جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

چگونه روز عروسی زیباتر به نظر برسید

روز عروسی زیباتر به نظر برسید

اگر نامزد کرده‌اید بهتر است برنامه‌ای برای قبل از روز عروسی خود داشته باشید تا روز عروسی زیباتر به نظر برسید. در ادامه نکاتی پیشنهاد می شود تا روز عروسی چون نگینی بدرخشید.

برنامه‌ی مانیکور هفتگی داشته باشید

روز عروسی زیباتر به نظر برسید

 

پس از نامزد شدن شما همه می‌خواهند حلقه‌تان را ببینند. با مانیکور هفتگی ناخن و دست‌هایی زیبا و منحصربه‌فرد داشته باشید. این فرصتی است که رنگ‌های مختلف را روی ناخن‌های خود امتحان کنید. ناخن‌هایتان را شکل بدهید و به دست و ناخن‌های خود ظاهری زیبا ببخشید.

پوستتان را برنز کنید

روز عروسی زیباتر به نظر برسید - نکات زیبایی

بوسه‌های خورشید روی پوست شما موجب درخششی طبیعی روی پوستتان می‌شود. عروس‌ها باید چند روز قبل از روز عروسی از یک اسپری برنز کننده استفاده نمایند تا درخششی زیبا به پوست خود بدهند. از استفاده از تخت‌های برنز و یا آفتاب گرفتن بدون ضد آفتاب خودداری نمایید.

دندان‌های خود را سفید کنید

روز عروسی زیباتر به نظر برسید - نکات زیبایی

شما برای عکس‌های زیبای خود دندان‌هایی می‌خواهید که مانند مروارید سفید باشند. بیشتر خمیردندان‌ها دارای مواد سفیدکننده‌ی دندان هستند اما برای نتیجه‌ی سریع‌تر یک خمیردندان که فقط سفیدکننده است را انتخاب کنید. نوارهای سفیدکننده‌ی دندان نیز گزینه‌ی خوبی هستند.

صورتی صاف داشته باشید

نکات زیبایی

یک کرم پایه گزینه‌ی خوبی برای شروع است. این کرم‌ها در تمام‌روز یک‌پایه‌ی نرم روی پوستتان درست می‌کنند. و یا از سرم های آب‌رسان صورت استفاده نمایید. برای داشتن پوستی نرم و صاف‌تر هرروز قبل از آرایش از این سرم ها را روی پوستتان بزنید.

غذای سالم‌تر بخورید

نکات زیبایی

اگر می‌توانید از مصرف شکر، سدیم زیاد و غذاهای فرآوری شده خودداری نمایید. این مواد موجب چربی در شکر و نفخ می‌شوند. به‌جای آن روی غذاهایی مانند سبزیجات سبزرنگ، میوه و آب زیاد تمرکز کنید، موادی که جلوی اشتهای شما را گرفته و پوستتان را تمیز می‌کند. مراقب مصرف کربوهیدرات نیز باشید، خصوصاً غذاهای سرخ‌شده ( یعنی سیب‌زمینی سرخ‌کرده نخورید )

مرتباً ورزش کنید

نکات زیبایی

ما می‌دانیم این نکته بسیار واضح است، با یک برنامه‌ی منظم ورزش کنید. ورزش بدن شما را محکم کرده و پوستتان را سم‌زدایی می‌کند. یک ورزش خوب و منظم به شما انرژی می‌دهد، در کاهش وزن کمکتان کرده و شما را شادتر می‌سازد.

وزنه‌برداری

نکات زیبایی

به برنامه‌ی ورزشی خود وزنه‌برداری را نیز اضافه کنید. چند دمبل ساده تفاوت میان بازوهایی محکم با بازوهایی شل است که به‌سختی شکل می‌گیرند. روشی که مربی شما تأیید می‌کند را برای این کار انتخاب کنید.

به ابروهای خود شکل دهید

نکات زیبایی

اگر خودتان موهای زائد صورتتان را اصلاح می‌کنید، ابروهایتان را به یک آرایشگر بسپارید. آرایشگران به گفته‌ی شما عمل خواهند کرد، بعلاوه پیشنهادهایی به شما ارائه می‌دهند تا ابروهایی داشته باشید که به صورتتان بیاید. شش ماه قبل از عروسی به آرایشگاه رفته و ابروهای خود را شکل دهید. پس‌ازآن بین هر نوبت سه تا چهار هفته صبر کنید. به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که آخرین باری که برای اصلاح می‌روید یک ماه قبل از روز عروسی‌تان باشد.

یک تست آرایش داشته باشید

نکات زیبایی

در کنار امتحان مدل‌های مختلف مو باید آرایش‌های متفاوتی را نیز تست کنید. حداقل سه ماه قبل از روز عروسی یک‌بار امتحانی به آرایشگاه بروید. با این کار شما و آرایشگرتان می‌دانید که در روز عروسی چه سبکی به شما می‌آید و چگونه می‌شوید.

روی لب‌هایتان تمرکز کنید

نکات زیبایی

هر شب با زدن برق لب یا وازلین روی لب‌هایتان از آن‌ها مراقبت کنید. به‌وسیله‌ی یک دستمال مرطوب با یک حرکت دایره‌ای به‌آرامی آن را روی لب‌های خود بکشید. این کار به‌طور همزمان لب‌های شما را لایه‌برداری کرده و نرم می‌سازد.

مژه‌های بلندتر

روز عروسی زیباتر به نظر برسید - نکات زیبایی

اگر از مژه‌های بلند استفاده نکنید انتخاب اشتباهی خواهید داشت. نمی‌خواهید صورت شما خیلی پرکار به نظر برسد؟ از مژه‌هایی نرم‌تر استفاده کرده و در گوشه‌های بیرونی چشم از مژه‌های نصف شده استفاده نمایید. مژه‌های بلند به چشمان شما شکل داده و توجه همه را به سویتان جلب می‌کند. نمی‌خواهید روز عروسی‌تان زیاد ریمل داشته باشید؟ ریمل موردعلاقه‌ی خود را انتخاب کرده و مژه‌هایتان را فر کنید. سپس ریمل ضد آب روی مژه‌ی خود بزنید. این کار به شما مژه‌های فردار زیبایی می‌دهد بدون اینکه از وجود مواد روی چشمان خود احساس خستگی کنید.

پوستی نرم داشته باشید

روز عروسی زیباتر به نظر برسید - نکات زیبایی

تصمیم دارید پوست خشک آرنج‌هایتان را درمان کنید؟ یک لایه‌برداری خوب پوست در حمام شما را از شر پوست‌های مرده راحت می‌کند. سپس با کره‌ی بادام‌زمینی یا لوسیون کره‌ی درخت روغن قلم پوست را مرطوب کنید. آرنج خود را با یک پارچه پوشانده و برای حدود یک ساعت ماده‌ی مرطوب‌کننده را روی آن باقی بگذارید.

برای موهای خود برنامه‌ریزی کنید

روز عروسی زیباتر به نظر برسید - نکات زیبایی

با آواکادوی له‌شده یا نرم‌کننده‌های موردعلاقه‌ی خود در خانه از موهایتان مراقبت کنید. چربی آواکادو سبب افزایش حالت ابریشمی موهای شما می‌شود. اگر می‌توانید چند ماه قبل از روز عروسی این مراقبت‌های هفتگی را اجرا کنید. برای براق‌تر بودن موهای خود از شامپو یا نرم‌کننده‌هایی استفاده کنید که حاوی روغن‌زیتون هستند. این روغن سبب کاهش چین و شکن مو شده و آن را براق‌تر می‌سازد.

 

wiki.5040.ir

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 14, میانگین امتیاز: 4,36 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×