پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

عکس های عروسی جنیفر لوپز با بن افلک + مدل مو و لباس عروسی جنیفر

عکس های عروسی جنیفر لوپز با بن افلک

مدل موی جنیفر لوپز، خواننده ۵۲ ساله در روز جشن عروسی اش با بن افلک ۴۹ ساله نیمی به بالا و نیمی به پایین بود.

مدل موی جنیفر لوپز در عروسی اش

کریس اپلتون (Chris Appleton)، آرایشگر شناخته شده سلبریتی‌ها، درباره مدل مویی که روز عروسی جنیفر لوپز برای او درست کرد گفت جی لو می‌خواست ظاهری «از مد نیفتادنی» و «ساده» داشته باشد که زیبایی طبیعی اش را تکمیل کند.

عکس جدید جنیفر لوپز در لباس عروسی

ما احساس کردیم که موها نباید زیاد از حد آرایش شود. جلوی موها را از دو طرف به عقب کشیدم تا صورتش را باز نگه دارم و دو طرف را رو به پایین رها کردم. این تکنیک تماما به منظور ایجاد پوشش زیبا و لوکس روی مو انجام شد. می‌خواستم احساس سادگی و روان بودن داشته باشد که وقتی راه می‌رود،‌ موها بالا و پایین بروند.

عکس جنیفر لوپز در کنار شوهر جدیدش

آرایشگر جنیفر لوپز توضیح داد که برایش یک پف کلاسیک در جلوی موها درست کرد و بعد از یک اتوی موی فرکننده استفاده کرد تا مقدار بیشتری عشق به آن ببخشد. در نهایت موهای لوپز با اسپری ضدرطوبت، اسپری براق کننده و اسپری مو پوشانده شد تا مطمئن شوند تا پایان روز بزرگ زندگی‌اش سر جای خود باقی می‌ماند.

اپلتون ویدیویی گفت که او خود آرایش روز عروسی  جنیفر لوپز را انجام داده است که شامل امضای او در این زمینه شامل پوست درخشان، سایه چشم دودی و لب‌هایی به رنگ خنثی است.

لباس عروس جنیفر لوپز

راب زنگار، متخصص مد در انتخاب لباس های روز عروسی به لوپز کمک کرده است.

این ستاره دو لباس مجلسی خیره‌کننده برای روز عروسی‌اش به تن کرد: یک لباس بدون آستین یقه باز از یک فیلم قدیمی و سپس یک لباس توری دکلته آستین بلند از مجموعه لباس عروس بهار ۲۰۲۳ زهیر مراد، طراح لباس لبنانی. قیمت دقیق لباس عروس جنیفر لوپز مشخص نیست اما قیمت لباس عروس‌هایی که زهیر مراد طراحی می‌کند از ۸ هزار دلار شروع می‌شود.

او درباره لباس اولش گفت: «من این لباس را چند سال است که دارم. آن را نگه داشتم، نگه داشتم و حالا امروز در روز عروسی ام آن را می‌پوشم.» سپس اضافه کرد که اولین بار در یک فیلم قدیمی این لباس را پوشید، اما نگفت این لباس از کدام‌یک از نقش‌های پیشینش آمده است.

ماجرای جالب جنیفر لوپز و  بن افلک

جنیفر لوپز (خواننده ۵۲ ساله) و بن افلک (بازیگر ۴۹ ساله)، بیست سال پس از شروع اولین رابطه‌اشان، روز گذشته بدون جنجال و سر و صدا در وگاس ازدواج کردند.

این زوج (جنیفر) اولین بار ۲۰ سال پیش وارد رابطه‌ شدند و پس از ۲ سال کارشان به جدایی کشید و سال گذشته پس از ۱۷ سال، دوباره رابطه خود را آغاز و سرانجام‌ ازدواجشان را رسمی کردند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 6, میانگین امتیاز: 4,33 از 5)
Loading...
×