سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

ازدواج مجدد ریحانه پارسا؛ عکس شوهر جدید ایرانی ریحانه پارسا

برخی رسانه‌ها مدعی اند که ریحانه پارسا مجددا در ترکیه با یک ایرانی به نام میلاد خدایی ازدواج کرده و علاقه‌ای به اعلام رسمی آن ندارد. البته ریحانه پارسا تصاویری مبهم و مشترک با این شخص را منتشر کرده است. اما هنوز این موضوع را به شکل رسمی اعلام نکرده است.
ازدواج مجدد ریحانه پارسا

به گزارش تصویر زندگی به نقل از فرارو، برخی رسانه‌ها مدعی اند که ریحانه پارسا مجددا در ترکیه با یک ایرانی به نام میلاد خدایی ازدواج کرده و علاقه‌ای به اعلام رسمی آن ندارد. البته ریحانه پارسا تصاویری مبهم و مشترک با این شخص را منتشر کرده است. اما هنوز این موضوع را به شکل رسمی اعلام نکرده است.

واپسین روز‌های مهرماه ۹۹ بود که سام درخشانی خبر از مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه را داد. خبری که چند هفته پس از پایان زندگی مشترک او با مهدی کوشکی سر و صدای بسیاری به پا کرد. حالا ریحانه پارسا پس از حدود دو سال تصاویری از زندگی اش در ترکیه منتشر کرده و باعث شده تا برخی رسانه‌ها ادعای ازدواج او را مطرح کنند.
این رسانه‌ها مدعی اند که ریحانه پارسا مجددا در ترکیه با یک ایرانی به نام میلاد خدایی ازدواج کرده و علاقه‌ای به اعلام رسمی آن ندارد. البته ریحانه پارسا تصاویری مبهم و مشترک با این شخص را منتشر کرده است. اما هنوز این موضوع را به شکل رسمی اعلام نکرده است.

برخی کاربران فضای مجازی نیز در واکنش به ازدواج ریحانه پارسا، معتقدند که این موضوع صحت ندارد وممکن است یک بازی تازه برای جلب توجه کاربران باشد.

استناد آن‌ها هم به صفحه ریحانه پارسا در اینستاگرام است. صفحه‌ای که حالا ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده دارد و به عقیده کاربران با ایجاد حواشی و جنجال در طول سال‌های اخیر به دست آمده است.

او این روز‌ها در ترکیه و در گفتگو با رسانه‌ها این کشور خبر از ساخت دومین فیلم کوتاه اش داده است. علاوه بر این به فعالیت در حوزه فشن و زیبایی مشغول است و در فضای مجازی به عنوان یک اینفلوئنسر فعالیت می‌کند.

شوهر جدید ریحانه پاراسا، میلاد خدایی کیست؟

میلاد خدایی که برخی رسانه از او به عنوان نامزد ریحانه پارسا یاد می‌کنند، یک فعال حوزه فشن و زیبایی است که به تازگی برند‌هایی را در این کشور به ثبت رسانده اند. اما به نظر می‌رسد که شغل پیشین او در ایران آرایشگری بوده باشد.

میلاد خدایی شوهر جدید ریحانه پاراسا
علت هم این است که او در صفحه اینستاگرام اش تصویری از امیر قلعه نویی منتشر کرده و نشان می‌دهد که مشغول پیرایش او است.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×