جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

رای دادگاه جانی دپ – امبر هرد / پیروزی جانی دپ مقابل امبر هرد

رای دادگاه جانی دپ - امبر هرد

به گزارش روایتی، هیات منصفه دادگاه جانی دپ – امبر هرد به این نتیجه رسید که امبر هرد به جانی دپ (جان کریستوفر دپ دوم) در قضیه مقاله سال ۲۰۱۸ واشنگتن پست که در آن مدعی خشونت خانگی شده بود، تهمت زده است. در نتیجه با گذر زمان یک روزنامه در بریتانیا به جانی دپ لقب «کتک‌زننده‌ی همسر» را داد و استودیوهای مختلف با او قطع همکاری کردند. دیزنی در آن زمان تصمیم گرفت که فرصت نقش‌آفرینی در قسمت جدید سری فیلم دزدان دریایی کارائیب را از جانی دپ بگیرد و سپس شرکت برادران وارنر او را مجبور به استعفا از ایفای نقش در سری فیلم Fantastic Beasts کرد. این هیات همچنین دریافت که جانی دپ نیز در جریان مبارزه با اتهاماتش، به امبر هرد تهمت زده است.

جانی دپ بلافاصله با انتشار بیانیه ای از حکم هیات منصفه در پرونده دادگاه مدنی خود با همسر سابقش استقبال کرد. این بازیگر در هر سه مورد اتهامی که توسط تیمش مطرح شده بود پیروز شد، این در حالی است که هرد تنها در یکی از ادعاهای متقابل خود موفق بود و تمام ادعاهای دیگر امبر هرد رد شدند.

پیروزی جانی دپ مقابل امبر هرد در دادگاه

پیروزی جانی دپ مقابل امبر هرد در دادگاه / امبر هرد به پرداخت ۱۵ میلیون غرامت محکوم شد

بنا به اعلام دادگاه، جانی دپ ۱۵ میلیون دلار غرامت دریافت خواهد کرد در حالی که امبر هرد ۲ میلیون دلار غرامت دریافت می کند.

پس از شش هفته برگزاری جلسات دادگاه حالا طرفدارها فریاد می‌زنند که او براساس ادعاهای دروغین آن حجم از فرصت‌های شغلی را از دست داد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 5, میانگین امتیاز: 3,60 از 5)
Loading...
×