یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

تست شخصیتی؛ دستت رو چطوری مشت می کنی؟

Fist Personality Test

با توجه به تفاوت‌های بسیار جزئی و زیاد در شخصیت افراد، تقسیم افراد به صورت منظم و مشخص در طبقه‌بندی‌های مختلف دشوار است. درعوض، ارزیابی افراد بر اساس رایج‌ترین خصوصیات شخصیتی می‌تواند ما را قادر به پیش‌بینی و استنباط رفتار فرد کند. ویژگیهای شخصیت مشخصه مهمی از رفتار و نگرش و احساسات ما هستند. بنابراین باید از خصوصیات شخصیتی خود بیشتر آگاهی داشته باشیم. پس چه چیزی بهتر از محبوب بودن و دوست داشتنی بودن. افراد دوست داشتنی صادق هستند. صداقت و راستگویی برای دوست داشتنی بودن بسیار مهم است. ذهن باز شما را به فردی خوش‌برخورد و دلچسب در ذهن دیگران تبدیل می‌کند. افراد دوست داشتنی به دنبال جلب توجه نیستند.

افراد در ۷ ثانیه‌ی ابتدای ملاقات با شما تصمیم می‌گیرند که شما را دوست داشته باشند یا نه. آنها در ادامه‌ی گفتگو در حال توجیه درونی واکنش اولیه‌شان هستند. و از این اینگونه شخصیت ها انرژی مثبت دریافت می کنند به اصطلاح شما دلشان می نشینید.

تست شخصیت مدل مشت کردن دست

در تست شخصیت امروز میزان محبوبیت افراد سنجیده شده است. شما دستتون رو چطوری مشت می کنید؟ برای جواب بیا پایین تر تا ببینی چقدر دوست داشتنی هستی؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب تست شخصیت مدل مشت کردن دست

مدل مشت ۱

درخصوص این مدل مشت کردن دست بدانید که  شما عاشق هنر و طبیعت هستید.شما بسیار آرام و دوست داشتنی هستید. شما می توانید یک مدیر خوب باشید یا یک رهبر کاریزماتیک اما گاهی ترس از شکست شما را در بعضی از مراحل زندگی بازمیدارد.

مدل مشت ۲

اما شخصیت افرادی که این مدلی مشت  میکنند بدانید شما به این معروف هستید که بسیار صادق و مهربانید؛ اما به شدت بی حوصله اصلا از دوباره کاری خوشتان نمی آید دوست دارید مسئولیت های اجتماعی بالایی داشته باشید فقط باید کمی صبر کردن را تمرین کنید.

مدل مشت ۳

جذاب ترین پاسخ این تست شخصیت این است که بدانید شما فردی عجول هستید مثلا  برای برخی از اتفاقات مهم زندگی تصمیم‌گیری عاقلانه داشته باشید. وقتی صبور نیستید با برخورد در مواد حوادث عاطفی سریع تصمیم‌گیری می‌کنید.شما قلب بزرگی دارید و به شدت مهربان هستید و گاهی از این مهربانی شما سوء استفاده می شود. در اولین تماس و ارتباط با افراد آنها را جذب خود می کنید.

برای دیدن تست های بیشتر به بخش انواع تست شخصیت شناسی مراجعه کنید

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 32, میانگین امتیاز: 4,25 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>