دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

واریز اضافه حقوق معوقه فرهنگیان مرداد ۱۴۰۱

واریز حقوق معوقه فرهنگیان

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: همزمان با اجرای سراسری طرح رتبه بندی معلمان، اضافه حقوق معوقه فرهنگیان مشمول در استان اصفهان تا ۳۱ اَمرداد واریز می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در نخستین مرحله از اجرای این طرح، فرهنگیان مشمول باید با مراجعه به سامانه وزارتی رتبه بندی معلمان به نشانی rtb.medu.ir ثبت نام کنند.

محمدرضا ابراهیمی با بیان اینکه انجام مراحل بعدی این طرح اطلاع داده خواهد شد، افزود: اضافه حقوق ۱۱ ماهه رتبه بندی فرهنگیان مشمول در استان اصفهان تا ۳۱ امرداد به حساب آنان واریز می‌شود.

بر اساس قانون رتبه بندی معلمان مصوب ۲۴ آذرماه سال ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی و تاییدشده در ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ در شورای نگهبان قانون اساسی از سی و یکم شهریور سال گذشته به مجموع حقوق، مزایا و فوق‌العاده‌های مستمر معلمان با رتبه آموزشیار معلم ۱۰ درصد، مربی معلم ۱۵ درصد، استادیار معلم ۱۲ درصد، دانشیار معلم ۱۰ درصد و استاد معلم ۵ درصد علاوه بر افزایش رتبه‌های قبلی، اضافه شده است.

۲۵۰ هزار میلیارد ریال در بودجه ۱۴۰۱ برای رتبه‌بندی معلمان در نظر گرفته شده بود که با توجه به اعمال رتبه بندی در نیمه دوم سال ۱۴۰۰، این لایحه متناسب با شرایط جدید از اعمال خواهد شد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 92, میانگین امتیاز: 3,62 از 5)
Loading...

۵۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. رسول گفت:

  باسلام، بجای پاس دادن معلم به جمع آوری مدارک سالهای ایام جوانی و دنبال نخودسیاه فرستادن بهتر است معلم را تشویق و تجهیز به دانش روز کنید. سهمیه کتاب رایگان، دسترسی به اینترنت رایگان برگزاری کلاس ضمن خدمت و … این ها در روند پیشرفت جامعه علمی کارساز است. یک بار هم که شده از بعضی کشورها عبرت بگیرید البته وزیر دانا جامعه دانا می سازد به قول معروف باید کار را به کار دانش سپرد.

  موافقم ۱۱
  مخالفم ۳
  • مهدی گفت:

   در رسانه ها میگید ۱۱ میلیون ولی در عمل ۷ میلیون واریز می کنید!! چرا به کشور و دانش آموزان خیانت می کنید؟

   موافقم ۴
   مخالفم ۲
 2. معلم گفت:

  جدول ۲ و ۳ رتبه بندی بعضی مواردش حکم شکنجه داره بخدا. مسئولین بزرگوار کمی دلتون بسوزه بخدا ما جوونای فرهنگی با این حقوق به جایی نمی‌رسیم.

  موافقم ۸
  مخالفم ۱
 3. محمدی مهرآفرین گفت:

  باسلام منم یک مهرآفرین هستم که حدود ۱۶سال سابقه دارم و کلی زحمت کشیده ام. کجاست عدالت؟ که میگن مهرآفرین شامل علی الحساب نمیشه واقعاً خنده داره، معلم معلم است چه رسمی چه پیمانی و..
  چه کار دارند می‌کنند که بعد این همه سال هنوز رسمی نشده ایم و کسی بفکر ما نیست …اگر یک روز سرکار نرویم باید جواب پس بدیم …چرا وزارت آموزش و پرورش جواب ما رو نمی دهند که استخدامی رسمی ما بعد این همه سال آیا نباید پیگیری شود

  موافقم ۱۳
 4. فرشید سهرابی گفت:

  باسلام اکثر معلمان با طرح بارگذاری مدارک موافق نیستند و دقیقه نود معلم باید بفکر جمع آوری مدارک باشد بنظر من بهتره است این طرح لغو شود. باتشکر

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۵
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×
/a>