یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

کاشت مو به روش SUT حداکثر تراکم زیبایی

ریزش مو ، کم پشتی و یا طاسی نواحی مختلفی از جمله موی سر ، ابروها ، مژه و… یکی از ناخوشایند ترین اتفاقات برای هر فردی تلقی می شود. بروز این اتفاق که دلایل مختلفی دارد و یکی از شایع ترین معضلات به خصوص در آقایان می باشد ، سبب تغییرات ظاهری منفی و کاهش اعتماد به نفس در افراد خواهد شد. به لطف پیشرفت علم و دانش پزشکی ، امروزه شاهد روش های درمانی مناسبی جهت رفع این معضل هستیم که در میان تمامی روش ها ، کاشت مو یکی از برترین روش های رفع طاسی سر و یا کم پشتی آن می باشد.

کاشت مو چیست؟

کاشت مو یا پیوند مو یکی از پیشرفته ترین روش های درمانی می باشد که امروزه با استفاده از موهای طبیعی قابل انجام است. به صورت خلاصه چنانچه فرد دارای بانک موی مناسبی باشد ، می تواند با استفاده از روش کاشت مو اقدام به برداشت آن ها و سپس پیوند در محل کم پشت و یا طاس نماید. به دلیل استفاده از موهای طبیعی خود فرد ، این روش دارای بالاترین تاثیر و طبیعی ترین حالت ممکن بوده و در صورت انجام صحیح توسط پزشکان متخصص و مراقبت های بعد از کاشت مو ، شاهد بازگشت موهای از دست رفته در فرد خواهیم بود.

از گذشته تا به امروز روند کاشت مو دچار تغییر و تحولاتی زیادی بر اساس پیشرفت علم پزشکی شده است ، اما کلیه این تغییرات در نحوه برداشت و کاشت مو می باشد و به طور کلی این تغییرات سبب بهبود درمان و تاثیر نهایی آن شده است. علاوه بر این بهره گیری از جدیدترین روش های کاشت مو سبب کمترین عوارض در هنگام کاشت و همچنین بعد از آن خواهد شد که می توان از ویژگی های آن ها بر شمرد.

کاشت مو به روش SUT

در گذشته انجام مراحل برداشت و کاشت به شکل سنتی انجام می شد که این روش ها به دلیل مشکلاتی که داشتند از جمله درد ، خونریزی ، تهاجمی بودن روش ، ایجاد اسکار ، آسیب به گرافت مو ، تراکم کم موهای کاشته شده و… امروزه جای خود را به روش های جدید داده اند. از جمله روش های قدیمی کاشت مو که امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرند ، می توان به کاشت مو به روش FUT و FIT اشاره کرد. اما امروزه برای کاشت مو بهترین روش کدام است؟

معرفی کاشت مو به روش SUT

اگر به دنبال بیشترین تراکم و زیبایی در موهای خود هستید ، جدیدترین روش کاشت مو یعنی کاشت مو به روش SUT بهترین انتخاب برای شما می باشد.در این روش کلیه ایرادات و مشکلاتی که روش های گذشته شاهد آن بوده ایم بر طرف شده و نتیجه نهایی کاشت مو ایده آل ترین نتیجه ممکن خواهد بود.

روند انجام کاشت مو به روش SUT بدین شکل است که دخالت دست در مراحل برداشت و پیوند مو به حداقل رسیده است و به همین دلیل هیچ گونه آسیبی به بانک مو و گرافت ها نخواهد رسید و این موضوع سبب بالاترین میزان تراکم خواهد شد. میزان تراکم موهای کاشته شده در کاشت مو SUT در حدود ۱۴۰۰۰ تار مو است که فقط در یک جلسه قابل انجام می باشد. همچنین با استفاده از این روش می توان اقدام به کاشت ابرو نمود.

مزایای کاشت مو به روش SUT

  • کاشت مو SUT عملی غیر تهاجمی می باشد و برای انجام آن نیاز به بی هوشی نبوده و تنها با بی حسی موضعی قابل انجام می باشد.
  • افزایش دقت در فرآیند برداشت و کاشت مو که این موضوع با استفاده از دستگاه اتوماتیک انجام می شود و بدون هرگونه آسیب به گرافت ها قابل انجام است.
  • استفاده از این روش به منظور کاشت ابرو
  • بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاه های پیشرفته
  • سرعت بالای انجام کاشت مو (تنها در یک جلسه قابل انجام است)
  • این روش بدون درد ، خونریزی ، به جا ماندن جای زخم و اسکار و هرگونه عارضه جدی قابل انجام است.
  • بالاترین میزان تراکم و طبیعی بودن این روش
  • دوران نقاهت کمتر و عدم نیاز به مراقبت های شدید بعد از کاشت مو
  • و…

قبل و بعد از کاشت مو به روش SUT

طبیعی بودن خط رویش مو در کاشت مو SUT

یکی دیگر از اصلی ترین مزیت های بهره گیری از کاشت مو SUT به طبیعی بودن خط رویش مو مربوط است. بسیاری از روش ها پس از انجام ، ظاهری مصنوعی به فرد می دهند و انجام کاشت مو در آن ها به وضوح مشخص می باشد.اما در این روش دیگر خبری از این مشکلات نبوده و خط رویش مو از طبیعی ترین حالت خود برخوردار می باشد.

هزینه کاشت مو به روش SUT

شاید با توجه به نکات اشاره شده و مزایای فوق العاده کاشت مو به روش SUT ، انتظار هزینه بالایی از این روش داشته باشید.برای برخی از افراد که تا به حال چندین بار اقدام به کاشت مو و یا سایر روش های درمانی از جمله استفاده از داروهای مختلف نموده اند ، هزینه کاشت مو با استفاده از این روش به مراتب کمتر از هزینه هایی می باشد که فرد تا به حال برای رفع کم پشتی و طاسی سر خود استفاده کرده است. بنابراین با یک بار هزینه اصولی می توان شاهد رویش مجدد موها به طور دائمی باد.این موضوع درباره هزینه کاشت ابرو با استفاده از این روش هم صدق می کند.

برای تخمین هزینه کاشت مو می بایست بررسی های لازم توسط پزشک متخصص بر روی فرد متقاضی انجام گیرد تا بر اساس میزان ریزش و نیاز به برداشت و پیوند مو بتوان هزینه ای دقیق را برای وی اندازه گیری نمود. میزان تراکم مورد نظر فرد هم نقش مهمی در هزینه نهایی کاشت مو دارد.

نکته مهمی که می بایست پیش از انجام کاشت مو در نظر داشت ، انتخاب کلینیک معتبر و پزشکان متخصص آن مجموعه می باشد. کاشت مو به روش SUT روشی نوین محسوب می شود که تنها برخی از مراکز اقدام به انجام این روش می نمایند. بنابراین برای انجام کاشت مو به روش SUT می بایست درباره کلینیک مورد نظر خود اطلاعات کاملی داشته باشید. آن چه که از تحقیقات ما درباره انجام این روش بدست آمده است این است که یکی از معدود کلینیک های شاخص و معتبر در زمینه انجام کاشت مو SUT ، مرکز تخصصی پوست و مو رنسانس است که با توجه به سابقه و رزومه کاری این مرکز ، می تواند گزینه ایده آلی برای انجام کاشت مو و یا کاشت ابرو با استفاده از این روش باشد.

آدرس وبسایت: www.suthair.com

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1, میانگین امتیاز: 1,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×