چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

ارزش سهام عدالت امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ چقدر است؟

ارزش سهام عدالت من چقدر شد؟

امروز چهارشنبه (نوزدهم بهمن ۱۴۰۱)، ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به ۹ میلیون ۳۳۵ هزار و ۸۹۷ تومان رسید.
شاخص کل بازار بورس نیز با۱۵۵۶  واحد افزایش در ارتفاع ۱.۵۵۸.۰۸۲ و شاخص هم  وزن در ارتفاع ۴۸۵.۵۶۶ واحدی قرار گرفته است.

ارزش معاملات امروز بازار بورس۴۷۹۸ میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم۵۷۳۲ هزار میلیارد تومان قرار داد.

بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار بورس از طریق نمادهای کگل،فولاد،فارس،فملی،شپنا،پارسان و کچاد صورت گرفت و شاخص های بپاس، آریا،هرمز،فجهان،دی،فرابورس، پخش،وهور بیشترین تاثیر را بر شاخص بازار فرابورس گذاشتند. اغلب نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با افزایش قیمت مواجه شدند.

ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزار تومانی در ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (نوزدهم بهمن ۱۴۰۱) ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی دارندگان این سهام به ۹ میلیون ۳۳۵ هزار و ۸۹۷ تومان رسید.
تعداد هرسهم برگه سهام عدالت ۴۹۰ هزار تومانی خود را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

نام شرکت سهامیقیمت پایانی هر سهم

(تومان)

تعداد سهم هر سهامدار
فارس۹۱۴۱۱۶۸
شگویا۱۰۸۹۴۹
شاوان۱۹۲۸۵
دانا۳۰۴۴۵
بنیرو۲۹۷۳
رمپنا۱۰۰۰۱۴۳
اخابر۶۸۲۲۴۴
کگل۸۳۳۱۰۷
حکشتی‌۲۵۳۶۸۰
فولاد۶۲۷۲۵۲۰
فولاژ۱۰۹۳۴۸
فخوز۲۹۷۱۱۶
ساراب۲۲۸۱۹
ورنا۶۲۷۳
حپترو۳۰۵۴۱
کچاد۱۱۱۶۲۳۷
وپست۵۷۷۱۶
مارون۱۸۲۴۰۴۹
شپنا۶۹۷۴۱۶
شتران۳۹۵۲۶۰۰
شبندر۸۶۶۹۳۰
بسویچ۴۳۱۹
وبملت۳۴۷۳۰۵
وبصادر۱۶۵۱۴۲۷
خاور۳۵۵۴۲۰
وتجارت۱۶۸۱۸۲۲
فایرا۶۱۱۳۲
شراز۱۳۵۰۴
جم۳۷۰۱۴۲
فملی۷۹۰۱۸۴۰
سدشت۲۸۳۳۸
بفجر۱۹۰۸۳۸
وتوصا۷۱۴۱۲
 شبریز۱۴۲۶۴۱
خساپا۲۱۳۳۶
لکما۱۰۵۲۲
بترانس۱۹۳۳

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (نوزدهم بهمن ۱۴۰۱) ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به۱۰ میلیون و ۴۸۴ تومان رسید.
تعداد هرسهم برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی خود را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

نام شرکت سهامیقیمت پایانی هر سهم

(تومان)

تعداد سهم هر سهامدار
فارس۹۱۴۲۲۹۲
شگویا۱۰۸۹۴۷
شاوان۱۹۲۸۴
دانا۳۰۴۱۶
بنیرو۲۹۷۳
رمپنا۱۰۰۰۱۳۷
اخابر۶۸۲۲۳۹
کگل۸۳۳۱۰۴
حکشتی‌۲۵۳۶۷۸
فولاد۶۲۷۲۵۲۰
فولاژ۱۰۹۳۷۳
فخوز۲۹۷۲۹۶
ساراب۲۲۸۱۳
ورنا۶۲۷۳
حپترو۳۰۵۴۱
کچاد۱۱۱۶۱۸۱
وپست۵۷۷۱۶
مارون۱۸۲۴۰۴۷
شپنا۶۹۷۱۰۰۸
شتران۳۹۵۲۰۹۰
شبندر۸۶۶۹۱۲
بسویچ۴۳۱۹
وبملت۳۴۷۲۹۹
وبصادر۱۶۵۱۴۰۰
خودرو۲۹۲۴۷
وتجارت۱۶۸۱۷۸۸
 فایرا۶۱۱۳۱
شراز۱۳۵۰۴
جم۳۷۰۱۴۱
فملی۷۹۰۱۴۷۳
سدشت۲۸۳۳۸
بفجر۱۹۰۸۳۸
وتوصا۷۱۴۱۲
شبریز۱۴۲۶۱۵
خساپا۲۱۳۳۹
لکما۱۰۵۲۲
بترانس۱۹۳۳

توثیق سهام عدالت برای دریافت وام

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس در حاشیه جلسه روز گذشته شورای عالی بورس در رابطه با سامانه توثیق سهام عدالت و حواشی اخیر مبنی بر عدم همکاری بانک‌ها با سهامداران اظهار کرد: زیرساخت سامانه توثیق سهام در بازار سرمایه فراهم و سرویس‌های مرتبط با آن در اختیار تمامی بانک‌ها قرار گرفته است. اکنون تمامی بانک‌ها امکان استفاده از سرویس سامانه توثیق سهام را دارند، به نحوی که تاکنون در دو بانک به مرحله اجرا رسیدند و مابقی نیز منتظر تکمیل زیرساخت‌های حقوقی و الکترونیکی هستند.

وی ادامه داد: فراهم‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی وظیفه بانک‌ها است و سازمان بورس ماموریتی را در این رابطه ندارد. ابلاغیه توسط خود شعبه اصلی بانک مربوطه به شعبات زیر مجموع ارسال خواهد شد.

رئیس سازمان بورس گفت: سامانه سهام عدالت متوفیان (سامانه انتقال سهام عدالت به وراث) قرار بود تا پایان شهریور مهیا شود اما راه‌اندازی کامل آن نیازمند همکاری همه جانبه قوه‌قضائیه است.

عشقی بیان کرد: از آنجایی که کار متوفیان و انحصار وراثت در اکثر شهرستان‌ها به صورت دستی انجام و تعداد متوفیان زیاد است، اکنون مسئولان مربوطه در حال فراهم‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی در این شهرها هستند.

ارزش سهام عدالت امروز

سهام عدالت چقدر می‌ارزد؟

سبد سهام عدالت از تعدادی سهام ارزنده و نمادهای بزرگ بازار سرمایه تشکیل شده است که در هفته‌ های گذشته با نوسان در میزان ارزش همراه بوده است. این سهام در بهمن ماه با کاهش ارزش مواجه شد و در اسفندماه نیز روند نوسانی داشت.

ارزش این سهام در هفته اول فروردین ماه برخلاف رشد شاخص‌های عملکردی بازار سرمایه، با کاهش ارزش مواجه شد، اما در هفته دوم فروردین ماه و با رشد شاخص کل، ارزش سهام عدالت نیز رشد قابل قبولی داشته است. البته ارزش این سهام در هفته سوم فروردین ماه با افت مواجه شد. ارزش این سهام در هفته چهارم فروردین ماه با رشد ۴ درصدی که داشت افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

سهام عدالت در تمام هفته های اردیبهشت ماه با افزایش ارزش روبرو شد. ارزش سهام عدالت در هفته اول اردیبهشت ماه با رشد ۰.۸۵ درصدی مواجه شده است. ارزش این سهام در هفته دوم اردیبهشت ماه کاهش ۰.۴۲ درصدی یافت. ارزش این سبد دارایی در هفته سوم اردیبهشت ماه رشد ۰.۶۸ درصدی را تجربه کرد. ارزش سهام عدالت در هفته پایانی اردیبهشت ماه با رشد ۱.۷ درصدی روبرو شد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند، نمادهای حاضر در سبد سهام عدالت از ارزنده‌ترین سهم‌های بازار سرمایه هستند. با این حال، ارزش برگه‌های سهام عدالت در برگه‌های مختلف به ترتیب برابر است با ۷ میلیون و ۳۷۸ هزار تومان، ۸ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان، ۹ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان و ۱۸ میلیون و ۴۰ هزار تومان.برگه‌های سهام عدالت در قیمت‌های اسمی ۴۰۹ هزار تومانی، ۴۹۲ هزار تومانی، ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی در هفته سوم اردیبهشت ماه به ترتیب با کاهش  ۱۱۶ هزار تومانی، ۱۴۰ هزار تومانی، ۱۵۱ هزار تومانی و ۲۸۴ هزار تومانی نسبت به هفته دوم خردادماه مواجه شده‌اند.

بنابراین گزارش، ارزش سهام عدالت نسبت به اول مرداد سال گذشته به ترتیب با کاهش قیمت ۸ میلیون و ۲۰۱ هزار تومانی، ۹ میلیون و ۸۶۵ هزار تومانی، ۱۰ میلیون و ۶۶۷ هزار تومانی و ۲۰ میلیون و ۵۱ هزار تومانی روبرو شده است.

استعلام آنلاین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت

سهامداران سهام عدالت برای استعلام وضعیت پرداخت سود سهام خود می‌توانند با ورود به سامانه سهام عدالت در تارنمای «www.sahamedalat.ir» نسبت به مشاهده زمان و مبلغ واریز سود سهام عدالت اقدام کنند.

همچنین سهامدارانی که تاکنون سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند، باید هر چه سریعتر در سامانه سجام ثبت کنند تا در فهرست پرداخت سود جامانده های سهام عدالت قرار گیرند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 136, میانگین امتیاز: 4,26 از 5)
Loading...

۱۹ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. عباسعلی طوسی گفت:

  سلام ببخشید سوال من اینه که چرا سهام من یک میلیونی هستش ولی سودش ۶۰۰ تومن و اینکه فرزندانم سهام عدالت ندارن یکی ۱۲ سالشه یکی ۵ سالشه. من نه منبع درآمد خوبی دارم نه کار درست حسابی دارم همین خورده ریز سهام عدالت را هم فرزندانم نداشته باشن درسته باید چیکار کنیم؟؟

 2. ایران جاودان گفت:

  سلام علیکم ورحمت الله وبرکاته
  تکلیف اون افرادی که جزء هیچ قشری از جامعه حساب نمیشوند و سهام عدالت (بی عدالتی و تبعیض) به آن ها تعلق نگرفته است چه میشود؟ بسیار سپاسگزارم اجر شما با عدل الهی

 3. گنجی گفت:

  سلام ارزش سهام عدالت من یک میلیون است ولی۳۰ آذر ۴۶۰ هزار سود ریختن چقدر بی عدالتی … خواهش میکنم پیگیری کنید

  موافقم ۲
  مخالفم ۱
  • mahnaz گفت:

   اگه عددی که روی برگه ها زده (یک میلیون) منظور هست، این عدد ملاک نیست، چیزی که تو سامانه سهام عدالت نشون میده رو بررسی کنید.

   موافقم ۲
 4. مهدی گفت:

  سلام دوست عزیز لطفاً منو یه کم راهنمایی کنید در مورد نحوه فروش سهامم باور کنید واقعا به پول فروش سهامم احتیاج دارم خواهش میکنم لطفاً جوابم بدید

  موافقم ۶
  مخالفم ۲
 5. تین تین گفت:

  بخاطر بدهی وام کی داشتم دو سالی سهام عدالتم و خط تلفنم و کد بورسی رو مسدود کرده بودن الان مشکل برطرف شده، داخل سایت سهام عدالتم میرم نوشته فعال، قبلاً نوشته بود مسدود، این چند سال یعنی دوستای که مسدود بود این سری که توی دی ۱۴۰۱ سود واریز کردن من نگرفتم کجا باید پیگیری کنم

  • mahnaz گفت:

   تو درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه – ddn.csdiran.com ثبت نام کنید و شماره حساب خودتون رو ثبت کنید. انشالله تو پرداخت بعدی سود رسوبی این مدت رو هم براتون واریز می کنند.

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
 6. عرفان گفت:

  الان سامانه فروش سهام عدالت باز هست آیا؟

  موافقم ۶
  مخالفم ۱
 7. علی گفت:

  چرا خیلی ها سهام عدالت دارند و ما نداریم؟؟ این چه عدالتی هست، کاملا بی عدالتی هست، خیلی هارو میشناسم که زن و شوهر کارمند رسمی هستن ۳ واحد خونه و چندتا ماشین و … دارند اما با فرزندانشون همه سهام عدالت دارند و سود میگیرند. این تاسف داره که بی عدالتی هم در سهام عدالت بی داد میکنه

  موافقم ۲۵
  مخالفم ۸
 8. محسن گفت:

  این سهم بانک دی چرا هیچ تغییری نمی کند؟!!!!

  موافقم ۵
 9. معصومه گفت:

  سلام برگ سهام عدالت من یک میلیونی است ولی برایم پانصد و پنجاه ریختن چرا؟

  موافقم ۶
  مخالفم ۱
 10. خان محمد گفت:

  سلام، من ۳۰ درصد سهامم رو فروختم که پولشو یکجا بگیرم اما نمیدونم چی شد و سرمون کلاه رفت و اینطوری نشد و نصف پولمون رو از مبلغی که ارزش ۳۰درصد بود دادن اونم هفته ای ۱ یا ۲ پیامک برای اینکه دلمون خوش باشه برامون میومد و نفهمیدم که روش مستقیم یا غیرمستقیم رو زدم و کدوم روش مد نظرم بود که نفهمیدم و از هر کی میپرسیدم جواب درستی بهم نداد و نصف پولم رو که باید بهم میدادن رو ندادن و سرم کلاه رفت مثل خیلیا. حالامیخوام بپرسم که اون پولم رو کی بهم میدن و آیا میدن یا نه؟؟جواب لطفا!!!.

  • mahnaz گفت:

   درخواست فروش سهام عدالت خودتون رو به کجا داده بودید؟ کارگزاری یا بانک؟ از همونجا پیگیری کنید

 11. سهامدار گفت:

  سلام ، در رسید سهام عدالت بنده نوشته شده است که ارزش آن یک میلیون تومانی است ولی در سایت ۵۰۰ هزار تومانی ثبت شده است. چگونه میتوان پیگیری کرد؟

  موافقم ۱
  • mahnaz گفت:

   وقتی سهام عدالت اختصاص داده می شد می بایستی مابه التفاوت رو واریز می کردید تا همون یک میلیون تومان به شما تعلق می گرفت.

 12. فرهاد گونه گفت:

  سلام من ۶۰ درصد سهاممو فروختم که پولشو یکجا بگیرم ولی فقط فعلا ۱ میلیون ۲۰۰ هزار تومن بهم دادن. میخواستم که اگه میشه بقیه پولم از سهاممو بدین لطفا. حسابم مال بانک ملی هست ممنونم.

  موافقم ۳۵
  مخالفم ۶

ارسال دیدگاه شما

×
/a>