شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

عکس مازیار لرستانی بدون کلاه

مازیار لرستانی با شکل و شمایلی خاص روز سینما را تبریک گفت.

مازیار لرستانی در ۵۶ سالگی اعلام کرد که عمل تطبیق جنسیت انجام داده است و دیگر با اسم شهره شناخته نخواهد شد. او مدتی پس از اعلام تطبیق جنسیت خود هنوز موهای خود را می پوشاند و چندی پیش کلاه را برداشت و اعلام کرد که هورمون تراپی را شروع کرده است تا به شکل ظاهری مردانه نیز نزدیک شود.


مازیار لرستانی

به گزارش سایت طلا، چندی پیش مازیار لرستانی اعلام کرد که به زودی هورمون تراپی را آغاز می کند و دیگر نیز موهایش را با کلاه نخواهد پوشاند. او خبر تطبیق جنسیت خود را در ۵۶ سالگی اش اعلام کرده است.

هنوز دو هفته از این خبر نگذشته بود که او با استایل کاملا مردانه عکسی از خودش منتشر کرد. مازیار لرستانی با انتشار عکس زیر نوشته است:

عکس مازیار لرستانی بدون کلاه

مازیار لرستانی بدون کلاه

دل خلقی ست در مشتم / امید مردمی خاموش هم پشتم / کمان کهکشان در دست / کمانداری کمانگیرم / شهاب تیزرو تیرم / ستیغ سربلند کوه مآوایم / به چشم آفتاب تاره رس جایم / مرا تیر است آتش پر / مرا باد است فرمان بر / ولیکن چاره را امروز زور و پهلوانی نیست / رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست / در این میدان / بر این پیکان هستی سوز سامان ساز / پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز.

شکست عشقی و ازدواج مازیار لرستانی

یکی از حواشی زندگی مازیار لرستانی مربوط به داستان عاشق شدنش است که قبل از تطبیق جنسیت اتفاق افتاد. او در این باره گفته است: موقعی داستان شکست عشقی ساده و یک خطی برایم اتفاقی بسیار عظیم و سهمگین بود و باعث شد احساس شکستی بزرگ بکنم. موج غم من را در خود غرق کرد و به دامن افسردگی پناه بردم در این مدت ۸ سال از بازیگری جدا شدم و تنهایی و بیماری باعث افزایش ۴۰ کیلویی وزنم شد. بعد از مدت ها به کمک روانشناس دوباره به بازیگری برگشتم.

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 16, میانگین امتیاز: 3,63 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×