جمعه , ۲۴ مرداد , ۱۳۹۹

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۲۵ مرداد تا جمعه ۳۱ مرداد ۹۹ ]

فال روزانه pmc • فال روزانه پی ام سی • فال هفته PMC • فال pmc • فال به روز pmc • فال روزانه pmc • فال هفته شبکه PMCفال هفته PMC – فال روزانه شبکه pmc

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه 25 مرداد • یکشنبه 26 مرداد • دوشنبه 27 مرداد • سه شنبه 28 مرداد • چهارشنبه 29 مرداد • پنجشنبه 30 مرداد • جمعه 31 مرداد

 

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین

کمی راه و روشِ خود را تغییر بدهید تا دیگران هم بتوانند شما را بهتر و بیشتر درک کنند؛ همه با شما دشمنی ندارند. به نصایح و گفته های دیگران درباره‌ی خود بیندیشید و به نکته های مثبت عمل کنید. منتظر میهمانی باشید که در زندگی‌تان تاثیر بسزایی خواهد داشت. وقت خود را صرف افکار غیرعملی نکنید؛ واقع بین باشید تا اوضاع روبه راه شود.


فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

در رفتارتان اندازه نگهدارید این قدر لطف نکنید که متوقع بشوید! اگر قصد تغییر شغل دارید حالا بهترین زمان فرا رسیده است. بهتر است از حرف زدن کم کنید و به عمل بیافزایید. حرمت شخصی را که از شما بزرگتر است نگهدارید مبادا آنچه به ذهنتان می رسد به زبان بیارید، بهتر است در صورت شروع بحث مکان را ترک کنید.


فال pmc خردادی عزیز : 

این روزها در برابر یک معمای غیر قابل حل گیر کرده‌اید بهتر است اندکی از موضوع فاصله بگیرید، به این ترتیب واقعیت‌ها را بهتر می بینید. طبیعت در راه رسیدن به حقیقت می تواند یاری‌تان کند گاهی در طبیعت قدم بزنید و وقت خود را با گیاهان بگذرانید. به جای نگرانی خلاق باشید و به راه‌های نرفته فکر کنید.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

اگر شده حتی برای اولین بار خودتان را تکرار نکنید، راجع به حرفی که به شما زده می‌شود بیشتر فکر کنید، پیش از امضای قراردادی مراقب باشید که همه نکات ریز و درشت متن را بخوانید تا فردا پشیمان نشوید، با کسی که درباره تصمیمتان از شما انتقاد می‌کند بهتر رفتار کنید، موضوعی را باید پیگیری می‌کردید که با سهل‌انگاری عقب انداختید.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

دوست خود را با یک لغزش از کوه اعتماد پرتاب نکنید، یادتان باشد شما هم گاهی ناخواسته در حق دیگران اشتباهاتی کرده‌اید هرقدر کمتر سخت بگیرید دنیا هم به شما کمتر سخت می گیرد. خریدتان را همین هفته انجام بدهید. برای جواب دادن به شخصی بهتر است عجله نکنید، هنوز حرف‌هایی است که شما لازم است آنها را بشنوید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

دیگران تمایل دارند در انجام کار های که می کنید سهمی داشته باشند، می‌توانید از ایده های آنها برای بهتر شدن کار کمک بگیرید، در کار گروهی درصد موفقیت شما بیشتر است. اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید حالا فرصت مناسبی است آنچه را که نیاز دارید بکار بگیرید و امیدوار باشید، شما اگر شک داشته باشید کارها درست پیش نمی رود.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

با شخصی بحثی طولانی خواهید داشت سعی کنید تا حد امکان او را قانع و همراه کنید وگرنه تلاشهایتان به هدر می رود. در مورد مساله ای اگر جواب شما منفی است این نه را همین امروز بگویید تا هم خودتان و هم دیگران را از بلاتکلیفی دربیاورید. از لحظه های زندگی‌تان استفاده کنید، شما فقط یکبار به دنیا می آیید. وقت هدر نکنید.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

جا به جایی مکانی خواهید داشت از حالا به فکر اسباب کشی باشید به جای خوبی خواهید رفت. ازدواجی در خانواده پیش می آید. در مورد مسئله ای سعی کنید فرد مورد علاقه‌تان را کلافه نکنید دست از وسواس بردارید تا او هم بتواند راحتتر با شما برخورد کند. برای رسیدن به نیتی که در ذهن دارید فعلا باید دست نگه دارید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

روز به روز قدرت خلاقیت شما بیشتر می شود. به خودتان شک نکنید اما برای رسیدن به نیتی که در سر دارید هنوز باید راهی طولانی بپیمایید. نگذارید شهرت شما را از راه درست دور کند. اوقات لذت بخش و خوشی برایتان بوجود خواهد آمد. عشق برایتان مهمترین چیز در زندگی‌تان می شود از آن واهمه نداشته باشید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى

شخصی خوش گذران سر راهتان قرار می گیرد، چشم‌هایتان را باز کنید و خود را آلوده اون نسازید، هیچ چیز تا زمانی که شما اجازه ندهید ترسناک نیست. سوالی از شما می شود طفره نروید و جواب مشخصی بدهید تا شک و شبهه‌ها بر طرف شود، خودتان را بی دلیل درگیر بازی که قواعدش را بلد نیستید نکنید.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

شما بیشتر تمایل دارید تا به کس دیگری اتکا کنید هیچ گاه مستقل بودن را تجربه نکرده‌اید، بهتر است تغییر رویه بدهید چون ممکن است روزی آن تکیه گاه دیگر وجود نداشته باشد شما باید بتوانید روی پاهای خودتان بایستید. گذشته شخصی برای شما آشکار می شود، محرم بمانید و حرمت را نگه دارید. در همیشه بر روی یک پاشنه نمی چرخد.


♓ فال PMC متولدین اسفند

موسیقی برای تغییر روحیه و حالتان بسیار خوب است.ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است، فقط به خاطر حرف دیگران عجول و شتاب زده تصمیم نگیرید، نه تنها برازنده شما نیست بلکه شما را به بازی خطرناکی می کشد که نهایتا منجر به از دست رفتن دوستی‌تان می شود وارد بحثی شده‌اید که اتفاقا برای شما پایان خوشی دارد.

»  دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

 

فال ماهانه مردادماه ۹۹

فال روزانه حافظ

فال و طالع بینی سال ۹۹

Source: PMC TV

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2,262, میانگین امتیاز: 4.25 از 5)
Loading...

۲۵۷ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. M.E گفت:

  من بدجور معتاد خوندن فال شدم

  like icon 5
  dislike icon 3
 2. آشکارا گفت:

  فال هاش فوق العاده است تنکس💋💖

  like icon 4
  dislike icon 6
 3. بانو گفت:

  برای برخی از ماه ها (مثل تیر و چند ماه دیگه همیشه خوبه ) ولی برای آبان همیشه افتضاحه و روز آدم رو خراب می کنه .

  like icon 11
  dislike icon 2
 4. Na گفت:

  من عاشق فال خوندنم قبلا نه، ولی علاقه پیدا کردم. خدا کنه درشت باشه

  like icon 9
  dislike icon 6
 5. مينا گفت:

  من خردادی ام همیشه می نویسه خردادی عزیز و من لذت می برم

  like icon 6
  dislike icon 10
 6. E.f گفت:

  تا حالا نشده برای آذر هفته خوبی رو نوشته باشه

  like icon 6
  dislike icon 7
 7. ضحا گفت:

  اسفندماهی بودن کجاش افتخار داشت؟؟؟؟

  like icon 10
  dislike icon 9
 8. وحید خدابخشی گفت:

  چیزی که در بدست آوردنش نقشی نداشتی افتخار نداره

  like icon 17
  dislike icon 5
 9. M.r گفت:

  فردا عمل بینی دارم میترسم بمیرم دیگه نتونم هفته دیگه فال بخونم

  like icon 15
  dislike icon 8
 10. اطلس گفت:

  من یه اسفند ماهیم😜😜😜

  like icon 20
  dislike icon 13
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما