سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

با متولدین این ماه ازدواج کنید تا گیر شوهر خسیس نیافتید

برخی افراد به طالع بینی ماه تولدشان توجه بسیاری میکنند و بعضی خصوصیات را دلیل به دنیا اومدن در ماه تولدشان میدادند, ولخرجی یکی از این ویژگی ها است.

آیا زیاد پول خرج می کنید؟ شاید شما هم جزء افرادی باشید که خیلی به مسائل مادی اهمیت نمی دهید و به دنبال پس انداز نیستید و خیلی راحت پول خود را خرج می کنید . احتمالاً تا به حال چند نفری هم لقب ولخرج را به شما داده اند. حال در این قسمت قصد داریم بر اساس طالع بینی به شما معرفی کنیم که افراد کدام ماه بیشترین حد ولخرجی را دارند.

ولخرجی متولدین هر ماه

♈ متولدین فروردین

فروردین ماهی ها در مورد هر کاری تکانشی عمل می کنند. یعنی فکر و برنامه ریزی قبلی ندارند. در مورد پول خرج کردن هم همین گونه هستند. اگر بخواهند چیزی را همین الان داشته باشند، پس حتما اقدام می کنند. آن ها به عمق چیز های مختلف فکر نمی کنند و اگر بخواهند مدت زمان طولانی در مورد خرید چیزی فکر کنند، آن چیز جذابیتش را برای آن ها از دست می دهد ؛ بنابراین دیگر فرصت بدست آوردن آن را ندارند و در نتیجه ترجیح می دهند که بدون برنامه ریزی خرج کنند.

♌ متولدین مرداد

مرداد ماهی ها عاشق خرید هستند. آن ها دوست دارند مدام برای دیگران هدیه بخرند. فرقی هم ندارد که این هدیه برای تولد یل یک مراسم خاصی باشد یا خیر . اگر یک کادوی خوب ببینند ، صبر نمی کنند و سریع آن را می خرند. آن ها دوست دارند سبک زندگی کاملا لوکس داشته باشند و خودشان را ثروتمند نشان دهند و در نتیجه در خرید چیز های مختلف، کنترلی روی خودشان ندارند.

♓ متولدین اسفند

اسفند ماهی ها روحیه لطیفی دارند. اگر کسی بخواهد از آن ها پول قرض بگیرد ، حتی اگر سابقه پس ندادن هم داشته باشد، باز هم به او پول قرض می دهند. اگر شخصی از اسفند ماهی ها بخواهد که پولش را وارد کارهایی مثل شرکت های هرمی کند، حتی با این که اسفندی ها خیلی به این موضوع اعتماد ندارند اما این کار را می کنند، زیرا خیلی مهربان هستند و قدرت نه گفتن در آن ها ضعیف است.

♐ متولدین آذر

آذر ماهی ها خیلی از بی پولی نمی ترسند و پول اولویت آن ها نیست، تا جایی که پول داشته باشند؛ خرج می کنند و نگرانی ندارند. حتی پول هواپیمای گرانقیمت یا هتل های لوکس می دهند . آن ها نسبت به خرج هایی که می کنند، حساب و کتاب ندارند و گاهی اوقات حتی زیر بدهی های سنگین می روند.

♊ متولدین خرداد

مگر این که دلیل خیلی مهمی برای پس انداز وجود داشته باشد؛ در غیر این صورت خرداد ماهی ها پول پس انداز نمی کنند و آن را کامل خرج می کنند . حتی ممکن است چیز های به درد نخوری بخرند. در کمک کردن پول به مکان های خیریه هم خیلی بی مهابا عمل می کنند. دوست دارند که همیشه چیز های زیبا داشته باشند و با آن ها سرگرم باشند. خرداد ماهی ها عقیده دارند که پول می تواند تا حدی برای شان شادی فراهم کند و در نتیجه نیاز به پس انداز نیست.

♒ متولدین بهمن

بهمن ماهی ها عاشق پول خرج کردن برای لوازم جدید الکترونیکی ، بیزینس های جدید و قرار گرفتن در محیط های تازه و لوکس هستند . بهمن ماهی ها افرادی هستند که در استارتاپ پول زیادی سرمایه گذاری می کنند، و محصولات جدید و گران را خریداری می کنند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 24, میانگین امتیاز: 4,58 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>