یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

فال هفتگی عشق از ۱۵ تا ۲۱ مرداد ❤️ فال هفته آینده

در بخش انواع فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی در کنار فال هفته پی ام سی جای خالی ❤️ فال هفته عشق احساس میشد. سعی می کنیم اول هر هفته فال عشق رو برای شما آماده کنید. دیدگاه شما نسبت به عشق با ماه تولدتان ارتباط مستقیمی دارد و متولدین ماه های مختلف سال، دیدی متفاوتی به روابط عاشقانه دارند. عشق در نگاه طرف مقابل نیز همینطور.

فال هفتگی عشق

Weekly Horoscope Love

♈ فال هفته عشق برای متولدین فروردین:

این هفته عشق و احساسات دارند به سراغ شما می آیند، اما این که منطقی و واقع بین باشید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. روابط خود را بی اهمیت نپندارید و فکر نکنید که همیشه همه چیز به همین صورت باقی خواهد ماند. همین که یک نفر را دوست داشته باشید به این معنا نیست که همه چیز تا ابد به خوبی و خوشی پیش خواهد رفت. هر رابطه ای برای حفظ و پیشرفت خود به تلاشی دوجانبه نیاز دارد و اگر می خواهید رابطه ای سالم داشته باشید باید این نکته را در نظر بگیرید. یادتان باشد که حتما امشب قبل از خواب وقتی برای برنامه ریزی برای هفته ی آینده تان کنار بگذارید تا بدانید چه کارهایی می خواهید انجام دهید.

❤️❤️❤️

♉ فال هفته عشق برای متولدین اردیبهشت:

این هفته باید وقتتان را به عشق و روابط عاطفی خود اختصاص بدهید. شما باید این واقعیت را بپذیرید که روابطتان با دیگران صحنه ی یک نمایش و جای نقش بازی کردن نیستند. شما باید به حرف های طرف مقابلتان به دقت گوش کرده و به بازخوردی که از او دریافت می کنید خوب فکر کنید و راهی برای بازسازی رابطه ی خود و رفع نقاط ضعف و مشکلات آن بیابید. خاطرات مربوط به اشتباهات گذشته تان این هفته به سراغتان خواهند آمد و با فکر کردن به آنها خواهید دید که کجای کار اشتباه کرده اید. به جای این که خودتان را سرزنش کنید و غصه بخورید از این اشتباهات درس بگیرید و سعی کنید در آینده آنها را تکرار نکنید.

❤️❤️❤️

♊ فال هفته عشق برای متولدین خرداد:

این هفته با آرامش کامل رفتارهای دیگران را زیر نظر بگیرید. نگاهی به اطرافیانتان بیندازید و ببینید چه کارهایی می کنند، این کار درس های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت و از کارها و اشتباهات آنها چیزهای زیادی را یاد خواهید گرفت. آنهایی را که مورد تحسینتان هستند و کارهایشان را قبول دارید برای خود الگو قرار داده و سعی کنید خودتان هم همان رفتارهایی که در دیگران می پسندید را داشته باشید. شما مشتاق هستید که با به اشتراک گذاشتن احساسات قوی قلبی خود با دیگران ارتباط برقرار کنید، ولی دوست دارید فضای امن خودتان را نیز حفظ کنید. دست از محافظه کاری بردارید و اگر کسی را دوست دارید احساسات خود را به زبان بیاورید.

❤️❤️❤️

♋ فال هفته عشق برای متولدین تیر:

این هفته روابط عاطفی شما به مانند شیشه شکننده شده اند و طرف مقابلتان خیلی حساس تر از همیشه به نظر می رسد و با کوچکترین رفتار و حرف اشتباه شما از دستتان ناراحت خواهد شد. نشان دادن کمی مهربانی و احساسات عاشقانه شما را خیلی زود از این مخمصه نجات خواهد داد و رابطه تان را خیلی بهتر و محکمتر از قبل خواهد کرد. این هفته شما به واقعیت مهمی پی خواهید برد؛ آن هم این است که برای داشتن یک رابطه ی خوب و مطلوب باید حد و مرزهای لازم را بین خودتان و آنهایی که دوست دارید به وجود بیاورید. یادتان باشد بیش از اندازه غرق احساسات عاشقانه نشوید و کارهایی که این هفته باید برای فردا انجام دهید را فراموش نکنید.

❤️❤️❤️

♌ فال هفته عشق برای متولدین مرداد:

این هفته اوضاع در رابطه ی عاطفیتان به کامتان است و همه چیز دارد خیلی خوب پیش می رود. اگر کسی را دوست دارید، اما هنوز در این مورد چیزی به او نگفته اید هفته جاری می تواند بهترین فرصت ممکن برای بیان احساستان باشد. فقط باید مواظب باشید که کارها و حرف هایتان منطقی و واقع بینانه باشند و این را مد نظر داشته باشید که نمی شود یک شبه راه صد ساله را طی کرد و باید قدم به قدم این رابطه را پیش ببرید. این هفته شما آنقدر انرژی مثبت دارید که باعث می شوید حتی اطرافیانتان نیز احساس کنند که در دل صحرا هم می شود گل های زیبا کاشت. این همه انرژی باعث می شود خوشحالی و احساس خوشبختی را به آنها هدیه کنید.

 

❤️فال روزانه❤️

♍ فال هفته عشق برای متولدین شهریور:

این هفته کمی از سرعتتان کم کنید و با مسائل با احتیاط و حساسیت بیشتری برخورد کنید و حساب شده پیش بروید، مخصوصا اگر پای عشق و روابط عاطفی در میان باشد. به دنبال احساسات خود بروید و عشقتان را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید، فقط مطمئن شوید که این کار را با حساسیت کافی و درست انجام می دهید و در طرف مقابلتان دافعه ایجاد نمی کنید. این هفته به نظرتان دیگران کمی دارند بیش از اندازه دخالت و فضولی می کنند و سعی دارند شما را وادار به کارهایی بکنند که خودشان می خواهند، اما شما به این سادگی ها از میدان به در نخواهید شد. فقط سعی کنید رفتاری بیش از حد تهاجمی نداشته باشید.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال هفتگی عشق برای متولدین مهر:

این هفته ذوق هنری شما در سطح فوق العاده ای قرار دارد و خلاقیتتان از هر زمان دیگری بیشتر است. شما دلتان می خواهد یک اثر هنری خیلی بزرگ خلق کنید،اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای به کار گرفتن ذوق و خلاقیت خود به بهترین نحو ممکن، باید نظم و برنامه ریزی داشته باشید. با اطمینان خاطر راه بیفتید و اجازه ندهید ترس و نگرانی مانع شما بشوند. بروز احساساتتان به شما کمک خواهد کرد که به طور مثبتی نتیجه ی صحبت هایی که خواهید داشت را تحت تأثیر قرار خواهد داد، اما اگر بحث هایتان طبق خواسته هایتان پیش نرفتند هم از این جریان یک معضل پیچیده نسازید.

☕️فال قهوه☕️

♏ فال هفتگی عشق برای متولدین آبان:

برخی از مسائل عاشقانه که برای مدتی در تلاش بوده اید خودتان را از آنها دور نگه دارید این هفته دوباره سر باز کرده اند و این احتمال وجود دارد که برایتان دردسر ساز شوند. مسائل احساسی که برایشان برنامه ریزی نکرده اید دارند لحظه به لحظه آشفته تر می شوند و این موقعیت درس مهمی را برای شما به همراه خواهد داشت و آن هم این است که به هر کاری همان موقع رسیدگی کنید و احساسات خود را سرکوب نکنید. هنوز هم برای درست کردن رابطه عاطفی فرصت دارید، فقط باید حواستان به گذشت زمان باشد. ناراحت نشوید و به سرنوشت لعنت نفرستید، حتما دلیلی وجود دارد که شما مجبور به انجام این کارها شده اید.

❤️فال سال❤️

♐ فال هفتگی عشق برای متولدین آذر:

این هفته خدای عشق با کمانش قلب شما را نشانه گرفته است و اگر هنوز مجرد هستید احتمال این که در یک نگاه عاشق بشوید خیلی زیاد است و اگر هم متأهل باشید این هفته می تواند بهترین فرصت ممکن برای وقت گذراندن با عشقتان و یک خلوت دو نفره ی رمانتیک باشد. غذاهای خوشمزه، نور شمع و موسیقی ملایم روح شما را به رقص در خواهند آورد. حرف زدن در مورد اهداف و نیت هایی که برای مرحله بعدی زندگیتان در نظر دارید از اهمیت بسیاری برخوردار است. این کار به شما کمک می کند با به زبان آوردن افکارتان به خامی احساساتی که پشت برخی تصمیماتتان وجود دارند پی ببرید و نظرتان را تغییر دهید.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال هفتگی عشق برای متولدین دی:

این هفته مکالمات جدی و عمیقی بین شما و شخصی که دوست دارید شکل خواهند گرفت. به احتمال زیاد بحش بزرگی از این صحبت ها مربوط به آینده ی مشترک شما خواهند بود و اثرات مثبتی روی رابطه ی شما خواهند گذاشت. شاید حتی در پایان این مکالمه تصمیم بگیرید هر چه سریعتر ازدواج کرده و به خانه ی بخت بروید. اگر هنوز مجرد هستید و شریک راهتان را پیدا نکرده اید احتمال اینکه توسط یکی از دوستانتان به شخصی معرفی شوید که شما را در همان دیدار اول به شدت مجذوب خود می کند بسیار زیاد خواهد بود، پس حواستان به ظاهرتان باشد و سعی کنید در تمام طول روز بهترین سر و وضع ممکن را داشته باشید.

❤️فال شمع❤️

♒ فال هفتگی عشق برای متولدین بهمن:

این هفته شما بسیار احساساتی شده اید و وجودتان سرشار از احساسات عاشقانه است، به همین دلیل هم این هفته می تواند فرصتی فوق العاده برای یک قرار رمانتیک با عشقتان باشد، اگر هم هنوز عشقتان را پیدا نکرده باشید شاید بتوانید با کمی سیاست شخصی که دوست دارید را به یک رستوران خوب دعوت کرده و از او بخواهید فرصتی به شما بدهد تا همدیگر را کمی بهتر بشناسید. شما خوشبختانه این هفته به اندازه ی کافی جذاب هستید که کسی نتواند رویتان را زمین انداخته یا پیشنهادتان را رد کند. خودتان را برای یک دیدار خوب و هیجان انگیز با نتایجی فوق العاده آماده کنید، شاید تا آخر شب حتی تاریخ ازدواجتان را هم معلوم کرده باشید!

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال هفتگی عشق برای متولدین اسفند:

این هفته ممکن است یک رابطه ی عاطفی که مدت زیادی از آغاز آن نمی گذرد برایتان خیلی جدی تر از قبل شود و شاید حتی بخواهید با طرف مقابلتان در مورد وارد کردن این رابطه به مرحله ای تازه و یا حتی ازدواج صحبت کنید. علاقه ی بین شما این هفته بیشتر از قبل شده است و احساس می کنید از لحاظ مختلف به هم نزدیک و شبیه هستید. شما آنقدر احساساتی شده اید که شاید پیش از این هرگز چنین حسی را تجربه نکرده باشید. در محل کارتان بحث هایی بر سر اینکه چه مسئولیتی به چه شخصی باید واگذار شود شکل خواهند گرفت، مواظب باشید از پذیرفتن مسئولیت هایی که فشاری بیش از حد تحملتان به شما وارد می کنند خودداری کنید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 20, میانگین امتیاز: 4,80 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×