سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

فال عشق و احساس جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ (❤️عشق در نگاه متولدین هر ماه)

متولد چه ماهی از سال هستید؟ دیدگاه شما نسبت به عشق چیست ؟ متولدین ماه های مختلف سال ، عشق را چگونه می بینند؟ عشق در نگاه طرف مقابل شما چگونه است؟

فال عشق و احساس متولدین هر ماه

عشق در نگاه متولدین فروردین ماه : قلبا عاشق است و در عشق پا بر جاست. از عشق داستانی سوزناک می سازد که شعله هایش همیشه در قلبش روشن خواهد ماند. عشقی بی ریا و واقعی دارد که حاضر نیست با هیچ چیز دنیا عوضش کند البته تا زمانی که این عشق دوطرفه باشد.

عشق در نگاه متولدین اردیبهشت ماه : عاشقی بی قرار است و کمرو ولی پرشهامت. عشق را در چشمان من بنگر. چهره ی بر افروخته ام را ببین و عشق را حس کن به صدای نفس های من گوش کن و بشنو ترانه ی عشق را

عشق در نگاه متولدین خرداد ماه : بهترین عاشق دنیاست و گفتارها و دل او پر ز رویاهای عاشقانه‌هاست. با من به رویا بیا به رویای عشق بیا تا بر فراز بلندترین کوه گام نهیم بیا تا در ژرف ترین اقیانوس شنا کنیم بیا تا به دورترین ستاره ها پر کشیم بر عشق ما هیچ چیز ناممکن نیست

عشق در نگاه متولدین تیر ماه : بهشت هیچ است در برابر گام برداشتن در کنار تو در شبی زیبا زیر نور ماه

عشق در نگاه متولدین مرداد ماه : عاشق پیشه است و بی عشق زندگی نمی کند. گویی خورشید گرمای خود را از دست داده است و گل های سرخ عطری ندارند و ستارگان دیگر نمیخوانند آن گاه که چشم می گشایم و می بینم با تو نیستم

عشق در نگاه متولدین شهریور ماه : عشق او شعله ای کوچک ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی است. شاید که عاشق نیستم شاید که نمی توانم عاشق باشم شاید حتی نمی خواهم عاشق باشم ولی نه در برابر عشقی مانند عشق من به تو که تا آخرین لحظه عمر آن را در قلبم نگاه خواهم داشت.

❤️ فال هفتگی عشق ❤️

عشق در نگاه متولدین مهر ماه : با پر شورترین گفتارهای عاشقانه با فداکاری هایم در راه عشق به تو خواهی دید که چگونه دوستت دارم. در امور عشقی ورزیده است و زندگی اش پر از ماجراهای عاشقانه است.

عشق در نگاه متولدین آبان ماه : هیجان عشق برای او زیبا و پر جاذبه است و در عشق صادق است. در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستم که به سوی من می آیی و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنم دوستت دارم.

عشق در نگاه متولدین آذر ماه : نگاهی شاعرانه به عشق دارد. نجوایی از سوی تو نگاهی کوتاه از چشمان زیبای تو لبخندی شیرین بر لبان زیبایت و من غرق در عشق

عشق در نگاه متولدین دی ماه : قلبی گرم و پر ز عشق دارد. روزها ماه ها و سال ها می گذرند و شاید هیچ چیز عوض نشود جز من که بیش از پیش عاشق گشته ام

عشق در نگاه متولدین بهمن ماه : عشق خود را دیر ابراز می کنی و عاشق آزادی است. می خواهم آزاد زندگی کنم بسان پرندگان مهاجر ولی قفسی ساخته از عشق تو جایی است که همواره روبه آن خواهم داشت.

عشق در نگاه متولدین اسفند ماه : جذاب و پر نشاط است و در عشق بی نظیر است. من آنی نیستم که بی عشق زندگی را سر کنم آن گاه که در رویایی عاشقانه هستم و چشمانم را میگشایم و عشق رویایی ام را در تو می بینم.

فال عشق امروز

♈ فال عشق فردا متولدین فروردین❤️

شخص احساسیتون ناراحته و نگران موضوعی هست ولی بهتون وفاداره و اگر قولی داده باشه بهش عمل میکنه، رابطه عاشقانه دارید.


♉ فال عشق روزانه متولدین اردیبهشت❤️

برای خانومها رقیب احساسی وجود داره که این رقیب باعث شده تا طرف احساسیتون برای جلو اومدن و نزدیک شدن به شما تردید داشته باشه ولی شما در هر حال بهش وفادارید و بهش فکر میکنید.


♊ فال عشق و ازدواج متولدین خرداد ❤️

محدودیت دیدار دارید، تو این رابطه غمگینید، اگر رفته به سمتتون دوباره برمیگرده، معجزه و خوشحالی در این رابطه دیده میشه.


♋ فال عشق متولدین تیر ❤️

دوست داشتنتون دوطرفست ولی در حال حاضر فاصله و دلتنگی و بیقراری بین هر دوتونه و دوست دارید به نوعی و یا جایی همدیگه رو ببینید.


♌ فال عشق متولدین مرداد ❤️

دوست داشتنی که هنوز جدی و گرم نشده، دوری و جدایی و محدودیت در دیدار دارید شما ناراحت و نگرانید.


♍ فال عشق واقعی متولدین شهریور ❤️

دودلی و دلخوری و بحث های بینتون باعث شده که یه تردیدها و دودلی نسبت به رابطتون به وجود بیاد که خودت احساس تنهایی تو این رابطه رو داری ولی به زودی آشتی دارید.


♎ فال عشق قلب متولدین مهر ❤️

به زودی کسی که دوستش دارید و دیدار میکنید. دوستتون داره و بهتون فکر میکنه.


♏ فال احساسی متولدین آبان ❤️

اطراف رابطتون حسود دارید که به خودت و عشقت حسادت میکنه به زودی با پیام یا تماسی ازطرفش خوشحال میشی.


♐ فال عشق متولدین آذر ❤️

دوست داشتنتون دوطرفست. علاقه و عشق بینتونه ولی این وسط ممکنه به خاطر خواسته ای که رد شده کمی ناراحتی به وجود بیاد قولی که دیر عمل میشه.


♑ فال عشق متولدین دی ❤️

تماس و یا پیامی خوشحالتون میکنه و یک پیشنهاد از سمتش دارید و ممکنه شخصی با بدگویی قصد ناراحت کردن شما رو داشته باشه.


♒ فال عشق متولدین بهمن ❤️

در مورد عشقی که تو دلتون دارید نسبت بهش فاصله و دلتنگی و دوری دیده میشه که در بیشتر موارد به خاطر کار و یا کاری که به اجبار در حال انجامش هست دیده میشه یا سفری که اتفاق میفته و شخص احساسیتون به نوعی ازتون دلخوره.


♓ فال عشق متولدین اسفند ❤️

شخصی احساسیتون دوستتون داره و بهتون فکر میکنه ولی در حال حاضر مشغله های فکری زیادی اذیتش میکنه و این موضوع گاهی بینتون دوری و فاصله میندازه.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 39, میانگین امتیاز: 4,36 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×