یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

زمان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۴۰۰ مشخص شد

پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته واریز شد

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۰ به حساب افراد واریز شده است.
به گزارش تجارت‌نیوز، طبق اعلام صادق ستاری‌فرد، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۰ واریز شده است.

صادق ستاری‌فرد، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفتگو، اظهار کرد: پاداش پایان خدمت تمام فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۰ که تعداد ۷۲ هزار نفر هستند، به طور کامل پرداخت شد.

وی در خصوص اعمال آخرین مدرک تحصیلی معلمان نیز گفت: بخشنامه اعمال آخرین مدرک تحصیلی معلمان به استناد بند ۲ ـ ۳ ماده ۲ قانون نظام رتبه‌بندی معلمان ابلاغ شد.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: بر این اساس، آخرین مدرک تحصیلی معلمان، در حکم کارگزینی آنها اعمال می‌شود.


واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی تا چند روز آینده

(۱۴۰۱/۰۹/۰۷) معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: ظرف چند روز آینده، پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ١۴٠٠ تسویه خواهد شد.
صادق ستاری فرد، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: با حمایت و همراهی سازمان برنامه و بودجه، تخصیص کامل پاداش پایان خدمت معلمان انجام شده است. فرهنگیانی که حداقل ۳۰ سال از عمر خود را وقف آموزش و پرورش هزاران کودک و نوجوان کشور کرده‌اند، این مبلغ را دریافت می‌کنند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۲۰ درصد از پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۰ به حساب ایشان واریز شده بود که با تخصیص کامل، ظرف چند روز آینده با همکاری خزانه‌داری کل کشور، تسویه کامل پاداش پایان خدمت این عزیزان انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: این پاداش پایان خدمت برای حدود ۷۲ هزار بازنشسته فرهنگی خواهد بود.


تکلیف پاداش پایان خدمت بازنشستگان روشن شد

نمایندگان مجلس خواستار تامین اعتبار برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان در اسرع وقت شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تصویر زندگی به نقل از سایت طلا، نمایندگان مجلس امروز (۱۶ مهر ۱۴۰۱) خواستار تامین اعتبار برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان در اسرع وقت شده‌اند.

نمایندگان بازنشستگان آموزش و پرورش از پرداخت یکجای پاداش پایان خدمت خبر دادند. در هفته‌های اخیر، برخی مقامات دولتی و مدیران سازمان برنامه و بودجه از قسطی شدن پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش خبر دادند.

نمایندگان این بازنشستگان ضمن انتقاد از این مساله، می‌گویند: با پیگیری‌هایی که از طریق مجلس صورت دادیم، نمایندگان قول دادند موضوع را پیگیری خواهند کرد؛ بر این اساس، قرار شده منابع کافی برای پرداخت یکجای پاداش پایان خدمت تمام بازنشستگان فراهم کند و همه معوقات یکجا واریز شود.

نمایندگان مجلس خواستار تامین اعتبار برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان در اسرع وقت شده‌اند.
بازنشستگان می‌گویند: انتظار داریم در مهرماه، پاداش پایان خدمت بازنشستگانی که تا امروز نتوانسته‌اند معوقات خود را دریافت کنند، واریز شود.


بازنشستگان کشوری و فرهنگیان چند ماهی‌ست در انتظار پرداخت پاداش پایان خدمت خود هستند.

به گزارش تصویر زندگی به نقل از ایلنا، بازنشستگان کشوری به خصوص بازنشستگان آموزش پرورش که سال قبل خاتمه خدمت داشته‌اند هنوز پاداش پایان خدمت خود را دریافت نکرده‌اند.

در ماه‌های ابتدایی سال، مدیران صندوق وعده دادند تا پایان تابستان پاداش پایان خدمت بازنشستگان واریز می‌شود اما اخبار دریافتی ما نشان می‌دهد که هنوز واریز آن در بسیاری از استان‌های کشور آغاز نشده است.

سوال اینجاست که آیا در شهریور ماه بازنشستگان می‌توانند معوقات خود را دریافت کنند؛ روز گذشته، معاون کل سازمان برنامه و بودجه گفت: در تمامی دستگاه‌ها پرداخت پاداش پایان خدمت به امید خدا به زودی آغاز خواهد شد و مشکلات بر طرف و پرداختی‌ها شروع خواهند شد.

رحیم ممبینی گفت: تحقق منابع، موضوع مهمی است. به دلیل آن که یکی از منابع مهم ما مالیات است که معمولا آن هم با توجه به فرآیند مالی کشور در نیمه دوم سال محقق می‌شود؛ حتما در سریعترین زمان ممکن مشکلات برطرف می‌شوند و پاداش پایان خدمت در دستگاه‌ها پرداخت خواهد شد.

با این حال، هنوز زمان دقیقی برای شروع واریز معوقات بازنشستگان اعلام نشده است.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 43, میانگین امتیاز: 3,49 از 5)
Loading...

۳۸ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. امیری گفت:

  با دغل بازی وزیر آموزش و پرورش رتبه بندی بازنشسته های فرهنگی حذف شد، کجا حکم زدند؟!!!!!!

  موافقم ۱
 2. ناشناش گفت:

  دیرکرد دو سال تاخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان باید پرداخت شود.

  موافقم ۱۱
  مخالفم ۱
 3. فرهنگی بازنشسته گفت:

  همکاران عزیز می دانید که اول باید حکم رتبه بندی را می زدند و بعد باز نشستگی را؟
  مابه تفاوت رتبه بندی را باید به پاداش اضافه کنند.
  این ها از زرنگی ۲۰ درصد دادند و بعد احکام رتبه بندی را زدند شما دیگه تا پایان حرف من بروید جلو عجب کلاهی سرمون گذاشتند!!!! تاخیر در پرداخت هم که جای خود دارد.

  موافقم ۱۸
  مخالفم ۲
 4. سمانه گفت:

  متاسفم برای دولتی که پول ندارد و بعداز یکسال ونیم هنوز نتوانسته است پاداش پایان خدمت فرهنگیان خود را بدهد! شرم آور است به خدا
  لطف کنید به آقایان مسئول بگویید که به جای خدمت به کشورهای عقب مانده دنیا به حافظان نظام وخدمتگزاران صدیق گرفتار خود جبران خدمت نه، فقط خیلی منطقی پاسخ بدهند.

  موافقم ۱۳
  مخالفم ۱
 5. حسین گفت:

  سلام، آقایان و خانوم ها، تا کی سکوت تا کی ظلم تا کی مظلوم بودن تا کی بی ارزش بودن، هر روزی که میگذره ارزش ما میاد پایین پول به درک. دیگه خرشون از پل گذشت هر کاری میخوان با معلم بازنشسته میکنن یکسال از بازنشستگی معلمان آواره گذشت. ارزش ۲۶۰ میلیون شده ۲۶ میلیون، سکوت بسه خار و خفیف بودن بسه بیچاره بودن بسه صداتونو ببرید بالا تا بلکه انسان فهمیده و با شعوری بتونه ای صدامونو بشنوه

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۱
 6. ناشناس گفت:

  ما خواهان پاداش پایان خدمت سال ۱۴۰۰خود می باشیم ما با چه زبانی بگیم بعد از یکسال و نیم باز درصدی پرداخت کردید این بی احترامی به معلمین است و ظلم بزرگی در حق ما فرهنگیان کردید باید جوابگو باشید با این همه وعده وعید باز هم کار خودتان را کردید حرف نمایندگان مجلسی هم اثر گذار نشد.

  موافقم ۲۰
  • حسن گفت:

   ناعدالتی در پرداخت در دولت سید محرومان هم از بُعد تاخیر زمانی و هم از بُعد نحوه پرداخت قطره چکانی و قسطی با اختلاف رکورد دار است! این در حالی است که شعار عدالت در پرداخت ها بیش از سایرین بود ! این چه مفهومی دارد؟

   موافقم ۱۶
   مخالفم ۱
 7. معلم بازنشسته گفت:

  همکاران عزیز، با این همه دروغ مسئولین چه باید کرد، پنجشنبه ۲۸ مهر بعد از ۱۳ ماه تنها ۲۰ درصد از پاداش مرا ریختن و قسطی کردن!! باید به کجا شکایت کرد، ما که دستمان بسته است فقط شکایتم را به خدا می برم.

  موافقم ۱۶
 8. بازنشسته گفت:

  حقوق مهر واریز شد ولی همچنان از پرداخت آخر خدمت بعد از ۲۳ماه خبری نیست و باید منتظر باشیم بخدا آخرش با این همه بدبختی دق مرگ میشیم، دانشگاههای علوم پزشکی سیستان و بلوچستان هیچ اهمیتی هم نمیدهند.

  موافقم ۱۰
 9. رضا ابراهیمیان گفت:

  سلام ، دوستان نظرات را که می خوانم انگار یک مشت انسان شرمنده و علیل نوشتند که همه چیز را به خدا و حضرت عباس واگذار می کنند!! حدود ۳۸ سال زحمت کشیدم توسری خوردم حالا شدیم سوژه خبرها که می زنند.
  بیایید یک بار هم ما از دانش آموزان یاد بگیریم و حقمان را فریاد بزنیم کانون بازنشستگان و نمی دانم سندیکای فلان و بیسار هم دست در کاسه خودشان دارند. حق گرفتنی است، دادنی نیست.

  موافقم ۲۸
  • حسن گفت:

   بزرگوار همه نظرات منتشر نمیشه ولی کاملا صحیح می فرمایید! چشم ! ولو تک نفره، یک گل طلیعه بهاره

   موافقم ۱۴
 10. شرمنده گفت:

  واقعاً به دولتی که قادر به پرداخت پاداش بازنشستگی کارمند خود بعد از گذشت ۱۳ ماه نیست، میشود اعتماد کرد؟ دولتی که وزرا اآن از زمان گرفتن پست فقط دارن دروغ تحویل مردم میدن میشود اعتماد کرد؟ فرهنگیان و همکاران کمی درنگ کنید چرا وضعیت مملکت رو هواست، من چشمم آب نمیخوره این دولت با این کارکردش بخواهید مبلغی را پرداخت کند، اون از رتبه بندی که همه معلما رو سرکار گذاشتن و جای تاسف داره معلما هم بدجوری رفتن سرکار و این هم پاداشی که ۳۰ سال ازمون کم شده و پولی که به امانت دستشونه، بهمون نمیدن، البته ما هم سرکاریم که وقت میذاریم و مینویسیم زیرا نه کسی میخونه این مطالب رو و نه کسی جواب میده، انشاالله روزی رو ببینیم که عدالت در مملکت حرف اول و آخر بزنه ، به امید آن روز.

  موافقم ۴۴
  مخالفم ۱
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×
/a>