چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

آیا بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و افزایش طول آن امکان پذیر است ؟

امکان بزرگ کردن آلت تناسلی مردان از نظر متخصصین

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان بدون توجه به نیاز به آن، چه از نظر ظاهر بدن و چه از نظر کارکرد اندام تناسلی در رابطه جنسی و حتی اثر آن در ایجاد و درک لذت رابطه زناشویی ، به یکی از دغدغه های مردان در زندگی جنسی تبدیل شده است.

 

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

 

افزایش طول آلت تناسلی مردان, اندازه نرمال آلت تناسلی مردان, اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان, انواع آلت تناسلی مردان, سایز آلت تناسلی مردان, طول آلت تناسلی مردان , بزرگ کردن آلت تناسلی مردان 

 

 

آیا راه علمی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد؟

با توجه به مطالب مختلف نشر شده و نظرات مختلف و تبلیغات در مورد بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان، بر آن شدیم تا با ارائه اطلاعات صحیح به یافتن پاسخی درست به سوالات شما و بررسی این موضوع از نظر دکتر حسین کرمی فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری بپردازیم.

امروزه مردان جوان زیادی به بنده مراجعه می کنند که از کوچک بودن آلت تناسلی و یا اندازه آن ناراضی بوده و دنبال بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و یا حجم دادن به آن هستند.

از طرفی در ماهواره ها و فضای مجازی تبلیغات گسترده ای با درصد موفقیت بالا جهت بزرگ کردن آلت تناسلی تبلیغ می کنند که از آن جمله به دستگاه های کشنده یا Extender، عمل های جراحی بزرگ کننده آلت، تزریق ژل، واکیوم و تمرین های مختلف روزانه جهت بزرگ کردن آلت تناسلی نام برد.

 

سوال: آیا در مراکز علمی و پژوهشی و مراکز درمانی معتبر دانشگاهی در دنیا روشی جدید برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد؟

پاسخ: علیرغم پیشرفت در تکنولوژی هنوز هیچ روش درمانی جدید جراحی، برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود ندارد.

 

سوال: آیا تبلیغات همه دروغند؟

پاسخ: بله، تبلیغات انجام شده شامل دو گروه دارویی و وسایل و جراحی هستند. رشد و نمو آلت قبل از بلوغ اتفاق می افتد و بعد از آن تا پایان عمر ثابت است و بعد از بلوغ هیچ داروئی برای بزرگ کردن آلت تناسلی موثر نمی باشد.

 

استفاده از هورمون تستوسترون ، تزریق مواد حجم دهنده، شانس ایجاد انواع سرطان ها و از کار افتادن بیضه ها را بالا می برد و اصلاً توصیه نمی شود.

 

سوال: نظرتان در رابطه با دستگاه های کشش دهنده Extender و واکیوم (مکنده) چیست؟

پاسخ : همچنانکه عرض کردم علیرغم تبلیغات گسترده، دستگاه های کشنده یا Extender ها و واکیوم هیچ نقشی در بزرگ کردن طول آلت تناسلی ندارند و اصلاٌ توصیه نمی گردد.

 

سوال: آیا تکنیک جراحی خاصی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد؟

پاسخ : به علت عوارض وحشتناک عمل جراحی، هنوز روش سالم و بی خطر در دنیا کشف نشده است.

در بعضی مراکز با عمل جراحی لیگمان های آویزان کننده آلت را قطع می کنند که طول آلت افزایش پیدا کرده ولی متاسفانه افتادگی پیدا کرده و فرد با مشکل جدی در مقاربت مواجه می شود.

لذا به علت غیرقابل برگشت بودن عمل و گرفتاری تا آخر عمر آن، به جوان ها توصیه می کنم از انجام این عمل شدیداً اجتناب نمایند.

 

سوال: نظرتان راجع به تزریق ژل های حجیم کننده آلت چیست؟

پاسخ : تزریق ژل به زیر پوست آلت جهت حجم دادن و کلفت کردن آلت باعث از بین رفتن حس آلت تناسلی می شود.

از طرفی به علت جذب آن و تزریق های مکرر که باعث عوارض متعدد می شود کار بیخودی می باشد و از نظر علمی به علت حساسیت خاص آلت تناسلی توصیه نمی شود.

 

سوال: آیا با تمرین های ورزشی و کششی روزانه می توان طول آلت را افزایش داد؟

پاسخ : متاسفانه خیر، چون طول سیلندرهای آلت تناسلی تا بلوغ رشد کرده و بعد از آن رشدشان متوقف می شود و لذا امکان افزایش طول آنها با حرکت های ورزشی اصلاً امکانپذیر نیست.

 

سوال: اندازه آلت تناسلی مرد در حالت طبیعی چقدر است؟

پاسخ : ابتدا باید عرض کنم که طول واژن خانم ها در حالت کشش و تحریک شده، ۵-۹ سانت می باشد و در نتیجه اگر آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ بالای ۹ سانت و زیر ۱۵ باشد طبیعی است.

هر چه طول آلت بزرگتر باشد باعث درد شدید مقاربت برای خانم ها می گردد.

 

لذا آقایانی که طول آلت تناسلی آنها در حالت نعوظ بالای ۷ سانت است نیاز به اقدام خاصی نیست و می توانند رابطه جنسی موفق داشته باشند.

 

در بسیاری از مواقع افرادی که به اینجانب مراجعه می کنند طول آلتشان طبیعی است ولی خود را با دیگران مقایسه می کنند و لذا فکر می کنند که اندازه آلت شان کمتر از طبیعی است در حالیکه این قضیه از نظر علمی صحت ندارد.

 

سوال: علت سایزهای مختلف آلت تناسلی مردانه چیست؟

پاسخ : عوامل متعددی از قبیل وراثت، محیط و تغذیه و سلامتی سیستم هورمونی بدن و عوامل ناشناخته، در ساختن اندازه آلت دخیل هستند.

 

اندازه آلت تناسلی مثل قد افراد، مختلف و متنوع است و لذا:

۱- هیچ کس نباید با دیگری خود را مقایسه کند.

۲- اگر اندازه آلت مثل قد، در حالت طبیعی باشد نیاز به اقدامات درمانی ندارد.

۳- منشاء اغلب نگرانی جوانانی که از کوچکی آلت شاکی هستند، دیدن فیلم های پورن می باشد که در اینجا صادقانه عرض می کنم که آنها مثل فیلم های دیگر ساختگی و انتخاب شده از افراد خاص هستند و لذا نباید با آنها خود را مقایسه کرد.

 

سوال: آیا راهی برای جلوگیری از کوچک ماندن آلت تناسلی وجود دارد؟

پاسخ : بله، درمان فقط قبل از بلوغ موثر است. والدینی که از کوچکی آلت تناسلی پسر خود نگران هستند باید قبل از بلوغ به دکتر مراجعه و تحت بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز، هورمون درمانی مناسب جهت افزایش طول آلت تناسلی، قبل از بلوغ شروع شود.

 

سوال: آلت دفن شده چیست؟

پاسخ : امروزه آلت دفن شده یکی از شایعترین علت مراجعه بیمارانی است که از کوچکی آلت تناسلی شاکی هستند. در آن ها بعلت تجمع چربی زیاد در ناحیه پوستی زیر شکم و اطراف آلت، آلت مثل کوه یخی در میان چربی ها مخفی شده است و لذا بهترین و قطعی ترین روش درمان آلت دفن شده، کاهش وزن و از بین رفتن چربی های اضافی می باشد.

 

منبع: سایت دکتر کرمی

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 389, میانگین امتیاز: 4,26 از 5)
Loading...

۲۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. میثم گفت:

  سلام بهترین راه نزدیکی طولانی و تاخیر در انزال مرد چیست؟ راه های دیگه ای به غیر از قرص و اسپری وجود دارد؟

  موافقم ۷
 2. نیما گفت:

  آیا روغن زالو و خراطین اصل نیز تاثیری ندارد؟

  موافقم ۱۶
  مخالفم ۵
 3. کیان گفت:

  سلام جوانی ۱۸ ساله هستم چاقی مفرد دارم و آلتم ۱۴ سانت است و قطرش ۱۱ سانت آیا وزن کم کنم به مقدار طول و قطر آن اضافه می شود ? ممنون

  موافقم ۱۴
  مخالفم ۴
 4. محمود گفت:

  آیا استفاده از قرص سیدناففیلد ۱۰۰یا۵۰ برای دیر ارضا شدن و نخوابیدن آلت توصیه می شود؟

  موافقم ۱۷
  مخالفم ۹
 5. مهدی گفت:

  آلتم ۱۴سانته من لذت نمی برم همیشه فک میکنم خیلی کوچکه

  موافقم ۱۹
  مخالفم ۵
 6. محمد گفت:

  یعنی شما کلا همه راه ها رو رد و و اضافه شدن سایز آلت رو کلا غیر ممکن میدونین؟؟؟

  موافقم ۴
  مخالفم ۴
 7. محسن گفت:

  آیا دارویی سراغ دارید که به سفت شدن آلت کمک کند

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۲
 8. محسن گفت:

  سلام اندازه آلت تناسلی من معمولی است و مشکلی ندارم ولی هنگام دخول شل میشود البته مدت دو ماه است به این مشکل دچار شده ام لطفاً بفرمایید چکار کنم؟ آیا دارویی سراغ دارید که به سفت شدن آلت کمک کند؟

  موافقم ۱۲
  مخالفم ۷
 9. مرتضی گفت:

  با سلام من ۱۶ سالمه طول آلت من ۶ سانته خیلی منو نگران کرده باید چیکار کنم بزرگ بشه البته کمی هم اضافه وزن دارم آیا به این موضوع مربوط میشه لطفا جواب بدین

  موافقم ۱۳
  مخالفم ۶
 10. امیر رحمانی گفت:

  باسلام ب دوستان ممنون میشم کسی جواب منو بده من ۲۴ سالمه و نگران آلت تناسلیم هستم چون ۶ سانت هستش من تازه ازدواج کردم ب یکی از دوستام گفتم گفت زن تو هیچ وقتی بچه دار نمیشه از تو و خیلی منو نگران کرده من باید چیکار کنم آلتم را بزرگ کنم ممنون میشم جواب منو بدین

  موافقم ۱۴
  مخالفم ۲
 11. محمود گفت:

  باسلام خدمت دکتر …
  ۲۸سالمه گاهی اوقات احساس میکنم ک آلتم کوچیکه هرچند چندباری هم درحالت نعوظ اندازه کردم چهارده تا پانزده سانت شده ولی چندان خیالم راحت نیست چکارکنم به نظرتون میتوانم رابطه خوبی داشته باشم ..باتشکر

  موافقم ۲۱
  مخالفم ۴
  • mahnaz گفت:

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم تاپیک اگر به فیلم های پورن و مستهجن علاقه دارید بخوانید رو مطالعه ببینید
   طول آلت تناسلی شما با توجه به اینکه طول واژن بانوان حدود ۱۰ سانتی متر هست مناسب است.

   برخلاف عقیده خیلی از مردان دخول تنها بخش کوچکی از معاشقه رو در بر می گیره چه بسا مردانی با طول و قطر آلت کوچکتر همسر خودشون رو ارضا می کنند.

   تاپیکی که معرفی شد رو مطالعه بکنید

   موافقم ۱۱
   مخالفم ۳
 12. saman گفت:

  با عرض سلام
  من ۳۵ ساله هستم ۷ ساله عروسی کردم طول آلت من ۲۳ سانته باور بفرمائید آرزو داشتم ۱۵ سانت میشد تا با خیال راحت زندگی کنم تا الان ۳ بار طلاق گرفتم همه به خاطر همین طول زیاد بوده
  برید خدارو شکر کنید سالمید….

  موافقم ۲۸
  مخالفم ۱۰
 13. یوسف گفت:

  باسلام ممنون از مطالب خوب شما اگر کسی بتونه آلت به اندازه ۲ سانت بزرگ کنه من صد میلیون میدم هیچ راه برای بزرگ کردن وجود ندارد ما باید یاد بگیریم چگونه ازش استفاده کنیم وبهترین روش کاش وزن خودمان هست همه آدمهای که به فکر بزرگ کردن هستن فیلم پورن نگاه میکنن پس بیاید استفاده کردن از این چیزی که خدا داده درست استفاده کنیم و راضی میشیم باتشکر

  موافقم ۱۲
  مخالفم ۴
 14. محمد گفت:

  سلام خیلی ممنون از مطاب بسیار مفیدتون از خیلی جهات خیالم راحت شد در جواب دوست عزیزمون هم باید بگم من فکر میکنم به این خاطر اونا میتونن اندازه گردن یا شکل جمجمه رو عوض کنن که قبل از بلوغ شروع به این کار میکنن و مدت زمان بسیار زیادی بصورت شبانه روزی از اون حلقه ها استفاده میکنن.
  البته بازهم بنظر من ممکنه دستگاه های اکستندر در دراز مدت تأثیر داشته باشه ولی من که از استفادش پشیمون شدم

  موافقم ۳
  مخالفم ۲
 15. Amir گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشدبه شما
  در رابطه با سؤالی که مطرح شد (آیا با تمرین های ورزشی و کششی روزانه می توان طول آلت را افزایش داد؟) شما پاسخ فرمودید خیر !؟
  میخاستم بپرسم که چطور افراد بعضی از قبیله های آفریقایی و غیره با بستن شالی محکم دور سر شکل جمجمه را تغییر میدهند و یا با آویختن چندتا حلقه به دور گردن، گردن رو دو تا سه برابر درازتر میکنند، میخاستم بدونم آیا عضوی به نرمی آلت خیلی محکمتر و سفت تر از جمجمه و یا ستون فقرات میباشد که فرمودید نمیشود؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدهید. با تشکر از سایت پر محتوایتان

  موافقم ۱۶
  مخالفم ۲

ارسال دیدگاه شما

×