شنبه , ۵ بهمن , ۱۳۹۸

تزیین هندوانه به شکل کوسه

آموزش تزیین هندوانه به شکل کوسه

 

دوستای گرامی کم کم آذرماه به پایان می رسه و به شب زیبای یلدا نزدیک می شیم. فک کردم بد نباشه یک سری آموزش تزیین هندوانه و میوه آرایی رو برای علاقمندان به این هنر بذارم. بنابراین از امروز، روزی یک آموزش و ایده برای سفره آرایی شب یلدا تقدیمتون میشه.  امیدوارم خوشتون بیاد ..

و اینم هشتمین ایده جالب برای تزئین هندوانه

مواد اولیه :
بلوبری 2 عدد
هندوانه 1 عدد (دراز)

هندوانه شب یلدا,تزیین هندوانه شب یلدا,تزیین هندوانه,تزیین هندوانه یلدا, انواع تزیین هندوانه شب چله, میوه آرایی شب چله, میوه آرایی شب یلدا, آموزش میوه آرایی1- هندوانه را بشویید و با دستمال خشک کنید.تزئین هندوانه به شکل کوسه2- 3/1 هندوانه را به صورت اریب برش دهید.3- 3/2 باقیمانده را صاف روی سطح کاری خود نگه دارید و با یک ماژیک جای دهان و سوراخ چشم را بکشید.تزئین هندوانه به شکل کوسه4- قسمت دهان را برش دهید و در بیاورید. یک مرز 1 سانتی متری از پوسته ی سبز رنگ را ببرید تا به قسمت سفید رنگ برسید. این قسمت برای دندان ها استفاده می شود.

تزیین هندوانه
تزئین هندوانه به شکل کوسه

5- با یک اسکوپ بزرگ گوشت هندوانه را خالی کنید اما به اندازه ی 7 سانتی متر تا کف هندوانه را دست نخورده باقی بگذارید.تزئین هندوانه به شکل کوسه

6- با یک چاقوی کوچک طرح دندان ها را ببرید.

7- با یک اسکوپ سوراخ چشم ها را به اندازه ی سنگ هایی که دارید (یا بلوبری) خالی کنید. با یک چاقو ناحیه ی سبز رنگ دور چشم ها را تمیز کنید. سنگ ها یا بلوبری را در کاسه ی چشم ها فرو کنید.

8- با استفاده از پوست قسمت دهان که برش داده اید یک باله ی پشتی برای کوسه به شکلی که در عکس می بینید درست کنید. باله را با استفاده از خلال دندان وصل کنید.

9- دهان کوسه را تکه های هندوانه ی مثلثی شکل پر کنید.تزئین هندوانه به شکل کوسه

 منبع این آموزشwatermelon.org
فودسوران

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 10, میانگین امتیاز: 4.40 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)