جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۵ فروردین تا جمعه ۱۱ فروردین]

فال روزانه pmc • فال روزانه پی ام سی • فال هفته PMC • فال pmc • فال pmc فردا • فال هفتگی PMC

فال هفته PMC – فال روزانه pmc

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روزهای جمعه از این شبکه پخش می شود رو دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه ۵ فروردین • یکشنبه ۶ فروردین • دوشنبه ۷ فروردین • سه شنبه ۸ فروردین • چهارشنبه ۹ فروردین • پنجشنبه ۱۰ فروردین • جمعه ۱۱ فروردین

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین

سلامتی‌تان را جدی بگیرید در مورد درد جسمیتان هرچه زودتر با یک دکتر مشورت کنید و درد را با خودتان نکشید خبری می‌شنوید که اعصابتان را بهم میریزد برای یک روز هم که شده از اخبار فاصله بگیرید شخصی بعد از سال ها ملاقات می‌کنید


فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

انجام چند کار را باهم قبول کرده آید اگر میخواهید کارها درست پیش برود حتما زمان بندی و نظم داشته باشید در مورد نیتی که در دل دارید این هفته بالاخره مجبور به تصمیم گیری خواهید شد حرفی به شخصی میزنید که ناخواسته تاثیر مهم و بزرگی روی زندگیش میگذارد


فال pmc خردادی ماهی ها : 

یک هدیه کوچک دریافت میکنید این هفته تا میتوانید در رانندگی احتیاط کنید تا خطر از کارتان بگذرد برای شخصی کاری کرده آید که از انجامش پشیمانید فراموشش کنید گذشته ها گذشته آب رفته به جوی باز نمی‌گردد به همه چیز صد در صد مثبت نگاه نکنید.

👳 تفال به حافظ

☀️ فال حافظ

 ⚡️ فال احساسی

❤️فال هفتگی عشق

 💥 ماه

🔮 فال ماهانه فروردین ماه ۱۴۰۲

 ⭐️ سال

✨ فال و طالع بینی سال ۱۴۰۲

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

مدتیست که دنبال چیزی میگردید دور و اطرافتان را خلوت کنید خودش پیدا میشود در مورد مشکلی که به تازگی برایتان پیش آمده وقتتان را با به دنبال مقصر گشتن تلف نکنید که بیشتر ضرر میکنید به جای آن دنبال راه حل باشید که جلوی ضرر را از هرکجا بگیرید منفعت هست.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

با انگیزه و شجاع بودن خوب است ولی در این کار زیاده روی نکنید و کاری راکه انجام ان به خودکشی شبیه است انجام ندهید به یاد گذشته زندگی کردن شما را از آینده غافل میکند این بدان معنا نیست که احساساتتان را فدای عقل و منطق کنید از خودتان بیش از حد انتظار نداشته باشید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

حد و حدود خودتان را بشناسید تا بتوانید بهترین استفاده را از قابلیت های خود بکنید در موقعیت حساس از شما یک حمایت همه جانبه صورت خواهد گرفت شما از علاقه اطرافیانتان نسبت به خود آگاه میشوید اینکه بدانید چقد محبوب هستید حالتان را بهتر می‌کند.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

عشقتان به شخصی دو طرفه هست اینهمه رفتار او را مرور نکنید به جای آن از روزگارتان لذت ببرید بی خوابی هایتان را جدی بگیرید و قبل از اینکه از پای بیندازد برای آن کاری بکنید در مورد یک مسئله مالی بهتر است هرچه زودتر تصمیم گیری و اقدام کنید.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

این روزها لازم هست تا شما با شخصی حرف بزنید شخصی نزدیک و معتمد را انتخاب کنید و با او درد دل کنید شخصی را که دوست دارید و میدانید پشیمان هست ببخشید لازم نیست عذر خواهی را به زبان بیاورد زمان را از دست ندهید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

اگر میخواهید رو به جلو حرکت کنید دست از سرزنش کردن خودتان بردارید اینهمه گذشته را مرور نکنید از آن درس بگیرید اما بگذرید شخصی لطفی به شما می‌کند گرچه از لطف او استفاده نمیکنید اما حتما تشکر کنید دل نگران نباشید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى

یک دست صدا ندارد برای انجام کاری که در سر دارید دیگران را با خود همراه کنید در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده یادتان باشد ماهی را هروقت از آب بگیرید تازه هست بیش از این دست دست نکنید و هرچه زودتر دست به کار شوید تا امید نباشید.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

در یک جمع کاری حرکتی اشتباه انجام داده آید که دائم خودتان را به خاطرش سرزنش میکنید خود خود خوری نکنید به رفتارتان مسلط باشید این هفته شما فرصت جبران دارید دریافت یک هدیه غافلگیر و بسیار خوشحالتان میکند برای گفتن حرفی بهتر است عجله نکنید.


♓ فال PMC متولدین اسفند

از تنهایی نترسید از این فرصت برای بهتر شناختن خودتان استفاده کنید بفهمید چه میخواهید چه نمی‌خواهید به این ترتیب بخش بزرگی از نگرانی های امروزتان برطرف میشود توقع خودتان را از دیگران کم کنید این روز ها همه مثل شما هزار درگیری دارند

»  دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

Source: PMC TV

فال و طالع بینی به چه معناست؟

فال و طالع‌بینی (به انگلیسی: Divination) پیشگویی آینده، از طریق مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان است.

فال PMC چه زمانی پخش می‌شود؟

فال pmc به صورت هفتگی جمعه‌ها از شبکه PMC پخش می‌شود و هر هفته در مجله تصویر زندگی به روز رسانی می شود.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 4,513, میانگین امتیاز: 4,25 از 5)
Loading...

۳۵۷ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. Mahla mahshad گفت:

  واقعا عالیه ❤ هر هفته بی صبرانه منتظرم

  موافقم ۴۶
  مخالفم ۶
 2. نورا گفت:

  من عاشق فال های pmc هستم❤️
  ممنونم💕😌💕

  موافقم ۱۰۴
  مخالفم ۱۶
 3. علی گفت:

  به نظر من اشتباه هستش که هفته رو با فکر این نوشته‌های خوب یا بد خراب کرد
  چون آینده انسان ثانیه به ثانیش نسبت به نیت آدم عوض میشه بس هر چی نیت بهتر اتفاق بهتری رو به ارمغان میاره

  موافقم ۷۳
  مخالفم ۱۸
 4. نیلوفر گفت:

  واقعا واسه منم خیلی دقیق اتفاق میوفته عالیه همیشه بی صبرانه منتظر فال pmc هستم.

  موافقم ۱۳۳
  مخالفم ۱۸
 5. Negin گفت:

  واقعا این حجم از حقیقت تو باورم نمیگنجه..هر چیزی که تو فال گفته میشه دقیقا برام اتفاق میوفته…هر روز نشونه هاش رو به طور واضح میبینم…بی نظیره. در مورد منکه همیشه درست بوده

  موافقم ۲۰۰
  مخالفم ۴۸
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×