پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع (روش۵ مطمئن ترین راه است!)

یکی از رایج ترین مشکلاتی که همواره در توالت ها پیش می آید، گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع است. شاید صحبت در این باره چندان خوشایند نباشد، اما باید با عوامل و روش هایی که برای گرفتگی چاه توالت با مدفوع موثر است، آشنا باشیم تا در صورت مواجه با این معضل، فورا برای حل آن دست به کار شویم.

روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

چاه بازکنی برچسب به عنوان با تجربه ترین و مورد اعتماد ترین شرکت خدمات لوله بازکنی در تهران، جهت رفع گرفتگی توالت با مدفوع ۷ تا از ساده ترین و راحت ترین روش های خانگی را ارائه داده است. برای مطالعه و استفاده از این روش ها، شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت میکنیم.

آنچه خواهید خواند:

 • ۴ علت گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع
 • ۵ تا از راحت ترین روش های رفع گرفتگی توالت با مدفوع
  • جوش شیرین
  • آب گرم و مواد شوینده
  • استفاده از تلمبه دستی
  • فنر لوله بازکنی دستی
  • تماس با لوله بازکن شرق و سایر مناطق تهران
 • لوله بازکنی برچسب؛ مورد اعتمادترین شرکت لوله بازکنی

۴ علت گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

گرفتگی لوله توالت و بالا زدن فضولات، از بدترین مشکلات ممکن در توالت ها است. ۶ علت گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع می شود در لیست زیر بیان شده است:

 • نداشتن سیفون در توالت
 • انداختن دستمال یا نوار بهداشتی در چاه
 • وصل نبودن لوله فاضلاب به سیستم فاضلاب شهری
 • کوچک بودن چاه فاضلاب

در این مواقع چگونه توالت فرنگی را باز کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید و روش های ساده و ارزان را آموزش ببینید.

۵ تا از راحت ترین روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع چنانچه این مشکل سطحی باشد، روش های ساده و مطمئنی وجود دارد که در منزل و به تنهایی می توان آن ها را انجام داد. ۷ روشی که برای رفع گرفتگی چاه توالت با مدفوع موثر است در لیست زیر بیان و در ادامه توضیحات تکمیلی داده شده است:

 • استفاده از جوش شیرین
 • استفاده از آب گرم و مواد شوینده
 • استفاده از تلمبه دستی
 • استفاده از فنر لوله بازکنی
 • تماس با چاه بازکنی معتبر

۱- رفع گرفتگی توالت فرنگی با جوش شیرین

جوش شیرین یکی از شناخته شده ترین مواد برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع می باشد که سطحی ترین گرفتگی ها را فوری رفع می کند.

اگر گرفتگی توالت فرنگی با جوش شیرین رفع نشد، چگونه چاه توالت فرنگی را باز کنیم؟ در این مواقع نوع گرفتگی شدید است و باید با تجهیزات پیشرفته برطرف شود. برای این امر می توانید از متخصصین لوله بازکنی غرب تهران در برچسب کمک بگیرید. برای مطالعه راهنمای نحوه ثبت درخواست و ارتباط با متخصصین چاه بازکنی غرب تهران حتما اینجا کلیک کنید.

استفاده از جوش شیرین برای رفع گرفتگی توالت فرنگی

“همراهان گرامی برچسب می توانند در هر ساعت از شبانه روزی و در ۷ روز هفته با لوله بازکن غرب تهران تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند و به دنبال آن در سریع ترین زمان ممکن، خدمات لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی را دریافت نمایند. تمامی امور لوله بازکنی در غرب تهران، تضمینی انجام خواهند شد.”

جوش شیرین و نمک

جوش شیرین و نمک از ساده ترین روش های رفع گرفتگی توالت با مدفوع است. برای شروع می بایست حداقل یک لیوان از ترکیب نصف جوش شیرین و نمک را درون چاه یا لوله توالت فرنگی بریزید. به آن کمی زمان دهید تا واکنش شیمیایی انجام شود و سپس آب گرم را به آن اضافه کنید و درون چاه بریزید.

توجه داشته باشید که آب جوش نباشد؛ زیرا باعث ترک یا شکستن سنگ توالت فرنگی می شود.

جوش شیرین و سرکه

جهت استفاده از این ترکیب برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع باید نصف استکان یا یک استکان جوش شیرین را درون چاه یا توالت فرنگی بریزید و سپس دو تا سه لیوان سرکه به آن اضافه کنید.

بعد از ریختن سرکه واکنش شیمیایی ایجاد می شود که خطرناک نیست و باید کمی به آن زمان دهید تا علت گرفتگی را تجزیه کند.

۲- آب گرم و مواد شوینده، موثر در رفع گرفتگی چاه توالت با مدفوع

ریختن مواد شوینده مانند مایع، پودر لباسشویی و… داخل توالت باعث لیز شدن لوله می شود که با ترکیب آب گرم فضولات را نرم می کند. این امر باعث می شود که لوله روان شود و مشکل گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع به راحتی رفع شود.

۳- تلمبه دستی

تلمبه دستی یکی از دم دست ترین ابزار برای رفع گرفتگی چاه توالت با مدفوع می باشد، که معمولا بسیاری از افراد طرز استفاده از آن را می دانند. اما به طور کلی برای چسبندگی بیشتر و بهتر اجرا شدن آن باید قسمت لاستیک تلمبه را در آب گرم بگیرید تا بهتر فیکس شود.

۴- فنر لوله بازکنی دستی (بهترین ابزار رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع)

فنر دستی لوله بازکنی یکی از کاربردی ترین ابزار برای رفع انواع گرفتگی ها از جمله گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع است. فنر دستی دارای دسته ای متحرک است که وقتی فنر را وارد لوله توالت کنید و دسته را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، باعث برطرف شدن علت گرفتگی لوله توالت می شود.

۵- تماس با لوله بازکن شرق و سایر مناطق تهران

یکی از مطمئن ترین و بهترین روش ها برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع تماس با لوله بازکن مورد اعتماد در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد.

اگر هیچ یک از روش های بالا اثر بخش نبود، برای گرفتگی توالت چه کنیم؟ کافیست در سایت برچسب، در هر ساعت از شبانه روز با متخصصین لوله بازکنی شرق تهران تماس بگیرید و با ذکر مشکل درخواست خود را برای هر منطقه از شرق تهران ثبت کنید. برای ورود به صفحه ثبت درخواست با لوله بازکن شرق تهران کافیست وارد لینک https://barchasb.net/tehran/east-area شوید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی با لوله بازکن شرق تهران

“استفاده از خدمات لوله بازکنی شرق تهران به صورت شبانه روزی می باشد و افراد می توانند در هر ساعتی نام محدوده مورد نظر خود را در قسمت جست و جوی سایت برچسب وارد کنند و با مشاهده لیستی از نزدیک ترین افراد لوله بازکن شرق تهران و همچنین نظرات مشتریان ما، در انتخاب بهترین لوله بازکن تصمیم گیری نمایند. پس از تماس شما این افراد نیم ساعته به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.”

لوله بازکنی برچسب؛ مورد اعتمادترین شرکت لوله بازکنی

سایت چاه بازکنی و لوله بازکنی برچسب (Barchasb.net) یکی از قدیمی ترین و مورد اعتمادترین شرکت های خدمات لوله بازکنی در تهران است.

برچسب؛ حرفه ای که می تواند گرفتگی توالت را باز کند، تمامی مشکلات گرفتگی لوله و چاه فاضلاب و از این قبیل خدمات مانند رفع بوی بد فاضلاب، در آوردن اشیا از درون چاه و… را با هزینه ای مناسب و مطابق با نرخ اتحادیه ارائه میدهد.

جمع بندی

تمامی روش های ساده ای که در این مقاله ذکر شد، برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع از نوع سطحی، تاثیر گذاری و نتیجه بخش هستند. چنانچه با تکرار چندین باره این روش ها مشکل حل نشد، گرفتگی لوله توالت شدید است و باید با پیشرفته ترین تجهیزات چاه بازکنی و لوله بازکنی رفع شود. این امر استفاده از خدمات متخصصین لوله بازکنی را می طلبد که در برچسب می توانید در هر ساعت از شبانه روزی، فوری با متخصصین تماس بگیرید.

منبع: https://barchasb.net

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1, میانگین امتیاز: 1,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×