شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

آموزش ساخت کانال در واتس اپ (WhatsApp)

گجت نیوز: از این پس می‌توان به راحتی به ایجاد کانال واتس اپ پرداخت. اگرچه قابلیت جدید به صورت مستقیم کانال واتساپ نام ندارد، اما به لطف ویژگی اضافه شده به گروه‌های واتس اپی، امکان کاملا مشابهی با کانال در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

روش ایجاد کانال در واتس آپ

روش ایجاد کانال در واتس اپ

 

به جرات می‌توان گفت تنها قابلیت مهمی که سبب شد تلگرام خیلی سریع رشد کند، امکان ساخت کانال بود. پیش از اضافه شدن این ویژگی به آن، تلگرام نیز همانند بی‌شمار پیام‌رسانی بود که در گوگل پلی یافت می‌شد، اما به لطف فراهم شدن قابلیتی به منظور پیام‌رسانی یک طرفه درونش، خیلی زود پیشرفت کرد. به تازگی ویژگی‌ جدیدی به محبوب‌ترین پیام‌رسان دنیا اضافه شده است که می‌توان به نوعی از آن تحت عنوان کانال واتس اپ یاد کرد.

کانال واتساپ درست کنید!

واتس اپ طی مدت زمان اخیر قابلیت‌های جدیدی را به گروه‌های اپلیکیشن خود اضافه کرده است. به عنوان نمونه می‌توان به اضافه شدن شرح گروه و امکان جلوگیری از اضافه شدن به گروه‌ها توسط دیگر کاربران اشاره کرد. جدیدترین ویژگی مربوط به گروه‌ها سبب می‌شود تنها ادمین قادر به ارسال پیام در گروه باشد. به این ترتیب پیام‌رسانی یک طرفه امکان‌پذیر شده و قابلیت کانال واتس اپ در دسترس خواهد بود.

ساخت کانال در واتساپ

 

به عقیده شرکت مادر واتس اپ یعنی فیس بوک، این قابلیت برای زمان‌هایی که افراد از گروه‌ها به منظور اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنند بسیار کاربردی است. به این ترتیب فقط یک نفر به عنوان مسئول گروه مجازی تشکیل شده در واتس اپ قادر به ارسال پیام بوده و به لطف جلوگیری از انتشار پیام‌های متفرقه، اطلاع‌رسانی به اعضا به بهترین وجه ممکن صورت می‌گیرد.

به منظور فعال کردن قابلیت جدید، وارد اطلاعات گروه واتس اپی مورد نظر شده و بعد از لمس Group Settings و سپس Send Messages، گزینه Only Admins را انتخاب کنید. قابلیت کانال واتس اپ به زودی در اختیار کاربران سراسر دنیا قرار خواهد گرفت.

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 14, میانگین امتیاز: 4,36 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>