سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

شرایط فروش اقساطی و نقدی کرمان موتور (آذرماه)

در طرح جدید فروش بهمن موتور، خودرو ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ برای نخستین بار عرضه خواهد شد. این طرح از تاریخ سه شنبه مورخ ۱ آذرماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح الی جمعه ۴ آذرماه ۱۴۰۱ اجرا خواهد شد.

تمامی محدودیت های قبلی در طرح قرعه کشی در این بخشنامه هم اعمال خواهد شد.

محصولقیمت (تومان)موعد تحویل
فیدلیتی (۵ نفره)۸۴۴.۰۰۰.۰۰۰۳۰ روز کاری
فیدلیتی (۷ نفره)۸۵۹.۰۰۰.۰۰۰۳۰ روز کاری
دیگنیتی پرایم۹۳۵.۰۰۰.۰۰۰۳۰ روز کاری
دیگنیتی پرستیژ۱.۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰۳۰ روز کاری
ریسپکت۷۷۰.۰۰۰.۰۰۰۳۰ روز کاری

شرایط جدید فروش نقد و اقساط کرمان موتور در آبان ۱۴۰۱ اعلام شده است. جزئیات خرید خودروهای این شرکت به همراه قیمت ها را در ادامه بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تصویر زندگی به نقل از گجت نیوز، کرمان موتور یکی از شرکت‌های خودروسازی خصوصی ایران که به مونتاژ محصولات چینی مشغول است، قصد دارد سه محصول خود را در طرح‌های نقدی و اقساطی عرضه کند. از امروز ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱ الی ۳۰ آبان ماه متقاضیان ثبت نام می‌توانند این سه خودروی مونتاژی را خریداری کنند.

در این بخشنامه مقرر شده سه محصول کی ام سی تی ۸، کی ام سی جی ۷ و جک جی ۴ با موعد تحویل سه ماهه به فروش می‌رسد. روش‌های خرید این خودرو نیز به دو صورت نقد و اقساط است و مشتریان می‌توانند بسته به بودجه خود یکی را انتخاب کنند. قیمت و مشخصات و نوع خودروها در این بخشنامه همان‌طور که کرمان موتور تأکید کرده قطعی خواهد بود.

گفتنی است که به مشتریان سود مشارکت و سود انصراف تعلق نخواهد گرفت و فقط اگر تأخیری صورت بگیرد، ۳ درصد سود به ودیعه تعلق خواهد گرفت. از امروز شنبه، ۲۱ آبان ماه سال جاری متقاضیان می‌توانند نسبت به خرید اقدام نمایند. ظرفیت این سه خودرو به صورت محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت مشتریان جامانده می‌بایست تا بخشنامه بعدی منتظر بمانند.

خرید نقدی این خودرو ۶۵ میلیون تومان تخفیف دارد!

یکی از آپشن‌ها برای مشتریان امتیازی است که به خرید KMC J۷ داده می‌شود. مشتریان در صورت خرید نقدی این محصول ۶۵ میلیون تومان تخفیف نصیبشان می‌شود. لازم به ذکر است که خودروی جک J۷ مجهز به سیستم جدید سامانه کنترل پایداری الکترونیکی شده است.


شرکت کرمان موتور شرایط فروش نقد و اقساطی دو خودرو جک J4 و T8 را اعلام کرد. به گزارش تصویر زندگی، این شرایط فروش نقد و اقساط دو خودرو جک J4 و T8 کرمان موتور ویژه شهریورماه است.

فروش اقساطی خودرو جک J4 و T8 کرمان موتور

به نقل از جماران، شرکت کرمان موتور طرح جدید فروش نقد و اقساطی خودرو J4 را با ظرفیت محدود اعلام کرد. این طرح فروش از امروز چهارشنبه مورخ ۹ الی ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۱ اجرا خواهد شد. در این طرح فروش، متقاضیان خرید می‌توانند جک J4 را با قیمت مصوب ۴۹۵میلیون تومان طی دو طرح، با اقساط ۱۸ ماهه و ۳۰ ماهه خریداری کنند. پیش پرداخت این محصول در طرح فروش با اقساط ۱۸ ماهه، ۲۵۰میلیون تومان و در طرح فروش ۳۰ ماهه، ۳۰۰میلیون تومان اعلام شده است.

کرمان موتور، موعد تحویل این محصول را ۹۰ روز کاری اعلام کرده و فروش تنها از طریق نمایندگی این شرکت امکان‌پذیر خواهد بود. طبق اعلام این شرکت، اقساط به صورت هر سه ماه یک چک محاسبه شده است و تاریخ اولین چک ۲۵ بهمن سال جاری می‌باشد. گفتنی است که جک J4 در رنگ‌های انتخابی سفید، مشکی، خاکستری طوسی روشن متالیک، آبی زنگاری متالیک، قهوه‌ای متالیک و نقره‌ای آبی متالیک عرضه خواهد شد. جزئیات طرح فروش در بخشنامه ذیل قابل مشاهده است.

فروش اقساطی جکT8 کرمان موتور ویژه شهریور ۱۴۰۱

متقاضیانی که قصد خرید اقساطی این خودرو را دارند می‌تواند به دو روش اقساط ۱۸ ماهه و ۳۰ ماهه این خودرو را خریداری نمایند.

در روش اقساط ۱۸ ماهه این خودرو با پیش پرداخت ۵۰۰میلیون تومان و ۶ قسط ۱۰۰میلیون و ۲۳۰هزار تومان قابل خریداری است.

همچنین در روش اقساط ۳۰ ماهه مشتریان میتوانند با پیش پرداخت ۵۵۰میلیون تومان و ۱۰ قسط ۶۳میلیون و ۲۴۰هزار تومان این خودرو را خریداری نمایند.
خودروها با مدل ۱۴۰۱ به مشتریان تحویل داده خواهد شد و سند تا پایان اقساط در رهن شرکت می‌باشد. خودروهای عرضه شده در این طرح فاقد بیمه بدنه می‌باشند.

  • قیمت مصوب: ۹۶۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • پیش پرداخت: ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ الباقی اقساط ۱۸ ماهه
  • پیش پرداخت: ۵۵۰/۰۰۰/۰۰۰ الباقی اقساط ۳۰ ماهه
  • رنگ‌های انتخابی: سفید، مشکی، آبی زنگاری، قرمز
  • تاریخ شروع ثبت‌نام ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ با ظرفیت محدود
  • مدل ۱۴۰۱

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 11, میانگین امتیاز: 3,73 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>