چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

فال ماهانه » طالع بینی فروردین ۱۴۰۲ (پیش بینی اتفاقات این ماه)

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال و طالع بینی فروردین ماه ۱۴۰۱ خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه فروردین 1402 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال و طالع بینی ماهانه متولدین فروردین

این ماه مسافری از راه دور می آید. سر ملک یا دارایی قدیمی باید تصمیم گیری بشود، این دارایی بالاخره به فروش می رسد. حرف حقی که به شما زده می شود بپذیرید و به جای جواب دادن سکوت کنید. بی نظمی باعث برهم خوردن آرامشتان می شود،همه چیز را سر جای خود بگذارید تا چیزی که دنبالش هستید پیدا کنید. تغییرات در زندگی تان را با چشم باز ببینید و بپذیرید، بجای جنگیدن با آن برای کنار آمدن با آنها راه های تازه را امتحان کنید، شما از کجا می دانید این تغییرات به ضرر شما تمام خواهند شد. فکر و روشتان را تغییر دهید اتفاقات خوب بدون اینکه توقع داشته باشید برایتان رخ خواهد داد.

بهترین روز ماه برای شما: ۵ فروردین 

بدترین روز ماه برای شما: ۲۲ فروردین


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

ماه گذشته برایتان پر از علامت سوال بود، بزودی به جواب سوالاتتان خواهید رسید. روزهای خوبی در انتظار شماست. شما تخیلی قوی دارید و به آنچه که می خواهید با تمرکز کردن می رسید. با صبر و شکیبایی به اطرافیانتان بیاموزید که ناشکیبا نباشند. روحیه تان را قوی نگه دارید. رفتن به سفری برای شما پیشنهاد می شود، بهتر است فعلا از رفت و آمد پرهیز کنید. کلیدی به دستتان می رسد یا حرفی را می شنوید که گشایشی را به همراه دارد. با کسی که می دانید دلسوز شماست بدخلقی نکنید. چیزی می خرید که گران نیست اما خوشحالتان می کند. کاری به زودی سروسامان پیدا می کند، همانطور که شما می خواهید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۳ فروردین
بدترین روز ماه برای شما: ۲۰ فروردین


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

دوستی خاله خرسه شخصی شما را ناراحت خواهد کرد، بهتر است سریع حرف دلتان را به این دوست که بی قصد اما از روی اشتباهات دائمی به شما ضربه می زند، بگویید. در مورد تصمیمی کاری مجبور به دادن توضیح می شوید، جبهه نگیرید. فروردین ماه یک رابطه احساسی شما را متعجب خواهد کرد. هدیه ای کوچک دریافت می کنید. با درخواست مالی یا کاریتان موافقت خواهد شد. برای یک جابجایی برنامه ریزی می کنید. با او که می دانید دوست تان دارد درد دل کنید. این کار شما را به هم نزدیک تر می کند. معامله ای کوچک پیش می آید. از فرصت پیش آمده استفاده کنید. بلایی از سرتان گذشته، شاکر باشید و صدقه بدهید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۵ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۶ فروردین 


♋ فال و طالع بینی ماهانه متولدین تیر

بعضی وقت ها باید مشکلات را به زمان سپرد تا حل شود. هر چه بیشتر سعی کنید، گره روی گره می خورد. کتاب بخوانید، فیلم ببینید، ورزش و پیاده روی کنید تا روحیه تان بهتر شود. فشار زندگی کم خواهد شد. موضوعی پیش می آید، شک نکنید و فقط حقیقت را بگویید وگرنه به دردسر می افتید. برای کاری تازه مجبور به برنامه ریزی دقیقی خواهید شد. بی نظمی به دردسرتان خواهد انداخت. پس انداز داشته باشید. مرگ یکبار، شیون یکبار. در جواب سوالی که مغزتان را درگیر کرده با خودتان رو راست باشید، در غیر این صورت باید به تنهایی تاوانش را بدهید. برای خرید یا فروش این ماه زمان مناسبی است.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۰ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۱۷ فروردین

فال ماهانه تصویر زندگی " فروردین 1402 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

در مورد دوستی بهتر است قوی باشید و جلوی ظالم بایستید. از حجم کاری تان این روزها کم شده به جای دل نگرانی به فکر پیدا کردن راه های درآمد تازه باشید. کافی است کمی از خلاقیت تان استفاده کنید. در مورد خبری که می شنوید بیشتر تحقیق کنید. حقیقت با آنچه که شنیده اید فرق دارد. چشمتان را روی رفتارهای زشت یکی از اطرافیان فقط به خاطر محافظه کاری نبندید. پس فردای روزگار او در حق شما بدتر خواهد کرد. فصل جدید در زندگی تان آغاز شده، نتیجه تلاش های دیروزتان را امروز خواهید دید و چیزی به دست می آورید که با هیچ پولی قادر به خریدن آن نیستید.

بهترین روز ماه برای شما: ۸ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۱۶ فروردین


♍ فال و طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

خلوص نیت داشته باشید و در کارهایتان خیراندیش باشید. با شخصی به ظاهر هم که شده صلح کنید تا کارها روبه راه باشد. فروردین ماه مسائل مالی آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود. نگران نباشید. اتفاقی در راه است. قصد شروع کاری را دارید. بدون تحقیق بی گدار به آب نزنید، وگرنه پشیمان می شوید. یک شروع اشتباه می توانید شما را چند پله به عقب برگرداند که برایتان جبران ناپذیر است. بهتر است به خودتان مسلط باشید و حرف بی ربطی که فقط بر اثر ناراحتی به دوستان زده اید، پس بگیرید و عذرخواهی کنید. خریدی که می خواهید به شکل دلخواهتان صورت می گیرد. برای آینده برنامه ریزی کنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۲ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۲۵ فروردین

 ⚡️ فال امروز

فال روزانه

 💥 هفته

فال pmc

 ⭐️ سال

فال سال ۱۴۰۲

👳‍♂️ طالع بینی

فال حافظ

☀️ فال با قرآن

استخاره با قرآن


♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

با کسی که در بحث مغلطه می کند بحث نکنید صرفا وقتتان را تلف می کنید و به جایی نمی رسید. برای برنامه ریزی های خودتان ارزش قائل شوید و به آن ها پایبند بمانید، نتیجه ای که دلخواهتان است خواهید گرفت. اتفاقی تاثیر گذار برایتان در شرف وقوع است. به تمامی موجودات زنده عشق بورزید تا دلتان آرام بگیرد. این همه عصبانیت درونی را از خودتان دور کنید تا بتوانید نفسی بکشید. روزهای غم و غصه به زودی تمام خواهد شد. در این ماه خبری خوش به شما داده می شود، از شنیدن این خبر چنان ذوق زده خواهید شد که برای خودتان هم غیر قابل باور است. از روی غم و اندوه شخصی را محرم اسرار خود نکنید زیرا دچار دردسر و گرفتاری می شوید.

بهترین روز ماه برای شما: ۲۷ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۱۵ فروردین


♏ فال ماهانه متولدین آبان

اگرچه این روزها اوضاع بر وفق مراد نمی چرخد اما با صبر و تحمل، رنج ها و زحمت ها را به شادی و سرور تبدیل می کنید. پس از از مدت ها انتظار طلبی که داشتید را دریافت می کنید. وظایف محول شده را به نحو احسنت انجام بدهید، زیر نگاه های دقیقی قرار دارید که اگر تایید شود شاهد موفقیت چشمگیری خواهید بود. به نیتتان خوش بین و امیدوار باشید. در مورد مسئله به وجود آمده با خودتان رو راست باشید و بفهمید خودتان چه چیزی دلتان می خواهد، نه منت بر سر دیگران بگذارید و نه خودتان را تحت فشار و عذاب قرار بدهید. شخصی به تازگی پا به زندگی تان گذاشته تا امتحانش را پس نداده به او وابسته نشوید.

بهترین روز ماه برای شما: ۹ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۲۶ فروردین

 

فال این ماه جدید


♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

از گذشته درس بگیرید و یک اشتباه را چند بار تکرار نکنید. برای لحظه های زندگی تان ارزش قائل شوید، وقتتان را در جمعی که انرژی تان را می گیرد تلف نکنید. کاری را که منطقا می دانید اشتباه است صرفا بخاطر شخص دیگری انجام ندهید. حواستان باشد قولی که نمی توانید به ان عمل کنید به کسی ندهید. مطلبی را می شنوید و یا در کتابی می خوانید که به دلتان می نشیند و می تواند مسیر زندگی تان را تغییر بدهد. شما تنها هستید اما بدانید این تنهایی برایتان خوب است. کسی که بودنش عذاب است و همدم و مونس نیست همان بهتر که نباشد. بهتر است که به گذشته فکر نکنید و بر روی زخمتان نمک نپاشید.

بهترین روز ماه برای شما: ۲۰ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۱۴ فروردین


♑ فال ماهانه متولدین دی

برای قانع کردن دیگران در رابطه با اهداف و نقشه هایی که برای آینده دارید، گرفتار مشکلاتی خواهید شد و مورد انتقاد اطرافیان قرار خواهید گرفت. اجازه ندهید این مسائل باعث ناامیدی تان شود. صبر و شکیبایی تان جواب خواهد داد و راه گشای شماست . زمان لازم برای آنکه به سوی نیتی که مدت ها در ذهن داشتید، گام بردارید فرا رسیده. این ماه در مورد یک مسئله حقوقی به مشکلاتی برمی خورید که صبورانه باید تحمل کنید. پیامی از راه دور به شما می رسد که با دریافت آن از مسائل مهمی آگاه می شوید. عشق کارتان را آسان می کند. گاهی لازم است چشمتان را ببندید و هر کاری دلتان می خواهد بکنید. این روزها می گذرد، به خودتان زمان بدهید و اصلا عجله نکنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۲۱ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۳۰ فروردین  


♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

به طبیعت بروید و از انرژی درختان شفا بگیرید. برای انجام یک مسئله کاری حواستان را جمع کنید، وگرنه به مشکلات این روزهایتان اضافه می کنید. چشمتان را روی گذشته ببندید، امروز درد می کشید، اما فردای روزگار، هر روز به خاطر امروز غم امگیز شکر خواهید کرد. برای انجام معامله ای کمی دست نگهدارید. در مورد نیت تان کم طاقتی نکنید. به قرارتان با خودتان پایبند باشید. به طرف مقابلتان شک نکنید، خواسته شما را برآورده می کند و آبی روی آتش می ریزد. در حفظ مسئله ای حساس مراقب باشید و بند را به آب ندهید و حرفی نزنید که به دردسر بیفتید. از دوستی ظاهری که با حرف هایش اعصابتان را به هم می ریزد، دوری کنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۸ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۲۸ فروردین


♓ فال و طالع بینی ماهانه متولدین اسفند

برای به انجام رساندن کاری نیاز به دقت بالا دارید، اجازه ندهید چیزی یا کسی حواستان را پرت کند. برای رسیدن به نیت تان بر خلاف یک دندگی هایتان به کمک دوستی نیاز پیدا می کنید. اگر به این موضوع واقف باشید، او را نمی آزارید. در مورد مسائل عاطفی تان اجازه ندهید خبری که می شنوید، بی قرار و کلافه تان کند. بلاتکلیفی در زمینه مسئله ای خانوادگی یا عاطفی کلافه تان کرده، این مسئله پایان خوشی ندارد، تا دیر نشده سعی کنید در برخوردتان تغییر روش بدهید. به خودتان مسلط باشید. در مورد مشکل کاری تان به توانایی های خودتان تکیه کنید و مطمئن باشید که راه پیشرفت همانطور که دلتان می خواهد برای شما باز است.

بهترین روز ماه برای شما: ۱ فروردین

بدترین روز ماه برای شما: ۱۷ فروردین

طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2,127, میانگین امتیاز: 4,25 از 5)
Loading...

۷۵ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. Dorsa گفت:

  اوکی ولی۱۹ اسفند تولدم بود چرا نوشته بدترین روزت…..💔

  موافقم ۷
  مخالفم ۲
 2. فریده مشایخی گفت:

  فال ماهانه مثل همیشه حقایق زندگی ام را بیان کرد، ممنونم از زحمات شما عزیزان.

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۲
 3. آزاد گفت:

  امیدوارم بهمن ماه، پر از خیر برکت برای همه ی بندگان خدا باشه. به امید یه ماه خوب:)

  موافقم ۹
  مخالفم ۱
 4. هیچ‌کس گفت:

  من یکی رو دوست دارم اما نمی دونم چه جوری بهش بگم. فال من کاملا درست بود ممنونم

  موافقم ۳۰
  مخالفم ۸
 5. تنها گفت:

  عالی بود من اردیبهشت ماهی هستم، بیشترش درست بود مخصوصا قسمت آخر نوشته بود بدترین روزم ۱۱ دی هستش شوکه شدم واقعاً ۱۱ دی روز خیلی بدی واسم بود.

  موافقم ۱۷
  مخالفم ۶
 6. سامی گفت:

  مرسی و ممنون بابت فال زیباتون و سلامتی عشقای ماندگار 😘

  موافقم ۲۹
  مخالفم ۱۱
 7. تانیا گفت:

  سلام، عاشق این فال ماهانه هستم. محشره.

  موافقم ۲۸
  مخالفم ۱۵
 8. تنهااااااااا گفت:

  حقیقت من اول به این فال روزانه اعتقاد نداشتم ولی وقتی این فال رو خوندم همه چی رو کف دستم گذاشته، واقعاً الان دیگه به این فال اعتقاد دارم.

  موافقم ۳۶
  مخالفم ۲۱
 9. Amaya💙 گفت:

  من یه تو ماه آبی به دنیا اومدم ماهی که نمادش ماهی و دریاس ،۸۵% به زندگی واقعیم مرتبط بود
  ما هم امتحانش کنید شاید با زندگی اصلیتون بخونه……..😆

  موافقم ۲۲
  مخالفم ۱۲
 10. ملیکا😍😍😍 گفت:

  من اسفندی هستم یعنی باید رژیم بگیرم آخر ماه 😣😣😣😣😣😣😣😣

  موافقم ۳۶
  مخالفم ۱۸
 11. بانو گفت:

  خوب بود مردادیم تا حدودی فالم درست بود مچکر👍

  موافقم ۳۰
  مخالفم ۱۵
 12. شیرین گفت:

  تا حدود خیلی زیادی درست بود

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۱۴
 13. آزاده گفت:

  سلام؛ دقیقا فال مرداد من که درست بود؛ انشالله واسه تموم هموطنای نازنینم بهترین اتفاقهای زندگیشون توی اردیبهشت زیبا؛ رقم بخوره، خسته نباشید

  موافقم ۴۰
  مخالفم ۱۵
 14. محسن جوادی گفت:

  عالی و بر اساس واقعیت و شخصیتم بود شما همم امتحان کنید

  موافقم ۳۶
  مخالفم ۱۲
 15. حسین قمی گفت:

  عاشق سایتتون شدم واقعاً یه نیم نگاه کردم به فالم کاملا درست از آب در اومد واقعاً دستتون درد نکنه با این سایت خوبتون موفق باشید ادامه بدید⁦♥️⁩

  موافقم ۴۳
  مخالفم ۵
 16. حدیث گفت:

  عالیه من فقط به این فال اعتقاد. دارم .بهترین فال اینه من تا الان هر چقدر فال گرفتم درست دراومده

  موافقم ۳۲
  مخالفم ۱۳
 17. .... گفت:

  امیدوارم فالی که برام نوشته بود دقیق خودش اتفاق بیوفته تو یه دوره ی خیلی مهم و حیاتی از زندگیمم و بهش خیلی نیاز دارم دوره ایی که میتونه خوب رقم خوردنش زندگی رو عوض کنه

  موافقم ۳۳
  مخالفم ۱۳
 18. آتوسا گفت:

  من نیمه شب دنیا میام و همون وقت هم سال تحویل میشه، حالا نمی دونم اسفندی هستم یا فروردینی، روحیاتم به هردو میخوره اما اسفند بیشتر. فال هردو ماه رو می خونم ولی متاسفانه تا حالا برام درست در نیومده، نمیدونم چرا،

  موافقم ۲۷
  مخالفم ۲۵
 19. شیما گفت:

  عالی
  من جذب کردم ….انشالله که همش اتفاق بیفته

  موافقم ۳۴
  مخالفم ۱۲
 20. بانوی آذری گفت:

  فال چند تا جنبه داره به نظر من، مهم نیست درسته یا نه مهم اینه که اگه جایی حرف منفی داره، مواظب باشیم اون روز گند نزنیم و نکات مثبت فال رو هی به خودمون تلقین کنیم تا بازخوردش بهمون برگرده
  ضمن تشکر ویژه از همه عزایزانی که برای ما وقت میزارن
  عزت زیاد 🥰🥳💌✋🌹🤗

  موافقم ۹۴
  مخالفم ۵
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×