یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیاز به مراجعه حضوری ندارند

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد: با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سازمان سنجش، داوطلبین پذیرفته شده در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به مطلب زیر توجه کنند.

نیاز به مراجعه حضوری داوطلبان پذیرفته شده به ادارات آموزش و پرورش نمیباشد و داوطلبین منتظر صدور اطلاعیه بعدی این سازمان باشند؛ اطلاعیه بعدی متعاقبا از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

به گفته کریمیان، مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش روی درگاه سازمان سنجش قرار گرفته و برای متقاضیان شرکت در این آزمون قابل مشاهده است.

نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ویژه آموزش و پرورش در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد.

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر علیرضا کریمیان با اعلام این خبر گفت: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در درگاه سازمان سنجش قرار گرفته و برای متقاضیان شرکت در این آزمون قابل مشاهده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش افزود: نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ویژه آموزش و پرورش در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد و کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی مربوط به آموزش و پرورش در روز جمعه ۳ تیر منتشر شده بود. متقاضیان این آزمون برای کسب اطلاعات تکمیلی به اطلاعیه ای که  از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر شده مراجعه کنند.


زمان انتشار نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ‌های پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت برگزار شد. نتیجه اولیه آزمون از روز جمعه سوم تیر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور بارگذاری شد.

مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش از روز دوشنبه ششم تیر آغاز شد و حداکثر تا روز سه‌شنبه ۲۱ تیر ادامه داشت. نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز پانزدهم مردادماه تا حداکثر بیست و یکم مرداد اعلام خواهد شد.

آنطور که سخنگوی وزارت آموزش‌وپرورش گفت نتایج نهمین آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش این هفته روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، نتایج آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش سال ۱۴۰۱ که اردیبهشت برگزار شد، این هفته اعلام می‌شود.

۹ دوره آزمون استخدامی از سال ۹۴ تاکنون برگزار شده است. اما در حوزه آموزش‌وپرورش زودتر از سایر حوزه‌ها برگزار شد. دلیل این امر، حضور معمان در کلاس‌های درس مهر ۱۴۰۱ و دوره‌های آموزشی پیش از آن است.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سه‌شنبه هفته گذشته، صادق ستاری‌فرد، سخنگوی وزارت آموزش‌وپرورش در شبکه افق درباره زمان اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش سال ۱۴۰۱ توضبح داد.

ستاری‌فرد گفت: «مرحله مصاحبه آموزش‌وپرورش به اتمام رسیده است. نتایج پذیرفته‌شدگان مرحله مصاحبه، اوایل هفته آینده از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.» به عبارتی یعنی این هفته نتایج روی سایت سازمان نتایج قابل مشاهده می‌شود.

سهمیه دانشگاه فرهنگیان از آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

بیش از ۵۰۰ هزار متقاضی در این آزمون شرکت کردند. از این میان بیش از ۳۴ هزار نفر از متقاضیان استخدام می‌شوند. این افراد مهر سال جاری از مهر سال جاری تدریس را آغاز می‌کنند. یعنی دو ماه دیگر.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام رئیس وقت مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش‌وپرورش، سهمیه اختصاصی از سوی سازمان اداری و استخدامی برای تامین نیرو از محل ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان یعنی برگزاری آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۰ ، ۲۵هزار مورد است. همچنین حدود ۹۸۰۰ سهمیه هم از سال ۱۳۹۹ باقی ماند که روی همدیگر حدود ۳۴ هزار و ۸۰۰ سهمیه می‌شود.

پذیرفته‌شدگان بعد از گزینش شروع به کار می‌کنند

مراحل این آزمون هم اینگونه است که پذیرفته‌شدگان مرحله مصاحبه آزمون، به مرحله گزینش می‌روند. پذیرفته‌شدگان بعد از رد کردن مرحله گزینش یک دوره یکساله را در دانشگاه فرهنگیان می‌گذرانند. (فارس)

آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش ۱۴۰۱ در روزهای ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت برگزار شد.

حدود ۹۳ هزار نفر نیز داوطلب رشته‌های شغلی سایر دستگاه‌ها اجرایی در نهمین دوره این آزمون بودند. این آزمون هم در ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار شد. زمان اعلام نتایج آن اما هنوز مشخض نیست.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 8, میانگین امتیاز: 4,38 از 5)
Loading...

۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. مروتی گفت:

  معلوم نیست آموزش و پرورش امسال دوباره آزمون استخدامی برگزار می کنه یا نه؟

 2. مرضیه گفت:

  چقد انتظار سخته. من مدام سایت رو چک میکنم.‌ هیچ خبری نیست. خسته شدم انقدر انتظار کشیدم.

  موافقم ۹
 3. کوثر گفت:

  دیگه واقعا به اخبار سازمان سنجش اعتباری نیست
  یه زمانی سازمان سنجش تاریخی رو اعلام میکرد بدقولی که نمیکرد بماند تازه زودترم نتایج اعلام میشد ولی الان تنها چیزی که براشون مهم نیست عمل به وعده هاس
  انگار نه انگار با این بدقولی چقدر با روح و روان ما بازی میکنند و استرس وارد می‌کنند. خدا ازشون نگذره یکیم نیست بگه شما که هیچ کاریتون معلوم نیست، نظم نداره زمان مشخص نکنید.

  موافقم ۲۵
  مخالفم ۲
  • حمید گفت:

   سازمان سنجش بد قولی نکرده چون اصلا تاریخی اعلام نکرده، سخنگوی آموزش و پرورش بود که تاریخ اعلام کرد، در ضمن عجله‌تون چیه؟ بنظر من علت تاخیر افزایش ظرفیت استخدام هست وگرنه سازمان سنجش هر سال ۲۰ تا آزمون برگزار میکنه و هیچ کدوم هم عقب نمیفته پس نمیتونیم بگیم مشکل فنی هست یا سازمان سنجش کارش رو بلد نیست، احتمالا نفرات بیشتری میخوان جذب بشند بخاطر همین دارن یه تغییراتی تو کارنامه‌ها میدن. توکل بر خدا کنید، حسبناالله و نعم الوکیل

   موافقم ۵
   مخالفم ۲
 4. محمد گفت:

  ۲۱ ام شد و نتایج آزمون آموزش و پرورش اعلام نشد ماشالله…واقعا کسی نیست به اینا بگه وعده دروغ ندهید …کی باید پیگیری کنه؟؟؟

  موافقم ۳۹
  مخالفم ۱

ارسال دیدگاه شما

×
/a>