پنج شنبه , ۴ خرداد , ۱۳۹۶

اسرار بوسیدن - چگونه همسرم را ببوسم

اسرار بوسیدن برملا شد!

چگونه همسرم را ببوسم ؟

 

مایکل کریستین، نویسنده کتاب هنر بوسیدن می‌گوید: «بوسیدن سازگاری عاشقانه را پرورش می‌دهد. هر چه بیشتر افراد همدیگر را ببوسند، بیشتر در سطح عاشقانه با هم ارتباط برقرار می‌کنند.»

 

بوسیدن ، نوازش ، ماساژ دادن و گرم در آغوش گرفتن و گرم بخود فشار دادن نه تنها لذت رابطه جنسی می دهد بلکه استرس را هم از بین میبرد و شما و همسرتان را خمار عشق میکند.
چه اولین بوسه شما با فرد جدیدی باشد و چه با شریک زندگی مادام‌العمر خود، بوسیدن معمولاً اثرگذار است؛ بوسه‌ای که به مدت طولانی لب‌های شما را به هم قفل می‌کند.
بوسیدن اغلب نقش مهمی در روابط بازی می‌کند. مایکل کریستین، نویسنده کتاب هنر بوسیدن (که با اسم هنری ویلیام کِن منتشر شده است) می‌گوید: «بوسیدن سازگاری عاشقانه را پرورش می‌دهد. هر چه بیشتر افراد همدیگر را ببوسند، بیشتر در سطح عاشقانه با هم ارتباط برقرار می‌کنند.»

 

چگونه بوسه‌‌ای ماندگار داشته باشید و از اشتباهات هنگام بوسیدن اجتناب کنید؟

 

اولین بوسه
کِرکلند دسموند، مهندس نرم‌افزار در تامپا به صراحت اولین بوسه خود با همسرش، که ده سال پیش اتفاق افتاده بود، را به یاد می‌آورد. آنها روی کاناپه در اتاق پدر همسرش نشسته بودند و او به سمت همسرش خم شد تا او را ببوسد، تعادل خود را از دست داد و از روی کاناپه بر زمین افتاد و همسرش را نیز با خود به پایین کشید.
او می‌گوید: «من خیلی دستپاچه شده بودم چون اصلاً آمادگیش را نداشتم. به همین جهت، اولین بوسه ما زمانی اتفاق افتاد که ما در حال خندیدن بودیم. ده سال از آن زمان میگذرد و ما سه فرزند داریم و هنوز هم می‌خندیم و هر وقت فرصت کنیم همدیگر را می‌بوسیم.»

به گفته کریستین، اگر اولین بوسه شما، یا هر کدام از بوسه‌های شما، چیزی نیست که آرزویش را داشتید، در مورد آن صحبت کنید. بسیاری از زوج‌ها برای اینکه در مورد بوسه خود بدون خجالت حرف بزنند درنگ می‌کنند.
از اینکه به شریک جنسی خود بگویید که چه چیزی را دوست دارید یا او چه چیزی را ترجیح می‌دهد خجالت نکشید. فقط هنگام بوسیدن این کار را نکنید تا شریک جنسی شما آن را به عنوان ملامت درنظر نگیرد.

 

اشتباهات مردان و زنان در شیوه‌های بوسیدن:
هر کدام از ما اولویت‌هایی داریم که ممکن است آنها را دوست داشته باشیم و یا از آنها متنفر باشیم.

کریستین می‌گوید: «اشتباه بزرگ مردان این است که آن را بسیار خشن و با زبان انجام می‌دهند. مردان هم ادعا می‌کنند که زنان به اندازه کافی دهانشان را باز نمی‌کنند.»

به گفته کریستین، مهم‌ترین ش کایت زنان و مردان در بوسیدن کمبود تنوع است. او توصیه می‌کند که قسمت‌های مختلف صورت شریک جنسی خود را ببوسید و به گوش‌ها و گردن توجه خاصی داشته باشید. او توصیه می‌کند آرام لب پایین را گاز بگیرید و لاله گوش را به‌ آرامی بخورید.

 

اسرار بوسیدن - چگونه همسرم را ببوسم

 

بوسه را به‌ یادماندنی کنید.
دو کلید برای بوسه به‌ یادماندنی راضی کردن خود و راضی کردن شریک جنسی‌تان است.
مریلین اندرسون، نویسنده کتاب هرگز قورباغه را نبوس (Never Kiss a Frog: A Girl’s Guide to Creatures from the Dating Swamp)، می‌گوید: «با تمام وجود ببوسید. بدون کوچکترین حرفی و راه‌هایی وجود دارد که همیشه آن را تازه و نو نگه داریم.»
او توصیه می‌کند با بوسه‌های آرام روی گردن شروع کنید، ابتدا به سمت گوش‌ها و سپس به سمت لب‌ها بروید. کمی وقفه ایجاد کنید و سپس به سمت لب‌ها برگردید.
پاملا ویس، مدیر بازاریابی در لس‌آنجلس، می‌گوید: «ترفند من در بوسیدن بدین گونه است: دست را روی گردن فردی که می‌بوسم می‌گذارم. این اشتیاق را بیشتر می‌کند. انگارکه “سیر نمی‌شوم”. بیایید صادق باشیم. این همان چیزی است که یک بوسه عالی را می‌سازد.»

«یک بوسه خوب، عمیق و پر از احساسات است و شما باید از طریق بوسه، عشق همدیگر را احساس کنید. یک بوسه خوب برای خود نوعی ماجراجویی است نه یک پله برای رسیدن به چیز دیگر.»

 

سقوط از واگن بوسه
جلسات عشق‌بازی معمولاً در اوایل روابط یا دوران ماه عسل اتفاق می‌افتد.

اندرسون می‌گوید اما بعد از آن، وقتی افراد درگیر روابط طولانی‌مدت می‌شوند، اغلب بوسیدن را متوقف می‌کنند و ارتباط صمیمی بین خود را از دست می‌دهند. طبق نظرسنجی‌های انجام‌شده در «رِدبوک»، ۷۹ درصد از زنان می‌گویند آنقدر که شوهرانشان بوسیدن را دوست دارند آنها این کار را انجام نمی‌دهند.

اندرسون می‌گوید: «شما باید در معاشقه بوسیدن را ادامه دهید. اهمیت احساسی بوسه همان جایی است که آغاز می‌شود و شما نباید تنها به این دلیل که مدت زمان زیادی است آن فرد را می‌شناسید بوسه را به حال خود رها کنید.»

یک خانوم متاهل می‌گوید: «وقتی همسرم مرا می‌بوسد، انگار بدون هیچ حرفی به من می‌گوید “دوستت دارم”».

این خانوم می‌گوید: «هر اتفاقی که بیفتد، بوسه‌های ما اکنون بهتر از اول هستند. ما، بعد از دو سال و نیم با هم بودن، همدیگر را عمیق‌تر می‌شناسیم. وقتی برای اولین بار همدیگر را بوسیدیم، جرقه‌هایی ایجاد شد. اما اکنون این جرقه‌ها شبیه آتش‌بازی شده است.»

 

آموزش بوسیدن همسر

بوسه و بوسیدن را می توان یاد گرفت، فقط کمی تمرین لازم است. برای تمرین هم به یک شریک لازم ندارید؛ سر فرصت، ریلکس و بدون استرس در خلوت، پشت دست خود را به دهانتان نزدیک کنید، زبان خود را کمی جلو بیاورید طوری که پشت لبهایتان قرار بگیرد، لبها را آرام به پشت دست خود برسانید، لبهای نرم (و کمی مرطوب) و رلکس شده خود را (با فاصله از هم) روی پشت دست متمرکز کنید، زبان خود را بیرون داده طوری که به پشت دست شما برسد و بعد با کمی فشار سطح پشت دست (در فاصلهای که دو لب شما از هم قرار گرفته اند)‌ را با زبان خود بلیسید. حین کار، اینجا. آنجا، کمی پوست دست خود را مک بزنید، این کار به شما تجربه می آموزد که در برخورد با شریک عشقی خود چگونه عمل نمائید.

هنگام نزدیک شدن به طرف خود، اورا ببوئید، بعد ببوسید، لبهای بالایی و پائینی طرف را جداگانه ببوسید، مک بزنید و یادتان باشد که هیچ عجله ای بخرج ندهید، بعد هر دو لب طرف را ببوسید، بعد از مدتی زبان خود را یواش لای لبهای طرف قرار داده و بطور ملایم به درون دهانش فشار دهید و با زبان خود قسمتهای داخل دهان و زبان او را نوازش کنید.

اینگونه بوسه ها ،حس شوری در دو طرف ایجاد میکند، بوسه باید با احساس و طولانی باشد و نباید بسادگی از آن گذشت، بوسه باید پر هوس و پر شرر باشد، همانطور که گفته شد، بوسه های خود را تنها به لب و دهان طرف خلاصه نکنید. بوسیدن، لیس زدن و نوازش باید شامل حال تمام قسمتهای پوست طرف شود.

ماساژ ملایم قسمتهای مختلف بدن که دیگر به قول معروف نورعلانور است. این را بدانیم که موهای سر ، دهان و دستها سه قسمت بسیار حساس هر فردی هستند و روی آنها بیشتر کار کنید. اجازه دهید که طرف هم همین کار را برای شما انجام دهد. اینکار باعث میشود که هم نقاط حساس بدن خود را بشناسید و هم با بدن طرف و نقاط حساس آن آشتا شوید.

لازم به گفتن نیست که هر فردی ممکن است از تمام این نوازشهای گفته شده خوشش بیاید یا فقط بخشهایی از آن را بپسندید ، اما انجام اینکار همانطور که گفته شد، یعنی از طریق تجربه و خطا، باعث شناخت بهتر شما دو نفر از همدیگر میشود و به شما کمک میکند که دفعات بعد روی نقاط بیشتر حساس طرف تمرکز کنید. موضوع دیگر اینکه بعضیها نوازشهای خیلی ملایم ( طوری که تماس خیلی کمی بین دست شما و بدن طرف باشد) را میپسندند و تعدادی هم نوازشهای با تماس بیشتر را ترجیح میدهند.

درباره بوسیدن،یک راهنمایی کوچیک برای اهل فن :

اگر خمیر دندان خوش بو و خوش طعمی سراغ دارید، بد نیست که آن را در کنار خود داشته باشید و هر از گاهی، فقط یه ذزه (خیلی کم) آن را در دهان خود مزه کنید و بعد زبان خود را به دهان طرف فرو برید و یادتان نرود که تمرین کنید. سعی کنیم بوسیدن، نوازش و تحریک و ماساژ را یاد بگیریم و دوست بداریم و حواس خود را روی آن متمرکز کنیم و لذت ببریم. توجه به مسائل فوق باعث میشود که ما فقط یک رابطه جنسی سریع و پنج دقیقه ای نداشته باشیم.

در پایان یک نکته مهم را فراموش نکنیم و آن اینکه ، بعد از نوازش ، بوسه و معاشقه که در بالا اشاره شد و بعد هم رابطه جنسی ، یک دفعه به یک طرف نغلطید و خرناسه بکشید ، نوازش ملایم و بوسیدن بعد از آن هم بسیار مهم است، زنان بخصوص به این مسئله خیلی حساسند و علاقمند.

اسرار بوسیدن - چگونه همسرم را ببوسم

 

روش های بوسیدن همسر

بوسیدن به روش های مختلف و بوسه از قسمتهای مختلف همسر حس و حال وصف نکردنی دارد. به حالت های مختلف و چگونگی بوسیدن توجه کنید. در حالت ها و موقعیت های مختلف می توانید یکی از انواع این بوسه را انتخاب و به کار بگیرید:

۱ ساده ترین نوع بوسیدن ، بوسه از گونه می باشد .دستهایتان را روی شانه همسر خود قراردهید سپس با متانت لبهایتان را به گونه همسرتان تماس دهید و آهسته او را ببوسید
۲– در لحظات عاشقانه خود می توانید در روبروی همدیگر و به فاصله کمتر از یک نفس قرار بگیرید و سپسپلکهایتان را در مقابل همسر خود باز کنید و ببندید.اگر شما اینکار را صحیح انجام دهید احساس بال زدن دونفره شما در قلبهایتان یکی خواهد شد
۳ – نرمه گوش را بچشید و آهسته مک بزنید .از مک زدن با صدای بلند خودداری شودچون گوشها حساس به صدای بلند هستند. و در آخر نرمه ی گوش را ببوسید
۴ – در یک حالت صورت خود را به اندازه کمتر از یک نفس به همسرتان نزدیک کنید و سپس بینی های خودرا به یکدیگر بمالید
۵ صورت همسرتان را با دستان گرمخود بگیرید و به آرامی صورت یار خود را به طرفی که می خواهید ببوسید حرکت دهیدسپس بطور آهسته بوسه خود را بطرف چشمان طرف مقابل خود سوق دهیدویک بوسه محبت آمیز از قسمت بالای چشمان بسته شده بگیرید
۶ – هنگامی که شریک زندگیتان در حال استراحت با چشمان بسته می باشد خیلی خیلی محترمانه بوسه ای از قسمت بالایی پلکها یا پیشانی او بگیرید.بوسه از پیشانی به همسرتان می تواند آرامش ببخشد بنابراین در بیداری هم از این بوسه استفاده نمایید
۷ هنگام انجام آمیزش جنسی انگشتان همسرتان را آهسته و با لذت مک بزنید و ببوسید.این عمل می تواند خیلی تحریک کننده و لذت بخش باشد. همینطور بوسیدن پاها هم همین حس را خواهد داشت
۸ – یک بوسه شوخی آمیز و تحریک کننده هنگام آمیزش جنسی : برای اینکار یک تکه یخ کوچک را با دهان خود بگیرید و بر روی پاها ، کمر و سایر قسمتهایی که برای همسرتان لذتبخش می باشد بمالید . همینطور یک تکه یخ را در دهان خود قرار دهید و سپس همسرتان را ببوسید . در این حالت یخ را در دهان خود حرکت دهید .
 ۹ – در حالتی دیگر شما می توانید یک تکه میوه آبدار و نرم را با لب های خود بگیرید و همسرتان میوه را بخورد و در ادامه از لب های
یکدیگر بوسه بگیرید
۱۰ – دست همسرتان را به آرامی تا پیش لبهایتان بالا بیاوریدسپس به آهستگی با لب خود پشت دست همسرتان را لمس کنید و سپس با عشق و احترام دست وی را ببوسید
۱۱ بر روی کمر یا شکم همسر خود می توانید کلمه ای را به صورت بوسه وار بنویسید
۱۲ – اندکی قبل از بوسیدن زبان خود را برروی لبهای همسر خود حرکت دهید و لب بالا یا پایین هم فرقی نمی کند و این بستگی به موقعیت لبهای شما دارد.
۱۳ – از پشت عشقتان را در آغوش بگیریدو قسمت بالای شانه را ببوسیداین بوسه یه حالت محبت آمیز ایجاد می کند.
۱۴- همسرتان را در حالتی که وی نشسته می باشد و شما در بالای سر او قرار دارید را می توانید از لبهایش را ببوسید .
۱۵ – در اینحالت شما می توانید از پایین گردن شروع به بوسیدن نمایید تا به لب های همسرتان برسید و دست آخر لب هایش را ببوسید .
۱۶ یک نوع بوسه که می تواند می تواند مناسب لحضه های جنسی باشد این است که شما در حال بوسیدن همسرتان شروع به خوردن یا همان گاز گرفتن ریزه از لب هایش کنید .این عمل باید خیلی با دقت باشد. مراقب باشید که گاز گرفتن شدید نباشدتا باعث صدمه به همسرتان شود.اگر این کار را بدرستی انجام دهید احساس شگفت آوری در شما ایجاد خواهد شد.
۱۷ شما می توانید از نوشیدنی یا طعمی که همسرتان دوست دارد بر لبان خود بمالید و سپس اجازه دهید تا وی زبانش را بر روی لبهای شما بمالد و بعد لبهای یکدیگر را ببسوید .شما با بوسه از هر قسمت بدن همسرتان علاوه بر این باعث لذت عاطفی و جنسی در وی می شوید ، می توانید علاقه و احترام خود را به همسرتان نیز نشان دهید . بوسه در روابط عاطفی باعث زیباتر و عاشقانه تر شدن و هنگام روابط جنسی باعث می شود که لذت بیشتری به این روابط بدهد

 

فواید بوسیدن همسر در رابطه زناشوئی

۱- بوسیدن طولانی مدت در افزایش گردش خون بدن موثر است و می تواند ضربان قلب را ۱۱۰ ضربه در دقیقه افزایش دهد.

۲- بعد از بوسیدن طولانی مدت، ریه ها فعال تر می شوند و باعث کاهش بیماری های ریوی می شود.

۳- برخی دندان پزشکان معتقدند بوسیدن یک اقدام پیشگیرانه از پوسیدگی دندان ها می باشد چرا که می تواند جریان ترشح بزاق اسیدی دهان که باعث پوسیدگی دندان می شود را کاهش دهد.

۴- بوسه ای که بیش از سه دقیقه باشد می تواند کاهش دهنده استرس باشد.

۵- زوج هایی که هر روز صبح موقع خداحافظی همدیگر را می بوسند ۵ سال بیشتر عمر می کنند.

۶- بوسیدن طولانی باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود چرا که متوجه حس قدرشناسی همسر خود نسبت به وی می شود.

۷- بوسیدن طولانی مدت می تواند سرعت سوخت ساز بدن را افزایش دهد.

۸- بوسیدن می تواند در ترشح هورمون کورتیزل موثر باشد و در نتیجه باعث کاهش تنش و استرش شود که به سبب آن حس آرامش بخشی به طرفین منتقل می شود.

۹- در فرایند بوسیدن طولانی مدت عضلات صورت درگیر می شوند در نتیجه باعث می شود از افتادگی پوست صورت جلوگیری شود به سبب آن پوستی صاف خواهید داشت.

۱۰- بوسیدن برای قلب مفید است و در فعالیت های قلبی و عروقی مفید و تنظیم کننده می باشد و به سبب آن می تواند در کاهش فشار خون و کلسترول مفید باشد.

۱۱- کسانی که از بوسه در روابط زناشوئی استفاده می کنند دیده شده کمتر از عفونت های معده، مثانه و خون رنج می برند.

۱۲- در فرایند بوسه طولانی مدت آنتی بیوتیک های طبیعی در بزاق دهان ترشح می شود، همچنین بزاق دارای یک ماده بیهوشی است که به تسکین درد کمک می کند.

۱۳- بوسیدن طولانیم مدت می تواند در ترشح اکسی توسین موثر باشد که به سبب آن کاهش اضطراب و احساس سرخوشی به شما دست می دهد، البته منظور ما بوسه های عاشقانه در روابط زوجین می باشد به نحوی که هر دو لب در تماس با یکدیگر باشد.

 

گردآوری : مجله تصویر زندگی

منابع :

kafshdoozaki.ir

ariasalamat.com

moshaverema.blogfa.com

tanzimekhanevadeh.comاین مطلب مفید بود ؟
1 از 52 از 53 از 54 از 55 از 5
Loading...

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:نظر یا پرسش خود را بیان کنید

 • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با مطلب و مجله، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
 • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
 • در غیر این صورت، «تصویر زندگی» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نام(لازم)

ایمیل(لازم)

بیشتر ببینید
در این رابطه بیشتر بخوانید
مطالب قبلی این بخش
 • همسرم خیانت می کند با خیانت همسرم چه کنم ؟

  چگونه بعد از آگاهی از خیانت همسر رفتار کنیم زندگی با یک همسر خیانتکار شاید یکی از سخت ترین کارها باشد    زندگی با یک همسر خیانتکار شاید یکی از سخت ترین کارهایی باشد که …

 • مجذوب کردن مردان با انتخاب عطر مناسب

  مجذوب کردن مردان با انتخاب عطر مناسب   یونانیهای قدیم، جذاب بودن را یک نیروی الهی می‌دانستند که با فرد زاده می‌شود و آدم‌های عادی از وجودش بی‌بهره‌اند. اما روانشناسان امروزی می‌گویند کاریزما و جذابیت، …

 • درمان بی میلی جنسی به روش سنتی

    خوردنی های مفید برای درمان بی میلی جنسی   بی میلی جنسی و درمان ان به روشهای سنتی مهارت های زندگی یکی از کارهای مهمی است که هر فردی باید آن را پیش از …

 • علل سردی رابطه جنسی آنچه باعث سردی در رابطه جنسی می شود

  این رفتارها باعث سردی رابطه جنسی می‌شود برخی از رفتارهای همسران به صورتی است که بدون آنکه بخواهند باعث سرد شدن رابطه جنسی همسرشان می شوند. چرا این رفتار زن ها، مردها را سرد می کند؟ …

 • معاشقه جسمی و روحی

  رابطه جنسی فقط نزدیکی جسمی نیست! داشتن زندگی موفق و رضایتبخش در گرو برآورده ساختن و ایجاد تعادل بین نیازهای عقلی، روحی – روانی، جسمی و جنسی انسان است. هر کدام از این نیازها اهمیت …

 • برای جذب کردن مردان چه اشتباهاتی انجام می دهیم • چگونه مردی را جذب خود کنیم

  بزرگترین اشتباهات خانم ها در جذب کردن مردان مورد علاقه شان!! زنان وقتی می خواهند مردی را به سمت خود جذب کنند اشتباهات زیای مرتکب می شوند‎   در این بخش   ۷ مورد از معمول …

 • تنبلی جنسی مردان و خیانت زنان

  رابطه تنبلی جنسی مردان و خیانت زنان یکی از گفته‌هایی که این روزها بسیار در کلام همسران جاری می‌شود این است که مشکلات اقتصادی، یا شرایط زندگی، زمان و امکان و حتی حوصله پرداختن به …

 • آموزش اصول رابطه جنسی موفق

    آموزش اصول رابطه جنسی موفق در زندگی زناشویی   روابط جنسی و نزدیکی یک رابطه یک سویه نیست که هر کس فقط به فکر خواسته ها و نیازهای شخصی خویش باشد بلکه روابط جنسی …

 • عوامل موثر بر رابطه جنسی

  عوامل موثر بر رابطه جنسی کدامند ؟   در این مطلب عواملی راکه بر رابطه زناشویی تأثیر منفی داشته و موجب کاهش تمایلات جنسی می شوند معرفی می کنیم. پس برای بهبود کیفیت رابطه جنسی …

 • نقش لباس زیرهای زنانه در تحریک جنسی مردان

  نقش لباس زیرهای زنانه در تحریک جنسی مردان   لباس زیرهای زنانه نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد. همیشه سعی کنید قبل از انجام عمل جنسی با همسرتان لباسهای زیر تنگ و تحریک کننده …

 • بهترین زمان برای صحبت با همسر

  بهترین و بدترین زمان صحبت با همسر !   می‌خواهید تکلیف ماجرایی را که مثل خوره به ذهن‌تان افتاده روشن کنید؟ همسرتان با شنیدن اولین جمله در مقابل‌تان می‌ایستد و با حرف‌ها یا زبان بی‌زبانی …

 • از خیانت همسرتان جلوگیری کنید

  ۱۰ راه برای جلوگیری از خیانت در روابط زناشویی   این روزها، در رسانه ها، خبرهایی از وقوع جنایت به دلیل خیانت را می خوانیم. آیا می توان گفت، این ناهنجاری های اخلاقی در جامعه …

 • عشق در نگاه اول, خطرات عشق در نگاه اول, سرعت عاشق شدن, آغاز یک رابطه جدید, رابطه دوستی, عشق ابدی, عشق شکست ناپذیر, نابودی رابطه خطرات عشق در نگاه اول

  خطرات عشق در نگاه اول عصر ما عصر سرعت و عجله است، با شتاب به سر کار می رویم، ار محل کار به سمت فست فودها می دویم، از فعالیتی به فعالیت دیر می رویم …

 • زن ها را عاشق خود کنید چگونه زنان را عاشق خود کنیم

  ۸ ویژگی مردان که زنان عاشق آن هستند   مردان دیداری هستند؛ برای همین است که همیشه می‌خواهند چراغ‌ها روشن باشد. علم این را اثبات کرده‌است، و به همین صورت، از این ادعا نیز حمایت …