پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

کدام خودرو در قرعه کشی سود بیشتری دارد

چهارمین فروش فوق العاده ایران خودرو بعد از تعطیلی سامانه یکپارچه استارت خورد. ایران خودرو از برنامه فروش فوق العاده خود، رونمایی کرد. آبی های جاده مخصوص طرح فروش فوقالعاده و طرح پیش فروش ایرانخودرو را از روز سوم آذر ماه سال جاری آغاز می کند.

در این مرحله از قرعه کشی خودرو چه خودروهایی عرضه می شوند؟

براساس اعلام این خودروساز دو محصول سمند سورن پلاس (دوگانه سوز)، پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P در طرح فروش فوق العاده و فروش فوری در دسترس متقاضیان قرار دارد.

جدول سود خرید طرح قرعه‌کشی ایران خودرو در آذر ۱۴۰۱

خودروقیمت کارخانه (میلیون تومان)قیمت بازار (میلیون تومان)سود(میلیون تومان)
پارس سال سفارشی ELX۲۰۹۳۷۴۱۶۵
سورن پلاس۲۸۱۴۲۰۱۳۹
وانت آریسان۲ (دوگانه سوز)۲۸۵۳۱۵۳۰

کسب سود بیشتر از فروش خودرو قرعه کشی

دومین فروش فوق العاده ایران خودرو بعد از تعطیلی سامانه یکپارچه استارت خورد. ایران خودرو از برنامه فروش فوق العاده خود رونمایی کرد. آبی های جاده مخصوص طرح فروش فوقالعاده و طرح پیش فروش ایرانخودرو را از امروز پنجم آبان ماه سال جاری آغاز کرد.

در این مرحله از قرعه کشی خودرو چه خودروهایی عرضه می شوند؟

براساس اعلام این خودروساز پنج محصول سمند سورن پلاس جدید، پژو پارس سال، پژو پارس سال با موتور XU7P، پژو ۲۰۷ با فرمان برقی و پژو ۲۰۷ با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک با سقف قرمز در دسترس متقاضیان قرار دارد.

متقاضیان سمند سورن پلاس جدید باید برای این خودرو حدود ۲۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند. پژو پارس سال نیز با قیمتی حول و حوش ۱۶۶ میلیون تومان در این طرح فروش قابل خریداری است. دیگر پژو پارس سال در فروش فوق العاده ایرانخودرو با قیمتی نزدیک به ۲۰۹ میلیون تومان در دسترس مشتریان قرار دارد. پژو ۲۰۷ با فرمان برقی نیز قیمتی در حدود ۲۱۶ میلیون تومان را در این فروش فوق العاده به خود می بیند. تنها محصول با گیربکس اتوماتیک حاضر در جدیدترین فروش فوق العاده ایران خودرو یعنی پژو ۲۰۷ با گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته نیز برچسب قیمت حدود ۳۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دارد.

آبی های جاده مخصوص سمند سورن پلاس جدید را با رنگ های سفید، مشکی، خاکستری متالیک و آبی کبود عرضه کرده است. پژو پارس سال نیز با رنگ های سفید، مشکی و خاکستری متالیک قابل خریداری است.

پژو پارس سال (ELX) با موتور XU7P نیز با رنگ های مشابه پژو پارس سال در این فروش فوق العاده حاضر است. بیشترین تنوع رنگ در دومین فروش فوق العاده پاییزی ایران خودرو مربوط به پژو ۲۰۷ با فرمان تعلق دارد. این خودرو با رنگ های سفید، مشکی، خاکستری متالیک، نقره ای، قرمز و آبی کاسپین عرضه شده است.

پژو ۲۰۷ با گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته و سقف قرمز نیز با دو رنگ بدنه سفید و مشکی در دسترس مشjریان قرار دارد.

جدول سود خرید طرح قرعه‌کشی ایران خودرو در آبان ۱۴۰۱

خودروقیمت کارخانه (میلیون تومان)قیمت بازار (میلیون تومان)سود(میلیون تومان)
پارس سال۱۶۵۳۲۰۱۵۵
پارس سال سفارشی ELX۲۰۹۳۴۰۱۳۱
سورن پلاس۲۶۱۳۵۵۹۴
۲۰۷ دستی سقف فلزی۲۱۵۴۱۳۱۹۸
۲۰۷ اتوماتیک MC۳۱۸۴۹۰۱۷۰

 کدام خودرو در فروش فوق العاده سود بیشتری برای خریداران خود دارد؟

بررسی قیمت این خودروها در بازار نشان می دهد. در میان پنج محصول حاضر در این فروش فوق العاده:

  1. پژو ۲۰۷ با فرمان برقی

پژو ۲۰۷ با فرمان برقی با توجه به فاصله قیمتی حدود ۱۹۷ میلیون تومانی میان بازار و کارخانه بیشترین سود را به حساب متقاضیان خود واریز می کند. این خودرو این روزها در بازار با قیمت ۴۱۲ میلیون تومان داد و ستد می شود.

  1. پژو ۲۰۷ با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک

بعد از این خودرو دیگر پژو ۲۰۷ حاضر در این فروش فوق العاده یعنی پژو ۲۰۷ با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک با فاصله قیمتی حول و حوش ۱۶۷ میلیون تومانی در جایگاه دوم جدول پربازده ترین سودهی قرار می گیرد. این خودرو در حال حاضر در بازار قیمتی نزدیک به ۴۸۵ میلیون تومان دارد.

  1. پژو پارس سال

پژو پارس سال نیز با حدود ۱۵۱ میلیون تومان فاصله قیمت کارخانه و بازار جایگاه بعدی را به خود اختصاص می دهد.

  1. سمند سورن پلاس جدید

سمند سورن پلاس جدید در بازار قیمتی حوالی ۳۳۶ میلیون تومانی دارد بنابراین با توجه به قیمت کارخانه ای خریدش برای مشتریان سودی حدود ۷۴ میلیون تومانی دارد.

  1. پارس سال سفارشی با موتور XU7P

پارس سال سفارشی با موتور XU7P که محصولی جدید محسوب می شود هنوز نتوانسته محدوده قیمتی خود در بازار را مشخص کند. بنابراین فاصله قیمتی آن هنوز مشخصی نشده است. این طرح فروش علاوه بر متقاضیان عادی در دسترس مادران دارای دو فرزند و همچنین دارندگان خودروهای فرسوده نیز قرار دارد.

البته شرکت کنندگان در قرعه کشی خودرو باید به این نکته هم دقت کنند هر چقدر خودرویی سود بیشتری در بازار داشته باشد طبیعتا متقاضی بیشتری هم خواهد داشت و در نتیجه شانس برنده شدن در قرعه کشی خودرو به همان نسبت نیز کم خواهد شد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 29, میانگین امتیاز: 4,34 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>