دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

تست هوش جنایی: چه کسی قاتل عروس است؟

کارآگاه جنایی برای پیدا کردن قاتل عروس

معمای جنایی پیدا کردن قاتل عروس

در این مطلب از سری تست های هوش و معما یک سوال هوش تصویری جذاب و چالش برانگیز آماده کرده ایم. آیا شما فکر می کنید که در ارائه پاسخ به سوالات هوش همیشه یک سر و گردن از دیگران بالاتر هستید. در آزمون شناسایی قاتل عروس باید بتوانید در یک نگاه قاتل را شناسایی کنید. شما می توانید با کمک معمای جنایی پیدا کردن قاتل عروس، مهارتهای شناختی خود را محک بزنید.

در این تصویر شما با یک صحنه قتل روبرو هستید. زمانی که عروس برای تغییر لباس خود به اتاق کناری سالن مراجعه کرد، به قتل رسید. پزشک قانونی پس از بررسی جسد عروس متوجه شد سم در خون عروس شد.

چه کسی قاتل عروس است؟

پلیس متوجه شد که همه مهمانان عروسی قبل از ورود به تالار عروسی، کاملا بازرسی شده اند و ورود هر گونه اسلحه گرم و سرد ممنوع بوده است. به هر صورت پلیس چند نفر را به عنوان افراد متهم قتل دستگیر کرد. به واقع باید گفت که یکی از افراد متهم به قتل، عروس را کشته است. پلیس با کمک برخی از شواهد، توانست قاتل را دستگیر کند.

به نظر شما شواهد چه چیزی بوده است؟ قاتل چه کسی بوده است؟ با دقت به تصویر آزمون شناسایی قاتل عروس نگاه کنید و این سوال معمایی را حل کنید. فقط یادتان باشد که برای سخت تر شدن معما زمان شما محدود است.

شما فقط ۱۰ ثانیه وقت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای جنایی قاتل عروس

همانطور که اشاره شد، شما برای پاسخ دادن به آزمون شناسایی قاتل عروس باید از تمامی حواس خود استفاده کنید. اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده باشید می توانید به بالا رفته و ۱۰ ثانیه بیشتر وقت بگذارید.

.

.

.

.

همانطور که اشاره شده، مهمانان در بدو ورود به سالن عروسی بازرسی شده اند. پس امکان بردن هر گونه وسایل و سلاح و … ممکن نبوده است. لذا بای قاتل به گونه ای وسیله قتل را پنهان کرده و وارد سالن شده باشد. به تصویر عروس روی زمین افتاده دقت کنید. شما سوزنی را که انتهای آن پر قرمز رنگ وجود دارد را می بینید. این سوزن احتمالا سمی بوده است و زن قرمز پوش به کمک پرهای روی شانه های خود توانسته این وسیله را پنهانی وارد سالن کند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 28, میانگین امتیاز: 4,11 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>