سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

فال هفتگی عشق از ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین ❤️ فال هفته آینده

در بخش انواع فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی در کنار فال هفته پی ام سی جای خالی ❤️ فال هفته عشق احساس میشد. سعی می کنیم اول هر هفته فال عشق رو برای شما آماده کنید. دیدگاه شما نسبت به عشق با ماه تولدتان ارتباط مستقیمی دارد و متولدین ماه های مختلف سال، دیدی متفاوتی به روابط عاشقانه دارند. عشق در نگاه طرف مقابل نیز همینطور.

فال هفتگی عشق

Weekly Horoscope Love

♈ فال هفته عشق برای متولدین فروردین:

این هفته کسی به تو توجه کرده و به تو حسی بی نظیر ، شگفت انگیز و سرشار از خوشبختی القا خواهد شد. عشقت روی یک مسئله مهم ازت حمایت میکنه که کلی غافلگیر میشی. دیدار قشنگی بینتون صورت میگیره. طرفت خیلی زیرک و باهوشه، حامی خوبیه برات.

❤️❤️❤️

♉ فال هفته عشق برای متولدین اردیبهشت:

این هفته بخشی از خیال‌پردازی‌هایت عملی می‌شود. وقتی باهاته اعتماد به نفسش میره بالا. از ته قلبش دوستت داره ولی گاهی باعث عصبانیت و ناراحتیش میشی و به شدت از دستت میرنجه

⚡️ فال حافظ❤️فال روزانه
💥 فال ماهانه☕️فال قهوه
⭐️ فال سال❤️فال هفتگی میلادی
☀️ فال ابجد🕯️ فال شمع

♊ فال هفته عشق برای متولدین خرداد:

هفته پیش رو در این حوزه نقطه آغاز شروعی خاص و فوق‌العاده است. تو رابطتتون به مشکلی برمیخورین که با صحبت و کاملا مسالمت آمیز میتونین حلش کنین‌. پیامی بهت میده که کلی خوشحال میشی

❤️❤️❤️

♋ فال هفته عشق برای متولدین تیر:

با کمک یکی از دوستان ریشه و عامل ناراحتی معشوقتان را می فهمید و خواهید توانست آن را از بین ببرید. بینتون جروبحث و ناراحتی زیادی پیش میاد. فکر میکنی رابطتت تموم شده  ولی بعد از چند روز همه چی به روال سابق برمیگرده. مراقب رقیب باشید هر چند که پوچ میشه.

❤️❤️❤️

♌ فال هفته عشق برای متولدین مرداد:

از ریسک کردن نباید ترسید. اگر ترس از ریسک را کنار بگذاری به آن چیزی که ته دلت هست نزدیک خواهی‌شد. قول و قرار ازدواج دارید ولی همش به مانع و مشکل میخورید‌. اختلافات خانوادگی رو درگیر رابطتتون نکنید .مقداری صبر کنید همه چی درست میشه

❤️❤️❤️

♍ فال هفته عشق برای متولدین شهریور:

گذشته را نمی‌توان دوباره زنده کرد. باید خاطره آنها را نگه داشت و با مرور این خاطرات، از آنها درس‌های لازم را فراگرفت. گذشته برای شما می‌‌تواند چراغ راه آینده باشد. اشک و ناله کردن تو این رابطه برات زیاده. مراقب دوستانتون یا اطرافیان باشید که بینتون دوری و فاصله نندازن. پیام عاشقانه ای از سمتش داری.

❤️❤️❤️

♎ فال هفتگی عشق برای متولدین مهر:

کسی را که فکرش نمی‌کنی به زندگی عاطفی ات اضافه می‌شود. دوری و فاصله کاملا موقتی بینتون پیش میاد که رفع میشه. سردی و تنشی که بینتون هست به خاطره انرژی های منفی خودته. بهتره کمی آروم باشی تا بتونی همه چیو بهتر مدیریت کنی.

❤️❤️❤️

♏ فال هفتگی عشق برای متولدین آبان:

پس از یک دوره ناراحتی و تنهایی، اکنون وارد مرحله تازه‌ای از زندگی شده‌ای. با شخصی آشنا می‌شوی که بعضی از رویاهای شیرین تو را به واقعیت نزدیک کرده و تو را شاد و خوشبخت می‌کند.

❤️❤️❤️

♐ فال هفتگی عشق برای متولدین آذر:

فردی اشتباهاتی مرتکب شده که حال پشیمان شده و به سراغتان آمده تا اشتباهاتش را جبران کند. به او فرصت دوباره بدهید و بگذارید تا اشتباهاتش را جبران کند.

❤️❤️❤️

♑ فال هفتگی عشق برای متولدین دی:

تحولات مهمی در زندگی عاطفیت پیش می‌آید و تو باید تصمیمات تازه‌ای بگیری. برای آنکه این تصمیمات در جهت آسایش تو باشد باید دوراندیشی داشت و فرداهای دورتر را نیز در نظر گرفت.

❤️❤️❤️

♒ فال هفتگی عشق برای متولدین بهمن:

احتیاج داری که افق‌های زندگی عاطفی خود را توسعه دهی. باید با افراد جدید آشنا شده و از آنها بیاموزی. باید راه‌های تازه‌ای را کشف و تجربه کنی. هنوز فرصت‌های خوبی در اختیار داری.

❤️❤️❤️

♓ فال هفتگی عشق برای متولدین اسفند:

عشق است که به انسان بال پرواز می‌دهد. عشق تو را از این زندگی واقعی و روزمره جدا می‌کند و به فضای جدیدی می‌برد که پر از هیجان و امید است. بدون امید و عشق زندگی معطل می‌ماند. پس به زندگی عاطفی‌ات تکانی بده.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 369, میانگین امتیاز: 4,27 از 5)
Loading...

۴ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. مریم گفت:

  فال عشق خرداد کاملا درست بود!!

  موافقم ۱۳
  مخالفم ۳
 2. تنها گفت:

  برای متولدین بهمن چه بد گفته هیچ چیز دیگه ممکن نیست!

  موافقم ۲۲
  مخالفم ۶
 3. مردادی گفت:

  باورم نمیشه فالم دقیق دقیق بود 🙄🤗👌🙏👏👏👏

  موافقم ۳۳
  مخالفم ۱۰
 4. علیرضا گفت:

  چطوری فال مهر اینقدر درست بود!!!!

  موافقم ۴۳
  مخالفم ۷

ارسال دیدگاه شما

×