چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

فال چای شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ و نحوه گرفتن فال چای سریع

گرفتن فال چای سریع

«پایین صفحه فال چای امروز خود را ببینید»

کمی درباره فال چای :

فال چای که قدمتی ۳ هزار ساله دارد یکی از روش های رایج و مورد علاقه آینده نگری است که در حال حاضر نیز برای طالع بینی و همچنین در محافل دوستانه به عنوان سرگرمی از آن استفاده میشود. فال حافظ هم از جایگاه ویژه ای در نزد ایرانی ها دارد.

اساس این فال نیز مثل اغلب روش های دیگر فال و طالع بینی بر این باور استوار است که ضمیر برتر با راهنمایی کردن دست و کنترل ارتعاشات آن اشکال و علایمی را که برای جواب دادن به پرسش مان لازم است، ایجاد میکند.

در مورد این فال گفته شده است که برای افراد تازه کار همانند فال قهوه☕️مشاهده نقوش ایجاد شده و نتیجه گیری از آنها کار نسبتا دشواری است ولی با اندکی تجربه این کار آسانتر میشود تا حدی که به گفته بعضی از طالع بینان برای یک فالگیر با تجربه خواندن تفاله های چای با خواندن کتاب معمولی هیچ فرقی ندارد.

طریقه گرفتن فال چای :

برای انجام این فال به یک فنجان دهان گشاد سفید رنگ و یک زیر فنجانی سفید و بدون نقش احتیاج دارید.

(برای سهولت مشاهده جزییات علایم شکل گرفته) استکان های معمولی برای این کار مناسب نیستند.

در واقع فنجان با شیب ملایمی که دارد باعث میشود تفاله ها بر روی دیواره آن چسبیده و ایجاد نقوش ،حروف و علایم کنند.

برای اینکه علایم واضح و قابل تشخیص باشند چای مورد استفاده نباید زیاد شکسته و به اصطلاح خاکه باشد.

استفاده از یک صافی برای بدت آوردن مقداری چای درشت شاید فکر بدی نباشد.

بهتر است به جای قوری معمولی از کتری استفاده کنید چون قوری از ورود تفاله های چای به فنجان جلوگیری میکند.

پس از نوشیده شدن چای توسط شخصی که برایش فال گرفته میشود، فنجان باید در دست چپ (در صورتی که شخص چپ دست است این کار باید با دست راست انجام شود)

سه مرتبه موافق عقربه های ساعت چرخانده و سپس به دقت بر روی زیر فنجانی واژگون شود. توجه کنید که به غیر از تفاله مقدار کمی از چای (مایع) نیز در ته استکان باقی مانده باشد که موقع چرخاندن آن تفاله ها کاملا پخش و پراکنده شوند . از شخصی که برایش فال میگیرید بخواهید که هنگام چرخاندن فنجان به سوالی که برایش مطرح است فکر کند.

حدودا یک دقیقه صبر کنید تا مایع باقی مانده به داخل فنجان برگشته و باعث از بین رفتن نقوش ایجاد شده شود. حالا فنجان را به آرامی و با دقت برگردانده و علایم ایجاد شده را تفسیر کنید.

تفسیر فال چای :

نقوش و علایمی که در اکثر مواقع با آنها برخورد خواهید کرد عبارتند از: اشیاء ، حیوانات ، گیاه از قبیل گل و درخت ، اشکال هندسی از قبیل دایره و مثلث و مربع ، حروف و اعداد. اهمیت علایم به اندازه و محل قرار گرفتن شان‌ بستگی دارد.

به عنوان مثال پرنده علامت خبری است که باید منتظرش ماند . حالا اگر این پرنده کوچک باشد خبر کم اهمیت و اگر بزرگ باشد مهم است.

از نظر محل و قرار گرفتن ، دهانه فنجان معرف آینده خیلی نزدیک میانه فنجان معرف آینده دور تر و ته فنجان معرف آینده خیلی دور است.

از زیر فنجانی هم میتوانید برای اطلاعات تکمیلی استفاده کنید. برای این کار از همان شخص بخواهید که زیر فنجانی را مثل خود فنجان سه بار چرخانده و آن را به آرامی واژگون کرده و حدودا یک دقیقه صبر کنید تا مایع کاملا خارج شود.

چگونگی تفسیر مثل فنجان است و از نظر زمانی لبه آن معرف آینده دور ، میانه آن معرف آینده نزدیک و ته آن معرف آینده خیلی نزدیک است.

چند قائده کلی :

حروف بزرگ معرف مکان و حروف کوچک معرف اسم شخص است.

بعنوان مثال اگر حرف “ش” بزرگ داده شود ممکن است منظور شیراز باشد و اگر کوچک دیده شود اشاره به حروف اول اسم شخص شده است.

اعداد میتوانند به تاریخ مربوط باشند که محل قرار گیری اعداد میتواند به تخمین کمک کنند.

فرضا اگر عدد ۷ در دهانه فنجان قرار گرفته علامت هفت روز ، در میانه علامت هفت هفته ، و در ته میتواند علامت هفت ماه باشد.

از اشکال هندسی به طور کلی مثلث نشانه مثبت بودن جواب ، دایره علامت موفقیت و مربع نوعی اخطار است.

جمع شدن تعدادی نقطه در اطراف یک علامت نشانه پول و سود است.

ایجاد خط توسط به هم پیوستن نقاط (تفاله های چای) علامت مسافرت است.

اگر در فنجان و زیر فنجانی هیچ علامت به خصوصی وجود نداشت از شخصی که برایش فال میگیرید که بعدا مجددا اقدام به انجام فال کند.

گربه ، وزغ ، مار ، تقاطع ، اسلحه و علامت پیک (ورق های بازی) علامت غم یا بد شانسی است.

گل ، درخت ، میوه ، ماه ، ستاره، دایره و لنگر کشتی نشان دهنده موفقیت و شادی هستند.

 نماد ماهماه تولدفال چای امروز ۹ مهر ۱۴۰۱
فال چای متولدین فروردین ماه اگر در زندگی به کسی قول می دهید بهتر است؛ سر قول‌هایتان بمانید تا به دردسرهای فراوانی در آینده مواجه نشوید و در بین اطرافیانتان فردی غیر قابل اعتمادی نباشید.
فال چای متولدین اردیبهشت به زودی معاملات پولی و مالی در پیش رو خواهید داشت که موفقیت و سربلندی را در آینده برایتان به وجود می آورد و شما را به خواسته و آرزوی قلبی تان می رساند،، و زندگی‌تان را به خوبی و خوشی خواهد ساخت.
فال چای متولدین خرداد برای آرامش وجودتان باید از انرژی های منفی دوری کنید و خودتان را به سمت انرژی‌های مثبت در حال حرکت بیندازید،، که بتوانید زندگیتان را تغییر و تحولات اساسی بدهید و شادی را در خود سرازیر کنید.
فال چای متولدین تیر مراقب خودتان در زندگی باشید شخصی به شما حسادت می کند و می خواهد مشکلات بزرگی برای تان در زندگی به وجود بیاورد،، سعی کنید؛ حواستان را جمع کنید تا مشکلی بزرگ در زندگی برایتان ایجاد نشود.
فال چای متولدین مرداد شخصی در زندگی به شما پیشنهاد ازدواجی می‌دهد، بهتر است؛ با فکر و اندیشه درست پیش بروید تا به مشکلات بزرگی روبرو نشوید بتوانید خوشبختی را در آینده به دست بیاورید و شادی و نشاط را در زندگیتان سرازیر سازید.
فال چای متولدین شهریورمتوجه رفتار ناخوشایند شخصی در زندگیتان شده اید بهتر است؛ زیاد اهمیتی به آن شخص در زندگی ندهید که باعث می شود انتظاراتشان نسبت به شما بالا برود و در آینده مشکلات بزرگ برایتان به وجود بیاورد.
فال چای متولدین مهرکارهای تان را به درستی به انجام برسانید تا به نابودی و شکست مواجه نشوید بتوانید خیلی زود به سربلندی برسید و مقامات بالا را در آینده به دست بیاورید،، هیچگاه احساس ناتوانی و ضعف در زندگیتان به وجود نیاورید.
فال چای متولدین آبانبه زودی در کار جدیدی شرکت خواهید داشت که آینده تا را به خوبی می سازد شما را به هدف و آرزوهای قلبی تان می رساند،، و شادی و خوشبختی را در زندگی برایتان به وجود می آورد.
فال چای متولدین آذر به مجلسی بزرگ و دوست داشتنی دعوت خواهد شد در این مجلس دیدار با دوستان و اقوام دارید که احساس خوشایندی در شما به وجود می آورد و شما را به آرزوها و خواسته های قلبیتان می‌رساند.
فال چای متولدین دیاز افرادی باهوش و شجاع در زندگی تان کمک بگیرید تا بتوانید در مسیرهای درست زندگی راهی شوید و آرامش را در خود به وجود بیاورید،، سعی کنید؛ هیچ گاه به اطرافیان تان در زندگی دروغ نگویید چون باعث شکست شما خواهد شد.
فال چای متولدین بهمن اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان رخ خواهد داد،، به زودی به خواسته های خود خواهید رسید شما در زندگی تان به پیروزی خواهید رسید چون قدرت شجاعت بسیار زیادی در وجودتان دیده شده است.
فال چای متولدین اسفندبه زودی اوضاع پولی و مالی شما رو به راه می شود شما از حالت سردرگمی گمراهی خارج خواهید شد، و شادی را در آینده به دست می آورید،، بهتر است نگران نباشید که شادی بسیار زیادی در انتظار شماست.
این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 114, میانگین امتیاز: 3,92 از 5)
Loading...

۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
  1. مهشید پاک گوهر گفت:

    فال چای اول مرداد عالی بود تشکر 😍🙏

    موافقم ۴
    مخالفم ۱

ارسال دیدگاه شما

×
/a>