جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

این تست شخصیت شناسی ساده لوح بودن شما را لو می دهد

عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست روانشناسی، کدام یک بهتر است؟

یک تست روانشناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

این تست ها، یکی از موثرترین ابزارها برای درک رفتار انسان است. آیا از افرادی که به آنها اعتماد دارید، فریب می خورید؟ این تست شخصیتی شناسی نشان میدهد که چقدر ساده هستید.

اول چه چیزی در تصویر دیدید.

تست ساده لوحی

Naivety Test

یک مرد

اگر اولین چیزی که در تصویر متوجه شدید آن شدید«مرد» است، پس شما فردی هستید که:

یک زندگی اجتماعی را دوست دارید. شما اطراف خودتان را با دوستانتان احاطه کرده اید. به نظرات همه توجه می کنید . صلح طلب هستید و بین دوستانتان تفرقه نمی اندازید. در تصمیم گیری هایتان مشکل دارید.

بر اساس تحلیل ها می توان نتیجه گرفت که شما فردی بسیار ساده هستید و به راحتی به دیگران اعتماد می کنید و فریب آنها را می خورید.

یک پنگوئن

کسانی که ابتدا یک پنگوئن را دیدند از آن دسته افرادی هستند که:

بسیار شهودی هستند و دارای سطح بالایی از هوش هیجانی هستند تجربیات زیادی در زندگی داشته اند که آنها را به یک فرد عاقل تبدیل کرده است، به راحتی به مردم اعتماد نکنید باور کنید اتفاقات خوب زمان می برد.

کسانی که پنگوئن را دیدند کمتر ساده هستند.

مراقبت کردن از مردم و کمک به آنها خوب است، اما باید مطمئن شوید که دیگران از خوبی های شما برای انجام کارهایشان سوء استفاده نمی کنند. شما باید بدانید که چه زمانی به دیگران اجازه ندهید از شما سوء استفاده کنند و بهتر است دور آنها را خط بکشید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 43, میانگین امتیاز: 4,19 از 5)
Loading...
×