دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

فال چای☕️پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ و نحوه گرفتن فال چای سریع

گرفتن فال چای سریع

«پایین صفحه فال چای امروز خود را ببینید»

کمی درباره فال چای :

فال چای که قدمتی ۳ هزار ساله دارد یکی از روش های رایج و مورد علاقه آینده نگری است که در حال حاضر نیز برای طالع بینی و همچنین در محافل دوستانه به عنوان سرگرمی از آن استفاده میشود. فال حافظ هم از جایگاه ویژه ای در نزد ایرانی ها دارد.

اساس این فال نیز مثل اغلب روش های دیگر فال و طالع بینی بر این باور استوار است که ضمیر برتر با راهنمایی کردن دست و کنترل ارتعاشات آن اشکال و علایمی را که برای جواب دادن به پرسش مان لازم است، ایجاد میکند.

در مورد این فال گفته شده است که برای افراد تازه کار همانند فال قهوه☕️مشاهده نقوش ایجاد شده و نتیجه گیری از آنها کار نسبتا دشواری است ولی با اندکی تجربه این کار آسانتر میشود تا حدی که به گفته بعضی از طالع بینان برای یک فالگیر با تجربه خواندن تفاله های چای با خواندن کتاب معمولی هیچ فرقی ندارد.

طریقه گرفتن فال چای :

برای انجام این فال به یک فنجان دهان گشاد سفید رنگ و یک زیر فنجانی سفید و بدون نقش احتیاج دارید.

(برای سهولت مشاهده جزییات علایم شکل گرفته) استکان های معمولی برای این کار مناسب نیستند.

در واقع فنجان با شیب ملایمی که دارد باعث میشود تفاله ها بر روی دیواره آن چسبیده و ایجاد نقوش ،حروف و علایم کنند.

برای اینکه علایم واضح و قابل تشخیص باشند چای مورد استفاده نباید زیاد شکسته و به اصطلاح خاکه باشد.

استفاده از یک صافی برای بدت آوردن مقداری چای درشت شاید فکر بدی نباشد.

بهتر است به جای قوری معمولی از کتری استفاده کنید چون قوری از ورود تفاله های چای به فنجان جلوگیری میکند.

پس از نوشیده شدن چای توسط شخصی که برایش فال گرفته میشود، فنجان باید در دست چپ (در صورتی که شخص چپ دست است این کار باید با دست راست انجام شود)

سه مرتبه موافق عقربه های ساعت چرخانده و سپس به دقت بر روی زیر فنجانی واژگون شود. توجه کنید که به غیر از تفاله مقدار کمی از چای (مایع) نیز در ته استکان باقی مانده باشد که موقع چرخاندن آن تفاله ها کاملا پخش و پراکنده شوند . از شخصی که برایش فال میگیرید بخواهید که هنگام چرخاندن فنجان به سوالی که برایش مطرح است فکر کند.

حدودا یک دقیقه صبر کنید تا مایع باقی مانده به داخل فنجان برگشته و باعث از بین رفتن نقوش ایجاد شده شود. حالا فنجان را به آرامی و با دقت برگردانده و علایم ایجاد شده را تفسیر کنید.

تفسیر فال چای :

نقوش و علایمی که در اکثر مواقع با آنها برخورد خواهید کرد عبارتند از: اشیاء ، حیوانات ، گیاه از قبیل گل و درخت ، اشکال هندسی از قبیل دایره و مثلث و مربع ، حروف و اعداد. اهمیت علایم به اندازه و محل قرار گرفتن شان‌ بستگی دارد.

به عنوان مثال پرنده علامت خبری است که باید منتظرش ماند . حالا اگر این پرنده کوچک باشد خبر کم اهمیت و اگر بزرگ باشد مهم است.

از نظر محل و قرار گرفتن ، دهانه فنجان معرف آینده خیلی نزدیک میانه فنجان معرف آینده دور تر و ته فنجان معرف آینده خیلی دور است.

از زیر فنجانی هم میتوانید برای اطلاعات تکمیلی استفاده کنید. برای این کار از همان شخص بخواهید که زیر فنجانی را مثل خود فنجان سه بار چرخانده و آن را به آرامی واژگون کرده و حدودا یک دقیقه صبر کنید تا مایع کاملا خارج شود.

چگونگی تفسیر مثل فنجان است و از نظر زمانی لبه آن معرف آینده دور ، میانه آن معرف آینده نزدیک و ته آن معرف آینده خیلی نزدیک است.

چند قائده کلی :

حروف بزرگ معرف مکان و حروف کوچک معرف اسم شخص است.

بعنوان مثال اگر حرف “ش” بزرگ داده شود ممکن است منظور شیراز باشد و اگر کوچک دیده شود اشاره به حروف اول اسم شخص شده است.

اعداد میتوانند به تاریخ مربوط باشند که محل قرار گیری اعداد میتواند به تخمین کمک کنند.

فرضا اگر عدد ۷ در دهانه فنجان قرار گرفته علامت هفت روز ، در میانه علامت هفت هفته ، و در ته میتواند علامت هفت ماه باشد.

از اشکال هندسی به طور کلی مثلث نشانه مثبت بودن جواب ، دایره علامت موفقیت و مربع نوعی اخطار است.

جمع شدن تعدادی نقطه در اطراف یک علامت نشانه پول و سود است.

ایجاد خط توسط به هم پیوستن نقاط (تفاله های چای) علامت مسافرت است.

اگر در فنجان و زیر فنجانی هیچ علامت به خصوصی وجود نداشت از شخصی که برایش فال میگیرید که بعدا مجددا اقدام به انجام فال کند.

گربه ، وزغ ، مار ، تقاطع ، اسلحه و علامت پیک (ورق های بازی) علامت غم یا بد شانسی است.

گل ، درخت ، میوه ، ماه ، ستاره، دایره و لنگر کشتی نشان دهنده موفقیت و شادی هستند.

 نماد ماهماه تولدفال چای امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱
فال چای متولدین فروردین ماه شخصی در زندگی به شما پیشنهادی می دهد که باعث خوشحالی و شادمانی در شما می شود برایتان آرامش در زندگی به وجود می آورد.
فال چای متولدین اردیبهشتتمام مشکلات و سختیها از سر راهتان برداشته می‌شود و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می‌شود که شما را به اهدافتان می رساند.
فال چای متولدین خردادبه زودی هم آغوشی عاشقانه در پیش رو دارید که برایتان موفقیت در زندگی به وجود می‌آورد باعث می‌شود بتوانید خیلی زود آرامش و آسایش را در خود ایجاد کنید.
فال چای متولدین تیرمبلغ پولی به زودی به دستتان خواهد رسید که خوشبختی را در زندگی تان به وجود می‌آورد که باعث می‌شود بتوانید با آرامش و آسایش را در خود ایجاد کنید.
فال چای متولدین مردادسعی کنید در زندگی دیگران مداخله نکنید با این کار برای خود مشکلات فراوانی به وجود می آورید و خودتان را به نابودی و شکست در زندگی مواجه خواهید کرد.
فال چای متولدین شهریوربه زودی در زندگیتان راهی سفری خواهید شد که موفقیت را در وجودتان به وجود می‌آورد و باعث می‌شود بتواند خیلی زود خوشبختی را در زندگیتان به دست بیاورید
فال چای متولدین مهربه زودی خبرهای خوب و خوشایند به گوشتان خواهد رسید که موفقیت را در وجودتان به وجود می‌آورد که باعث می‌شود بتواند خیلی زود آرامش و آسایش را در خود ایجاد کنید.
فال چای متولدین آبانبه زودی دورهمی های دوستانه و خانوادگی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت را در زندگی به وجود می‌آورد و باعث می‌شود بتواند خیلی زود آرامش و آسایش را در خود ایجاد کنید.
فال چای متولدین آذربه زودی ازدواجی عاشقانه و پرشور و نشاط در پیش رو دارید که برایتان موفقیت در زندگی به وجود می‌آورد باعث می‌شود بتوانید خیلی زود موفقیت را در خود ایجاد کنید.
فال چای متولدین دیشخصی در زندگی می خواهد به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برایتان مشکل بزرگی به وجود بیاورد بهتر است حواستان را جمع کنید تا به نابودی و شکست مواجه نشوید.
فال چای متولدین بهمنبه زودی جابجایی های شغلی و یا مکانی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت را در زندگی به وجود می‌آورد و باعث می‌شود بتوانید خیلی به آرامش و آسایش را در خود ایجاد کنید.
فال چای متولدین اسفندبه اهداف مورد نظر خود در زندگی خواهید رسید و شادی و خوشبختی را در زندگی به دست می آورید سعی کنید انرژی منفی در خود ایجاد نکنید.
این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 138, میانگین امتیاز: 3,89 از 5)
Loading...

۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
  1. مهشید پاک گوهر گفت:

    فال چای اول مرداد عالی بود تشکر 😍🙏

    موافقم ۷
    مخالفم ۱

ارسال دیدگاه شما

×
/a>