دوشنبه , 28 خرداد , 1397

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال خرداد ماه 97 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

♈ متولدین فروردین

اگر قصد خرید وسیله ای جدید دارید، شاید در طی ۳ روز نخست از این ماه امکان خرید آن با قیمتی مناسب فراهم گردد. ۶م و ۷م ماه زمان مناسبی برای دوستی و روابط عاشقانه بوده و همه چیز ممکن خواهد شد. در میانه ی ماه با وجود ایده های متفاوت، نباید سعی بر تبدیل تمام آنها به واقع را داشته باشید. هر ایده ای ارزش اجرایی کردن ندارد. اندکی منطق را با ایده های خود ترکیب کرده، تا گزینه ی مناسب تر را شناسایی کنید. در محدوده ۱۹م و ۲۰م ماه وضعیت برقراری روابط جدید با دانستن آنکه چه حرفی را در چه موقعیتی مطرح کنید، بسیار روشن و پر بار خواهد بود. ممکن است به سادگی در مرکز توجه دیگران قرار گیرید. دستاورد این واقعه در ۲۵م-۲۶م ماه به ثمر خواهد نشست .

 


♉ متولدین اردیبهشت

در ۴م و ۵م ماه ذهنتان میل به سکون دارد، نه اینکه توان ایجاد هیچ تغییری را نداشته باشید، بلکه آنقدر از جایی که در ان هستیدف احساس آرامش و رضایت می کنید که هیچ علاقه ای به دگرگون کردن آن ندارید. در ۱۷م و ۱۸م ماه خودتان مسئول سرنوشتتان هستید، و شانس هم با شما یار استف چرا که تفکر غالب بر شما مثبت خواهد بود. وقتی پای سرمایه گذاری های بلند مدت، املاک و مستغلات، و مسائل مالی دیگران به میان می آید، بی اندازه باهوش و زیرکید، و دوستانتان هم در این رابطه به شما رجوع خواهند کرد. هیچ ضمانتی برای پول دیگران به آنها نخواهید داد، اما کاملاً از خود مطمئنید. در ۲۴م و ۲۵م ماه، دغل بازانی در کمین تان هستند، که گهگاه موجب سردرگمی تان می شوند. اما به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟ به یکی از کسانی که ادعای معتمد بودن دارد؟ اگر می توانستید یک قدرت جادویی برای خود انتخاب کنیدف بی شک قدرتی بود که بتواند مردم را وادار به گفتن حقیقت کند، چرا که هیچ چیز به این اندازه به کارتان نمی آید. در ۲۸م، ۲۹م و ۳۰م ماه، کارهایتان جلب توجه خواهد کرد، به ویژه اگر چیزی باشد که مورد علاقه ی دیگران هم هست. پس آماده ی این باشید، که در طول یک برنامه یا مهمانی، بیش از آنچه دلتان می خواهد، درباره ی آنها سخرانی کنید.


♊ متولدین خرداد

در ۱ و ۲م ماه همه چیز قابل مذاکره است. برای گرفتن بهترین قیمت ها چانه میزنید، آماده اید که متن قراردادها را عوض کنید و کاری کنید که همه چیز به سود شما بینجامد. گاهی از این که می تواندی بی تفاوت باشید احساس غرور می کنید، اما در ۵، ۶ و ۷م ماه وقتی با کسی دیدار کنید که واقعا برایتان جذاب باشد، آنگاه دیگر تظاهر به بی تفاوتی و خونسردی کار آسانی نخواهد بود. از او خوشتان آمده است، بپذیرید! نگاه بسیار ویژه ای نسبت به جهان دارید و ۱۵ و ۱۶م ماه بهترین زمان برای آن خواهد بود. شاید آماده ی اینهمه شور و استقبال از ایده هایتان نباشید، اما به هر رو درست مثل هر ابرپهلوانی احتیاط می کنید تا در مرکز توجه دیگران قرار نگیرید. در ۲۶ و ۲۷م ماه همچنان در پشت صحنه به کارهایتان ادامه دهید، به ویژه به این خاطر که بسیار بیش از حالت معمول احساس خجالت زدگی می کنید. در ۳۰ و ۳۱م ماه بهترین نیت ها را در سر می پرورانید، اما همه مثل شما نیستند. برای امور تجاری هم اعتماد ضروری است و هم توجه به جزییات.


♋ متولدین تیر

رستوران های جدید دور و ور خانه، و یا حتی اپلیکشن جدید و هیجان انگیزی که همه از آن حرف می زنند، آیا هیچ کدام از آنها را امتحان کرده اید؟ روز اول ماه وقت بیرون زدن و تجربه ی چیزهای تازه است. از کارهای روزانه و معمول خود لذت می برید، و جای هیچ بحثی هم در این رابطه نیست، اما با تغییراتِ هر از گاه، می توانید دستاوردهای بسیاری داشته باشید. در ۱۱ و ۱۲م ماه هم خانه ای ها، همکارها و یا همکلاسی هایتان می توانند مشکلاتی بزرگ برایتان ایجاد کنند، اما به قول معروف هیچ مشکلی نیست که آسان نشود! کافی است به جزییات توجه کنید تا به راه حلی مناسب برسید. تا چشم به هم بزنید می بینید که ماه به پایان رسیده است، مانده اید که اینهمه زمان چطور چنین زود گذشته است، ۳۰ و ۳۱م ماه را در شگفتیِ سپری شدن زمان می گذرانید، اما فرصت خوبی هم خواهید داشت تا اگر این اواخر احساس سنگینی کرده اید، به سروقت کشوها و کمدهای خود رفته و از دور ریختنی ها خالی شان کنید. البته شاید در آن میان دستتان به چیزهایی ارزشمند نیز بخورد، اما بیشتر خرت و پرت هایتان دور ریختنی خواهند بود. بهتر است ازشان دل بکنید.

 


♌ متولدین مرداد

در ۱و ۲م ماه یک سنت شکن واقعی خواهید بود. ممکن است دیگران شما را عجیب و غریب خوانده و با دست به هم نشان تان دهند، اما شما در حال انجام کاری اساسی هستید. به راه خود ادامه دهید، مرزها را شکسته و دست به کارهای غیر معمول بزنید، آدم هایی مثل شما هستند که می توانند دنیا را تغییر دهند. در ۱۰ و ۱۱م ماه کنار آمدن با تغییراتی که کارِ دست خودتان نیستند کار سختی خواهد بود، اما شما یکی از آن نشانه های آسمانی هستید که قابلیت انطباق پذیری بالایی دارند و خیلی زود خود را با آن تغییرات هماهنگ خواهید کرد. یک دقیقه وقت کافی است که همه چیز را بهتر درک کنید. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه کاملا بر کار خود متمرکز خواهید بود، اما اگر برای مدتی طولانی به یک مشکل چشم بدوزید، این خطر وجود دارد که چشم تان سیاهی رفته و دید تان را نسبت به مسائل به کلی از دست بدهید. از دیدگاه های دیگران بهره بگیرید. ۲۶ و ۲۷م ماه، می توانند روزهایی گیج کننده باشند، هر چه بیشتر سعی در تمرکز بر مسئله ای بکنید، دید تان نسبت به آن تیره و تار تر می شود. کمی به خود وقت استراحت بدهید، مدیتیشن کنید، پیوند خود را با عنصر خاک قوی تر کرده، فروتنانه رفتار کنید و شکرگزار باشید که مشکلاتتان در حال از بین رفتن هستند.


♍ متولدین شهریور

در روزهای نخستین ماه جاری از آنجایی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و افراد زیادی هم برای شنیدن آنها آماده هستند، با صدایی رسا، حرف‌های موجود در ذهنتان را عنوان کنید. خوشبختانه با جسارت و شجاعتی که دارید، می‌توانید برخی از لحظات مبهم را به خوبی پشت سر بگذارید. ۵م و ۶م ماه وقت آن خواهد بود تا از دوستان با نفوذ خود بخواهید که لطفا‌های قبلی شما را جبران کنند. از خواستن و خواهش کردن نترسید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، مسائل پیچیده ای را با سربلندی برطرف خواهید کرد. شاید برخی از آنها خیلی دشوار باشند، اما کافیست اندکی فکر کرده تا راه حل را پیدا کنید. با اینکه شاید دیگران از راه‌های خلاقانه‌ی شما خوششان نیاید، ممکن است که در ۲۰م ماه برای رفع مشکلی اساسی، متوسل به این راه‌ها شوید. تا زمانی که کسی به شما نگفته است که دست نگه‌ دارید، به همین روش ادامه داده تا از کارتان نتیجه بگیرید. نمی‌توان همواره همه را راضی نگه داشت. اگر در روزهای ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی احساس خطر کردید، ریسک نکرده و از آن موقعیت فرار کنید.

 


فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 97


♎ متولدین مهر

در ۲ روز نخست از این ماه، قبل از اینکه به سراغ کاری جدید بروید، برای چند لحظه هم که شده نفس عمیق کشیده و اندکی استراحت کنید. در بازه‌ی ۷م تا ۹م ماه خلاقیت‌تان شکوفا خواهد شد و اگر در زمانی مناسب در مکان مناسب قرار بگیرید ممکن است بتوانید اندکی پول اضافی نیز به جیب بزنید. شاید وقت بدی برای آغاز فعالیتی تجاری نباشد. در روزهای ۱۲م تا ۱۴م ماه دقت بالایی به جزییات خواهید داشت بطوریکه ممکن است به چیزی که هیچ کس تا بحال متوجه آن نشده باشد، پی ببرید. در روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه افرادی می‌خواهند سهمی در موفقیت شما داشته باشند و شما نیز از آنها استقبال خواهید کرد. می‌خواهید که موفقیت پروژه به نام شما ثبت شود اما مشکلی با تقسیم پاداش ندارید. در ۲۴م و ۲۵م ماه ضروری بوده تا بصورت گروهی مشغول به کار شوید. نمی‌توانید جلوی بروز اختلاف نظرها را بگیرید پس اگر لازم بود خودتان هم به جای موافقت، مخالفت کنید. اجازه دهید تا هدف‌تان مهم تر از خوشحالی شخصی‌تان باشد.


♏ متولدین آبان

در روزهای نخست از این ماه فردی پیش‌قدم بوده و برای آزمایش کارهایی جدید، آماده خواهید بود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه حس رقابت‌تان فوران کرده اما از آنجایی که می‌خواهید به هر قیمتی برنده شوید، ممکن است دست به کارهای نادرستی بزنید. به دنبال بردی ناعادلانه نباشید چراکه در نهایت گرفتار خواهید شد. در میانه‌ی ماه توجه ویژه‌ای به موقعیت و سمت خود خواهید داشت اما اینطور به نظر می‌رسد که مسئله آنقدر که برای خودتان اهمیت دارد، برای آنها مهم نیست. اینکه بخواهید آدم بهتری باشید هیچ ایرادی ندارد اما نباید این کار را صرفا برای جلب توجه انجام دهید. جوش و خروش زیادی در روزهای ۱۹م تا ۲۱م ماه خواهید داشت اما آیا به عواقب کارها خود هم فکر کرده‌اید؟ اول کاری را انجام می‌دهید و بعد به فکر عواقب کارتان می‌افتید که همین امر ممکن است دردسرساز شود. مسائل مالی مانع از انجام کاری در روزهای ۲۲م و ۲۳م خواهند شد که از قضا شاید بطور غیر مستقیم لطفی بزرگ در حق‌تان کرده باشند. تغییر عادت‌های مالی در درازمدت به نفعتان خواهد بود. در روزهای ۲۸م و ۲۹م دست به کاری پر هیجان بزنید.

 


♐ متولدین آذر

در روزهای نخست این ماه، عشق و عشق‌بازی بالاترین اولویت را برای‌تان خواهند داشت. با تمام وجود در این کار قدم خواهید گذاشت و به همین دلیل به سادگی هرکسی را می‌توانید شیفته‌ی خود کنید. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه موقعیتی برای ترفیع درجه و یا افزایش حقوق خواهید داشت اما لازم است که برای انجام چنین چیزی، خودتان را ثابت کنید. مسائلی همچون واریز به موقع اجاره را به صاحب‌خانه و یا اینکه چند روز را بدون حقوق، اضافه‌کاری کرده‌اید را به رئیس خود یادآوری کنید. فرصتی فراهم خواهد شد تا در روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه نقشی در فعالیتی گروهی داشته باشید اما شاید بهتر باشد که نقش خود را بصورت فردی ایفا کنید. در هر دو صورت توانایی‌های خلاقانه و هنرمندانه‌ی خود را در معرض نمایش خواهید گذاشت. در ۲۴م و ۲۵م این کاه، مرزهای بین واقعیت و خیال مبهم خواهند شد. هیچ ایرادی ندارد که اندکی از وقت خود را در رویاهای‌تان سر کنید. یکی از نزدیکان‌تان زمان بازگشت به عالم واقع را به شما اعلام خواهد کرد.


♑ متولدین دی

در سه روز نخست این ماه ذهنتان فعالیت بالایی داشته و با کوچکترین تحریکی مشغول به تفکر و برنامه ریزی خواهد شد. در این روزها اگر چیزی را شروع کنید، لزوما به این معنا نخواهد بود که به سرانجام و پایانی نیز خواهد رسید. کارهای کوچک برای آدم های کوچک هستند و شما الان موقعیتی بسیار مهمتر از این دارید که وقت خود را صرف کارهای جزیی کنید. در ۸م و ۹م این ماه، برخی جریان ها برعکس میل شما خواهند شد و امکان شناسایی دلایل این امر نیز وجود نخواهد داشت. اگر دوستانتان با شما نمی سازند، شانس چندانی برای سازگاری با غریبه ها نیز نخواهید داشت. در میانه ی ماه روحیه ی کارآفرینی شما گل کرده و موقعیت های جانبی برای کسب درآمد خواهید داشت. تمرکز خود را بر روی کارهایی که مسلط تر هستید بگذارید و اجازه دهید دیگران به جزییات کارها رسیدگی کنند. در محدوده ی ۱۹م و ۲۰م این ماه نیز همه چیز گل و بلبل خواهد شد و نیازی به هیچ نگرانی نخواهد بود. ۲۶م و ۲۷ ماه دوباره نگرانی های قدیمی به سمت شما بازخواند گشت اما اگر اراده کنید از پس هر کاری بر خواهید آمد. چاره ی مشکلات شما کمی بیشتر زحمت کشیدن است.

 


♒ متولدین بهمن

به نظر می رسد با آغاز ماه، آماده اید تا در دریای آبی ناخودآگاه خود شیرجه بزنید. بله، در ۱م و ۲م ماه، در آن دریای عمیق غواصی خواهید کرد و در این سفر، احساسات شما همچون مخزن اکسیژنتان خواهد بود. پس چشم هایتان را خوب باز کنید و به اعماق خود بروید، آن درخشندگی های عجیب و غریب و براق، ماهی نیستند، بلکه آرزوهای خود شما می باشند. ممکن است بعضی آرزوهایی را که در فراموشی مدفون شده بودند دوباره بیابید. به هر چیزی که در آن اعماق می بینید، چه آرزوی یک سفر باشد و چه میل به موفقیت در روابط عاشقانه تان، خوب توجه کنید. این جریان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. ۵م، ۶م و ۷م ماه زمان بازگشت به کارهای معمولی روزانه خواهد بود. در ۱۳م و ۱۴م ماه فرصت ها و احتمالات زیادی از هرگوشه به شکلی غیر منتظره به سمت شما می آیند، قلب و ذهن خود را برای همه ی آنها خوب بگشایید. متحدان و حامیان همیشگی شما در زندگی، احساساتتان هستند؛ در هر کاری که انجام می دهید، همیشه به شما خواهند گفت کِی زمان توقف رسیده و کی باید به راه ادامه دهید. ۲۱م و ۲۲م ماه روز های فوق العاده ای هستند که الهام بخش و انگیزه دهنده ی شما بوده و حال همه ی اطرافیانتان را هم به شدت خوب خواهند کرد. در ۲۵م ماه ورزش کردن را فراموش نکنید، که کمکی خواهد بود تا در ۲۸م احساسات خود را دسته بندی و مرتبشان کنید.


♓ متولدین اسفند

در ۳ روز نخست این ماه، تنها خواهید بود. مهم آن است که نسبت به وضعیت خودتان آگاه و هوشیار باشید. ممکن است در پایان هفته ی اول با غریبه ای ملاقات کنید که تاثیر بسزایی بر روی آینده ی شما داشته باشد. در حوالی ۱۰م-۱۱م از این ماه، به تکیه گاه و مرجع دیگران تبدیل خواهید شد. از مقداری فشار مضاعف در این روزها نهراسید چراکه برای کار راه انداختن آمده اید و نه برای دوستی. در میانه ی ماه آماده ی نبرد هستید و در چنین شرایطی ممکن است دشمنی بزرگ برای خود بتراشید. در این روزها تقریبا از هر نبرد و بحثی سربلند بیرون می آیید. در حوالی ۲۱م و ۲۲م ماه، یکی از خانم های فامیل و یا دوستانتان نقش مهمی پیدا می کند چرا که راهنمایی ها خوبی پیرامون مسائل احساسی برای شما دارند.

 

منبع (avtaf.com : (Source   

 این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده : 87 , میانگین امتیاز : 4٫03 از 5)
Loading...

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:نظر یا پرسش خود را بیان کنید

  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با مطلب و مجله، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «تصویر زندگی» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نام(لازم)

ایمیل(لازم)