پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

هک شدن شبکه خبر صداوسیما در میان صحبت‌های رئیسی

هک شدن صداسیما ، هک شبکه خبر امروز

در حالی که مراسم چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از شبکه خبر در حال پخش بود در میانه سخنرانی رئیس‌جمهور، پخش اینترنتی این شبکه از تلوبیون، برای لحظاتی هک شد.

به گزارش «تصویرزندگی»، ایلنا نوشت: در حالی که مراسم چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از شبکه خبر در حال پخش بود در میانه سخنرانی رئیس‌جمهور این شبکه برای لحظاتی هک شد.

بر اساس گزارش ها هک شبکه خبر مربوط به پخش اینترنتی این شبکه از طریق تلوبیون بوده است. راهپیمایی امروز در تهران از ساعت ۹ و نیم آغاز شد و سخنرانی ابراهیم رئیسی، بخش پایانی آن بود.

واکنش تلوبیون به هک شدن این اپلیکیشن :

تلوبیون در اطلاعیه ای اعلام کرد: پخش زنده سخنرانی رئیس جمهور محترم در مراسم ۲۲ بهمن و آرشیو آن بدون اختلال در دسترس بوده است. در حال بررسی فنی تصاویر منتشر شده در فضای مجازی هستیم نتایج بررسی ها، اطلاع رسانی خواهد شد.

تلوبیون در اطلاعیه ای اعلام کرد: پلتفرم تلوبیون امروز مانند گذشته در حال سرویس دهی به مخاطبان بوده است، پخش زنده سخنرانی رئیس جمهور محترم در مراسم ۲۲ بهمن و آرشیو آن بدون اختلال در دسترس بوده است. در حال بررسی فنی تصاویر منتشر شده در فضای مجازی هستیم نتایج بررسی ها، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 7, میانگین امتیاز: 4,43 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×