سه شنبه , ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰

فال ماهانه » طالع بینی فروردین ۱۴۰۰ (پیش بینی اتفاقات این ماه)

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال و طالع بینی فروردین ماه 1400 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه فروردین 1400 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال و طالع بینی ماهانه متولدین فروردین

سال جدید، برای متولدین فروردین روزهای پر کاری را در پی خواهد داشت. از این رو مسافرت هر چند کوتاه در ایام تعطیلات به این گروه توصیه می شود. به عده ای از متولدین این ماه که برنامه و رژیم غذائی خود را نادیده می گیرند، توصیه می شود علاوه بر رعایت رژیم درست غذائی حتما ورزش را نیز برنامه ی روزانه ی خود بیافزایند. تلاش های خستگی ناپذیرتان در سال جدید نتیجه خواهد داد. در رشته ی فعالیت تان جنبش و تحرک زیادی دارید و با توجه به رقابت های شدید، باید به فعالیت های اجتماعی توجه بیشتری نشان دهید. اوضاع مالی و اقتصادی گروهی از متولدین این ماه تا پایان این نیمه رو به بهبودی خواهد رفت.

بهترین روز: 1، 22، 27
بدترین روز: 11، 24


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

اگرچه در محیط کار همه چیز بر وفق مرادتان است اما در خانه احساس خوشبختی بیشتری می کنید. شرایط خانه تان به گونه ای شده که دوست دارید زمان بیشتری را در خانه و در کنار خانواده تان بگذرانید. از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. اگر می خواهید در کارتان پیشرفت داشته باشید باید افکارتان را متمرکز کنید. تغییرات، هر چند کوچک، نیاز به گذشت و فداکاری دارد. بنابراین از چیزهایی که در زندگی تان اهمیت چندانی ندارد، بگذرید و جا را برای اتفاقات خوب و بزرگ تر باز کنید. اگر در رابطه عاطفی تان تعادل نداشته باشید، از مسیر اصلی خارج خواهید شد.

بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

بحثهای احساسی همیشه جلوی تفکرات منطقی تان را می گیرد. عجول هستید و عجولانه تصمیم می گیرید. شرایط خانوادگی خوبی ندارید. بحثها و نگرانی های تان بیشتر بر سر مسائل مالی است. مرتب از این شاخه به آن شاخه می پرید. اگر یک شغل ثابت داشته باشید، نگران آینده ی مالی خود نخواهید بود. از نظر مالی در این نیمه به موفقیت چندانی نمی رسد، پس در خرج کردن کمی دقت کنید. کمی ناامید هستید، اما مدت زمانی که بگذرد، اوضاع بر وفق مرادتان می شود. هم از نظر شغلی و هم از نظر خانوادگی و مالی.

بهترین روز: 8، 18، 24
بدترین روز: 9، 27


♋ فال و طالع بینی ماهانه متولدین تیر

ملاقات بسیار مهمی در روزهای آتی در پیش دارید و این امر میتواند در زندگی تان نقطه عطفی باشد پس به سادگی از آن نگذرید ؛ پیغامی از راه دور دریافت میکنید که برایتان مسرت بخش است و یک سفر سرنوشت ساز پیش رو دارید این سفر شما را از ورطه خیال به واقعیت می کشاند. مدتی است تمام هم و غم شما معطوف به کار شده است و به زندگیتان توجه چندانی ندارید لذا عزیزان تان به لحاظ عاطفی از شما دور شده اند ؛ باید سعی کنید کار و زندگی را از هم جدا کنید تا دچار سردرگمی نشوید.

بهترین روز: 8، 16، 26
بدترین روز: 9، 19

فال ماهانه تصویر زندگی " فروردین 1400 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

به زودی اوضاع همان گونه خواهد شد که شما می خواهید. منتظر اتفاق خوشایندی هستید که در ایام نوروز به وقوع خواهد پیوست. تمامی نگرانی های مالی شما تا چند ماه آینده برطرف خواهد شد. در دوره ای هستید که باید انتقادها را تحمل کنید و در مقابل بی احترامی ها عکس العمل نشان ندهید. سعی کنید از خود خوری های بیهوده بپرهیزید. عده ی از مجردین این ماه در بهار دل انگیز، وارد مرحله ی جدیدی از زندگی خواهند شد. بیش از حد نگران اطرافیان و بخصوص اعضای خانواده هستید. اطرافیان همچنان از حمایت های بی دریغ شما برخوردار خواهند بود.

بهترین روز: 8، 12، 24
بدترین روز: 9، 17


♍ فال و طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

در سال جدید، نگران از دست دادن چیزی بودید که زمان، اوضاع را به نفع شما تغییر داد. برای خانواده بیش از حد توان در تلاش هستید. آینده ی فرزندان تان مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خود را می کنید، محیطی آرام در خانه داشته باشید. به تحصیلات فرزندان تان اهمیت زیادی می دهید. گاهی بیش از حد نگران آنها هستید و این نگرانی باعث می شود، آزادی آنها را سلب کنید. از نظر فعالیت در زمینه ی شغلی تان تغییر چندانی نخواهید داشت اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

بهترین روز: 3، 14، 28
بدترین روز: 8، 27

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 1400  (سال گاو)


♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

در ایام نوروز، اعصاب تان آرامش یافته و ترس تان از آینده کمتر خواهد شد. دلخوری که از محبوب تان به دل داشته اید، بعد از گذشت چند سال از بین می رود و دوستی از سرگرفته می شود. فرصت را از دست ندهید، یک بار او را از دست داده اید و پشیمان شده اید، حالا که خودش آمده است، اجازه ندهید تجربه ی دوری گذشته تکرار شود. برای برخی از متولدین این ماه جابه جائی شغلی پیش می آید و همین امر موجب می شود، دوره ی کوتاهی را با رکود مالی سپری کنند. اگر نمی خواهید از شما بدگوئی بشود، پشت سر دیگران بدگوئی نکنید.

بهترین روز: 1، 18، 26
بدترین روز: 9، 27


♏ فال ماهانه متولدین آبان

در این ماه مشکلات مالی تان از بین خواهد رفت و شما آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد. اخیرا کاری انجام داده اید که در این ماه نتیجه آن را می گیرید. شما بزرگ ترین قدم ها را برداشت اید و حال کافی است که کمی تلاش کنید تا همه چیز بر وفق مرادتان شود. در اواسط ماه سعی کنید که به زندگی عاطفی تان ثبات دهید. اگر احساس می کنید که رابطه شما لبه تیغ است، تمام تلاش تان را بکنید تا همه چیز به حالت عادی خود بازگردد. در اواخر ماه این فرصت برایتان فراهم می شود تا تغییراتی که باید را، هر چند ساده و کوچک، به زندگی تان بدهید. فقط حواس تان باشد که در هیچ کاری زیاده روی نکنید.

بهترین روز: 2، 12، 29
بدترین روز: 7، 13، 20

فال این ماه جدید


♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

وضعیت شغلی تان در این روزها، دچار تزلزل شده، بین شما و مدیرتان گرفتاری و مشکلاتی به وجود خواهد آمد که در نهایت منجر به ترفیع مقام شما می شود. مسئولیت های زیادی این روزها بر دوش تان سنگینی می کند. خرید و فروش و املاک در این دوره پر منفعت و عالی است. مجردین در سال جدید، بیشتر به زندگی اجتماعی خود سروسامان خواهند بخشید. عده ای که به خاطر تحصیل از شغل خود دست کشیدند، پشیمان شده و دوباره به شغل و حرفه ی خود باز می گردند. سعی کنید با افرادی بیشتر همنشینی کنید که دانش و علم شان از شما بیشتر است.

بهترین روز: 10، 20، 26
بدترین روز: 21، 27


♑ فال ماهانه متولدین دی

در این ماه سیاره حاکم شما تحت استرس و فشار است ، از اینکه شما کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید‌ و این می‌تواند مانع لذت بردن شما از زندگی شود چرا که شما باید انرژی لازم را برای رویارویی با کارهای بی شماری که در این ماه خواهید داشت بدست آورید. اگر چه ممکن است اهداف شما در مسیر شما و درست جلوی رویتان قرار داشته باشند، ‌اما به نظر نمی‌آید که رسیدن به آنها کار آسانی باشد. اگر احساسات ناگفته شما روی هم انباشته شده می‌تواند موقعیت و حالت خوشی را در شما تبدیل به نارضایتی و نگرانی کند ؛ وقت را هدر ندهید و برای حل کردن مشکلی که خودتان مسبب گره خورده شدنش بودید اقدام کنید!

بهترین روز: 6، 10، 16
بدترین روز: 8، 30


♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

این ماه برای زندگی اجتماعی شما، ماه فوق العاده ای خواهد بود. بنابراین زمان بیشتری را با دوستان تان بگذرانید و در فعالیت های گروهی آنها شرکت کنید. شاید از برخی کارهای آنها خوش تان نیاید اما پس از این که با آنها همراه شدید، خواهید دید که چقدر به شما خوش خواهد گذشت. مشکلات جدی که تا به حال داشتید، ناگهان برایتان بی اهمیت و مسخره به نظر می رسند و دیگر مانند قبل آزاردهنده نیستند. علاوه بر آن شما هم دامنه صبر و تحمل تان بالا رفته است.  پس خوشحال باشید زیرا روزهای آرام در راهند. سعی کنید در این ماه بیشتر به استراحت و خوشگذرانی خود اهمیت دهید. مطمئنا اتفاقات خوش زیادی برایتان خواهد افتاد.

بهترین روز: 15، 24، 29
بدترین روز: 6، 26


♓ فال و طالع بینی ماهانه متولدین اسفند

جهان شما در این ماه بزرگ و بزرگ تر می شود. افراد جدیدی را ملاقات می کنید که تفاوت هایشان با شما، هیجان را به زندگی تان می آورد. اگر چه وقت کافی برای دیدن اقوام و برخی از دوستان قدیمی تان ندارید اما این بدان معنی نیست که به یاد آنها نیستید. اگر می خواهید که سوتفاهمی برایتان ایجاد نشود، در این ماه برای آنها هم وقت بگذارید و به دیدارشان بروید. موضوعی شما را آزار می داده که خوشبختانه در اواخر ماه حل شده و شرایط بر وفق مراد شما تغییر خواهد کرد. اگر در رابطه عاطفی تان به مشکلی بر خوردید، صبر کلید موفقیت شما در این ماه است.

بهترین روز: 10، 24، 30
بدترین روز: 4، 16

طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

فال ماهانه فروردین ماه 1400 ❤️ طالع بینی ماهانه فروردین مجله موفقیت • طالع بینی ماهانه فروردین ماه مجله تصویر زندگی را با توجه به ماه تولد خود ببینید. با ما همراه باشید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1,172, میانگین امتیاز: 4,24 از 5)
Loading...

۵۸ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. محسن جوادی گفت:

  عالی و بر اساس واقعیت و شخصیتم بود شما همم امتحان کنید

  موافقم 2
  مخالفم 1
 2. حسین قمی گفت:

  عاشق سایتتون شدم واقعاً یه نیم نگاه کردم به فالم کاملا درست از آب در اومد واقعاً دستتون درد نکنه با این سایت خوبتون موفق باشید ادامه بدید⁦♥️⁩

  موافقم 8
  مخالفم 1
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما