ پس اگر منتظر فرصت مناسبی برای پیشی گرفتن از آنها بودید، از این موقعیت استفاده کنید. ۱۷م و ۱۸م ماه رسم و رسوم تازه‌ای قدم در زندگی‌تان خواهند گذاشت که اگر روشن‌فکری خود را حفظ کنید با آنها کنار خواهید آمد. شاید پذیرش آنها را در ابتدا سخت باشد اما دیری به طول نمی‌انجامد که با آنها کنار خواهید آمد. در بازه‌ی ۱۹م تا ۲۱م ممکن است با تغییر موقعیت و جایگاه‌تان، اطرافیان شما پشت سرتان حرف بزنند. در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه آماده‌ی جنگیدن و رقابت هستید. حتی حاضر هستید از مهم‌ترین داشته‌های خود گذشت کرده تا پیروز شوید.
vaharan.ir


این مطلب مفید بود ؟
1 از 52 از 53 از 54 از 55 از 5
Loading...

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:نظر یا پرسش خود را بیان کنید

 • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با مطلب و مجله، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
 • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
 • در غیر این صورت، «تصویر زندگی» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نام(لازم)

ایمیل(لازم)

در این رابطه بیشتر بخوانید
مطالب قبلی این بخش
 • فال روز یکشنبه 8 شهریور ماه 1394

  فال روزانه – فال روز یکشنبه 8 شهریور ماه 1394 ماه تولد فال روزانه فال روز یکشنبه 8 شهریور متولدین فروردین: یک صبح با تنبلی برای تان ایده آل به نظر می‌رسد و ممکن است حتی …

 • فال روز سه شنبه 21 مهر ماه 1394

  فال روزانه – فال روز سه شنبه 21 مهر ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز سه شنبه 21 مهر متولدین فروردین:  هم اکنون حل کردن مشکلات احساسی و عاطفی تان بخشی از کار …

 • فال روز چهارشنبه 18 آذر ماه 1394

    فال روزانه – فال روز چهارشنبه 18 آذر ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز چهارشنبه 18 آذر متولدین فروردین:  شما برنامه‌های بزرگی در سرتان می‌پرورانید. مثل اینکه به سرزمین رویاها سفر …

 • فال روز شنبه 14 فروردین ماه 1395

    فال روزانه – فال روز شنبه 14 فروردین ماه 1395   ماه تولد فال روزانه فال روز شنبه 14 فروردین متولدین فروردین: امروز ممکن است اتفاق غیرمنتظره‌ای در محل کار برایتان رخ دهد، که …

 • فال روز جمعه 9 بهمن ماه 1394

    فال روزانه – فال روز جمعه 9 بهمن ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز جمعه 9 بهمن متولدین : چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 8 …

 • فال روز شنبه 12 دی ماه 1394

  فال روزانه – فال روز شنبه 12 دی ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز شنبه 12 دی متولدین فروردین: دیگران ممکن است امروز شما را به عنوان یک راهنما و مشاور ببینند، به …

 • فال روزانه - فال روز فال روز چهارشنبه 31 شهریور ماه 1395 | فال روزانه

    فال روزانه – فال روز چهارشنبه 31 شهریور ماه 1395 فال روز چهارشنبه 31 شهریور متولدین هر ماه ماه تولد فال روزانه فال روز چهارشنبه 31 شهریور متولدین فروردین:  شما امروز از برنامه‌هایتان عقب …

 • فال روزانه - فال روز فال روز جمعه 21 اسفند ماه 1394

    فال روزانه – فال روز جمعه 21 اسفند ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز جمعه 21 اسفند متولدین فروردین:  اینجوری نیست که همیشه همه چیز نادرست و اشتباه است: بلکه فقط …

 • فال روز چهارشنبه 21 بهمن ماه 1394

    فال روزانه – فال روز چهارشنبه 21 بهمن ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز چهارشنبه 21 بهمن متولدین فروردین:  سعی کنید در اوایل روز کارهای ناتمام خود را انجام دهید تا …

 • فال روز یکشنبه 23 اسفند ماه 1394

    فال روزانه – فال روز یکشنبه 23 اسفند ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز یکشنبه 23 اسفند متولدین فروردین:  اگرچه شما امروز ظاهراً خیلی حس خوبی دارید، ولی وقتی مشکلات افراد …

 • فال روز یکشنبه 4 بهمن ماه 1394

    فال روزانه – فال روز یکشنبه 4 بهمن ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز یکشنبه 4 بهمن متولدین فروردین:  شما حتی اگر برای کمک کردن به یک نفر و حل کردن …

 • فال روز شنبه 24 مرداد ماه 1394

    فال روزانه – فال روز شنبه 24 مرداد ماه 1394   ماه تولد فال روزانه فال روز شنبه 24 مرداد متولدین فروردین: امروز دیگران شما را سرحال تر از آن چیزی می‌بینند که واقعا …

 • فال روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه 1395

    فال روزانه – فال روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه 1395   ماه تولد فال روزانه فال روز یکشنبه 12 اردیبهشت متولدین فروردین: اکنون مسئولیت‌های شما در خانه و خانواده خیلی زیاد شده است، همچنین …

 • فال روزانه - فال روز فال روز شنبه 28 فروردین ماه 1395

    فال روزانه – فال روز شنبه 28 فروردین ماه 1395   ماه تولد فال روزانه فال روز شنبه 28 فروردین متولدین فروردین: امروز فرقی نمی‌کند که چقدر برای عوض کردن نگرش‌های خود تلاش کنید، …

به کانال ما در تلگرام بپیوندید