شنبه , ۱۰ آبان , ۱۳۹۹

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۱۰ آبان تا جمعه ۱۶ آبان ۹۹ ]

فال روزانه pmc • فال روزانه پی ام سی • فال هفته PMC • فال pmc • فال به روز pmc • فال روزانه pmc • فال هفته شبکه PMCفال هفته PMC – فال روزانه شبکه pmc

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه 10 آبان • یکشنبه 11 آبان • دوشنبه 12 آبان • سه شنبه 13 آبان • چهارشنبه 14 آبان • پنجشنبه 15 آبان • جمعه 16 آبان

 

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین

نسبت به کسی که به شما علاقه نشان می دهد بی توجه نباشید. دیگران حسرت زندگی تان را می خورند ولی خودتان به زندگی دیگران توجه دارید، قدر و ارزش زندگی تان را بدانید. به زودی موفقیتی در کار کسب می کنید.از تردید دست بردارید برای رسیدن به آنچه که می خواهید باید راه تازه ای را امتحان کنید.


فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

باران رحمت بر شما خواهد بارید، سرتان را بالا بگیرید. برای رفتن به جایی نیاز به کسب اجازه یا مجوز دارید. در یک دعوای مالی خانوادگی تا می توانید بر اعصاب خود مسلط باشید وگرنه همچنان بحث بی نتیجه می ماند.کسی که نتواند شادی تان را ببیند دوست نیست.


فال pmc خردادی عزیز : 

شکست اول راه پیروزیست، از اتفاقی که افتاده درس بگیرید. در مورد شخصی و اشتباهی که کرده، چنان سخت گرفته اید که انگار خودتان هرگز اشتباه نکرده و نمی کنید، شما می دانید که او نیت بدی نداشته بیش از این آزارش ندهید. با خلوص نیت و بدون اضطراب با او حرف بزنید.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

نگرانی‌هایتان شما را در چشمش ضعیف می کند، میان رو باشید اعتدال را در هر کاری حتی نیکی کردن به دیگران رعایت کنید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد. این هفته خرید و فروش هر دو برایتان خوب است. کامیابی و موفقیت با باور کردن خودتان به دست می آید.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

فردی باهوش و کاردان طرف مشورت شما خواهد شد از این فرصت استفاده کنید. مسافرت برایتان خوب است. به زودی همه چیز بهتر می شود. تغییر شغل یا مکان حتمی است. از ضرری که کرده اید درس بگیرید و یک خطا را دوبار تکرار نکنید. از ریسک کردن یا شریک شدن بپرهیزید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

خود را آماده کنید شخصی به دیدنتان خواهد آمد. توانایی‌هایتان را بشناسید و در زندگی به دنبال خواسته های بی اساس نباشید، اندیشه های نادرست را از سر بیرون کنید همین عوامل باعث شده که مدت ها با تردید زندگی کنید و دچار دردسرهای فراوان بشوید، افکار واهی را دور بریزید.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

هر قفلی کلیدی دارد، از مشاوری بهره بگیرید. هیچ کس بدون سعی و تلاش به جایی نرسیده است. اگر می خواهید به هدفتان برسید، سعی کنید به خودتان متکی باشید، شما چیزی کمتر از دیگران ندارید، اما متاسفانه دچار وسواس و تردید هستید. نگاهتان را عوض کنید.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

به تازگی غمی در دلتان خانه کرده که علتش فکرهای بیهوده ای است که خود را با آن مشغول ساخته اید. شخصی که با حرفهایش انرژیتان را می گیرد و نا امیدتان می کند، از خودتان دور کنید. در مورد مسئله کاری اخیرتان بهتر است سری که درد نمی کند دستمال نبندید، اوضاع همینطور که هست خوب است.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

حضور شخصی در زندگی تان روزمرگی هایتان را دستخوش تغییر می کند. برای انجام کاری نیاز به کمک گرفتن از یک متخصص دارید، برای موفقیت و رسیدن به هدفتان فقط فکر و آرزو کردن کافی نیست. باید دست به کار شوید و بیشتر تلاش کنید. باد در سر و مغرور نباشید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى

بهتر است شخصی که در اطرافتان ادعاهایش سر به فلک کشیده، امتحان کنید. چشم بسته حرف هایش را قبول و آرزو نکنید که کاش جای او بودید. یک سفر را بهتر است فعلا به تعویق بیندازید. در رابطه احساسی تان خودتان بهتر می دانید که راه رفته را نباید دوباره رفت. از خودتان انرژی می گیرید.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

حواستان جمع باشد، قراری دارید که نباید به آن دیر برسید. پای تصمیمی که گرفته اید بایستید. در مقابل فشارها کم نیاورید و جا نزنید. به دوستی نزدیک کمک خواهید کرد. شخصی برای درد دل پیش شما می آید، شنونده و راز دار باشید. چیزی نگویید که دلش را بشکنید.


♓ فال PMC متولدین اسفند

روزهای خوش عاشقی پیش رویتان است. زندگیتان پر از آرامش و خوشبختی خواهد بود. شانس در خانه تان را می زند. حواستان باشد، از موقعیتان به خوبی استفاده کنید. با شخصی که می دانید آخرش همه کارها را باید خودتان انجام دهید، وارد کار یا معامله نشوید.

»  دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

 

فال ماهانه آبان ماه ۹۹

فال روزانه حافظ

فال و طالع بینی سال ۹۹

Source: PMC TV

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2,486, میانگین امتیاز: 4.25 از 5)
Loading...

۲۷۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. Firoozeh گفت:

  عالیه…. 💖💖💖💖💖

  موافقم 1
  مخالفم 3
 2. حمزه گفت:

  من این فال را خیلی دوست دارم

  موافقم 2
  مخالفم 2
 3. علی گفت:

  منم سالهاست این فال را پیگیری میکنم به اتفاق خانواده هر هفته منتظریم جمعه شب بیاید و فال هفته آینده خود را بشنویم

  موافقم 7
  مخالفم 3
 4. Firoozeh گفت:

  عالیه 💖💖💖💖💖

  موافقم 4
  مخالفم 3
 5. هادی گفت:

  الان ۱۰ ساله هر هفته پیگیری میکنم فال رو ۹۵ درصد چیزایی که گفته حقیقته خیلی جالبه که حتی وقتی به باشگاه نمیرفتم می گفت به سلامتی و تندرستی خودتون بیشتر اهمیت بدین .خیلی عاالیه خیلی

  موافقم 10
  مخالفم 3
 6. شایلین گفت:

  چند ساله که فال پی ام سی هفتگی رو دنبال می کنم. خیلی درست میگه. تمام اون اتفاقایی که پیش بینی می کنه توی اون هفته برام اتفاق میفته. این فال از کجا میاد؟؟؟

  موافقم 16
  مخالفم 5
 7. ندا گفت:

  منم این فال و دنبال میکنم خیلی وقته به نظرم درسته بعضی وقتا

  موافقم 15
  مخالفم 9
 8. هما گفت:

  چشمم به پی ام سیست در تصویرزندگی
  تا باز چه گویدم هفته بعد در تصویرزندگی
  شادم که سایت هست پر از مطلب درست
  از زندگی می دهد نوید در تصویر زندگی
  با تشکر و سپاس

  موافقم 9
  مخالفم 9
 9. هما گفت:

  فال پی ام سی با هرفالی فرق می کند.همه پیش بینی که در فال می شود اتفاق می افتد.برایم خیلی مهم و جالب است بدانم از کجا این فال را در می آورند.نکته مهمی که از فال پی ام سی نتیجه گیری می شود وجود سرنوشت در زندگی است .درست است که اعمال انسان در زندگی نقش دارد.اما با توجه به پیش بینی‌هایی که به حقیقت می پیوندد نمی توان وجود سرنوشت را نادیده گرفت.

  موافقم 31
  مخالفم 5
 10. حمید گفت:

  با اینکه آدم خرافاتی نیستم اما تا حدود زیادی به این فال اعتقاد دارم و چندین ساله این فال و دنبال می کنم خواه مثبت، خواه منفی البته که تصمیمات امروز ما آینده ما را می سازه موفق باشید

  موافقم 51
  مخالفم 5
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما