دوشنبه , ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
  • تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - 17:03
  • دسته : اخبار اقتصادی
  • کد خبر : 207798
  • خبرنگار : 50001

اطلاعیه در مورد احکام جدید بازنشستگان [جعلی است]

 صندوق بازنشستگی کشوری، اعلام کرد: این صندوق، هیچ پیامی مبنی بر «صدور احکام جدید بازنشستگان» به صورت پیامک یا به هر صورت دیگر در فضای مجازی منتشر نکرده است و چنین پیامی فاقد اعتبار و جعلی است.

صندوق بازنشستگی

خبرگزاری ایلنا: در پی انتشار پیامی جعلی مبنی بر صدور احکام جدید بازنشستگی و امکان پیگیری و دریافت آن از طریق سامانه 2500 یا سایت صندوق بازنشستگی از 25 فرودرین ماه، به اطلاع می‌رساند که این پیام جعلی و فاقد اعتبار است و همانگونه که مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری روز گذشته (دوشنبه) در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد، «طبق قانون، احکام بازنشستگان پس از ابلاغ بخشنامه سازمان اداری و استخدامی صادر می‌شود» و بنابراین احکام بازنشستگی جدید مربوط به سال 99 طی روزهای آینده صادر و پس از صدور از طریق سایت صندوق اطلاع‌رسانی خواهد شد.

همچنین جدولی با عنوان «روش همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال 99» نیز که توسط فردی به نام غلامحسین قاسمی تهیه شده، فاقد اعتبار بوده و هیچ یک از اعداد و ارقام آن قابل تایید نیست.

قطعا پس از صدور احکام جدید بازنشستگان عزیز و امکان دریافت آن از طریق سایت و سامانه 2500، موضوع از طریق سایت صندوق و سایر رسانه‌های معتبر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است روز گذشته (دوشنبه) اکبر افتخاری در گفتگوی زنده با شبکه خبر اعلام کرد: «سیستم ما در حال حاضر آماده است تا احکام جدید را صادر کند. منتظر هستیم طبق قانون بخشنامه مربوط از سوی سازمان اداری و استخدامی ظرف امروز و فردا ابلاغ شود و به محض ابلاغ بخشنامه، احکام را صادر می‌کنیم.»

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×