سه شنبه , ۸ بهمن , ۱۳۹۸

حیوان سال 2020 – 1399 چیست؟ طالع بینی سال موش برای شما

حیوان سال ۹۹ موش است. این تقسیم بندی بر اساس طالع بینی چینی صورت می گیرد. موش ها باهوش، متفکر و موفق هستند و ترجیح می دهند یک زندگی آرام داشته باشند. موش ها علی رغم ظاهر کوچک و بی خطرشان یکی از موجوداتی هستند که انسان ها بیشترین جیغ ها را با دیدن آن ها زده اند. با این وجود بسیاری از شخصیت های کارتونی مورد علاقه ما به شکل موش بوده اند؛ از میکی ماوس گرفته تا جری و استوارت کوچولو.

این موجودات ریز جثه و البته موذی، سمبل دانایی، ذکاوت، کنجکاوی، سازماندهی و ویرانگری هستند. موش ها علیرغم جثه ریزشان توانایی های فوق العاده ای دارند که باور نکردنی است.

حیوان سال 99 موش

متولدین سالهای موش

1279، 1291، 1303، 1315، 1327، 1339، 1351، 1363، 1375، 1387، 1399 و ….

۱۹۲۴ ، ۱۹۳۶ ، ۱۹۴۸ ، ۱۹۶۰ ، ۱۹۷۲ ، ۱۹۸۴ ، ۱۹۹۶ ، ۲۰۰۸ ، ۲۰۲۰ ، ۲۰۳۲ و …

حیوان سال

حیوان سال 99 خوشگذران،‌ گمراه کننده و خودخواه

 

طالع بینی حیوان سال ۲۰۲۰ و ۱۳۹۹

موش زیر نفوذ حالات جاذبه و تجاوز به دنیا آمده است. در نظر اول آرام و متعادل و شوخ جلوه می‌کند ولی مواظب باشید در زیر این چهره‌ آرام و صبور یک روحیه‌ مهاجم و نا‌آرام قرار گرفته است برای مدتی با موشی همخانه و یا همسفر شوید، آنوقت کاملاً به روحیه نا‌ آرام و مضطرب و انفجارات روحی بی‌موقع او پی خواهید برد.

او از ایجاد سر و صدا لذت خواهد برد. خیالبافی‌های موش که اغلب در زمینه نابود‌کردن و خراب‌کردن است گاهی منجر به سازندگی و خلق می‌شود از نظر عشقی و عاطفی موش عاشق میمون می‌شود ولی از اسب باید حذر کند و از گربه هم طبیعتاً به‌ همان دلایل معلوم جانور‌شناسی باید دوری کند.

حیوان سال 99 موش

حیوان سال 1399 موش است

 

شخصیت کلی متولدین سال موش

متولدین سال حیوان موش از روحیه پرخاشگرانه و تهاجمی برخوردارند و گاهی اوقات پر حرف و گزافه گو می شوند.

افرادی که در سال موش متولد می شوند، خوش بین و پرانرژی هستند و همه آنها را دوست دارند. آن‌ها نسبت به احساسات دیگران حساس هستند اما نسبت به عقاید دیگران لجوج و سرسخت هستند.

شخصیت آن‌ها مهربان است، اما به خاطر مهارت‌های ارتباطی ضعیف، کلمات آن‌ها ممکن است بی ادبانه به نظر برسد. از جنبه مالی و اقتصادی، آن‌ها دوست دارند صرفه‌جویی کنند و ممکن است خسیس باشند.

عشق و علاقه آن‌ها به پس انداز کردن و جمع کردن، می‌تواند باعث هدر رفتن پول و دارایی آنها در چیزهای غیر ضروری شود.

موش با ویژگی های جذابیت و خشونت زاده شده است و در نگاه اول، شوخ طبع و متعادل به نظر می رسد، اما فریب او را نخورید، چون خشونت و نا آرامید ر پس این چهره خونسرد پنهان است. اگر مدتی با او همنشین یا همسفر شوید، به پریشان حالی، عصبانیت و تند خویی او پی خواهید برد.

موش همیشه آشفته، ناراضی و گاهی عصبی است و همواره بنا را بر گله و شکایت می گذارد.

حیوان سال فعالیت گروهی را دوست دارد، اهل معاشرت و اجتماعی است؛ اما چون اغلب اطرافیانش اهل هیاهو و یاوه گویی هستند، دوستان کمی دارد. او موجودی تودار است، عادت به خودخوری دارد؛ لذا به کسی اعتماد نمی کند.

افزون بر این ها،‌موش نیک بخت و فرصت طلب است و همواره از همه چیز و همه کس به نفع خود استفاده می کند. او پدر و مادر، دوستان و نزدیکان،‌دارای خود و دیگران و حتی جذابیت فوق العاده اش را برای رسیدن به اهداف خود وسیله قرار می دهد.

موش نمی تواند میل به قمار بازی و پرخوری را در خود مهار کند؛ ولی البته وجود این حالات را انکار می کند. هر چند سرزنده به نظر می رسد؛ ولی در این ترس به سر می برد که روزهای پیری اش را چگونه باید بگذراند. با وجود این که همیشه در زمان حال زندگی می کند،‌ برای دوران کهنسالی خود خیال هایی دارد.

خانم موش ها نیز معمولا به ذخیره سازی بیش از حدّ مواد غذایی می پردازند؛ هر چند به دلیل پرخوری، تمام آنها را خیلی زود مصرف می کنند. همیشه می توان آنها را در تقّلا برای خرید کالاهای تجملی و غیر ضروری به امید سود بردن، دید.

حیوان سال اغلب خیالباف و گاه خلاق است. او در عیب جویی سر آمد همه است و دیگران دوست دارند به نصایحش گوش فرا دهند اما با زیاده روی او، از این میل و رغبت کاسته می شود. حتی بعضی موش ها چنان فریفته این اشتیاق شنوندگان می شوند که در نهایت همه چیز را نابود می کنند.

موش گاهی بی چشم و رو و پست؛‌ ولی در عین حال راستگوست. او هر کاری را تا پایان دنبال می کند؛ حتی اگر بداند که شکست خواهد خورد و پایانی تلخ در انتظار اوست.

موش صرف نظر از این که به چه کاری بپردازد – ترجیح می دهد به جای تکیه بر فعالیت جسمانی با فکر و زیرکی خود امرار معاش کند. او دوست دارد از حاصل زحمات دیگران استفاده کند، نه دسترنج خود؛ بی درنگ خرج می کند و اگر به کسی پول قرض بدهد، بدش نمی آید سود آن را بگیرد.

چهره منفی و شیطانی موش به صورت یک شیاد، مفت خور، نزول خوار و شاید هم صاحب بنگاه کار گشایی تصویر می شود. تن پروری و علاقه به زندگی راحت و بی دردسر برای بعضی موش ها مایه پشت گرمی است، شاید به همین دلیل، آنان در تجارت و سیاست موفق هستند! در عین حال،‌ موش توانایی آن را دارد که یک رشته هنری را با موفقیت پیگیری کند. او بیشتر می کوشد تا اندیشه اش را به کار گیرد تا این که به کار های بدنی بپردازد.

با این که موش موجودی سود جوست ؛ ولی به وقتش بسیار احساساتی می شود . اگر عاشق کسی باشد- حتی اگر این عشق دو جانبه نباشد- دین و دنیا را به نگاهی می بازد و به راحتی عنان اختیار خود را به دست دل می سپارد و چه بسا کارش به قمار، باده نوشی ،کفر، دنیا پرستی و عاشق پیشگی بکشد.

حیوان سال دوران کودکی شاد و راحتی دارد؛ ولی در جوانی، به رغم آسودگی نسبی، ممکن است زندگی پر ماجرا و پر دردسری داشته باشد و حتی دچار ضرر و زیان مالی و شکست در عشق شود؛ اما در دوران سالخوردگی زندگی راحت و آرامی مطابق با آرزویش خواهد داشت.

فصل تولد نیز در چند و چون سرنوشت موش تاثیر بسزایی دارد. موش متولد تابستان خوش اقبال تر است؛ زیرا در تابستان انبارها پر از آذوقه اند؛ اما موش متولد زمستان باید برای یافتن غذا، تا آخر عمر تقلا کند و خطرات احتمالی این کار را نیز به جان بخرد که زندگی انسانی به صورت زندانی شدن یا مرگ ناگهانی نمود پیدا می کند.

حیوان سال 99 موش

شخصیت متولدین ماههای مختلف حیوان سال

فروردینموش به تله افتاده! او بسیار ستیزه جو و تند خوست.
اردیبهشتموش افسونگر و جذاب!
خردادموش شکست ناپذیر! او از هر تله ای فرار می کند.
تیرموش خیالباف! قصرهایی که او در آسمان ساخته ولخرج بودنش را ثابت می کند.
مردادموش عجیب و غریب! او با خود در کشمکش است. باید بیشتر مواظب باشد!
شهریورموش آزمایشگاهی! او سرانجام راه خود را در پیچ و خم های زندگی پیدا خواهد کرد.
مهرموش صلح جو! حالت تهاجمی او تعدیل شده است.
آبانموش خطرناک! او هر چه را که سر راهش قرار گیرد، نابود می کند!
آذرموش اخمو و عبوس! مشکل می توان او را به دام انداخت.
دیموش فعال! او در هر کاری، حتی صرفه جویی، موفق است.
بهمنموش روشنفکر! نویسنده ای توانا و با نفوذ.
اسفندموش خلاق! او از عهده هر کاری حتی اگر اشتباه باشد، بر می آید.

 

رابطه عاطفی زنان متولد سال موش

زنانی که در سال موش متولد شده‌اند، زنان سنتی هستند. آن‌ها عاشق حفظ چیزهای سازمان‌یافته هستند و برای خانواده ارزش زیادی قائل هستند. آن‌ها از همه چیز مراقبت می کنند و دیگر نیازی نیست که همسرش نگران او باشد. خارج از خانه، آن‌ها فردی با مسئولیت هستند.

با موشعشق دو موش به یک دیگر، با ظرافت خاصی همراه است. چه رابطه عاشقانه ای! به این ترتیب، دیگران باید ماست ها را کیسه کنند
با گاواز این بهتر نمی شود! خوشبختی و لذت کامل و البته بدون مزاحم! موش در صلح و آرامش زندگی خواهد کرد.
با ببربد نیست، البته با وقتی که موش به ببر اجازه پرداختن به ماجراجویی هایش را بدهد، در این صورت، این دو هیچ مشکلی با هم نخواهند داشت.
با خرگوشموش دائماً در معرض خطر خواهد بود، زیرا گربه دوست دارد به اصل و ذات خود بازگردد و مشکل می تواند وسوسه نابود کردن موش را نادیده بگیرد.
با اژدهاخوب است. موش ممکن است به درد اژدها بخورد و اژدها این را می پذیرد.
با ماردر یک کلام، این ارتباط، بازی با دم شیر است، اما موش کورکورانه عاشق مار می شود!
با اسبنه! مشکلات عاطفی زیادی ایجاد می شود. این رابطه پایان خوشی نخواهد داشت.
با بزبه امتحانش نمی ارزد! حس کنجکاوی شما بلای جانتان خواهد شد.
با میمونیکی از بهترین رابطه هاست. خانم موش، آقای میمون را پرسش می کند. زندگی شادی در انتظار آنهاست.
با خروساین رابطه به شکست می انجامد و هر دو سیه روز خواهند شد.
با سگچرا که نه؟ موش می تواند کمی عقلانیت و واقع گرایی به دنیای خیالی و آرمان گرایانه سگ ارزانی دارد.
با خوکخوب است. به شرط آن که موش پرخاشگری نکند، زیرا خوک طرفدار خشونت نیست.

 

رابطه های عاطفی مردان متولد حیوان سال

مردانی که در سال موش متولد شده‌اند، باهوش هستند و به سرعت با محیط‌ های جدید سازگار می‌شوند. آن‌ها با بهره‌گیری از فرصت‌ها، بسیار توانا هستند. با این حال، آن‌ها گاهی اوقات شهامت انجام این کار را ندارند. اگرچه آن‌ها ایده‌های خوبی دارند، اما ممکن است برای موقعیت‌های رهبری و مدیریتی مناسب نباشند.

با موشعشق دو موش به یک دیگر، با ظرافت خاصی همراه است. چه رابطه عاشقانه ای! به این ترتیب، دیگران باید ماست ها را کیسه کنند
با گاوزوج خوبی هستند. خانم گاو گاهی ادای مردها را در می آورد، اما صادق، وفادار و واقع بین است و موش را خوشبخت خواهد کرد
با ببرآینده ای ندارد. خانم ببر مدام خواب زندگی شیرین را می بیند و موش بیچاره برای جلب رضایت او، خود را به هر دری می زند
با خرگوشاگر چه خانم گربه موجود آرامی است، اما همیشه در اندیشه خوردن موش است. موشی که سرش بوی قرمه سبزی ندهد، از این رابطه حذر می کند
با اژدهاچرا که نه؟ خانم اژدها عاشق ستایش شدن است و هیچ کس بهتر از موش نمی تواند این نیاز او را برآورده کند
با مارخانم مار گاه بی وفا می شود، اما خوشحال است. در عوض آقای موش خشنود نخواهد بود
با اسبنتیجه آن، هیجانات روحی، خشم، دلخوری ها و طلاق خواهد بود. این راه به صفحه حوادث روزنامه ها ختم می شود و در حقیقت باید از آن دوری کرد
با بزاگر موش پولدار باشد، بز راضی خواهد بود، اما موش از این که آزادی و اختیارش سلب شده، ناراحت خواهد بود
با میمونمیمون در کنار موش زندگی شادی خواهد داشت و خوشبخت خواهد شد. موش عاشق میمون می شود و تمام اشتباهات او را نادیده می گیرد
با خروسبد نیست. موش عاشق پیشه است و خانم خروس به رغم ولخرجی هایش، صفات بارزی دارد
با سگرابطه جالبی است. اگر آقای موش کمتر در خانه بماند، کارها به خوبی پیش می رود، در غیر این صورت، خانم سگ مرتب به او غر می زند
با خوکخوب است. هر دو روشنفکر و در زندگی بی باک هستند. این دو در کنار هم خوشبخت خواهند شد

 

رابطه های دوستانه متولدین سال موش

با موشخوب است، اما هیچ یک از آنان نمی تواند در برابر وسوسه و توطئه چینی دیگری پایدار کند.
با گاوبد است. آنها چیز زیادی برای گفتن به یک دیگر ندارند
با ببرحرفش را هم نزنید! ببر ایده آلیست و موش گرایشاتی کاملاً مادی دارد.
با خرگوشهیهات! نظر گربه درباره موش برو و برگرد ندارد و مطمئناً به هیچ وجه دوستانه نیست.
با اژدهاامکان پذیر است، این دو، قدر یک دیگر را می دانند و موش به آن فکر نمی کند که در پرتو درخشندگی اژدها خودنمایی کند.
با ماربدک نیست! هر دو حرف های زیادی برای گفتن به یک دیگر دارند که آکنده از غیبت و شایعه پراکنی است.
با اسبحرفش را هم نزنید! آنها با یک دیگر سازش نمی کنند.
با بزاین دوستی ناپایدار مانند برق گذراست.
با میمونبله، اما همیشه به خرج موش.
با خروسدوستی این دو در حد آشنایی و بسیار سطحی خواهد بود.
با سگنه، اهداف موش برای سگ بی ارزش است.
با خوکدو دوست خوب که از بودن در کنار هم لذت می برند و خوشحالند. پرخاشگری موش بر خوک تاثیر نمی گذارد.

 

رابطه شغلی متولدین حیوان سال 

با موشهیچ کدام حاضر نمی شوند خطر سرمایه گذاری را به جان بخرد. عاقبت یا به دام رباخوران می افتند و یا ورشکسته و زندانی می شوند.
با گاوگاو شم تجارت ندارد. او فقط فرمان می دهد، اما فکر می کند کار اصلی را انجام داده است.
با ببرموش اگر چه منفعت طلب است، ولی خوشبختانه راستگو و باوفاست،‌در غیر این صورت، ببر میدان را خالی می کرد!
با خرگوشسر و کار پیدا کردن با گربه، به ویژه برای موش، هولناک است.
با اژدهاتا زمانی که اژدها رئیس باشد، کارها به خوبی پیش خواهد رفت.
با مارآوای دهل شنیدن از دور خوش است!
با اسبشراکت این دو امکان پذیر نیست. آنها علاقه ای به هم ندارند و برای آزار یکدیگر دست به هر کاری می زنند.
با بزبز می تواند دیدگاه ها و نظرات هنری خود را با موش در میان بگذارد، اما آیا موش راه استفاده از آنها را می داند؟
با میمونبله، اما موش باید جلوی خودش را بگیرد و کورکورانه میمون را تحسین نکند.
با خروسورشکستگی. این دو شرکای تجاری خوبی نیستند.
با سگاگر چه سگ واقع بین است، ولی در مقایسه با موش پول دوست و آرمانگرا محسوب می شود.
با خوکموش می کوشد با نیرنگ، سر خوک کلاه بگذارد، اما در امور تجاری بخت همیشه با خوک یار است.

 

رابطه والدین متولد حیوان سال و فرزندان متولد سال های زیر 

موشاندکی درگیری و بگو مگو خواهند داشت، اما در نهایت، با یک دیگر خوب کنار می آیند.
گاوخوب است. گاو به حرف ها و نصایح موش توجه می کند.
ببرموش پدر نمی تواند برای بچه ببر مفید باشد.
خرگوشموش ها از بچه گربه خود می ترسند و حق هم دارند!
اژدهاموش پدر و مادر مقهور اژدها می شوند و اژدها با فخر بر آنها منت می گذارد.
مارمار با دلربایی و مهربانی هر کاری را که دوست داشته باشد، انجام می دهد.
اسباسب از خانواده گریزان است و در جوانی خانه را ترک می کند، زیرا پدر و مادرش به شدت باعث اذیت و آزار او می شوند.
بزوای! … اما موش پدر همیشه دیدگاه های دختر خود را درک می کند.
میمونموش ها بچه میمون ها را بیش از حد دوست دارند و لوس باز می آورند، به خصوص اگر بچه پسر و مادر موش باشد.
خروسبحث و جدل های زیادی پیش خواهد آمد، اما عاقبت، با هم کنار می آیند. خروس بچه بسیار خوبی است.
سگهرگز به درک کامل نمی رسند، زیرا هیچ وجه مشترکی با هم ندارند. با این همه سگ، طبق معمول وظایفش را انجام خواهد داد.
خوکآنها با هم ساخت و پاخت می کنند، به خصوص پدر موش و دختر خوک. خشونت موش کمی تقلیل می یابد.

 

ماه خوش شانسی متولدین سال موش : مارس، سپتامبر و نوامبر.

ماه بدشانسی متولدین سال موش : آوریل، جولای و اکتبر.

موش

متولدین سال موش با متولدین کدام سال سازگارترند؟

بیشترین سازگاری موش با متولدین سالهای گاو، اژدها، میمون است.

زوج‌هایی که از موش و اژدها تشکیل شده‌اند قادر به درک بهتر یکدیگر و لذت بردن از موفقیت با هم خواهند بود.

موش و گاو مکمل یکدیگر در کار و زندگی هستند.

میمون ها و موش ها با خوشحالی زندگی می کنند.

کم‌ترین سازگاری موش با متولدین سالهای اسب، بز و خرگوش است.

از نظر روابط عاطفی و احساسی ، بهتر است موش با کسی که در سال اژدها به دنیا آمده رابطه برقرار کند؛ در این صورت قدرت و آرامش اژدها با زیرکی موش به خوبی سازگار می شود. گاو نیز می تواند برای موش یار خوبی باشد. او در کنار گاو احساس امنیت می کند و اطمینان خاطر کافی را به دست می آورد.

میمون موش را افسون می کند؛ حتی اگر موش آمادگی و توان پذیرش این حالت را نداشته باشد. آقای موش با ناامیدی و دیوانه وار عاشق خانم میمون می شود. خانم میمون نیز از شیفتگی و آشفتگی موش لذت می برد.

موش حتماً باید از اسب حذر کند؛ زیرا اسب استقلال طلب و کله شق است و نمی تواند روحیه سود جویانه موش را تحمل کند. خدا آن روز را نیاورد که آقای موش با خانم اسب آتش ازدواج کند! جای شکرش باقی است نماد اسب آتشین هر شصت سال یک بار تکرار می شود ( سال های 1258 و 1345 ) و همین امر، امکان بروز خطر را کاهش می دهد. موش باید از گربه نیز دوری کند. دلیل آن هم واضح است.

 

مشاهیر متولد سال موش

شکسپیر ، راسین، جرج ساند، تولستوی، دوفو، ژول ورن، دوده، کاترین منسفلد، شارلوت برونته، آنتوان دوسنت اگزوپری و اوژن یونسکو، موزارت، لویی آرمسترانگ و شوالیه موریس ، وینستون چرچیل، پابلو کازالس ( نقاش معروف )، هانری تولوزلوترک، هیملر و انوخ پاول

 

شغل های مناسب متولدین سال موش

به دلیل استقلال و قدرت تخیل آن‌ها، متولدین سال موش برای مشاغل خلاق مناسب هستند. این‌ها شامل نویسندگان، ویراستاران و هنرمندان می‌شوند. با این حال، اگر آن‌ها به یک تیم ملحق شوند، خلاقیت آن‌ها ممکن است کاهش یابد. هم چنین موش‌ها به جزئیات ظریف توجه می‌کنند. آن‌ها برای مشاغل فنی مانند مهندسی و معماری مناسب هستند.

آن‌ها هوشیار هستند، اما فاقد شجاعت هستند. این باعث می‌شود که آن‌ها به عنوان افسران پلیس، کارآفرینان یا دیگر رهبران و موقعیت‌های سیاسی نامناسب باشند. اگرچه موش‌ها تصمیمات مالی خوبی می‌گیرند، باید مراقب باشند که با یک دوست صمیمی سرمایه‌گذاری نکنند. این کار نه تنها باعث مشکلات مالی می‌شود بلکه بر دوستی نیز تاثیر می‌گذارد.

مغازه دار، سمسار، فروشنده دوره گرد، حسابدار، کارمند رسمی ( عالی رتبه یا جزء )، مدیر تبلیغات، روزنامه نگار، تاجر ( یا شاید: ) موسیقیدان، نقاش، نویسنده ( یا حتی: ) صاحب بنگاه کارگشایی، رباخوار،‌کلاه بردار و منتقد

 

لحظه تحویل سال 1399 در ایران و چند کشور همسایه

بر اساس تقویم سال ۹۹ لحظه تحویل سال آینده، ساعت ۷ و ۱۹ دقیقه و ۳۷ ثانیه

روز جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ هجری شمسی

مطابق ۲۵ رجب ۱۴۴۱ هجری قمری

و ۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی

زمان تحویل سال در کشور افغانستان

Friday ، March 20th 2020 ، 8:00:00 am

زمان تحویل سال در کشور تاجیکستان

Friday ، March 20th 2020 ، 8:30:00 am

لحظه تحویل سال در کشور عراق

Friday ، March 20th 2020 ، 6:30:00 am

لحظه تحویل سال در کشور آذربایجان

Friday ، March 20th 2020 ، 7:30:00 am

زمان تحویل سال در کشور بحرین

Friday ، March 20th 2020 ، 7:00:00 am

لحظه تحویل سال در کشور ترکیه

Friday ، March 20th 2020 ، 5:30:00 am

لحظه تحویل سال در کشور ترکمنستان

Friday ، March 20th 2020 ، 8:30:00 am

نماد حیوان سال ۱۳۹۹موش است.

سال ۱۳۹۹ کبیسه است.

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 11, میانگین امتیاز: 4.18 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)