سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

واریز حقوق آذرماه بازنشستگان لشگری (با افزایش حقوق)

شب گذشته مستمری آذرماهِ بازنشستگان لشگری واریز شد

حقوق و مزایای آذر ماه ۱۴۰۱ بازنشستگان و وظیفه‌بگیران و مستمری‌بگیران نیروهای مسلح توسط بانک‌های عامل سپه و تجارت به حساب‌های بانکی واریز شد. این بازنشستگان که از مهرماه مشمول ترمیم حقوق شده‌اند، ماه قبل مابه‌التفاوت مهر را گرفتند و این ماه، پایه حقوق ترمیم یافته به حساب‌شان واریز شد؛ مزایای مزدی از قبیل حق اولاد نیز برای این بازنشستگان ترمیم شده است؛ هر بازنشسته به طور متوسط حدود یک میلیون و دویست هزار تومان افزایش حقوق داشته است.


پرداخت مستمری شهریورماه بازنشستگان نیروهای مسلح

به گزارش پایگاه خبری تصویر زندگی ، مستمری شهریور بازنشستگان نیروهای مسلح، تا پایان شب گذشته پرداخت شد؛ این واریز از طریق بانک‌های عامل سپه و تجارت صورت گرفت.

بازنشستگان صندوق لشگری در ارتباط با مستمری واریزی می‌گویند: حقوق شهریور به اندازه‌ی ماه قبل پرداخت شد؛ طرح سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی برای افزایش حقوق بازنشستگان لشگری در شهریور اجرایی نشد؛ هیچگونه افزایش حقوقی برای ما اعمال نشد.

بازنشستگان نیروهای مسلح در عین حال از انتظار برای اجرای متناسب‌سازی خبر دادند و گفتند: قرار بود از فروردین متناسب‌سازی بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق لشگری اجرایی شود ولی تا پایان شهریور هنوز خبری از این اجرا نیست.


پرداخت حقوق بازنشستگان لشگری

عصر روز گذشته حقوق مرداد بازنشستگان لشگری پرداخت شد.

بازنشستگان لشگری در تماس با خبرنگار ایلنا، از واریز حقوق مرداد خبر دادند؛ از قرار، مستمری مرداد بازنشستگان لشگری از عصر دیروز آغاز شده است. با این حال، فیش‌های حقوقی مرداد بازنشستگان تا آخرین لحظه صادر نشده است.

بازنشستگان لشگری می‌گویند: هر ماه از بیست و ششم، فیش‌های حقوقی روی سامانه ساتا (https://saba.esata.ir:7091) قابل رویت و دریافت بود اما این بار تا آخرین ساعات عصر بیست و نهم مرداد، هنوز فیش حقوقی بازنشستگان لشگری مرداد روی سامانه بارگذاری نشده بود.

تعدادی از مستمری‌بگیران کم‌درآمد لشگری از جمله بازماندگان دختر با اشاره به اظهارات اخیر مقامات دولت و طرح سازمان امور استخدامی می‌گویند: امیدواریم در این طرح، بیشتر به فکر کم‌درآمدها و سطوح پایین مستمری باشند؛ مسئولان قول داده‌اند از شهریور حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری زیاد می‌شود؛ انتظار داریم مستمری ما که زیر شش میلیون تومان است، افزایش یابد.

به گفته آن‌ها، تعداد زیادی از مستمری بگیران کشوری زیر شش میلیون تومان درآمد ماهانه دارد در حالیکه هزینه‌های زندگی بالای ده میلیون تومان است.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 45, میانگین امتیاز: 3,84 از 5)
Loading...

۵ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. علی از کرمان گفت:

  آقا گناه ما چیه مگه بازنشست‌ها آدم نیستند، اونا خرجشون بیشتره، یا بچه دم بخت دارن یا بچه محصل. من خودم با چهار تا بچه و هشت میلیون حقوق بخدا دهم هر ماه کاسه چه کنم چه کنم دستم می گیرم. خدا ازتون نگذره خودتون با این پول میتونید زندگی کنید … این جواب چند سال زحمت های‌ ما هست؟ واقعا که

  موافقم ۱۴
 2. کمانگیر گفت:

  سلام، می‌گویند سیر از گرسنه و سواره از پیاده خبر نداره، مسئولین بعضا با حقوق های نجومی، ما بازنشستگان فرهنگی کشوری را با ۶ میلیون حقوق چگونه درک می‌کنند که بخواهند کاری کنند.
  این همه هیاهو هم فقط دروغ محض است و بس ! برای بقای خودشان وعده وعید های پوچ میدهند و بازنشستگان آبرومند را با این اوضاع سخت اقتصادی به حال خودشان رها کرده فقط به فکر جیب خود و رفاه آقازادهاشان در فرنگ هستند. خدا ازشان نگذرد.

  موافقم ۸
 3. کاربر گفت:

  این آقای میر کاظمی در زمینه مسائل مربوط به تورم و مخارج زندگی بازنشستگان لشکری و کشوری اطلاعاتی نداره ای کاش فقط دو ماه حقوق یه بازنشسته لشکری رو به این آقا میدادند تا ببینند چطور فریاد وامصیبتا ازش بلند میشد تا زمانی که مسئولین درک محسوسی از زندگی دیگران نداشته باشند هرگز نمیتونن در جهت رفع مشکلات کاری انجام دهند تا درد نداشته باشی از درمان هم بی اطلاعی آقای میر کاظمی متاسفانه شما اینکاره نیستی برابر قانون حتی حقوق لشکری باید درصد از دیگر بازنشستگان بیشتر باشد که شما با این همه ادعا اطلاعی ندارید بازنشستگان لشکری همان یادگاران دفاع مقدس از مرز و ناموس ایران هستند که سرنوشت مالی و معیشتی آنان امروز در دستان شما قرار گرفته برادر عزیز بفهم تماممم

  موافقم ۳۰
  مخالفم ۳
 4. محمد گفت:

  واقعاً دست مسئولان کشور درد نکند خوب جواب زحمات شهدا و ایثارگران را در هشت سال دفاع مقدس دادید بعد از هشت سال حضور در جنگ حالا باید اینطور زندگی کنیم! مسئولان لشگری هم که فقط فکر تصاحب میز و ریاست هستند.

  موافقم ۳۰
 5. محمدطاها از خوزستان گفت:

  خدا کنه حقوق فرزندان مستمری بگیر متوفیان بازنشسته زیاد بشه. به مادرم ۲۸۰۰ و به خودم هم ۲و۸۰۰میدن غیر از کسورات که از مادرم کم میشه بنده دانش آموز هستم. با این پول حتی نمیتونم کرایه رفت و برگشت به مدرسه و مخارج تحصیلم را فراهم کنم. هنوز تو هزینه لباس فرم مدرسه موندم ۴۰۰خورده ای پول لباس مدرسه هست. تو را بخدا بما کمک کنید بداد مردم برسید واقعا مردم دارن نابود میشن ما زیر خط فقر زندگی می کنیم.

  موافقم ۳۳
  مخالفم ۱

ارسال دیدگاه شما

×
/a>