پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
  • تاریخ انتشار: 14:41 - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
  • دسته : اخبار اقتصادی
  • کد خبر : 208998
  • خبرنگار : 50001

ارزش سهام عدالت امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ چقدر است؟

ارزش سهام عدالت من چقدر شد؟

امروز چهارشنبه (۳۰ شهریور ۱۴۰۱)، ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به ۸ میلیون۸۹ هزار و۲۸۸ تومان رسید.

ارزش معاملات امروز بازار بورس۲۶۶۸ میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم ۵۰۹۷ هزار میلیارد تومان قرار داد.

بیشترین تاثیرگذاری شاخص بازار فارس، کگل، فولاد، تاپیکو، کچاد، شپنا، پارسان بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار صبا، کزغال، اتکای، سمگا، فرابورس، پخش و ودانا است. برخی نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با کاهش قیمت مواجه شدند.

ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزار تومانی در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

نام شرکت سهامیقیمت پایانی هر سهم

(تومان)

تعداد سهم هر سهامدار
فارس۶۹۵۱۱۶۸
شگویا۸۹۲۴۹
شاوان۱۶۸۴۵
دانا۱۳۷۴۵
بنیرو۲۴۶۳
رمپنا۱۴۷۸۱۴۳
اخابر۶۶۳۲۴۴
کگل۹۳۶۱۰۷
حکشتی‌۲۲۴۰۸۰
فولاد۵۰۲۲۵۲۰
فولاژ۷۰۵۴۸
فخوز۲۲۶۱۱۶
ساراب۱۷۳۶۹
ورنا۵۰۴۳
حپترو۴۷۶۷۱
کچاد۱۰۵۷۲۳۷
وپست۴۱۰۱۶
مارون۱۹۱۰۰۴۹
شپنا۵۴۸۴۱۶
شتران۴۵۹۲۶۰۰
شبندر۶۹۴۹۳۰
بسویچ۱۵۳۶۹
وبملت۲۶۴۳۰۵
وبصادر۱۴۲۱۴۲۷
خاور۲۴۴۴۲۰
وتجارت۱۴۱۱۸۲۲
 فایرا۱۷۶۵۳۲
شراز۱۲۷۳۴
جم۳۷۳۵۴۲
فملی۵۰۲۱۸۴۰
سدشت۲۷۸۵۸
بفجر۱۶۸۶۳۸
وتوصا۷۴۲۱۲
 شبریز۱۳۸۶۴۱
خساپا۱۸۱۳۶
لکما۷۵۲۲
بترانس۱۷۹۳

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (۳۰ شهریور ۱۴۰۱) ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به ۸ میلیون و۵۵۳ هزار و۷۳۷تومان رسید.
تعداد هرسهم برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی خود را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

نام شرکت سهامیقیمت پایانی هر سهم

(تومان)

تعداد سهم هر سهامدار
فارس۶۹۵۲۲۹۲
شگویا۸۹۲۴۷
شاوان۱۶۸۴۴
دانا۱۳۷۱۶
بنیرو۲۴۶۳
رمپنا۱۴۷۸۱۳۷
اخابر۶۶۳۲۳۹
کگل۹۳۶۱۰۴
حکشتی‌۲۲۴۰۷۸
فولاد۵۰۲۲۵۲۰
فولاژ۷۰۵۷۳
فخوز۲۲۶۲۹۶
ساراب۱۷۳۶۹
ورنا۵۰۴۳
حپترو۴۷۶۷۱
کچاد۱۰۵۷۱۸۱
وپست۴۱۰۱۶
مارون۱۹۱۰۰۴۷
شپنا۵۴۸۱۰۰۸
شتران۴۵۹۲۰۹۰
شبندر۶۹۴۹۱۲
بسویچ۱۵۳۶۹
وبملت۲۶۴۲۹۹
وبصادر۱۴۲۱۴۰۰
خودرو۱۹۹۴۷
وتجارت۱۴۱۱۷۸۸
 فایرا۱۷۶۵۳۱
شراز۱۲۷۳۴
جم۳۷۳۵۴۱
فملی۵۰۲۱۴۷۳
سدشت۲۷۸۵۸
بفجر۱۶۸۶۳۸
وتوصا۷۴۲۱۲
شبریز۱۳۸۶۱۵
خساپا۱۸۱۳۹
لکما۷۵۲۲
بترانس۱۷۹۳

توثیق سهام عدالت برای دریافت وام

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس در حاشیه جلسه روز گذشته شورای عالی بورس در رابطه با سامانه توثیق سهام عدالت و حواشی اخیر مبنی بر عدم همکاری بانک‌ها با سهامداران اظهار کرد: زیرساخت سامانه توثیق سهام در بازار سرمایه فراهم و سرویس‌های مرتبط با آن در اختیار تمامی بانک‌ها قرار گرفته است. اکنون تمامی بانک‌ها امکان استفاده از سرویس سامانه توثیق سهام را دارند، به نحوی که تاکنون در دو بانک به مرحله اجرا رسیدند و مابقی نیز منتظر تکمیل زیرساخت‌های حقوقی و الکترونیکی هستند.

وی ادامه داد: فراهم‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی وظیفه بانک‌ها است و سازمان بورس ماموریتی را در این رابطه ندارد. ابلاغیه توسط خود شعبه اصلی بانک مربوطه به شعبات زیر مجموع ارسال خواهد شد.

رئیس سازمان بورس گفت: سامانه سهام عدالت متوفیان (سامانه انتقال سهام عدالت به وراث) قرار بود تا پایان شهریور مهیا شود اما راه‌اندازی کامل آن نیازمند همکاری همه جانبه قوه‌قضائیه است.

عشقی بیان کرد: از آنجایی که کار متوفیان و انحصار وراثت در اکثر شهرستان‌ها به صورت دستی انجام و تعداد متوفیان زیاد است، اکنون مسئولان مربوطه در حال فراهم‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی در این شهرها هستند.

ارزش سهام عدالت امروز

سهام عدالت چقدر می‌ارزد؟

سبد سهام عدالت از تعدادی سهام ارزنده و نمادهای بزرگ بازار سرمایه تشکیل شده است که در هفته‌ های گذشته با نوسان در میزان ارزش همراه بوده است. این سهام در بهمن ماه با کاهش ارزش مواجه شد و در اسفندماه نیز روند نوسانی داشت.

ارزش این سهام در هفته اول فروردین ماه برخلاف رشد شاخص‌های عملکردی بازار سرمایه، با کاهش ارزش مواجه شد، اما در هفته دوم فروردین ماه و با رشد شاخص کل، ارزش سهام عدالت نیز رشد قابل قبولی داشته است. البته ارزش این سهام در هفته سوم فروردین ماه با افت مواجه شد. ارزش این سهام در هفته چهارم فروردین ماه با رشد ۴ درصدی که داشت افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

سهام عدالت در تمام هفته های اردیبهشت ماه با افزایش ارزش روبرو شد. ارزش سهام عدالت در هفته اول اردیبهشت ماه با رشد ۰.۸۵ درصدی مواجه شده است. ارزش این سهام در هفته دوم اردیبهشت ماه کاهش ۰.۴۲ درصدی یافت. ارزش این سبد دارایی در هفته سوم اردیبهشت ماه رشد ۰.۶۸ درصدی را تجربه کرد. ارزش سهام عدالت در هفته پایانی اردیبهشت ماه با رشد ۱.۷ درصدی روبرو شد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند، نمادهای حاضر در سبد سهام عدالت از ارزنده‌ترین سهم‌های بازار سرمایه هستند. با این حال، ارزش برگه‌های سهام عدالت در برگه‌های مختلف به ترتیب برابر است با ۷ میلیون و ۳۷۸ هزار تومان، ۸ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان، ۹ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان و ۱۸ میلیون و ۴۰ هزار تومان.برگه‌های سهام عدالت در قیمت‌های اسمی ۴۰۹ هزار تومانی، ۴۹۲ هزار تومانی، ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی در هفته سوم اردیبهشت ماه به ترتیب با کاهش  ۱۱۶ هزار تومانی، ۱۴۰ هزار تومانی، ۱۵۱ هزار تومانی و ۲۸۴ هزار تومانی نسبت به هفته دوم خردادماه مواجه شده‌اند.

بنابراین گزارش، ارزش سهام عدالت نسبت به اول مرداد سال گذشته به ترتیب با کاهش قیمت ۸ میلیون و ۲۰۱ هزار تومانی، ۹ میلیون و ۸۶۵ هزار تومانی، ۱۰ میلیون و ۶۶۷ هزار تومانی و ۲۰ میلیون و ۵۱ هزار تومانی روبرو شده است.

استعلام آنلاین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت

سهامداران سهام عدالت برای استعلام وضعیت پرداخت سود سهام خود می‌توانند با ورود به سامانه سهام عدالت در تارنمای «www.sahamedalat.ir» نسبت به مشاهده زمان و مبلغ واریز سود سهام عدالت اقدام کنند.

همچنین سهامدارانی که تاکنون سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند، باید هر چه سریعتر در سامانه سجام ثبت کنند تا در فهرست پرداخت سود جامانده های سهام عدالت قرار گیرند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 43, میانگین امتیاز: 4,35 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>