سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

سامانه نوبت دهی دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی – kanoonnobat.ir

دریافت شناسه اختصاصی اتباع خارجی

سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: اتباع خارجی جهت دریافت شناسه اختصاصی اتباع به هیچ عنوان از سایت‌های غیرمجاز و سودجو استفاده نکنند و فقط به دفاتر کفالت مراجعه کنند.

کد شناسه اختصاصی مالیاتی

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان امور مالیاتی کشور در اطلاعیه‌ای از مؤدیان مالیاتی خواست جهت دریافت شناسه اختصاصی اتباع خارجی به هیچ عنوان از سایت‌های غیرمجاز و سودجو که در قبال دریافت وجه اقدام به ارائه کد اختصاصی اتباع بیگانه می‌کنند، استفاده نکرده و جهت دریافت کد اختصاصی خود به سامانه نوبت دهی به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی به آدرس kanoonnobat.ir مراجعه کنند.

در این اطلاعیه آمده است که خدمات سازمان امور مالیاتی به صورت کاملاً رایگان است و هیچ‌گونه وجهی بابت خدمات ارائه شده دریافت نمی‌شود و در صورت مراجعه به سایر سایت‌ها هیچ‌گونه مسئولیتی به عهده این سازمان نیست.

اطلاعیه کانون کشوری دفاتر کفالت، اقامت و اشتغال اتباع خارجی

نوبت برای اشخاص ذیل صادر می شود:
۱- اتباع افغانستانی که در سال قبل و سالجاری به دفاتر کفالت مراجعه و پس از ثبت نام برگه آبی رنگ معرفینامه واکسیناسیون دریافت نموده اند. این گروه فقط سرپرست خانوار باید با درج شناسه ویژه در سامانه، نوبت دریافت و سپس در تاریخ و ساعت مربوطه به دفتر مراجعه کند و نیازی به حضور سایر اعضا خانوار در دفتر نیست و لذا دریافت نوبت برای اعضا خانوار نیز لازم نمی باشد.

۲- اتباع افغانستانی فاقد مدرک و یا دارای مدرک نامعتبر

۳- اتباع افغانستانی ساکن سیستان و بلوچستان که قبلا رسید سرشماری دریافت نموده اند. این گروه نیز با درج شماره اختصاصی مندرج در رسید سرشماری نوبت دریافت خواهند کرد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 18, میانگین امتیاز: 3,78 از 5)
Loading...

۲ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ذبیح مومنی گفت:

  سلام آقا من برگه سرشماری ۱۴۰۱گرفتم شناسنامه اینجا نیست میتوانم نوبت بگیرم باتشکر

  موافقم ۱
  مخالفم ۱
 2. نازنین گفت:

  سلام ببخشید من مادر ایرانی هستم ازدواج غیر ایرانی داشتم قبلا، دوتا بچه‌هام برای طرح سرشماری ثبت‌نام شدن، الان باید چکار کنم؟ دختر باید مدرسه برود. ممنون میشم از راهنمایی

  موافقم ۵
  مخالفم ۵

ارسال دیدگاه شما

×
/a>