دوشنبه , ۲۷ دی , ۱۴۰۰

با عادت بد متولدین هر ماه آشنا شوید

عادات بد متولدین ماههای مختلف

 

سمبل متولدین هر ماه - عادت بد متولدین هر ماه

 

همانطور که می دانید هیچ فردی کامل نیست. اگر چه متولدین ماههای مختلف خصوصیات خوب زیادی دارند اما در کنار همه آنها، عادات بدی نیز دارند که در اینجا به بارزترین شان اشاره کرده ایم. اگر شما هم دوست دارید عادت بد متولدین هر ماه را بدانید، با ما همراه باشید.

 

عادات بد متولدین فروردین ماه

فروردینی ها افراد مستقلی هستند و دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند. آنها منم منم های زیادی دارند که گاهی غیر قابل تحمل است. البته این واقعا اشتباه آنها نیست، آنها دوست دارند که آنچه در سرشان می گذرد را بیان کنند تا دیگران بشنوند و به وقت اش آنها را به افرادی دیگری انتقال دهند. فروردینی ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند.

عادات بد متولدین اردیبهشت ماه

افرادی که در این ماه به دنیا آمده اند، افراد تنبل و بی انگیزه ای هستند که دوست دارند مدام روی کاناپه یا تخت شان دراز بکشند و استراحت کنند. اردیبهشتی ها همچنین یکی از لجبازترین افراد هستند که حتی دوست ندارند خودشان را تغییر دهند.

عادات بد متولدین خرداد ماه

بدترین عادت خردادی ها این است که نمی توان خیلی روی حرف شان حساب کرد. در واقع آنها غیر قابل پیش بینی هستند. آنها برای کارهایشان برنامه می چینند اما در لحظه آخر تمام شان را کنسل می کنند. بنابراین خیلی نمی توان به آنها اعتماد کرد.

عادات بد متولدین تیر ماه

متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند، به همین دلیل تمام کارهایشان را محتاطانه انجام می دهند، از خرید لباس گرفته تا شروع کاری جدید. آنها همیشه به فردی در کنارشان احتیاج دارند تا مراقب شان باشد و امنیت کارشان را تضمین کند. آنها این نکته را نادیده می گیرند که بسیار باهوشند و می توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند، فقط کافی است کمی اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.

عادات بد متولدین مرداد ماه

مردادی ها شخصیت قدرتمندی دارند و مدام نظراتی که در سر دارند را با دیگران به اشتراک می گذارند، اما بدترین عادت شان جلب توجه است. به عنوان مثال آنها با صدای بلند در مکان های عمومی مانند رستوران یا کتابخانه می خندند که اصلا خوشایند نیست.

عادات بد متولدین شهریور ماه

به نظر شما عات بد شهریوری ها چیست؟ آنها کمالگرا هستند. متولدین این ماه دوست دارند که کامل ترین باشند. اگر کاری را آغاز کنند، تمام تلاش شان را می کنند تا آن را به بهترین نحو ممکن به اتمام رسانند، به همین دلیل مدام با دوستان و خانواده یا حتی شریک زندگی شان درگیری دارند. این افراد دیگران را به دلیل بی توجهی سرزنش می کنند. در یک جمله شهریوری ها افراد پرتوقعی هستند.

 

طالع بینی عشق و روابط عاطفی رمانتیک در سال ۹۶ – ۲۰۱۷

شخصیت شناسی از روی شکل لب • طالع بینی لب

فال و طالع بینی شغل آینده متولدین هر ماه

 

عادات بد متولدین مهر ماه

همانطور که از نامش پیداست، مهری ها افراد با مهر و محبتی هستند، اگر چه گاهی بداخلاق می شوند. از عادات بد آنها می توان به روابط اجتماعی بیش از حدشان اشاره کرد. آنها به هر جایی که قدم می گذارند، دوستان جدیدی پیدا می کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی شناسند، سر صحبت را باز می کنند. بدتر از آن تمام روز را در مورد زندگی دوستان شان صحبت خواهد کرد که اصلا برای دیگران جذاب نیست.

عادات بد متولدین آبان ماه

آبانی ها افراد رکی هستند. اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود، برای اصلاح آن درنگ نمی کنند. اگر چه آنها بی ادب نیستند اما نمی توانند اشتباهات دیگران را بپذیرند. پس موقع صحبت کردن با یک آبانی، مراقب باشید.

عادات بد متولدین آذر ماه

متولدین آذر را می توان فیلسوف نامید. آنها دوست دارند که مدام از ذهن شان کار بکشند و در فضاهای مختلف کشف و اکتشاف کنند. آذری ها از بحث کردن لذت می برند، به همین دلیل شاید که از همنشینی زیاد با آنها لذت کافی را نبرید.

عادات بد متولدین دی ماه

از آنجا که متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند، مدام دیگران را به دلیل کمبود اطلاعات سرزنش می کنند. این افراد از نظر دیگران افراد بی ادبی هستند که فقط خودشان را می بینند. در بحث های گروهی، اگر حرف شان را متوجه نشوید یا آنطور که آنها انتظار دارند رفتار نکنید، عصبانیت آنها را بر خواهید انگیخت.

عادات بد متولدین بهمن ماه

بهمنی ها افراد منحصر بفردی هستند اما از آنجا که هر کسی کامل نیست، آنها نیز رفتارهای بد خود را دارند. شاید بتوان گفت که بدترین عادت آنها این است که نمی توانند از دنیای خیالی خود بیرون آیند. آنها به شدت خیالپردازند به حدی که به دنیای واقعی توجه زیادی نمی کنند و همین موضوع موجب ناراحتی و عصابیت اطرافیان شان می شود.

عادات بد متولدین اسفند ماه

اسفندی ها یکی از صادق ترین، خاکی ترین و مورد اعتمادترین افراد می باشند. آنها در پیدا کردن دوست مهارت بالایی دارند اما اشکال آنها این است که نمی توانند زمان شان را به خوبی برنامه ریزی کنند. به بیان دیگر، آنها همیشه زمان کم می آورند. اگر با اسفند ماهی ها قرار ملاقات دارید، مطمئن باشید که دیر به سر قرار می رسند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 115, میانگین امتیاز: 4,05 از 5)
Loading...

۲۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. roz گفت:

  کاری با بقیه ماه ها ندارم ولی یک بهمن ماهی موقع عصبی شدن تمام خوبی هایی که کرده رو می کوبه سرت و گاها اصلا تعادل ندارن و همه رو مقصر بدبختی هاشون میدونن و همیشه دنبال مقصر هستن.
  یکطرفه به قاضی میرن خوبی هارو با یه بدی میشورن
  گاها دنیارو بهم میرزه بعدا یه معذرت خواهی مختصر می کنه و انتظار اینو داره از یاد ببری چه … زده ولی خودش هیچوقت فراموش نمیکنه.
  فوق العاده فرصت طلبن و از همه برای رسیدن به اهداف استفاده میکنن و آخرسرم طرف رو مقصر میدونن

  موافقم 2
  مخالفم 2
  • کیمیا گفت:

   خیلییییییی درست بود زدی تو هدف دقیق اخلاق بهمن ماهی ها رو گفتی احساس میکنم اخلاق خود اون کسی که دارم بهش فکر میکنم رو گفتی عالی بود

 2. زینب گفت:

  من بهمن ماهی هستم درست گفته بود، در مورد عشقم هم درست گفته

  موافقم 1
  مخالفم 1
 3. Melika گفت:

  من خردادیم و اینکه میگه غیر قابل پیش بینی ام درسته اینی که همه برنامه هام و یهو کنسل میکنم درسته کلا درسته همش ولی باید اینم اضافه میکرد که هم خیلی مغروره هم خودپسند و لجباز 😂🤞

  موافقم 1
  مخالفم 1
 4. نازنین گفت:

  من دی ماهیم ویژگی ها واقعاً درست گفته شده بود، اگه تو جمع کسی به حرفم توجه نکنه خیلی عصبی میشم

  موافقم 3
  مخالفم 1
 5. یسنا گفت:

  واقعا هر چی برای یه خانم اردیبهشتی گفته همش درسته😓👌🏻👍🙏

  موافقم 3
  مخالفم 1
 6. جانا گفت:

  منم اسفندی هستم. افتخار میکنم

  موافقم 5
  مخالفم 1
  • mahnaz گفت:

   مثلا متولد یه ماهی بودن چه افتخاری داره؟
   تو چیزی که در بدست آوردنش هیچ نقشی نداریم :/

   موافقم 5
   مخالفم 4
 7. آتنا گفت:

  اسفندیم و به اسفند بودنم افتخار می کنم چون هر خوبی خوشبختانه در وجودم هست

  موافقم 10
  مخالفم 2
 8. شهربانو گفت:

  منم آذر ماهیم کاملا هم درسته

  موافقم 5
  مخالفم 1
 9. به یادتو گفت:

  منم یه اسفندیم درستتههه

  موافقم 6
  مخالفم 1
 10. محمدی گفت:

  بد نبود ولی اشتباه هم توش بود

  موافقم 8
  مخالفم 1
 11. حسین گفت:

  متولد اسفندم هر چی گفته درسته

  موافقم 10
  مخالفم 2
 12. Saeid گفت:

  من یه فروردینیم و کاملا درسته زنم بهمنی بود و رفتار من منم من و تخیلات اون و من های اون تبدیل شد به مهلک بزرگ در حدی که داریم طلاق می گیریم متاسفانه

  موافقم 1
  مخالفم 5
 13. النا گفت:

  من اردیبهشتم و صددرصد درسته
  آی ام به شدت کله شق و لجباز و از صب تا شب لم دادم رو کاناپه باگوشی ور میرم یا میخوابم هر چقدرم اینو اون میگن آدم باش انگار نه انگار
  مرسی همش کاملا درست بود😂😂😂😂😂

 14. فاطمه گفت:

  من متولد ماه آذرم و دقیقا درست گفته بود

  موافقم 6
  مخالفم 3
 15. bano گفت:

  من فروردینم کاملا اشتباه بود

  موافقم 4
  مخالفم 4
 16. Fable گفت:

  بنظرم از یه اسفندی ضربه خورده ایشون که اینو نوشته!
  والا خواهر من اسفندیه و دقیقا همینجوریه که نوشته البته خیلی هم منظم و وقت شناسه
  همه مثل هم نیستند گاهی شرایط زندگی باعث تغییر افراد میشه. بهتر است ما هرچی میبینم و میشنویم هرجایی به زبون نیاریم

  موافقم 8
  مخالفم 6
 17. کمالی گفت:

  بنظر من نویسنده طالع بینی ها ، خودش متولد اسفند هست….فقط اسفندی ها اون چیزی که نوشته شده ،نیستند.
  وگرنه بقیه ماهها درست بود .
  اسفندی ها ضعیف و حسود هستند. رقابتی و تنگ نظر
  اسفندی ها خیلی بدتر از چیزی که شما نوشتید هستند.
  اما یازده ماه دیگه کاملا درست بود .
  ممنون

  موافقم 15
  مخالفم 19

ارسال دیدگاه شما

×