چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

تست روانشناسی: این تصویر ترس پنهان شما را لو می دهد

این تست روانشناسی، نحوه عملکرد مغزتان را آشکار می کند و در مورد تیپ های شخصیتی، عملکرد چپ یا راست مغز و غیره به ما چیزهای زیادی می گوید. این تصویر ضمیر ناخودآگاه شما را تحریک می کند تا چهره های موجود در تصاویر را با ترس هایتان مرتبط کند و آنها را آشکار کند.

دختر بچه

اگر برای اولین بار یک دختر بچه را دیدید که زیر درخت نشسته است، به این معنی است که منشأ ترس شما احساسات سرکوب شده از دوران کودکیتان است. ارتباط کودک با مادر مهم است زیرا باعث رشد عاطفی در بزرگسالی میشود. اتفاقات مختلفی در کودکی برای شما رخ داده است، که بر ذهن شما تأثیر گذاشته است. اگر در کودکی محبتی که نیاز داشتید را دریافت می کردید، دچار این ترس ها نمی شدید. عمیق ترین ترس ناخودآگاه شما، تصمیم گیری یا مسئولیت پذیری است.

پروانه

بزرگ ترین ترس شما مرگ یا از دست دادن فرصت ها و افراد مهم زندگیتان است. پروانه نماد نگرش مثبت است. اما همانطور که می دانیم هرجایی که نور باشد تاریکی هم هست. اگر نگرش مثبت باشد، قسمت تاریک تر یا منفی آن هم هست. اگر در خواب یا بیداری، پروانه ها را می بینید، نشان دهنده تغییر و آغاز فصل جدیدی در زندگی شما است.

پروانه ، انتقال دهنده روح در زندگی پس از مرگ است. پروانه نماد مقاومت ناخودآگاه ما در برابر عشق است.

توت فرنگی

توت فرنگی نماد عشق و قلب است. توت فرنگی، عشق طولانی مدت را نشان میدهد. همچنین درد و آسیب شکست عشقی را هم نشان میدهد. شما از عاشق شدن میترسید و این بخاطر آسیب هایی است که در گذشته دیده اید. این ترس را کنار بگذارید تا با فردی که لایق عشق شماست، آشنا شوید.

طبق افسانه ها، الهه زهره پس از مرگ آدونیس نتوانست گریه اش را متوقف کند. وقتی اشک از صورتش روی زمین می ریخت، اشک های او به توت فرنگی تبدیل میشد.

منبع: jagranjosh – tala.ir

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 18, میانگین امتیاز: 3,56 از 5)
Loading...

۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
  1. Mohammadreza گفت:

    بنده عکس جمجمه دیدم و کاملا هم مشخص میباشد ولی توضیحی در این باره ندادید

    موافقم ۳۲
    مخالفم ۲

ارسال دیدگاه شما

×
/a>