دوشنبه , ۵ فروردین , ۱۳۹۸

 

پرطرفدارترین خواننده ایران

محبوب ترین و پرطرفدارترین خواننده ایران کیست ؟

 

در گزارش پیش رو نگاهی انداخته ایم به فعالیت های خواننده های پاپ داخلی و محبوب ترین و پرطرفدارترین خواننده ها در غول اشتراک گذاری عکس و تصویر تا جزئیاتی جالب را در اختیار شما قرار دهیم.

در دنیای امروزی که تکنولوژی و اینترنت بخش اعظمی از وقت همه را به خود معطوف کرده، فعالیت در شبکه های اجتماعی جزو دغدغه های جذاب بسیاری از اهالی موسیقی شده و کار به رقابت های گاه و بی گاه نیز در این زمینه رسیده است. «اینستاگرام» به عنوان شبکه ای مجاز و البته محبوب در سطح جهان، جدیدترین پدیده ایست که توانسته جایگزینی مناسب برای فیس بوک و توییتر شود.

وسعت محبوبیتش جوری شده که دیگر خیلی ها از آن به عنوان رسانه ای قدرتمند یاد می کنند. در گزارش پیش رو نگاهی انداخته ایم به فعالیت های خواننده های پاپ داخلی و پرطرفدارترین خواننده ها در غول اشتراک گذاری عکس و تصویر تا جزئیاتی جالب را در اختیار شما قرار دهیم.
جزئیاتی اعم از تعداد طرفداران هر خواننده در این شبکه اجتماعی و اینکه خواننده ها در صفحات شخصی شان بیشتر فعالیت هایشان در چه زمینه ای است.

 

1# آرمین زارعی ( Armin 2AFM )

 

آرمین زارعی - محبوب ترین خواننده ایران - ( Armin 2AFM )

 

آرمین زارعی نیز با خواندن آهنگ «نیستی» به همراه فریدون آسرایی باعث غافلگیری اهالی زیادی از موسیقی و حتی جامعه شد. این قطعه نوید فعالیت های مجاز را برای این خواننده در آینده به ارمغان آورد. باید منتظر بود و دید از بین او و امیر تتلو کدام یک زودتر به مجوز رسمی وزارت ارشاد دست پیدا می کنند. آرمین با 4 میلیون و 600 هزار نفر دنبال کننده در اینستاگرام است.

2# امیرحسین مقصدلو ( امیر تتلو ) 

 

امیر مقصودلو - امیر تتلو - محبوب ترین خواننده ایران

 

امیرحسین مقصدلو یا همان امیر تتلو به تازگی ویدئو آهنگ «انرژی هسته ای» را منتشر کرده که با جنجال های زیادی همراه بوده است، از امکاناتی ماننده ناو دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تا پوشش شبکه اینترنتی نصر و گروه فرهنگی دلصدا همه و همه سوالاتی بود که در ذهن شنوندگان موسیقی کشور نقش بست که چگونه چنین امکاناتی در اختیار یک خواننده زیر زمینی و بدون مجوز قرار گرفته است. او 3میلیون و 900 هزار دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد.

 

3# یاسر بختیاری ( یاس )

 

یاسر بختیاری - یاس - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

یاسر بختیاری همان یاسِ محبوب خودمان است که با وجود زیر زمینی بودن مردم زیادی موسیقی او را گوش می دهند و از کارهایش لذت می برند، او با 3 میلیون و 300 هزار دنبال کننده یکی از پر مخاطب ترین خوانندگان ایرانی در اینستاگرام است.

 

4# بابک جهانبخش

 

بابک جهانبخش - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

جایگاه چهارم لیست ما متعلق به «بابک جهانبخش» است. این خواننده در سال های اخیر با انتشار آلبوم هایی چون «اکسیژن»، «من و بارون» و «مدار بی قراری» فعالیت زیادی را در بازار موسیقی کشور داشته است. بابک جهانبخش این روز ها درگیر تور کنسرت های خود در اقصی نقاط کشور است، همچنین این خواننده زمان زیادی را با پسرش «آرتا» و همسرش می گذراند.

او با 2 میلیون و 200 هزار دنبال کننده رتبه چهارم لیست پرطرفدار ترین خواننده ها را در اختیار دارد.

 

5# سیروان خسروی

 

سیروان خسروی - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

«سیروان خسروی» خواننده و تنظیم کننده سرشناس موسیقی پاپ یکی از محبوب ترین خواننده های شبکه مجازی اینستاگرام است. او بعد از چهره هایی چون «امیر حسین مقصدلو» و «آرمین زارعی» بیشترین طرفدار را در فضای اینستاگرام دارد. از دلایل اصلی این موفقیت حضور فعال سیروان پیش از همه گیر شدن این شبکه اجتماعی در ایران بود که باعث شد این خواننده بتواند خیلی زود در این شبکه اجتماعی مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. سیروان این روزها درگیر تولید آلبوم جدید خود است، همچنین این خواننده هر از چندگاهی با انتشار یک تک آهنگ ظرفیت تکمیل شده کنسرت های تهران خود را تضمین می کند. به فروش رفتن بلیط های کنسرت مرداد ماه این خواننده در کمتر از 24 ساعت موید این حرف ما است. او با 1 میلیون و 800 هزار دنبال کننده در اینستاگرام محبوب ترین خواننده موسیقی پاپ کشور است.

 

6# احسان خواجه امیری

 

احسان خواجه امیری - محبوب ترین خواننده ایران

 

احسان خواجه امیری پس از خواندن تیتراژ انتهایی برنامه ماه عسل این روزها مانند بسیاری از همکارانش در تعطیلات به سر می برد. او که خیلی دیرتر از سایر همکارانش به اینستاگرام پیوست هم اکنون با 1 میلیون و 800 هزار دنبال کننده ششمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

ADVERTISEMENT

7# محسن یگانه

 

محسن یگانه - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

محسن یگانه به تازگی و پس از 12 سال سرانجام موهایش را کوتاه کرد و با شمایل جدید در کنسرت ها ظاهر شده است. این خواننده که به تازگی آلبوم موفق «نگاه» را منتشر کرده است این روزها به برگزاری تور کنسرت های خود در نقاط مختلف ایران مشغول است و پس از آن برای برگزاری تور کانادا به این کشور سفر خواهد کرد. گفتنی است تور آمریکای این خواننده یکی از موفق ترین تورهای اجرای موسیقی در این کشور محسوب می شد. محسن یگانه با 1 میلیون و 700 هزار دنبال کننده هفتمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

8# فرزاد فرزین

 

فرزاد فرزین - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

ششمین فرد از لیست محبوب ترین های اینستاگرام این روز های مشغول آماده کردن ششمین آلبوم خود با نام شش است. او که به تازگی از سفر ترکیه بازگشته است همچنان در حال کار کردن بر آلوم جدید خود است، این را از ما نشنیده بگیرید اما فرزاد فرزین در سفر ترکیه با چند نوازنده سرشناس این کشور برای همکاری در آلبوم جدیدش به توافق رسیده است. او با 1 میلیون و 400 هزار دنبال کننده هشتمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

9# بنیامین بهادری

 

بنیامین بهادری - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

«وحید بهادری» یا همان بنیامین خودمان این روزها در آمریکا به سر می برد، او که به تازگی چهارمین آلبوم خود با نام «آلبوم 94» را منتشر کرده است و برای برگزاری تور کنسرت های خود به آمریکا رفته تا در شهر های مختلف این کشور برای ایرانیان مقیم آمریکا به اجرای جدیدترین قطعات خود بپردازد. آلبوم جدید این خواننده مورد انتقاد بسیاری از اهالی موسیقی قرار گرفته است. بنیامین با یک میلیون و سیصد هزار دنبال کننده رتبه نهم محبوب ترین خواننده ها را در اینستاگرام در اختیار دارد.

10# محسن چاووشی 

محسن چاووشی

محسن چاوشی فعالیت حرفه‌ای خود را درزمینهٔ موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از اخذ مجوز در سال ۱۳۸۷ آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد. از وی تاکنون بیش از ۱۵۰ قطعه موسیقی شنیده شده‌است، که شامل ۱۱ آلبوم و نیز چندین تک‌آهنگ است. محسن عزیز با 1 میلیون و یکصد هزار در رتبه 10 لیست پرطرفدارترین خواننده های ایران قرار می گیره.

11# بهنام بانی

بهنام بانی با اولین کنسرت خود یک رکورد جدید در مارکت موسیقی ایران به ثبت رساند. به گزارش سایت موسیقی ما تمام ۴۱۰۰ بلیت نخستین کنسرت بهنام بانی در سالن همایش میلاد تهران در کمتر از ۱۵ دقیقه به فروش رسید.بهنام بانی با 997 هزار دنبال کننده رتبه دهم محبوب ترین خواننده ها را در اینستاگرام در اختیار دارد.

 

 

 

12# رضا صادقی

 

محبوب ترین خواننده ایران

 

سلطان مشکی پوش موسیقی ایران این روزها بی سر و صدا ترین روزهای کاری خود را می گذراند و کسی خبر ندارد مشغول چه کاری است. اما می شود حدس زد تابستان گرم خود را با خنکای نگاه دخترش «تیارا» در حال سپری کردن است. رضا صادقی با 968 هزار دنبال کننده یازدهمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

13# محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده متولد ۱۷ شهریور ۱۳۶۶ در تهران ، در سال ۹۶ برای برنامه مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند که به شدت وی را به محبوبیت و شهرت رساند، نام این آهنگ سال نو می باشد. این خواننده با 956 هزار فالوور در اینستاگرام در جایگاه سیزدهم لیست پرطرفدارترین خوانندگان ایران قرار می گیره.

 

 

14# محمد علیزاده

 

محمد علیزاده - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

محمد علیزاده این روزها مشغول آماده کرده آلبوم جدیدش است، آلبومی که به احتمال زیاد بعداز ماه محرم منتشر خواهد شد. او با 934 هزار دنبال کننده چهاردهمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

15# زانیار خسروی

 

زانیار خسروی - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

برادر سیروان است و مانند او پرانرژی و موفق، این روزها علاوه بر گذراندن تعطیلات تابستانی مشغول کار برروی دومین آلبوم مجاز خود است. به تازگی قطعه ای با نام «جاذبه» را نیز منتشر کرده است که بازخورد های خوبی را از آن دریافت کرده است. زانیار با 915 هزار دنبال کننده پانزدهمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

16# حامد همایون

حامد همایون

 

اولین آلبوم حامد همایون، «دوباره عشق» نام دارد که در ۲۳ دی ۱۳۹۵ منتشر شد. این آلبوم هجده آهنگ دارد که ۱۲ آهنگ آن قبلاً در فضای مجازی منتشر شده بودند و ۶ آهنگ جدید نیز داشت.حامد همایون با 707 هزار دنبال کننده شانزدهمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

17# رضا یزدانی

 

رضا یزدانی - محبوب ترین خواننده ایران

 

او که به تازگی آلبوم تصویری را در مارکت موسیقی کشور منتشر کرده با 704 هزار دنبال کننده در رتبه هفدهم محبوب ترین خوانندگان در اینستاگرام قرار دارد.

18# حمید هیراد

حمید هیراد

حمید حسین‌زاده با نام هنری حمید هیراد (زادهٔ ۱ بهمن ۱۳۷۰) خوانندهٔ موسیقی سنتی و پاپ اهل ایران است.حمید هیراد با 674 هزار دنبال کننده هجدهمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

19# مهدی احمدوند

 

مهدی احمدوند - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

شاید حضور این خواننده جوان بالاتر از خوانندگانی چون حمید عسکری، فریدون آسرایی و امید حاجیلی و … اندکی تعجب انگیز باشد ولی سلیقه مردم را نمی توان کتمان کرد. او با 646 هزار دنبال کننده رتبه نوزدهم محبوب ترین خوانندگان در اینستاگرام را دارا است.

20# مازیار فلاحی

 

مازیار فلاحی - محبوب ترین خواننده ایران

 

آقای عاشقانه ها به تازگی از کنسرت موفق اصفهان بازگشته است، کنسرتی که به گفته خودش خستگی را از بدن خودش و گروهش بیرون آورد، او با 639 هزار دنبال کننده بیستمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

21# ماکان بند Macan Band

کاکان بند - macan band

گروه ماکان شناخته شده با نام ماکان بَند (به انگلیسی: Macan Band) یک گروه موسیقی ایرانی در سبک پاپ است. ماکان بند” نام گروه موسیقی ایرانی و متشکل از دو خواننده با نام‌های “رهام هادیان” و “امیر مقاره” می‌باشد. “یاشار خسروی” آهنگساز و یکی از نوازندگان مطرح ساکسیفون، در سال ۱۳۹۵ پس از تشکیل این گروه، رهبری این گروه را بر عهده گرفت و امیر میلاد نیکزاد هم تنظیم کننده ی این گروه میباشد.این گروه با 638 هزار فالوور در اینستاگرام در رتبه بیست و یک لیست پرطرفدارترین خواننده های ایران قرار می گیره.

 

 

22# عماد طالب زاده

 

عماد طالب زاده - محبوب ترین خواننده ایران

 

عماد برادر حمید طالب زاده خواننده قطعه معروف «همه چی آرومه» است. او این روزها هنوز نتوانسته آلبوم رسمی اش را منتشر کند و کنسرتی برگزار کند، با این وجود این محبوبیت در اینستاگرام اندکی عجیب به نظر می رسد و شاید هم نوید یک خواننده پرطرفدار دیگر را در مارکت موسیقی کشور می دهد. او با 616 هزار دنبال کننده بیست و دومین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

23# سامان جلیلی

 

سامان جلیلی - پرطرفدارترین خواننده ایران

سامان جلیلی (زادهٔ ۳ مرداد ۱۳۶۹ در کرج) خواننده سبک پاپ اهل ایران (مازندران، بابل) است که پس از انتشار زیرزمینی آثارش در ایران اولین آلبوم رسمیَش با نام پرتگاهدر ۵ شهریور ۱۳۹۳ منتشر شد. اولین کنسرت رسمی این خواننده در۱۲ بهمن ۱۳۹۳ در سالن نمایشگاه میلاد به روی صحنه رفته‌است.او با 615 هزار دنبال کننده بیست و سومین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

24# علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی او دارای مدرک لیسانس موسیقی با گرایش سازهای جهانی است. علیرضا طلیسچی در ۱۸ سالگی به صورت حرفه ای خوانندگی را شروع کرده‌است.آلبوم‌ها (نارفیق۱- نارفیق۲- بی‌معرفت – بی‌هویت – شیرین و فرهاد – دقیقه هام) علیرضا طلیسچی با لبخند معروفش با 570 هزار فالوور در اینستاگرام در رتبه بیست و چهار لیست پرطرفدارترین خوانندگان ایرانی قرار می گیره.

 

25# مهدی یراحی

 

مهدی یراحی - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

به تازگی سومین آلبوم رسمی خوب با نام «مثل مجسمه» را روانه بازار کرده است که همانند آلبوم قبلیش با استقبال خوب منتقدین موسیقی همراه بوده است. همچنین در تاریخ 9 مرداد ماه نیز برای اولین بار آلبوم جدیدش را در کنسرت تهران رونمایی خواهد کرد. او با 504 هزار دنبال کننده بیست و پنجمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

26# مجید خراطها 

 

مجید خزاطها - پرطرفدارترین خواننده ایران

با توجه به مضمون اشعار مجید خراطها بخش عظیمی از هوادارانش را افراد احساسی در برمیگیرند “مجید خراطها” از معدود هنرمندانی است که توانایی خوانش به سبک “چپ کوک” را دارد و تمامی گوشه های موسیقی را بلد بوده و در مقطع خود خواننده ی بسیار توانمند و دارای حنجره ای بسیار قدرتمند میباشد او از ایران برای اولین بار برنده جایزه گلدن سانگ کانادا بوده و از توانایی های عجیب این هنرمند “بداهه خوانی” بر روی صحنه و گاهاً اجرای بدون میکروفون او را نیز میتوان به زبان آورد.او با 440 هزار دنبال کننده بیست و ششمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

27# علی عبدالمالکی

 

علی عبدالمالکی - محبوب ترین خواننده ایران

علی عبدالمالکی (زاده ۲۶ مرداد ۱۳۶۷ در تهران) خواننده، ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز و تنظیم‌کننده پاپ ایرانی است. علی عبدالمالکی با آلبوم «نامسلمون» مطرح شد.او با 373 هزار دنبال کننده بیست و هفتمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

28# شهرام شکوهی

شهرام شکوهی - پرطرفدارترین خواننده ایران
شهرام شکوهی خواننده، ترانه‌سرا، آهنگساز و نوازنده گیتار اهل ایران است که سه آلبوم مدارا، کولی عشق و تا نفس هست… را منتشر کرده‌ است. او با 373 هزار دنبال کننده بیست و هشتمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

29# حمید عسکری

 

حمید عسکری - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

این خواننده به تازگی آلبوم «از عشق» را منتشر کرده است که با بازخورد های متفاوتی همراه بوده است. او با 321 هزار دنبال کننده بیست و نهمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

30# امید حاجیلی

 

امید حاجیلی - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

حاجیلیتو که به بمب انرژی معروف است با 302 هزار دنبال کننده سی امین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

31# بهنام صفوی

 

بهنام صفوی - محبوب ترین خواننده ایران

 

او این روزها مرکز توجهات خبرگزاری ها و اهالی موسیقی است. کسی که 2سال به صورت پنهانی با بیماری سرطان جنگید و سرانجام ناچار شد برای ریشه کن کردن آن به عمل جراحی روی بیاورد. طبق گفته های مدیر برنامه این خواننده و دکتر معالج خوشبختانه عمل جراحی بر روی مغز این خواننده با موفقیت انجام شده و بخش عمده ای از تومور مغزی برداشته شده است. او اکنون به هوش آمده و دوران ریکاوری و نقاهت خود را پشت سر می گذارد. بهنام صفوی با 279 هزار دنبال کننده سی و یکمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

32# فریدون آسرایی

 

فریدون آسرایی - پرطرفدارترین خواننده ایران

 

فریدون آسرایی با آن صدای مخملی و جادوییش آنچان که باید نتوانسته در فضای مجازی گرد و خاک کند. او سال گذشته آلبوم «عشق یعنی» را منتشر کرد که به عقیده اکثریت کارشناسان بهترین آلبوم سال گذشته بوده است. او با 247 هزار دنبال کننده سی دومین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

 

محبوب قلب ها مرتضی پاشایی

 

مرتضی پاشایی - محبوب ترین خواننده ایران

 

شاید عده ای فکر می کردند پس از 23 آبان سال 93 مرتضی پاشایی از موسیقی کشور کمرنگ شود و دیگر یادی از او نباشد، اما پس از فوت این خواننده محبوب صفحه اینستاگرام او همچنان فعال ماند و با اشتراک گذاری عکس های منتشر نشده از او به فعالیت خود ادامه داد. پس از فوت او یک قطعه رسمی با نام «کجایی» از او منتشر شد و به زودی نیز آلبوم «اسمش عشقه» از این خواننده منتشر خواهد شد. آلبومی که پاشایی قبل از فوت همه ی وکال های (صدای خواننده در آهنگ) آن را ضبط کرده بود و فقط تنظیم آن ها باقی مانده بود.

 

در صورتی که خواننده ای از قلم افتاده از طریق قسمت نظرات اطلاع دهید تا به پست اضافه شود 

 

خبر نو – تکمیل شده توسط تصویر زندگیاین مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی ( تعداد رای دهنده 196, میانگین امتیاز: 3٫62 از 5)
Loading...

ارسال این مطلب برای دوستانتان (دکمه رو لمس کنید)


۱۳۳ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. وکیل گفت:

  سلام
  عالیهههههه عالیییییی حرف نداره سایت تون

  6
  5
 2. محسن گفت:

  فقط سیروان خسروی

  2
  16
 3. آیدا گفت:

  گروه ماکان فالوراشون از خیلی از اینا که نوشتید بیشتره!امیر مقاره699فالور داره و رهام هادیان414تا!

  7
  17
 4. محمد مهدی گفت:

  په محسن چاوشی پشمه.سلطان خوانندگی ایران.چه شخصیتی چه حرفه.

  13
  10
 5. mahnaz گفت:

  سلام دوست گرامی

  محسن چاووشی عزیز به لیست اضافه شد.

  5
  7
 6. ریحانه گفت:

  آقای مازیار فلاحی خودشون پیج ندارن الان تو اینستاگرام. ولی به هر حال همیشه جزو بهترین ها هستن!
  ممنون از این اطلاعات مفیدتون

  3
  12
 7. Sahar گفت:

  گروه ماکان بهترین یعنی عالی ترین خواننده ای که دیدم ماکان بندن اونا فوق العادن به نظرم باید اول از همه اسم اونا رو مینوشتین😍🎶❤👀

  11
  17
 8. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  عالیه😉😉😉فقط احمد سعیدی و میثم ابراهیمی رو ننوشتین
  اینا که خیلی بهترن

  4
  7
 9. melika گفت:

  علیرضا طلیسچی رو جا انداختین

  4
  10
 10. آیلار گفت:

  واقعا که گروه ماکان فالوراشون از اینا بیشتره باید اول از همه بزارینشون

  8
  19
 11. مرجان گفت:

  محسن ابراهیم زاده رو جا انداختین

  12
  12
 12. Zari گفت:

  وسعت‌ صدای ایران فقط علی عبدالمالکی هوررررااااااا😍😍😍😍😍

  4
  10
 13. مهسا گفت:

  امیر عباس گلاب رو هم اضافه کنید

  2
  10
 14. سامان گفت:

  یگانه بهتر از همشون هستش کاراش واقعا عالیه تن صداش حرف ندار خیلی دوستت دارم محسن یگانه فدایی داری

  9
  7
 15. محسن گفت:

  سلام.
  به نظر من آقای حامد زمانی با 844 هزار دنبال کننده از قلم افتاده اند.

  3
  10
 16. رهگذر گفت:

  شماها به اینا میگین خواننده؟(به غیر از یگانه و چاوشی)
  حمیرا. لیلا فروهر.شهره.اندی.شهرام شب پره.معین .منصور.سعید آسایش .هنگامه.امید جهان.وسعید کرمانی رو هم به لیست اضافه کنید مرسی.

  2
  18
 17. ادیب گفت:

  فقط ابی ، شهرام شب پره ؛ داریوش ، معین ، عباس قادری جواد یساری و شهرام صولتی

  2
  13
 18. معصومه گفت:

  به نظر من گروه ماکان بند باید اول قرار بگیره چون طرفداراش از تمام این خوانندها بیشتره .

  9
  17
  • سروش گفت:

   شما نظر نده گلابی
   اگه روزی شادمهر عقیلی بتونه بیاد ایران
   اینا و امثال اینا باس برن جلو بوق بزنن

   7
   12
 19. Amin گفت:

  سلام
  چرا سلطان پاپ……شادمهرو نذاشتین؟؟؟؟؟جاش خیلی خیلی خالیه……

  11
  7
 20. ستاره سهیل گفت:

  با سلام‌و‌احترام خدمت‌ دوستان با‌مرام‌…
  با همه‌ احترامی که برای همه نظرات قائلم‌، و با احترام‌ به‌همه خوانندگان‌ ایرانی‌، بایستی بگم که *داریوش* و *معین* و *مهستی* بی‌شک جزو بهترین‌و پرطرفدارترین‌ خوانندگان‌ تاریخ ایران‌زمین میباشن‌..و به‌جرات میتونم بگم که خواننده‌ای همانند این‌ سه‌نفر، موسیقی ایران‌ دیگه‌ به‌خود نخواهد دید‌ و این سه جزو خواننده‌های *تکرار‌نشدنی* ایران‌زمین‌ میباشن‌… با‌درود‌…
  ✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  4
  8
 21. Alireza گفت:

  اینا یه مشت خواننده تازه به دوران رسیده هستند فقط حبیب سلطان خوانندگی ایرانه بقیه در کوزن

  1
  16
 22. ملیکا گفت:

  سلام ممنون از زحمات شما
  شما اسم اقای امیرعباس گلاب رو ننوشتین ک فکر میکنم ۵۶۶ هزار دنبال کننده در صفحه ی اینستاگرام دارند خواهشا ایشون رو هم اضافه کنید

  0
  9
 23. Iman گفت:

  سلام.
  محمد رضا گلزار رو نزاشتین….!!!
  محمد رضا گلزار با شیش میلیون فالوور اوله…

  2
  22
 24. Tiffany گفت:

  مرتضی پاشایی باید اول لیست قرار میگرفت😒😒😒

  7
  9
 25. پیمان گفت:

  داریوش از همشون بهتره ، خواننده فقط داریوش اقبالی

  0
  12
 26. مصطفی گفت:

  چرا اسم اسطوره موسیقی شادمهر عقیلی رو تو لیست نزاشتید .شادمهر بیشتر از 1 میلیون فالوور داره.لطف کنید اسمش و بزارید.

  5
  9
 27. سميرا گفت:

  اخه ماکان بندم خوانندن با اون صدای مزخرفشون انگار دارن ناله
  میکنه و نعره میزنه. یا ارمین و تتلو که واقعا ابروی موسیقی رو بردن
  نه تعلیم خاصی دیدن نه هنر دارن
  بهترین خواننده محسن یگانه ملودیاش و تحریراش حرف نداره
  سلیقه ملتمون داره میاد پایین هرروز به کجا داریم میریییم؟؟؟

  20
  8
 28. Bahar گفت:

  اسم سلطان پاپ شادمهر عقیلی رو یادتون رفت

  5
  8
 29. Ali گفت:

  سلام همایون شجریان رو نذاشتین

  2
  9
 30. امید گفت:

  سلام.
  دوست عزیز محل تولد آقای ابراهیم زاده رو اشتباه نوشتید.
  ایشون متولد تربت حیدریه هستند

  6
  6
 31. علی گفت:

  واقعا مثلا شما که اسم داریوش و ابی و شادمهر و معین و گوگوش رو ننوشتین چه فکری با خودتون کردین؟؟

  5 اسطوره موسیقی ایرانند

  3
  8
 32. ARAZ گفت:

  انصافا مسیح و آرش نباید جزئی از این لیست باشم؟
  از نظر من این دو برادر باید اول و دوم باشن

  16
  6
 33. فاطمه گفت:

  الگوی تمامی این خواننده ها کسی نیس جز شادمهر عقیلی با سه و نیم میلیون فالوور

  3
  11
 34. پویا گفت:

  خواننده فقط این سه نفر:1-ابی 2- سیاوش قمیشی 3- مارتیک

  0
  10
 35. علی جعفری گفت:

  من خواجه امیری رو از همه ی این هایی که اینجا هستند خیلی بیشتر دوست دارم و تا جایی که می دونم اثار منتخبش توی گوشیم ریختم و دارم ضمن اینکه کنسرتشم رفتم

  2
  9
 36. Ali گفت:

  امو بند و علی یاسینی رو جا انداختین

  4
  11
 37. نهایت حقیقت گفت:

  از نظر من محسن لرستانی باید اول باشه اما شما حتی اونو تو لیست هم نذاشتید خیلی نا مردیه حتما بذاریدش اونایی که موافقن لایک

  3
  16
 38. سمانه گفت:

  شادمهر سلطان پاپ پدر موسیقی ایران واقعا چرا اسمش نیست اسم یه مشت خواننده در پیت که معلوم نیست از کجا اومدن رو گذاشتین خب معلومه اینا لیاقت شادمهرو ندارن که اسمشون پیش اسم شادمهر بیاد فقط یه چیزیو بدونید اگه اینا خواننده باشن به نظر شما که نیستن فقط از سر صدقه گی شادمهره وبس!!!!!!

  6
  8
 39. امیر محمد گفت:

  حامد زمانی رو یاد کردین با 900 هزار فالوئر

  4
  8
 40. Amin habibi گفت:

  فقط امین حبیبی …. اون با معنی میخونه اینا همش کشکه

  0
  11
 41. مهدی طباطبایی گفت:

  پ شادمهر کو؟

  3
  6
 42. مینا گفت:

  پازل بند هم خواننده ی خوبی . پس چرا نیست

  7
  7
 43. Mohammad گفت:

  سلام بنظر من قویترین و پیشرفته ترین صدا رو از نظر اوج و محبوبیت

  محسن لرستانی داره اون خیلی طرفدار داره اینم بزارین ممنون میشم

  2
  11
 44. MM گفت:

  اقای امین حبیبی پس کو چرا نیستن
  لطفا خواننده های قدیمی رو هم بذارین

  4
  5
 45. ماهان گفت:

  اگه میخونید مسیح و آرش ap رو اضافه کنید

  9
  3
 46. محمد گفت:

  سلیقه ها متفاوت هست ولی در کل ازنظر من بااحترام به همه هیچ خواننده ای داریوش نمیشه.

  0
  7
 47. ممد شونم گفت:

  مهدی احمدوند😍😍😍
  به همه پیشنهاد میکنم آهنگاشو مخصوصا البوم نقطه ضعفش رو گوش کنید

  5
  5
 48. Amirhosein گفت:

  از نظر من بهزاد لیتو و رضا پیشرو و هیچکس باید به این لیست اضافه بشن چون خیلی طرفدار دارن

  3
  4
 49. Rad گفت:

  پادشاه قلب آقای مسعود صادقلو رو اضافه کنید

  1
  5
 50. mahsa گفت:

  یه رتبه بندی کاملا مضخرف. براساس فالورای اینستاهم شد معیار اخه؟
  ارمین و تتلوام خوانندن؟ ناخن انگشت کوچیکه حمیرا و مهستی و… هم بعضیاشون یا بهتره بگم همشون نیستن.
  فقط ازت تعجب کردم بین بعضی از این خواننده های چرتی که گذاشتی سلطان چرت ها مهراب و علی بابا رو نزاشتی؟
  من فقط هفده سالمه اینم گفتم که فکر نکنی سنم بالاست و بخاطر اینا اینجوری گفتم.
  خودمم امو بندو اشوان رو دوس دارم و از بین این خواننده ها هم مهدی احمدوند از همه سر تره.

  5
  5
 51. لیلا گفت:

  پس عشقم پویا بیاتی کجاست

  0
  6
 52. یاس گفت:

  ببخشید اگه میخونید فک میکنم مسیح و آرش و اشوانو جا انداخته باشید!

  10
  4
 53. عباس گفت:

  با سلام خدمت شما
  اقای همایون شجریان و سالار عقیلی و پازل بند هم بزارید

  1
  4
 54. y bnde khuda گفت:

  شادمهر کو پس ؟ 😐😹😹

  2
  7
 55. محمد گفت:

  پس هوروش بند کو

  2
  7
 56. Sara گفت:

  احسان خواجه امیری از همه بهتره…سلطان صدا

  1
  4
 57. AYNAZ گفت:

  امیر بالای 800K فالوور داره و رهامم بالای 400K و پیج ماکانم بالای 600K بعضی از اماراتون باید به روز رسانی بشه با تشکر

  8
  3
 58. sarina گفت:

  امیر عباس گلاب میلیون ها طرفدار داره اون رو هم بنویسید.

  1
  7
 59. tohid abdolmaleky گفت:

  هیچ کدومشون به پای سینا درخشنده نمیرسن تازگی فقط و فقط سینا درخشنده چون صداش عالیه و اهنگاشم جدیدا ترکونده

  1
  8
 60. ARASH گفت:

  عشق فقط مهدی احمدوند شاهزاده پاپ

  1
  3
 61. هادی گفت:

  با احترام بع نظرات همه دوستان این نظر سنجی از اساس مشکل داره.چون بر اساس اینستاگرام و دنبال کننده تعیین شده.اول بگم که فروش تمام البوم های این انفرادی که نام بردید به اندازه یه البوم به نام نیلوفرانه استاد افتخاری نمیشه.دوم تمام اساتید موسیقی سنتی مثل استاد ایرج.گلپا.شجریان.ناظری.و…. فقط یه البومشون تمام تاریخچه این این خوانندگان رو می ارزه.حالا چون این اساتید تو اینستاگرام جلف بازی در نمیارن باید اسمی ازشون برده نشه.این یه ظلم اشکاره.واقعا ادم خجالت زده میشه این لیستو می بینه

  3
  3
 62. zahra گفت:

  پس علی لهراسبی کووو

  2
  3
 63. علی اکبر نصیری از مرودشت گفت:

  متاسفانه بهترین خوانندگان موسیقی ایران هیچ کدوم در ایران زندگی نمیکنند یا در قید حیات نیستند: سیاوش قمیشی . داریوش . هایده . گوگوش . شادمهر عقیلی . ابی . مهستی . شاهین نجفی . معین و …

  2
  4
 64. باران گفت:

  میثم ابراهیمی…آقای با عشق رو چرا ننوشتید خواننده تراز اول هستن

  1
  3
 65. ناشناس گفت:

  چقدر شما بی سلیقه این از بین اینا مهربون ترین خوشگل ترین معصوم ترین وخوش صدا ترین فقط و فقط حامد همایونه، همین و بس. بعدشم اونایی که خانوما رو گفتن از الان بگم اینا حرامه که گوش میدید. بعد حامد ماکان بند و پازل بنده

  2
  4
 66. حسین گفت:

  پس امیر عباس گلاب چی؟ تعداد فالوور ها هم خیلی تغییر کرده مثلا محسن ابراهیم زاده الان ۱/۵ میلیون فالوور داره

  4
  4
  • mahnaz گفت:

   منتظریم ببینیم حذف فالوور های اینستاگرام به خاطر باگ بوده یا نه.
   بزودی لیست آپدیت میشه. ممنون از همه دوستانی که با نظرات خودشون تو تکمیل لیست کمک کردن 🙏

   4
   2
  • ناشناس گفت:

   لیاقت محسن ابراهیم زاده بیشتر از ایناست

   2
   1
 67. شهرزاد گفت:

  فقط هیرررررررراد و ماکان

  7
  10
 68. M.M گفت:

  محسن یگانه 1.8 میلیون فالوور داره نه 1.7

  4
  4
 69. M.M گفت:

  ارش و مسیح و اشوان رو اضافه کنییییید

  7
  3
 70. ⁦=_=⁩ گفت:

  پازل بند رو از قلم جا انداختین پازل بند با دلارام و معشوق و بیتاب و کار دادی دستم و جاده ترکوند
  انصاف نیست پازل بند نباشه و همچنین هوروش بند
  الان پونصد هزار تا فالوور داره

  3
  3
 71. maryam گفت:

  مجید خراطها ۶۶۲kفالوور داره😐
  ای چ کاریه خو.
  چرا باید سلطان احساس ۲۶ـــم باشع.
  لطفا درستش کنین
  سلطان باید ۱۹هم باشه

  1
  5
 72. ناشناس گفت:

  رضا صادقی باید اول باشه همین و بسسسسسس

  0
  7
 73. طناز گفت:

  فقط محسن ابراهیم زاده

  9
  4
 74. مهدی گفت:

  تاکید میکنم ماکان بند صدای باد میدن
  شما برو کنسرتشون بشمار ببین چند نفر پسر هستن همونا هم به خاطر دخترای سالن اومدن ماکان بند فقط طرفدار دختر دارن مثلا رضا صادقی رو هر دختری بره کنسرتش میگن بره صداش میره واسه ماکان بند هرکی میره میگن بره سیماش رفت

  4
  9
 75. Mahdi_tak گفت:

  اینا خواننده هستن که میگین
  فقط امیر تتل عشقه
  واقعا عالی میخونه
  استااااااااااااااااااااده!
  مخصوصا آهنگ های قدیمیش عالیه

  راستی! چرا امیر تتلو رو تو رتبه دوم گذاشتن اونکه فالووراش از آرمین بیشتره

  از وقتی که امیر تتلو با آرمین نمیخونه آرمین اصلا مثل قبلا معروف نی

  4
  7
  • BJB گفت:

   لابد تتلو خوانندس؟ 😐😒
   تتلو خوانندس که میگی؟؟ 😒
   اگه تتلو استاده پس هایده و گوگوش و عارف و بقیه خواننده های قدیم چی هستن؟
   اگه تتلو عالی میخونه پس حمیرا و عارف و جهانبخش و شجریان و بقیه که از تتلو بهتر میخونن،چی هستن ؟
   اون به اصطلاح اهنگ «مسخره بازی» رو خوب میخونه یا اون«قیلی ویلی» رو عالی میخونه؟؟؟ 🤔😒
   کدوم یکی از اهنگاش رو عالی خونده که استااااااااد شده؟؟ 🤔😏
   درضمن ارمین از اول هم خوب نمیخوند و از اول هم همچین معروف نبود که وقتی تتلو دیگه باهاش نخوند رو معروفیتش تاثیر بزاره 😒
   ماکان بند(که اونم همچین خوب نمیخونه)از تتلو بهتر میخونه 😒

   4
   3
 76. .Ali گفت:

  سلام خیلی ممنون از اطلاعاتتون ولی با توجه به اینکه نظر همه محترم هستش باید بگم که ماکان بند اگرچه فالووراش از بسیاری از خواننده ها کمتره ولی دربین نسل جوان ونوجوان چه پسر وچه دختر طرفداران زیادی داره علاوه براینکه معیار انتخاب نباید فالوورای اینستا باشه واینکه خانواده ی ماکان بزرگترین خانواده ی پاپ موسیقی ایران هستن و حتی آهنگ یه لحظه نگام کن به عنوان برترین قطعه ی سال انتخاب شد و واقعا بی انصافی هستش که بگیم صدا ندارن چون علاوه بر این ها در فروش بلیط چه در ایران بلکه در خارج از کشور هم رکورد زدن

  6
  6
  • Raha macani گفت:

   دقیقا منم مثل شما فکرمیکنم ماکان عشقه عشق فقط امیر و رهام سرپرست گروه که دیگه نگم براتون هنرمنده ماشالله نمیبینن اینارو فقط نظر میدن لطفا چیزی رو که نمیدونین نظر ندین ممنون تا ابد ماکانی ام 💖💖💖💖💖💖💖💖AMIROHAM💗💗💗💗💗. ما ماکانی ها تا ابد پشت همیم و نمیزاریم کسی پشت عشقامون بد بگه اگه کسی ی چیزی میگه ی گوشمون دره ی گوشمون دروازه. MACAN عشقه💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖. کورشه هرکی نتونه ببینه ک طرفدارای این گروه روز ب روز داره بیشتر میشه. اگه تو گوگل بزنین دوعدد عشق متوجه میشین دیگ دهنتونو الکی و بیجا باز نکنین ممنون دیگ حرفی ندارم فک کنم جوابتونو گرفتین 💗💖💗💖💗💖roham hadian. Mega artist🎧🎧🎸🎸💗💖💗💖💗💖💗💖. 💗💖💗💖💗💖💗💖💗💖amir maghareh. Mega star⭐⭐💖💗💖💗💖💗💖

   3
   3
 77. مسلم گفت:

  بهترین خواننده ایران علیرضا روزگار

  1
  5
 78. s....n گفت:

  خواننده رپ فقط YAS بقیه به پاش نمیرسن….در پاپ هم یگانه از همه بهتره

  6
  4
 79. سروش گفت:

  شادمهر عقیلی خواننده نی ک اسمشو نذاشتین با ۴ میلیون فالور
  بنیامین بهادری و پازل بند نذاشتین
  اونوخ ماکان بند و هیراد گذاشتین تو لیست ؟

  4
  3
 80. selma گفت:

  محسن چاوشی جاش بالاتر از ایناس 😶

  5
  4
 81. selma گفت:

  چجوریه که ارش Ap و مسیح تو لیست نیستن؟🙅

  7
  3
 82. محمد گفت:

  چرا شادمهر عقیلی و حمید صفت را نذاشتین؟

  2
  2
 83. Reza_m گفت:

  اره حتما جایگاه محسن چاوشی درسته😑😑😐😐

  3
  1
 84. Pooyan X گفت:

  زدبازی هم بزارید

  1
  1
 85. sina گفت:

  فقط سینا درخشنده اخه محسن ابراهیم زاده یا بهرام بانی یا فلاحی خواننده هستن فقط سینا درخشنده لطفا سینا درخشنده و سینا شعبانخانی را به لیست اضافه کنید با تشکر

  2
  8
 86. علی گفت:

  میخوام بدونم چرا اسم شادمهر عقیلی که استاد و الگوی همه این خواننده هاست تو لیست نیست؟

  4
  1
 87. مهرانه گفت:

  محسن جون من باید اول قرار بگیرهههههههههههههههههههه
  محسن ابراهیم زاده عشقه

  4
  2
 88. BJB گفت:

  علی یاسینی، رامین بی باک و امو بند رو نزاشتید 😐🤨😑😕 اونوقت تتلو رو با اون صدای مزخرفش گذاشتید تو لیست؟؟؟؟!
  صداش خوبه یا اهنگاش قشنگه؟ 😐یه چند تا کلمه ی بی معنی و مزخرف و منحرفانه رو گذاشته کنار هم بعد چند تا جمله ی بی معنی ساخته بعد بهش میگه اهنگ😐😏
  به اون جمله های مزخرفش میگید اهنگ و به خود مزخرف ترش میگید خواننده؟ 😐😏 واقعا که 😐😏
  حتی یاس اهنگاش از این بهتره 😐😏
  حامد همایون هم اولا خوب بود 😐
  هیراد که از همون اول هم افتضاه میخوند😏😐
  ماکان که دیگه هیچی 😐😏 واقعا که حق با یاس بود که تو اهنگ(سفارشی) میگفت:«اسم عجیب غریب بزار رو البوم که به همین واسطه فروش کنه… هه 😏»
  هه اره دیگه«هربار این درو»😏 البته اینم بگم که انصافا یکم خوب میخونن.
  محسن ابراهیم زاده که دیگه…
  حرفاش خیلی بی ربط و بی معنیه..😐
  «ستاره های اسمونو براش میکنم فرش زیر پاهاش که عوض شه حال و هواش»😐😐😐😐
  این اخه چیه ای اقا ی به اصطلاح خواننده خونده 😐😐😐اخه ستاره چه ربطی به حال و هوا داره؟ 😐
  الان هم که علاقه ی زیادی به«دونه» پیدا کرده 😏😏😏😐
  «دونه دونه» و «یکی یه دونه»😏

  به نظر من اقای بابک جهانبخش باید اول باشه.
  بابک اگه اهنگ میده، یه اهنگ خوب میده
  اگه اهنگ میده، با احساس میده
  اگه اهنگ میده، با احساس میخونه
  اگه اهنگ میده، پر احساس میده
  اگه اهنگ میده، یه اسم خوب و معرکه میزاره رو اهنگ
  اگه اهنگ میده، پر معنی میده. مثل بعضیا نیست که یه سری کلمات چرت و پرت و بی معنی رو بزاره کناره هم بعد بگه «بفرمایید اینم اهنگ جدیدم»😐😏 بعدم الکی الکی پرطرفدارشه و رتبه ی دوم(که مطمئنم اشتباهی شده) رو بگیره😐😏
  بابک مثل بعضیا نیست که اهنگ دیگرون رو کپی کنه😏
  بابک..
  دمت گرم عشق جان. واقعا صدات پراحساسه سلطان احساس.
  (نمیخواستم که اینا رو بگم اما لازم بود)

  0
  9
 89. BJB گفت:

  میشه ازتون خواهش کنم عکس بابک رو عوضش کنید؟؟؟؟؟
  ای بابااا خو این همه عکس خوب گرفته خو اونا رو بزارین 😕🙁🙁

  1
  2
 90. ایدین گفت:

  محسن ابراهیم زاده عالیه

  6
  2
 91. محمدرضا گفت:

  علی یاسینی با 900 هزار و مصطفی فتاحی با 468 هزار جا افتادن😞

  0
  2
 92. الینا گفت:

  فقط مهدی احمدوند

  0
  1
 93. ترانه گفت:

  به نظر من باید بابک جهانبخش اولی باشد

  1
  1
 94. ......... گفت:

  سلام
  حجت اشرف زاده نوشته نشده

  2
  0
 95. مجتبی گفت:

  سالار عقیلی چرا تو لیست نیست؟؟؟؟؟؟

  2
  0
 96. تتلیتی گفت:

  سلام تتلو خواننده جڋابیه و اگه بخاطر مسئولین نبود پیجش بلاک نمیشد از لیست حڋف کنید بجاش عکس کنسرتش بزار

  0
  2
 97. king star &Dj star♥ گفت:

  چو پازل بند مباشد تن من مباد
  پازل بند با اهنگاش( صاف و ساده ، مغروروعاشق، داستان ، هستی، محشر، دلداده،بی تاب، دمتم گرم،به سرم زده ، جاده رو که دیگه نگو با اون احساس خوشگل کینگ استارمون به قول رامبد :
  ترکونده ♥
  پازل جانو به لیستتون اضافه کنین.

  2
  2
 98. زهرا گفت:

  لطفا حامد زمانی روهم به لیست اضافه کنید.

  1
  0
 99. معصومه گفت:

  هم مسیح وارش نذاشتین وهم محمد رضا گلزار و علی یاسینی و سینا در خشنده و هروش بند و مسعود صادقلو ،ایوان بند

  2
  0
 100. Hasti گفت:

  ماکان با پاشایی رو از همه بیشتر دوست دارم

  0
  0
 101. متین گفت:

  لطفا پازل باند رو اضافه کنید 500 هزار فالو داره
  علی یاسینی هم اضافه کنید
  حسین تهی با 3میلیون 600 هزار فالو اضافه کنید
  ساسی رو با 1600000 فالو اصافه کنید

  0
  0
 102. متین گفت:

  ساسی پس کو با1600000.فالو

  0
  0
 103. Hasti گفت:

  با عرض سلام
  شما خیلی هارو جا انداختین مثل محمدرضا گلزار،ایوان بند،پازل بند،مسیح و آرش،هوروش بند و خیلی دیگه از خواننده های جذاب.
  باتشکر از سایتتون

  0
  0
 104. باقری گفت:

  عاشق محمد علیزاده ام این پسر فوق العادست عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

  0
  0

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)

به » کانال تلگرام ما « بپیوندید