دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

آناهیتا همتی به یاد مهسا امینی سرش را تراشید!!+ فیلم

برترین ها: آناهیتا همتی، بازیگر سینما و تلویزیون در اقدامی بی‌سابقه و به یاد مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله سقزی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود سرش را تراشید.

آناهیتا همتی با انتشار ویدئوی زیر نوشت: برای ژینای ایران

ماجرای مهسا امینی چه بود؟

عکس مهسا امینی - ژینا امینی - mahsa amini

مهسا (ژینا) امینی دختر جوان ۲۲ ساله سنندجی که دو روز قبل برای “هدایت” و ” آموزش” با ون گشت ارشاد به بازداشتگاه خیابان وزرا برده شده بود روی تخت بیمارستان کسری در حالی که دو روز از به کما رفتن او می‌گذشت، از دنیا رفت. مجله تصویر زندگی : ما هم با مردم ایران همدردیم.

بیوگرافی آناهیتا همتی

آناهیتا همتی به یاد مهسا امینی موهای سر خود را تراشید

آناهیتا همتی متولد ۱ مرداد ۱۳۵۲ در تهران و اصالتاً بهشهری میباشد.

آناهیتا همتی به علت مأموریت پدرش در شهرهای خرم آباد و لنگرود هم سکونت داشته است. آناهیتا همتی درسال ۱۳۷۴ با نمایش تنبور نوازان فعالیت خود در تئاتر را آغاز کرد.

اولین فیلم سینمایی آناهیتا همتی افسانه پوپک طلائی ساخته خسرو شجاعی بوده است که در سال ۱۳۷۵ ساخته شده ولی به نمایش گذاشته نشد.

آناهیتا همتی در سال ۱۳۷۴ با بازی در مجموعه تلویزیونی دبیرستان خضراء (اکبر خواجویی) شناخته شد. او تا به امروز در مجموعه های بسیاری بازی کرده اولین فیلمی که از او بر پرده سینماها به نمایش درآمد در سال ۱۳۷۸ و با نام عشق کافی نیست (مهدی صباغزاده) بود.

آناهیتا همتی هیچگاه ندرخشید. هیچگاه آنطور که باید دیده نشد، اما حضور فعالش در تلویزیون و بازیهای روان و راحت او باعث شده تا همچنان پرکارترین بازیگر تلویزیونی باشد. شاید بهترین و ماندگارترین حضورش در تلوزیون مربوط به بازی مجموعه تلویزیونی کلانتر محسن شامحمدی بود.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 27, میانگین امتیاز: 4,59 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>