سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱

حال خوب با کدام هدایای تبلیغاتی ایجاد می شود

هدایای تبلیغاتی

هدیه دادن موثرترین و آسان‌ترین راه برای اثبات محبت خالصانه ما به اطرافیانمان است. هدیه آثار روانی مثبت بسیار زیادی به همراه دارد. افزایش محبت، تداوم رابطه عاطفی، ایجاد حس لذت، شادی و رضایت و نیز ایجاد حس اعتماد از جمله آثار مثبت هدیه به شمار می روند. با توجه به اثرات مثبت متعددی که هدیه دادن دارد چرا شما از اثرات آن برای تبلیغ برند خود استفاده نمی کنید؟ به ویژه اینکه ما در کشوری زندگی می کنیم که احساسات و روابط عاطفی جایگاه خاصی بین انسان‌ها دارند. بنابراین تمام شرایط مهیاست که شما از نیروی شگفت انگیز هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب در مشتری و ماندگاری در ذهن مخاطب خود استفاده کنید.

هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب : از طبیعت کمک بگیرید

در دنیای شلوغ و ماشینی زندگی انسان امروزی که تمام محیط انسان با تجهیزات دیجیتال و ابزارهای مصنوعی پر شده است وجود اشیائی برگرفته از طبیعت حال و هوای خوبی در فضای پیرامون ما ایجاد می کند. بسیاری از هدایایی که در ساخت آنها چوب به کار رفته پیشنهاد خوبی به ‌عنوان هدیه تبلیغاتی هستند. مطمئنا در همان لحظه اول که این هدیه خاص را به مشتری تقدیم می کنید لحظاتی ماندگار و فراموش نشدنی خلق می شود. ست هدیه رومیزی چوبی با رنگ های مختلف از زیباترین و جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی به‌شمار می‌رود. به این ترتیب در تمام طول روز در ساعات کاری در محل کار یا ساعات غیرکاری در منزل شما همراه مشتری خود هستید. این همراهی همیشگی حس نزدیکی و وفاداری به برند شما را در مشتری ایجاد می‌کند. شما از تقدیم هدیه تبلیغاتی هدف جز این ندارید.

فراموش نکنید کارهای هنری منطبق با فطرت انسان است

علاقه به هنر که از علاقه فطری انسان به زیبایی سرچشمه می گیرد حسی فطری در همه انسان هاست. شاید این حس فطری در لابه لای مشغله های روزمره انسان امروزی فراموش شده باشد؛ اما به­هرحال هنردوستی در نهاد تمامی انسان ها وجود دارد. شما با هدایای هنری این حس را در مشتری زنده می‌کنید.

ایران ما نیز سرزمین هنر و مردمان با احساس و هنردوست است. شاید تاثیر هیچ هدیه ای بیشتر از هدایای عجین شده با هنرهای دستی نباشد. چه خوب است زیرکی به خرج دهید و از هدایای کلیشه ای و تکراری همیشگی که برای تبلیغات استفاده می شود صرف نظر کنید. حتما می توانید تصور کنید که نیم ست مینا با رنگ آبی آرام بخش در قابی چرمی چه حال و هوای دلچسبی را به مخاطب شما القا می کند. هیچ ایرانی نیست که از میناکاری روی ظروف مسی و معرق‌کاری و سایر صنایع دستی اصیل لذت نبرد. تنوع صنایع دستی آنقدر زیاد که سلیقه همه افراد را تامین می‌کند. شما نیز حتما هدیه‌ای مطابق با سلیقه و جایگاه مخاطب خود پیدا می‌کنید.

تاثیر هنرهای ایرانی بر توریست های سایر کشورهای نیز قابل انکار نیست. به این ترتیب شما نه تنها از هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب استفاده کرده‌اید، بلکه مبلغی برای هنر و فرهنگ کشورمان خواهید بود.

هدایای تبلیغاتی

با هدایای خود در لحظات آرامش بخشی که مشتری تجربه می کند کنار او باشد

حتما شما نیز لذت وصف ناشدنی را که با شنیدن موسیقی آرامش بخش و مطلوب ایجاد می شود تجربه کرده اید. با شنیدن یک موسیقی آرامش بخش گویی از تمام دغدغه‌ها و مشکلات ریز و درشت جدا شده و دقایقی را در آرامشی محض غوطه ور می شوید.

اگر شما در چنین لحظاتی کنار مخاطب خود باشید شنیدن و دیدن نام شما تدائی‌کننده لحظات آرامش بخش خواهد بود. این حس و حال مطلوب به شکل گیری صمیمیت ببشتر بین شما و مشتری کمک می کند. در صورتی که می‌خواهید با این قبیل هدایای تبلیغاتی دیجیتال در ذهن‌ها ماندگار شوید چه چیزی بهتر از یک اسپیکر با ظاهری چوبی، زیبا و برگرفته از طبیعت. این اسپیکرهای خاص با آن ظاهر زیبا به‌تنهایی حس مطلوبی به انسان
می بخشند چه برسد به اینکه موسیقی آرام بخش نیز از آن در فضا پخش شود.

خود را در تمام لحظات مشتری ثبت کنید

اگر می خواهید از هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب استفاده کنید ساعت مچی یکی از بهترین گزینه‌های پیشنهادی به‌شمار می‌رود؛ البته به شرطی که از خوش سلیقگی خود در انتخاب طرح و رنگ ساعت نهایت استفاده را ببرید. در صورتی که ساعت شیک و زیبا باشد مطمئنا افراد در تما شرایط از آن استفاده می کنند. به این ترتیب با هر بار نگاه کردن به آن حس خوب هدیه گرفتن در آنها زنده می‌شود. چه بسا که شیرینی این حس باعث از بین رفتن تلخی مشکلاتی شود که بدون شک همه ما کم و بیش آنها را در طول روز تجربه می کنیم. علاوه بر ساعت مچی ساعت‌های دیواری و رومیزی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در تبلیغ برندتان به شما کمک می‌کنند.

جعبه پذیرایی به‌عنوان هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب

جعبه‌های پذیرایی با توجه به ظاهر زیبا و فانتزی و نیز کاربردی بودن امروزه به‌خوبی جای خود را بین طرفدارانشان باز کرده‌اند. جعبه‌هایی فانتزی و شیک که کاربرد زیادی نیز دارند. همه ما از دیدن این جعبه‌ها با طرح‌های زیبا در گوشه‌ای از اتاق یا سالن پذیرایی لذت می‌بریم. استفاده از جعبه‌های پذیرایی برای نگهداری زیورآلات، نسکافه یا چای کیسه‌ای در آشپزخانه مرسوم شده است. با توجه به نیاز و سلیقه شخصی افراد این جعبه‌ها کاربردهای زیاد دیگری نیز دارند.

با کمی خلاقیت جذابیت این هدیه چند برابر می شود. مثلا اگر این جعبه را با شکلات‌هایی خوشمزه با رنگ‌های زیبا و چشم‌نواز پر کنید. مطمئن باشید مخاطب با دیدن ظاهر زیبای این جعبه لذت بسیار زیادی می برد و  حالا با باز کردن در جعبه و دیدن خوراکی های خوشمزه داخل جعبه به وجد خواهد آمد. جعبه‌های پذیرایی در جنس‌های چوب، شیشه و چرم و طرح‌های بسیار متنوع موجود هستند. خیالتان را راحت کنیم شما نیز اگر حعبه پذیرایی را به‌عنوان هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب در مشتری انتخاب کنید حتما جعبه‌ای مطابق با سلیقه خود و متناسب با شرایط مشتریان پیدا می‌کنید.

شما نیز از لباس برای تبلیغ کار خود استفاده کنید

استفاده از لباس به‌عنوان ابزاری تبلیغاتی از روش‌های تبلیغاتی مرسوم در بسیاری از صنایع، شرکت‌ها و کارخانجات محسوب می‌شود. شما  نیز بهتر است دست به کار شوید و خلاقیت خود را در تبلیغ برند و کسب و کارتان نشان دهید. شک نکنید که ثبت برند روی لباس‌های مختلف از قبیل کلاه، تیشرت، لباس‌های سرهمی مخصوص محیط کار و جلیقه شیوه تبلیغاتی بسیار خوبی به‌شمار می‌رود.

تولید لباس‌ها با تعداد زیاد که دارای طرح‌های تبلیغاتی هستند سبب کاهش هزینه تولید می‌شود. پوشیدن لباسی که مزین به برند شماست در مشتری حس صمیمت نسبت به شما ایجاد می‌کند. به ویژه اینکه ساعت‌های طولانی را از این لباس استفاده می‌کند؛ البته توجه به این نکته ضروری است که هزینه ای که صرف تبلیغات می‌شود در مدت کوتاهی جبران خواهد شد.

هدایای چرمی مطابق با سلیقه اغلب افراد

هدایای چرمی گزینه بسیار مناسبی به‌عنوان هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب به‌شمار می روند. لوازم چرمی به‌دلیل رنگ و ظاهر خاصی که دارند در عین لوکس بودن توام با حس نوستالوژیک هستند. تنوع محصولاتی که در این دسته قرار می‌گیرند بسیار زیاد است. برای مثال می ‌وان به ست هدیه چرم، کیف چرم، کیف پول، فولدر، جاکارتی، جاکلیدی و کمربند اشاره کرد. حتما شما نیز تایید می‌کنید که کیف پول‌های چرمی، جاکارتی و جاکلیدی‌های چرمی برای هدیه‌های تعداد بالا در مناسبت‌ها یا مراسم‌های ویژه پیشنهاد خوبی هستند.

ماگ ها و لیوان‌های طرح‌ دار و فانتری هدیه تبلیغاتی ماندگار

هدیه‌ای کاربردی که در طول روز چندین بار توسط افراد در محیط کار یا منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد باعث می‌شود که حداقل چند بار در روز افراد به یاد برند شما بیفتند. به ویژه اینکه این هدایا روی میز افراد و مقابل چشم آنها قرار گیرند.

ماگ‌ها  و لیوان‌های با جنس‌های مختلف و طرح و رنگ بندی بسیار متنوع یکی از زیباترین هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب به‌شمار می رود. در لحظاتی که فرد خسته از کار روزانه با یک نوشیدنی دلچسب لحظات آرامی را تجربه می‌کند شما نیز با او همراه می‌شوید. شما این امکان را دارید که تمامی طرح های مورد نظر خود را روی این لیوان ها پیاده کنید.

با انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب برند خود را به بهترین روش تبلیغ کنید

تاثیری که هدیه بر مخاطب شما دارد انکار ناپذیر است. هدیه دادن روشی بسیار صمیمانه و موثر برای تبلیغ برند شماست. با دریافت هدیه مخاطب این پیام را دریافت می‌کند که شما تنها به فکر منافع خود نیستید، بلکه حال خوب او نیز برایتان مهم است. نکته مهم این است که شما باید از چارچوب هدایای کلیشه‌ای و به اصطلاح دم دستی بیرون بیایید و در انتخاب هدیه خلاق و حساس باشید.

حساسیت در انتخاب هدیه تبلیغاتی به معنای انتخاب هدیه گران قیمت نیست، بلکه منظور این است که از هدایای تبلیغاتی برای ایجاد حال خوب در مشتریان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. هدایای چوبی، هدایای چرمی، صنایع دستی، ساعت‌های رومیزی، مچی و دیواری زیبا و شیک یا حتی لباس‌ها ابزارهای بسیار مناسبی برای تبلیغ برند شما هستند؛ البته در این راه تنها نیستید تماشای محصولات بسیار متنوع و جذاب حس هفتم کار انتخاب هدیه تبلیغاتی را برای شما آسان میکنند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1, میانگین امتیاز: 2,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×