چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

طنز روز – زیرآبی بری موفقی

imagesرو آب راه رفتن هنر نیست، زیرآبی بری موفقی

طنز روز

 

از وقتی که قیمت ها ۳ سه برابر شد، به شکل عجیبی به امور متافیزک و سیر و سلوک در عالم ماورا علاقه‌مند شدم . به همین خاطر سعی کردم از طریق ریاضت‌های جسمانی، تمرین تنفس و مراقبه، تمرکز و تجسم خلاق، نیروی روحی خودم رو تحت کنترل ذهنم دربیارم … الان به مرحله ای رسیدم که وقتی مغزم سوت می کشه، روحم خودشو سه سوته از عالم لاهوت یا جبروت به عالم ناسوت می رسونه و کارامو راه می‌ندازه … البته هنوز دور سرم هاله نور تشکیل نشده و چند تا مشکل اساسی دیگه هم دارم … مثلا برای رد شدن از سوراخ کلید باید ۵ سانتی از قطر شکمم کم بشه و یا موقع عبور از یک دیوار قطور، هیپوفیزم اونور دیوار جا می مونه!

اما با همه این احوال از پیشرفت خودم راضی‌ام و خیلی از مشکلاتم، خدارو شکر حل شده. یه نمونه اش اینکه الان می تونم با کنترل نیروی ذاتی روحم، گرونی و تحریم رو بی اثر کنم و بدون درد و خونریزی دورشون بزنم و یا حالا که به‌خاطر بسته شدن شرکت تولیدی‌ام -به دلیل واردات جنس چینی- بیکار شدم، ساعت ها بشینم و مثل هویج به دیوار نگاه کنم و آخ هم نگم، یا همراه با میمون فضانورد بشم و از کره ماه آمار دقیق ساپورت پوش ها دربیارم و یا خانم ها رو با هیپنوتیزم ببرم استادیوم تا یه دل سیر مسابقه والیبال تماشا کنند و یا تور بردن زوری به بهشت بذارم و با تمرکز، کاری کنم که قاشق غذاخوری اونایی که نمی خوان بیان بهشت، خم بشه.

حتی می تونم قیمت ال ۹۰ رو حدس بزنم و پیش بینی کنم که سال دیگه ربنای دم افطار رو خود شجریان می خونه یا ژنریکش! یا تو برنامه ماه عسل کدوم رفتگری می تونه پول های میلیاردی گمشده بعضی از بانک ها و سازمان‌هایی مثل تامین اجتماعی رو از کف خیابون پیدا بکنه! دیروز هم بعد از کلی تمرین، بالاخره تونستم رو آب راه برم اما وقتی رسیدم اونور آب، دلواپسی سفیدپوش یقه ام رو گرفت و گفت: با این جنگولک بازی ها که می کنی، بد جوری دلواپستم! چون اصلا آینده‌نگر نیستی! مثلا رو آب راه رفتن تو کشور ما که هنر نیست، مگه نمی بینی فقط اونایی موفق می شند که زیرآبی می رند؟ بعدشم منو برد و یه گوشه ای دوستانه بهم گفت: تو باید در زمینه تمرکز و مدیتیشن هدفمند بشی و کارهایی بکنی که به‌دردت بخوره: مثلا می تونی با جمشید بسم الله و بابک زنجانی بساط تله پاتی راه بندازی و از قیمت سکه و دلار و نحوه تاسیس شرکت های واسط بین المللی با خبر بشی و بارتو ببندی. یا با طی الارض یه سر بری خزانه بانک مرکزی و چند صد میلیاردی وام بلاعوض بدون ضامن بگیری و حالشو ببری.

حتی می تونی بری تو جلسات غیر علنی مجلس عکس‌های با حال تری رو نسبت به جلسات علنی ببینی … آخه چرا از این توانایی هات استفاده نمی کنی و داری خودتو مچل می کنی؟ بعدش هم این پیر طریقت ناگهان دود شد و رفت هوا و منو با کلی سوال های بی جواب و البته جواب های بدون سوال تنها گذاشت!

 

 

فرزین پورمحبی

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×