یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

فال هفتگی عشق از ۵ تا ۱۱ آذر❤️ فال هفته آینده

در بخش انواع فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی در کنار فال هفته پی ام سی جای خالی ❤️ فال هفته عشق احساس میشد. سعی می کنیم اول هر هفته فال عشق رو برای شما آماده کنید. دیدگاه شما نسبت به عشق با ماه تولدتان ارتباط مستقیمی دارد و متولدین ماه های مختلف سال، دیدی متفاوتی به روابط عاشقانه دارند. عشق در نگاه طرف مقابل نیز همینطور.

فال هفتگی عشق

Weekly Horoscope Love

♈ فال هفته عشق برای متولدین فروردین:

کارت مرگ: وقت آن است که به اصل ماجرا بپردازیم. چرا یک رابطه هیجان انگیز دچار چالش و رکود شد؟ شاید این اتفاق به این دلیل است که شما یکدیگر را دوست دارید، اما عاشق هم نیستید. یک عشق شعله ور باید به جای این که شما را از هم خسته کند، به رابطه تان هیجان ببخشد. باید تظاهر را کنار بگذارید و احساسات واقعی داشته باشید تا بتوانید خلاهای رابطه تان را پر کنید و بعدها حسرت نخورید که ای کاش وقت بیشتری برای رابطه تان می گذاشتید.

فال شکست عشقی و جدایی:

رابطه شما زمانی کاملا افسانه ای به نظر می رسید و هر دوی شما فکر می کردید که می توانید همه چیز داشته باشید. با این حال، ممکن است یکی از شما یا هر دو بیش از حد به فکر پول بوده و درخواست های نامعقول داشته باشد. وقتی خانواده ها یا دوستان تان الگوهایی را برای شما در نظر می گیرند، بدیهی است که این رابطه به اتمام می رسد. ملکه می گوید شما باید ارتباطات عمیق تری را تجربه کنید، بنابراین از این که رابطه تان به پایان رسیده است، خوشحال باشید.

❤️❤️❤️

♉ فال هفته عشق برای متولدین اردیبهشت:

کارت درویش: درویش نماد قدرت شفابخشی است. اگر با کسی در رابطه هستید، آیا هنوز همان احساسات اوایل رابطه تان را دارید؟ اگر چنین نیست، برای رشد و رسیدن به موفقیت باید احساسات خود را بهبود ببخشید. شما باید آزاد باشید تا بدون ترس، به خواسته های خود برسید. در صورتی که مجرد هستید، با بهبود شرایط و تغییر اوضاع قدیمی، امکان رشد و موفقیت برایتان فراهم خواهد شد.

فال شکست عشقی و جدایی:

این رابطه برای شما پر از تجربه بود. شما چیزهای جدیدی یاد گرفتید و شروع به خود کاوی کردید. با این وجود، کارت جهان به شما می گوید که هنوز هم باید دیدگاه خود را نسبت به روابط تغییر دهید. بنابراین، به مکانی که هرگز نرفته اید، سفر کنید و با تغییر دیدگاه تان اجازه دهید فرد جدیدی وارد زندگی تان شود.

⚡️ فال حافظ❤️فال روزانه
💥 فال ماهانه☕️فال قهوه
⭐️ فال سال❤️فال هفتگی میلادی
☀️ فال ابجد🕯️ فال شمع

♊ فال هفته عشق برای متولدین خرداد:

کارت عاشقان: کسی در اطرافیان شما عاشق شده است. این کارت به شما می گوید که افکارتان را از طریق کلمات بیان کنید. می توانید این کار را با سه کلمه کوچک آغاز کنید: “بیایید با هم دوست باشیم.” سپس همدیگر را بشناسید. چنین اتفاقی می تواند سرگرم کننده باشد. اگر در رابطه هستید، کارت عاشقان یادآوری می کند که باید افکار خود را بیان کنید. اگر اوضاع خیلی جدی شده باشد، این کارت از شما می خواهد شاداب و سرزنده باشید. هیچ چیز مانند خنده های شاد، افراد را امیدوار نمی کند.

فال شکست عشقی و جدایی:

مشکل رابطه تان هنوز نامشخص باقی مانده است. یکی از شما صبور تر بوده و می توانست همیشه به غر زدن و شکایت ها گوش کند. شاید نیز طرف مقابل تان انتظار داشت دیگری نقش پدر یا مادر را بازی کند. گذشته از این، نقش ها در این ارتباط مبهم و نامشخص بودند و رابطه تان سرانجام به دوراهی رسید، بنابراین هر دو تصمیم گرفتید راه تان را از هم جدا کنید.

❤️❤️❤️

♋ فال هفته عشق برای متولدین تیر:

کارت چرخ سرنوشت: چرخ سرنوشت به شما شانسی دوباره برای عاشق شدن می دهد، اما باید در دراز مدت برای آن برنامه ریزی کنید. این عشق در زمان و جایی شگفت انگیز وارد زندگی تان خواهد شد. اگر در رابطه طولانی مدتی هستید، این کارت نماد صلح طلبی است. وقتی همدیگر را پیدا کرده و خوب بشناسید، پیشرفت بزرگی را تجربه خواهید کرد.

فال شکست عشقی و جدایی:

این رابطه ناخوشایند زندگی شما را بسیار آشفته کرد. شاید فکر می کردید که رنج بردن یا قربانی بودن در روابط یک امر عادی است. اما، این جدایی به شما نشان داد که رابطه باید دو طرفه باشد. سعی کنید با کارهای خیرخواهانه درون تان را رشد دهید. در این صورت، بدون فدا کردن نیازهای شخصی تان، احساس خوبی پیدا خواهید کرد.

❤️❤️❤️

♌ فال هفته عشق برای متولدین مرداد:

کارت درویش: اگر مجرد هستید، تفاهم فکری در پرتو دوستی، راهی برای شروع یک رابطه جدید است. آن را به عنوان آرامش سطوح ذهنی در نظر بگیرید که آزادانه (و متقابلا) به شما داده می شود. درویش، نماد صبر، بر این باور است که رشد کردن احساسات نیاز به زمان دارد. برای گفتن “دوستت دارم” عجله نکنید. اما اگر مدت طولانی است که در یک رابطه قرار دارید، این سه کلمه را به راحتی بیان کنید. به نظر می رسد برخی از مردم دوست دارند یک رابطه عاشقانه حمایتی داشته باشند.

فال شکست عشقی و جدایی:

شاید گمان می کردید این رابطه عشق در نگاه اول است، اما احتمالا از همان ابتدا نیز آشفته بود. شما و شریک عاطفی تان در مورد رابطه تصور درستی نداشتید و به جای تغییر ذهنیت، به دنبال عوض کردن هم دیگر بودید. ممکن است هر دوی شما از تنها بودن ترس داشته باشید، بنابراین این رابطه را آن قدر ادامه دادید تا اینکه انرژی منفی باعث خراب شدن آن شد. دنیای شما به هم ریخته بود و برای خراب شدن فقط به یک تلنگر نیاز داشت. اما اکنون شما آزاد هستید که رشد و پیش رفت کنید.

❤️❤️❤️

♍ فال هفته عشق برای متولدین شهریور:

کارت عاشقان شما را انتخاب کرده است تا تشخیص دهید رابطه ای که برای آن وقت گذاشته اید موفق است یا خیر. دو عاشق روی کارت به تصویر کشیده شده اند. این دو نفر احساس می کنند که این ارتباط برای سلامت قلب و روح مفید است. اگر در حال آشنایی با کسی هستید، ممکن است مجبور شوید بین دو نفر یکی را انتخاب کنید. برای این تصمیم گیری خوب وقت بگذارید، زیرا ممکن است لازم باشد از نظر احساسی، در خود تغییراتی به وجود آورید.

فال شکست عشقی و جدایی:

چرخ سرنوشت به شما می آموزد که زندگی فرآیند مداوم یادگیری و تکامل است و شما دریافته اید که هنوز جدیت لازم برای تشکیل یک زندگی را ندارید. بنابراین، افراد مختلف را با خصوصیات اخلاقی متفاوت را بررسی کرده و انتخاب های خود را محدود نکنید. شما با روابط مختلف می توانید مسیر خود را پیدا کرده و از نیازهایتان آگاه شوید. انتخاب بعدی شما عاقلانه تر خواهد بود و این ارتباط شانس و شادی را برای شما به ارمغان می آورد.

❤️❤️❤️

♎ فال هفتگی عشق برای متولدین مهر:

کارت شیطان : در صورتی که احساس می کنید در یک رابطه سمی قرار دارید، آن را کنار بگذارید. در این روابط خفه کننده، با دغل کاری از شما سوء استفاده شده یا ممکن است طرف مقابل تان به راحتی به شما نزدیک نشود. شما می توانید به آسانی احساسات خود را کنترل کنید. وقتی فکر می کنید چیزی اشتباه است، پس آن را کنار بگذارید. شما حتی قبل از عملی کردن تصمیم هایتان، نسبت به آن ها تردیدی ندارید.

فال شکست عشقی و جدایی:

این ارتباط به همان سرعت که شروع شده بود از بین رفت. این رابطه برای شما اتفاقات جالبی (مانند لحظات عاشقانه خاص) را رقم زد که باعث شد بخواهید در کنار شریک عاطفی تان بمانید.. این لحظات هیجان انگیز پایدار باقی نماند و به همان سرعتی که شروع شده بود، به پایان رسید. با این حال، هدف آن رشد شما بود که به خوبی محقق شد.

❤️❤️❤️

♏ فال هفتگی عشق برای متولدین آبان:

کارت خورشید از شما می خواهد در کنار افراد عزیز زندگی تان حضور داشته باشید و از آن ها حمایت کنید. این روزها در قلب تان عشق و آرامش را احساس می کنید، زیرا بسیار موفق عمل کرده و وارد مرحله جدیدی از زندگی تان شده اید. اما اگر چنین احساسی ندارید، به دنبال علت آن باشید. اگر برای بهبود و پیش رفت رابطه تان تلاش نکنید، نمی توانید در آینده، منتظر اتفاقات خوب باشید.

فال شکست عشقی و جدایی:

این رابطه ناموفق به شما نشان داد آنچه که برای اولین بار می بینید، در نهایت همان چیزی نیست که به دست می آورید. شریک عاطفی تان ممکن است جذاب به نظر برسد و شخصیتی پویا داشته باشد، اما این موضوع توهمی بیش نیست. با این وجود، شما مجذوب او شده اید. یاد بگیرید که با خودتان ارتباط برقرار کنید و جذاب باشید. سپس، در روابط بعدی تان نظم و شفافیت بیشتری را مشاهده خواهید کرد.

❤️❤️❤️

♐ فال هفتگی عشق برای متولدین آذر:

کارت عدالت مظهر قانون علت و معلول است، یا به قول معروف “آنچه در اطراف شماست، همان به طرف تان می آید.” شما نسبت به تمام آنچه در حال حاضر در زندگی تان اتفاق می افتد، بینش و آگاهی عمیقی دارید. بنابراین می توانید به خوبی شرایط بسنجید. اگر منتظر تصمیم شخص دیگری هستید، آرام باشید تا نتیجه خوبی بگیرید.

فال شکست عشقی و جدایی:

این رابطه از ابتدا درست نبود؛ زیرا یکی از شما اجتماعی بوده و می خواهد بیرون برود و در میان مردم باشد. اما دیگری ممکن است درون گرا بوده و بخواهد وقت خود را صرف مطالعه یا تماشای تلویزیون کند. در چنین شرایطی شما در کنار هم رشد نکرده و علایق مشترکی ندارید. جای تعجب نیست که این رابطه به بن بست رسید!

❤️❤️❤️

♑ فال هفتگی عشق برای متولدین دی:

کارت پاپ : پاپ می گوید زمان آزمایش و سنجیدن وعده ها و تعهدات فرا رسیده است. قول دادن آسان است و هیچ هزینه ای ندارد. اما آیا می توانید به چشمان کسی نگاه کنید و بگویید: “آیا من به تعهداتم عمل کرده ام؟” اگر از چنین مکالمه ای اجتناب کرده اید، اکنون زمان عملی کردن وعده ها و انجام این کار است.

فال شکست عشقی و جدایی:

کارت ابله از شما می خواهد درایت تان را بالا ببرید. برای ترمیم قلب شکسته تان، بهتر است جوان بمانید. کودک درونی خود را بزرگ کنید. زیر باران راه بروید، دنبال یک پروانه بدوید، فعال و ماجرا جو باشید و سعی کنید از منطقه امن تان بیرون بیایید. این کار باعث تغییر در رویکرد ذهنی و همچنین در روابط تان می شود. اگر می خواهید رابطه بعدی تان متفاوت باشد، باید نسبت به گذشته، کار متفاوت تری انجام دهید.

❤️❤️❤️

♒ فال هفتگی عشق برای متولدین بهمن:

کارت قدرت : هیچ چیزی سخت تر از آن نیست که بخواهیم فردی را که به دنبال اطاعت و صمیمیت بیش از حد است، از خودمان راضی نگه داریم. کسی که چنین خواسته ای از دیگران دارد، خودخواه و کودک است. کارت قدرت به شما می گوید که باید شرایط را تغییر دهید. زمان اصلاح وضعیت موجود فرا رسیده و شما قدرت انجام این کار را دارید.

فال شکست عشقی و جدایی:

در این رابطه مشکل اصلی عدم تعادل قدرت بوده و در بعضی مواقع ممکن است از خود بپرسید شما یک والد هستید یا شریک عاطفی؟ امپراطور قدرتمند و خردمند شما را ترغیب می کند تا با پشتیبانی و پذیرش سرپرستی خود، زندگی تان را کنترل کنید. با این کار، وارد رابطه با یک فرد کنترل گر نخواهید شد و اعتماد به نفس تان بهبود می یابد.

❤️❤️❤️

♓ فال هفتگی عشق برای متولدین اسفند:

هم اکنون فرصتی است که با صبر و بردباری قدری کنار بایستید و دست از فعالیت بردارید و هرگونه نگرانی، کشمکش فکری یا احساسی را برطرف نمایید.به خود اعتماد کنید. رفتار و حالات شما می بایست مثبت و سرشار از امید و انتظار باشد. تشویق کسانی که شما را باور دارند بپذیرید. به زودی رشد و ثمرات تلاش های خود را مشاهده خواهید کرد. این کارت شما را تشویق می کند که پول، وقت، انرژی و امکانات خود را در جهت نظرگاه خود به جریان بیاندازید و خود را تماما نسبت به کارتان متعهد سازید.

فال شکست عشقی و جدایی:

این رابطه ناموفق به شما نشان داد آنچه که برای اولین بار می بینید، در نهایت همان چیزی نیست که به دست می آورید. شریک عاطفی تان ممکن است جذاب به نظر برسد و شخصیتی پویا داشته باشد، اما این موضوع توهمی بیش نیست. با این وجود، شما مجذوب او شده اید. یاد بگیرید که با خودتان ارتباط برقرار کنید و جذاب باشید. سپس، در روابط بعدی تان نظم و شفافیت بیشتری را مشاهده خواهید کرد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 144, میانگین امتیاز: 4,15 از 5)
Loading...

۲ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
  1. مردادی گفت:

    باورم نمیشه فالم دقیق دقیق بود 🙄🤗👌🙏👏👏👏

    موافقم ۲
  2. علیرضا گفت:

    چطوری فال مهر اینقدر درست بود!!!!

    موافقم ۳

ارسال دیدگاه شما

×
/a>