چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تست شخصیتی؛ شما چقدر آدم باانصافی هستید؟

تست شخصیت شناسی افراد باانصاف و بی انصاف

در تست شخصیت امروز به سراغ خصیصه زیبای انصاف رفته‌ایم. اینکه می گویند که انصاف داشته باشید. آیا مثلا من اگر به حرف سخن چین گوش ندهم یا مثلا سوء ظن به دوستم نداشته باشم، نسبت به او، انصاف داشته‌ام؟ متأسفانه در جامعه در شرایطی دیده می شود خشم بر بردباری و نارضایتی بر خشنودی، و فرصت طلبی بر ایثار و مصلحت شخصی بر مصلحت‌های شرعی پیروز شده، که بر اثر همهء این‌ها اخلاقی بزرگ و ارزشی هدفمند به باد فراموشی سپرده خواهد شد

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. قضاوت کردن به‌ نوبه خود رفتار بدی نیست بلکه یکی از فرآیندهای عالی ذهن انسان محسوب می‌شود. اما هنگامی‌که قضاوت عجولانه و بدون تفکر کافی صورت بگیرد می‌تواند پیامدهای ناخوشایندی برای فرد داشته باشد چراکه افراد بر اساس قضاوت‌های خود در زندگی دست به عمل می‌زنند. در نتیجه قضاوت نادرست به چرخه نادرستی از اعمال، افکار و احساسات می‌انجامد. اگر به دنبال این هستید که از قضاوت زودهنگام پیشگیری کنید.

حالا بگویید در اولین نگاه به تصویر چه دیدید؟

.
.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید بخش شخصیت شناسی  را ببینید

.

.

.

.

.

اگر در نگاه اول گربه را مشاهده کردید:

در تحلیل پاسخ شما به تست شخصیت امروز باید گفت شما فردی هستید که خیلی زود افراد را قضاوت  می کنید آن هم به این علت که از افراد منفی متنفر هستید. اساسا شما فردی مهربان و خوش قلب و خانواده دوست هستید و همیشه از حاشیه و دعوا متنفر هستید و به همین دلیل سریع افراد را قضاوت میکنید تا مبادا در چالشی بیافتید.

اگر در نگاه اول سگ را مشاهده کردید:

جالب است بدانید که شما اصولا فردی بی طرف هستید اهل پیش داوری قضاوت نیستید آن هم به این دلیل که هیچ وقت نمی توانید دلیل قوی برای قضاوت افراد پیدا کنید پس بی انصافی نمی کنید و به خودتان اجازه نمی دهید کسی را قضاوت کنید. شما فردی هستید با هر شکستی قوی تر بلند می شوید و نهایتا به اهدافتان می رسید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 11, میانگین امتیاز: 4,09 از 5)
Loading...

۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
  1. گربه گفت:

    سلام
    یعنی ما قضاوت میکنیم بی انصافیم دیگه طرف مقابل خوبه

    موافقم ۱

ارسال دیدگاه شما

×