سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

جزئیات احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی و پرداخت معوقات

احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی

احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی کی صادر می شود؟

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایندگان بازنشستگان در نشست با سرپرست وزارت کار که هم اکنون در بندر انزلی در حال برگزاری است، در ارتباط با جزئیات ابلاغ افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی سایر سطوح به توافق رسیدند.

براین اساس، احکام جدید بازنشستگان کارگری شهریور ماه صادر می‌شود و حقوق شهریور براساس ابلاغیه جدید عین مصوبه شورایعالی کار پرداخت خواهد شد.

پرداخت معوقات بازنشستگان کی انجام می شود؟

معوقات بازنشستگان سایر سطوح از یکم فروردین سال جاری تا امروز، به تدریج از شهریورماه پرداخت خواهد شد و بازنشستگان عین مصوبه شورایعالی کار یعنی افزایش ۳۸ درصد به اضافه مبلغ ثابتِ ۵۱۵ هزار و ۱۶۶ تومان را دریافت خواهند کرد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 14, میانگین امتیاز: 3,79 از 5)
Loading...

۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. احمد گفت:

  چند سال پیش دولت بسیاری از شرکت های دولتی را خصوصی کرد من نمی دانم دولت محترم چرا دست از سر سازمان تامین اجتماعی که خصوصی هست برنمی دارد چون در این مدت جز ضرر و زیان از طرف دولت چیزی عاید این سازمان نشده اگر سازمان را بخودش یعنی نمایندگان واقعی بیمه پردازان بسپارد بخدا هم به نفع مردم است هم به نفع دولت. آقای کارشناس محترم لطفاً جواب من را بدهید.

  موافقم ۱
 2. مرضیه گفت:

  سلام آیا شامل ما که حقوق دریافتی پنج میلیون و هشتصد هزار تومان داریم هم میشه؟

  موافقم ۳
  مخالفم ۱
  • ناشناس گفت:

   حکم پارسالتون چنده؟ اگه با افزایش ده درصدی این مبلغ شدین بله ولی اگه حداقل بگیر بودین و با افزایش ۵۷ درصد این شدین، خیر.

 3. یک بازنشسته گفت:

  من سابقه پرداخت ۱۹ سال و نیم دارم هفتصد هزار تومان به حقوقم اضافه شده آیا شهریور دوباره اضافه میشود؟ خواهشمندم بررسی کنید چون با ۳۷۰۰۰۰۰ چکار کنم چه جوری خرج کنم که کم نیارم من فقط ۶ ماه از ۲۰ سال سابقه کم دارم تمنا میکنم رسیدگی کنید

  • محمد (بازنشسته تامین اجتماعی سایر سطوح) گفت:

   چرا ۳/۷۰۰/۰۰۰ حقوق میگیری مگر نگفتند زیر ۵۸۰۰۰۰۰حقوق نداریم؟ حقوق شما قبل افزایش چقدر بوده قدر حق بیمه در دوسال آخر پرداخت کردی چند سال پیش بازنشسته شدی؟ اینها همه مهم است سابقه شما کم بوده شامل سخت و زیان آور هم نبوده و دستمزد زمان اشتغالتان هم احتمالا کم بوده و حق بیمه ی کمتری پرداخت کردی احتمالا تخصص و رتبه ای هم نداشتید اینها آیتم هایی هستند که در مستمری تاثیر دارند و مشکل اصلی کارفرمایان محترم هستند که به پشتوانه ی دولت محترم با این تورم حقوق درست و به اندازه‌ی تورم افسار گسیخته، چه به کارگران چه به بازنشستگان کارگری حقوق مکفی نمی دهند. خدا می داند که ما کارگران بازنشسته از این دولت‌هایی که حقمان را خورده و میخورند مخصوصا دولت وقت نخواهیم گذشت، حقوقی که از منابع خودمان است نه از بیت المال

 4. s.m گفت:

  خدایا شکرت که با لطف بیکرانت بعد از ۶ ماه به حقمان رسیدیم.

  موافقم ۲
  مخالفم ۴

ارسال دیدگاه شما

×
/a>