شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

معرفی خدمات و اخذ نوبت از متخصص ارتوپدی

متخصص ارتوپدی یکی از متخصصانی می باشد که همواره مطب او شلوغ است. اغلب افراد با بالا رفتن سن با مشکل مفصل، درد های موضعی در ناحیه لگن، استخوان ها و … روبرو می شوند. از همین رو نیاز است تا یک دکتر ارتوپد خوب آنها را معاینه و معالجه نماید.در ادامه سایت پی جو را به شما معرفی میکنیم میتوانید پزشکان متخصص ارتوپدی در شهر خود را بیابید و از آن ها نوبت بگیرید.

آشنایی با خدمات متخصص ارتوپدی:

اگر بخواهیم فعالیت های یک متخصص ارتوپدی را دسته بندی نماییم، از مهمترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • جراحی زانو و لگن: جا انداختن استخوان ها، درمان شکستگی ها و دررفتگی ها، درمان بیماری های عفونی و … عموما بر عهده جراح زانو و لگن است.لیست پزشکان ارتوپد متخصص جراحی لگن در شیراز و سایر شهرهای ایران را در سایت پی جو مشاهده نمایید.
  • تشخیص آسیب ها یا اختلالات مربوط به لگن و استخوان ها

متخصص ارتوپدی

متخصص ارتوپدی کیست

  • پیشگیری از بیماری های مربوط به استخوان ها و مفاصل: در این بخش عموما پزشک برنامه های ورزشی و داروهای ضد التهاب تجویز می نماید.
  • درمان انواع عفونت های مربوط به مفصل و عضلات
  • تعویض مفصل زانو و لگن
  • درمان آسیب رباط ها و تاندون ها
  • و ….

لیست پزشکان متخصص ارتوپدی در حوزه جراحی زانو مانند جراح زانو در شیراز و سایر شهرهای ایران را میتوانید در سایت پی جو مشاهده نمایید.

البته باید در نظر داشته باشید که متخصص ارتوپدی باید به انجام امور جراحی آشنایی داشته باشد. عموما این جراحی ها به صورت زیر دسته بندی می شوند:

  • تعویض مفصل زانو لگن: در زمانی که داروهای خوراکی، فیزیوتراپی و سایر روش های درمانی جواب ندادند، عموما از جراحی برای درمان استفاده شده و مفصل مصنوعی جایگزین می گردد.
  • ترمیم مینیسک: مینیسک ها اطراف زانو را گرفته و باعث راه رفتن آسان می شوند. اگر آنها آسیب ببیند، لازم است تا جراحی صورت گرفته تا به سرعت عضو آسیب دیده ترمیم شود.

نوبت دکتر ارتوپد

وظیفه متخصص ارتوپدی

  • درمان پارگی رباط: گاها به دلیل دویدن یا پریدن، رباط ها دچار پارگی می شوند. در این شرایط دکتر ارتوپد خوب می تواند با جراحی مجدد رباط ها را بهبود دهد.

اخذ نوبت از دکتر های ارتوپد در سایت پی جو

همیشه یافتن یک متخصص ارتوپدی خوب و با تجربه دشوار می باشد. از همین رو لازم است تا شما زمان زیادی را برای مقایسه دکترها و یافتن پزشک خوب صرف نمایید. با پی جو امکان نوبت دکتر ارتوپدی در شیراز و سایر شهرهای  ایران بسادگی امکان پذیر است. در سایت پی جو امکانی در اختیار شما قرار داده می شود تا پزشکان متفاوت و تخصص آنها را مطالعه کرده و بتوانید خدمات آنان را با یکدیگر مقایسه کنید. در همین راستا پس از یافتن یک پزشک خوب به راحتی خواهید توانست اقدام به اخذ نوبت کنید. پی جو اطلاعات و آمار خود را بر اساس نظارت کاربران و بررسی کارشناسان جمع آوری نموده است. به همین دلیل جزو سایت های قابل اطمینان می باشد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 3, میانگین امتیاز: 3,67 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×