دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

فعالسازی اینترنت رایگان برای خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگارانی که اسامی آن‌ها در روز ۳۱ مرداد ماه از سوی معاونت امور مطبوعاتی برای وزارت ارتباطات ارسال شده است، تا ساعت ۱۵ روز شنبه ۵ شهریورماه مهلت دارند با مراجعه به “درگاه ملی خدمات دولت هوشمند”، نسبت به ثبت شماره همراه خود اقدام کنند.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیشتر و طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود، خبرنگارانی که در مرحله اول، مشمول دریافت اینترنت هدیه نشده‌اند، تا روز سه‌شنبه ۲۵ مردادماه مهلت دارند با ورود به بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه‌ها نسبت به تکمیل مدارک و ارسال مستندات خود اقدام کنند تا اسامی آن‌ها به‌عنوان لیست متمم و نهایی ارسال شود.

لیست مذکور پس از بررسی و تأیید نهایی در روز ۳۱ مردادماه برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال شد. بر این اساس، خبرنگاران محترم تا پایان وقت اداری (ساعت ۱۵) روز شنبه ۵ شهریورماه، می‌توانند با مراجعه به “درگاه ملی خدمات دولت هوشمند” به نشانی my.giv.ir نسبت به ثبت شماره همراه خود اقدام کنند.

لیست مذکور، آخرین لیست ارسالی از سوی معاونت مطبوعاتی به وزارت ارتباطات است و پس از پایان مهلت مقرر، اسامی خبرنگاران متقاضی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای فعال‌سازی اینترنت به اپراتورها ارسال می‌شود.


بسته اینترنت خبرنگار از طرف همراه فعال شده است

هدیه اینترنت خبرنگاران از امروز فعال می‌شود

مدیرخانه مطبوعات خراسان رضوی گفت: طبق اعلام معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امروز هدیه اینترنت دولت به خبرنگارانی که اطلاعات آن‌ها در سامانه جامع رسانه‌های کشور تکمیل است، فعال می‌شود.
علی خسروشاهی پاکباز مدیرخانه مطبوعات خراسان رضوی گفت: بدین منظور لازم است خبرنگاران اطلاعات پرونده خود را در سامانه جامع رسانه‌های کشور بروزرسانی و تکمیل کنند، چرا که از این پس اختصاص تسهیلات یا هر نوع کمک حمایتی دولت به خبرنگاران از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشور مشروط بر تکمیل و به روز بودن اطلاعات آنان در سامانه انجام خواهد گرفت.

او افزود: از این پس اطلاعات خبرنگاران به صورت ماهانه از سوی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رصد می‌شود، لذا هر خبرنگار باید ضمن تکمیل مدارک و اطلاعات شخصی خود در سامانه جامع رسانه‌های کشور هر ماه سه اثر خود را در سایت قرار دهد.

مدیرخانه مطبوعات خراسان رضوی ادامه داد: سایت خانه مطبوعات نیز با سایت جامع رسانه‌های کشور متصل بوده و درج اطلاعات در سایت خانه مطبوعات نیز به منزله ثبت آن‌ها در سامانه جامع رسانه‌های کشور خواهد بود، لذا هر نوع بروزرسانی اطلاعات در هر یک از سایت‌های اینترنتی مزبور برای رصد عملکرد خبرنگاران کافی خواهد بود.

خسروشاهی بیان کرد: در دیدار با معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شرایط دریافت وام خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه تصمیم یکباره از سوی وزیر اتخاذ شده، پس از مشخص شدن جزییات آن از طریق وزارت صمت، نحوه دریافت وام به اطلاع خبرنگاران خواهد رسید.

او تصریح کرد: ایشان در این دیدار نرخ سود وام کمک هزینه خرید لوازم خانگی را ۱۸ درصد با در نظر گرفتن یک ضامن اعلام کردند که اسامی خبرنگاران مشمول دریافت این تسهیلات از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام می‌شود.

مدیرخانه مطبوعات خراسان رضوی تاکید کرد: اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی همچنین دیداری با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه سایر مدیران مسئول رسانه‌ها و خبرنگاران در تالار وحدت تهران داشتند، که هدایای نقدی به مدیران مسئول و خبرنگاران حضور یافته در آن مراسم از سوی وزیر اعطا شد.

خسروشاهی اظهار کرد: در دیدار با این مدیران که از خبرنگاران قدیمی شهر مشهد بودند، قول همکاری‌ها و مساعدت‌هایی در خصوص پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها داده شد.

او افزود: پنجشنبه هفته گذشته به مناسبت روز خبرنگار مراسمی با حضور جمع زیادی از خبرنگاران در محل سالن دادگستری این استان برگزار و از آنان تجلیل شد.


خبرنگاران متقاضی اینترنت هدیه همچنان فرصت دارند

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

خبرنگارانی که تاکنون مشمول دریافت اینترنت هدیه روز خبرنگار نشده‌اند، می‌توانند با ورود به بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه‌ها e-rasaneh.ir/Login.aspx  نسبت به تکمیل مدارک و ارسال مستندات خود اقدام کنند.

فهرست خبرنگاران مشمول، پس از مهلت مقرر (پایان روز سه‌شنبه ۲۵ مردادماه) برای برقراری اینترنت هدیه، به اپراتورها ارسال خواهد شد.


نحوه ثبت‌نام بسته‌های اینترنت خبرنگاری اعلام شد

(۱۴۰۱/۰۵/۱۹) وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره بسته‌های اینترنت خبرنگاران گفت: خبرنگاران از امروز و فردا می‌توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس https://my.gov.ir مراجعه کرده و با ثبت یک شماره تلفن همراه، بسته ۲۰۰ گیگابایتی دریافت کنند.

مشاهده وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان خبرنگاران

بعد از کلیک بر روی دکمه مشاهده پیامی مبنی بر واجد شرایط بودن نمایش داده میشود

فعالسازی اینترنت رایگان برای خبرنگاران

هم وطن گرامی چنانچه با شماره ********** مایل به ثبت نام اینترنت رایگان خبرنگاران می باشید، بر روی دکمه تایید کلیک نمایید در غیر این صورت ابتدا در کادر مربوطه شماره موبایل دیگری که به نامتان می باشد وارد نموده، سپس بر روی دکمه تایید کلیک نمایید.

می تونید امروز و فردا از طریق اپلیکیشن های مربوط به اپراتور تلفن همراه خود از فعالسازی اطینترنت خبرنگاری مطلع بشید.


وزارت ارتباطات امسال بسته اینترنتی رایگان به خبرنگاران می‌دهد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص بسته اینترنتی رایگان به خبرنگاران توسط این وزارتخانه علاوه بر بسته های ارائه شده از سوی برخی اپراتورها خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، عیسی زارع پور در حاشیه نمایشگاه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های وزارت دفاع گفت: هدیه بسته اینترنتی سال گذشته اپراتور‌ها برای خبرنگاران تمدید می‌شود ضمن اینکه امسال وزارت ارتباطات نیز به مناسب روز خبرنگار (۱۷ مرداد) بسته اینترنتی به خبرنگاران هدیه می‌دهد.

بسته اینترنت خبرنگاری رایگان

با توجه به نزدیک شدن به روز خبرنگار، جزئیات بسته اینترنت خبرنگاری مشخص شد.

به گزارش تصویر زندگی به نقل از تسنیم، با توجه به نزدیک شدن به روز خبرنگار و ۱۷ مرداد، جزئیات بسته اینترنت خبرنگاری مشخص شد.

بسته اینترنت خبرنگاران به مقدار ۲۰۰ گیگ از شرکت همراه اول به تمام خبرنگارانی که در سایت e-rasaneh.ir ثبت‌نام کرده و تأیید شده‌اند، تعلق می‌گیرد.

۲۰۰ گیگابایت اینترنت، هدیه رایتل به خبرنگاران

(۱۴۰۰/۰۵/۱۷) رایتل به مناسبت روز خبرنگار، ۲۰۰ گیگابایت اینترنت یک‌ساله به فعالان عرصه رسانه، هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی رایتل: این اپراتور ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک به اصحاب رسانه، برای قدردانی از تلاش این عزیزان و سهولت در ارتباطات رسانه‌ای آنها، همچون سال‌های قبل، هدیه ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

بر این اساس، بسته اینترنت هدیه یک‌ساله، با حجم ۲۰۰ گیگابایت، برای تمام خبرنگاران فهرست ارسالی سال گذشته وزارت ارتباطات و فناوری ‌اطلاعات، فعال می‌شود.

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 12, میانگین امتیاز: 3,92 از 5)
Loading...

۹ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. یاغی گفت:

  اگه خبرنگار بودم مصاحبه با هر مسئولی رو با جمله “شما به عنوان نوکر مردم…” شروع می‌کردم.

  موافقم ۱
 2. جواد داوودی گفت:

  خدا پدر حسن روحانی و وزیر ارتباطاتش رو بیامرزه بدون هیچ عذری از خبرنگاران دوسال اینترنت همه رو فعال کرد این دیگه کیه هزار بهانه

  موافقم ۴
  مخالفم ۳
 3. خبرنگار بستک گفت:

  سلام پارسال ۲۰۰ گیگ اینترنت خبرنگاری به من دادن. امسال رفتم سامانه میگه شامل شما نمیشه :(

  موافقم ۴
 4. ناشناس گفت:

  اپراتور های تلفن همراه که میگن اینترنت رایگان خبرنگاری امسال برا هیچکی فعال نشده، من از همکارام هم پرسیدم گفتن امسال برا هیچکی فعال نشده.

  موافقم ۲
 5. حسین ناطق گفت:

  سلام و ارادت، لطفا بسته اینترنت خبرنگاری سال ۱۴۰۱ را فعال نمایید.

  موافقم ۵
  مخالفم ۱
 6. خبرنگار گفت:

  حق ما خبرنگاران جامانده چی شد که چند سال هست محروم هستیم از چیزی که حقمون هست. این حق‌ الناس هست شمای مسئول باید جواب بدید من که ازتون نمی‌گذرم همکارهای من هر کدوم برای کل خانوادشون از این اینترنت گرفتند. بعد من نمیتونم داشته باشم چون مأموریت بودم برای ثبت نام دیر متوجه شدم .لطفاً رسیدگی کنید. هر خبر نگار فقط ۲۰۰ گیگ اینترنت نه بیشتر ممنون

  موافقم ۷
  مخالفم ۱
  • محسن گفت:

   این گدا بازی ها چیه برو بخر خودت خب. ندادن که ندادن به جهنم. سر جمع سیصد تومن میشه.

   موافقم ۱
   مخالفم ۳

ارسال دیدگاه شما

×