دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

رونمایی شهاب حسینی از همسر جوان خود + واکنش همسر سابق

شهاب حسینی به تازگی از همسر جدید و جوان خود ساناز ارجمند رونمایی کرد، همسر قبلی وی نیز در فضای مجازی به این اقدام واکنش نشان داد. پس از این که شهاب حسینی در مراسم اکران فیلم سینمایی شین با همسر جدیدش حضور یافت، خیلی‌ها منتظر واکنش پریچهر قنبری همسر اول شهاب حسینی بودند.

شهاب حسینی در کنار همسر جدید خود ساناز ارجمند

شهاب حسینی در کنار همسر جدید خود ساناز ارجمند

حال پریچهر قنبری با انتشار یک استوری غمناک به شکل غیر مستقیم نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

واکنش پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی به ازدواج مجدد او در استوری اینستاگرام

پریچهر قنبری: و قسم به نور وقتی از زخم هایت وارد می شود، تا غم در آغوشت نگیرد

شهاب حسینی در کنار پریچهر قنبری همسر اول

شهاب حسینی در سال ۱۳۷۴ و زمانی که ۲۲ سال سن داشت با او ازدواج کرد حاصل ازدواج آنها دو فرزند پسر به نامهای امیرمحمد و امیرعلی میباشد. شهاب حسینی و پریچهر قنبری مدتی بود که از هم جدا شده بودند و در سه سال اخیر دیگر به صورت مشترک در هیچ محفل هنری دیده نشده و تمام تصاویر مشترک خود را از فضاهای مجازی همدیگر پاک کردند ولی هیچگاه به صورت رسمی در این رابطه صحبت نکردند.

همسر جدید شهاب حسینی  کیست؟

ساناز ارجمند سال ۱۳۶۹ در شهر مشهد به دنیا آمده و در چند سال اخیر به تهران نقل مکان کرده و در پروژه‌های عکاسی مدلینگ و آتلیه‌ها فعالیت می‌کرد.

شروع همکاری و آشنایی ایشان با شهاب حسینی از عکاسی در برنامه «هم رفیق» شروع شد و بعدا به استخدام شرکت «سون اسکای» آقای بازیگر هم درآمد.

شهاب حسینی بعد جدایی از همسر سابق خود، رسما برای بار دوم ازدواج کرد، این زندگی جدید که در اول راه است بسیار جنجال آفرین شده است!

آقای بازیگر با یک هنرمند در عرصه عکاسی و از کارمندان خود ازدواج کرده است که اولین بار در اکران فیلم «شین» در کنار هم اولین بار دیده شدند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 12, میانگین امتیاز: 4,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>