چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

با انتخاب خانه رویایی، خودتان را بهتر بشناسید!!

تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیتی، کدام یک بهتر است؟

خانه جایی است که زندگی در آن جریان دارد . همه ما همیشه ترجیح می دهیم در خانه ای زندگی کنیم که کاملاً با شخصیت ما مطابقت داشته باشد. تصور شما از یک خانه رویایی چیست؟ یک کلبه، یک قلعه یا یک خانه جنگلی؟ یکی را انتخاب کنید که احساس می کنید بیشتر به شما می آید و ببینید آیا ویژگی های شخصیتی شما با آن مطابقت دارد یا خیر!

تست شخصیت شناسی خانه رویایی

۱ – خانه روستایی

این خانه برای افراد رمانتیک و آرام است و این افراد را به خود جذب می کند. برای چنین افرادی پیدا کردن دوستان جدید سخت است. شما ترجیح میدهید دوستان کم ولی صمیمی داشته باشید تا دوستان زیاد . اولویت شما در زندگی شادی، ثروت، خانواده و دوستانتان نزدیکتان هستند. شما دوست دارید شب هایتان را در سکوت بگذرانید. گاهی اوقات، برایتان خوب است که مدتی را تنها بگذرانید تا بتوانید به همه چیز فکر کنید.

۲- قلعه

شما بیشتر از هر چیز به دنبال ثبات هستید. دوست دارید برای کارهای روزانه تان برنامه ریزی کنید. بنابراین، وقتی اتفاقی می‌افتد که برای آن برنامه‌ریزی نکرده اید، گیج میشوید، اما نه برای مدت طولانی.

شما کارمند موفقی هستید که همکارانتان به شما احترام میگذارند. اما وقتی آنها را بهتر بشناسید، انسان های حسود اطرافتان را پیدا میکنید. این افراد دوست ندارند که شما به موفقیت برسید و از اینکه عملکرد شما بهتر از آنهاست به شما حسادت میکنند.

۳- خانه چرخدار

شما نه تنها در زندگی واقعی بلکه در رویاهایتان هم عاشق سفر کردن هستید. شما زمانی در زندگیتان احساس آرامش میکنید که هیچ نگرانی و مشکلی نداشته باشید. در زندگیتان عشق و احترام متقابل برایتان بسیار اهمیت دارد.

شما در اعمال یا رفتارتان جدی نیستید. به همین خاطر اطرافیانتان شما را خوب و کمی ساده لوح می بینند. شما دوست دارید شب هایتان را با نزدیکترین افراد و دوستانتان در کنار شومینه بگذرانید.

۴- خانه ویلایی

شما از آن دسته افرادی هستید که بسیار سختگیر و سرسخت هستید. شما علاقه زیادی به مد ، لباس، وسایل و اکسسوری های خاص و شیک دارید. شما چیزهای غیر ضروری نمی خرید تا خانه را شیک نگه دارید. اما در عوض، حاضرید پول بسیار زیادی برای لوازم مفید و ضروری و باکیفیت خرج کنید.

 

۵- خانه با طراحی متفاوت

فقط افراد با استعداد، خلاق و خارق العاده این خانه را انتخاب می کنند. همه ایده های دیوانه وار شما به واقعیت تبدیل می شود. شما دوستان زیادی دارید و سعی می کنید با همه آنها ارتباط برقرار کنید. شما دوست دارید اطرافتان همیشه شلوغ باشد و همیشه در خانه خودتان مهمانی داشته باشید حتی اگر مهمان ها را نشناسید.

۶- ویلای لوکس

افرادی که مثبت و پر انرژی هستند این خانه را انتخاب می کنند. شما عادت کرده اید که بدون توجه به آنچه که دارید ، بدنبال چیزهایی باشید که ندارید حتی اگر واقعا به آن نیاز نداشته باشید. متأسفانه شما منافع مالی را به داشتن دوستان صمیمی ترجیح می دهید

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 293, میانگین امتیاز: 4,22 از 5)
Loading...

۵ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ناشناس گفت:

  رفیق کیلوی چنده تا پول داری رفیقتم قربان بند کیفتم. رفیق به درد نمی خوره اول خودت بعد خداوند رو در نظر بگیر حتی توی یه چادر زندگی کنی فقط تنت سالم باشه به خودت خانواده و خداوند و فرشتگانی که مراقبت هستن فکر کن

  موافقم ۵
 2. محمد جواد منصورکیا گفت:

  ۴ چون هم خوشگله و اگه آدم پول و خانواده خوب داشته باشه رفیق میخواد چیکار؟

  موافقم ۱۲
  مخالفم ۴
 3. R.b گفت:

  خب من ۶ رو انتخاب کردم ولی خب کسی که پول و خانوادشون داشته باشه دیگه دوست و رفیق میخواد چیکار؟

  موافقم ۳۴
  مخالفم ۱۰
  • نرگس گفت:

   نمی دونم شما چند سالته چقدر تجربه داری چند بار تو مشکلات از دوستان کمک گرفتی ؟ همه چیز به موقع ودر جای خودش خوبه پول خانواده خوب دوست خوب واسه خیلی ها پیش اومده که یه رفیق خوب دانا کاربلد سرنوشت طرف رو عوض کرده به فرموده خداوند از ظلمت به روشنایی آورده

   موافقم ۲۰
   مخالفم ۴
  • Hiat🧚‍♀️ گفت:

   منم این خانه رو انتخاب کردم ولی بدون رفیق زندگی امکان نداره اینو باید به خاطر بسپریم

   موافقم ۲
   مخالفم ۵

ارسال دیدگاه شما

×
/a>